PDA

View Full Version : za zamunda i bitcomet



LiveFlower
03-14-2008, 18:51
of hora zdraveite imam edin vupros,kak da svalqm igri ot zamundata,programata mi e bitkomet mn puti sum pravila opiti oba4e se nestava.Moje li da mi obqsnite absolutno vsi4ko mn podrobno,6toto ne me biva ama i4 po komputri. :D

cold_arrow
03-14-2008, 18:59
е че ти по различен начин ли ги сваляш хаха кликваш на торента избираш си къде да го запишеш и си готова хах ;)

XceSS
03-14-2008, 19:49
Зависи как си си настроил браузъра.Ама предполагам си с Internet Explorer :-& така че даваш с дясно копче на надписа на торента, давап да ти се сейвне някъде и отваряш биткомета цъкаш на Open избираш торент файла и си пушка

П.С. Пия бира и ям цаца :)

LiveFlower
03-14-2008, 20:13
Зависи как си си настроил браузъра.Ама предполагам си с Internet Explorer :-& така че даваш с дясно копче на надписа на торента, давап да ти се сейвне някъде и отваряш биткомета цъкаш на Open избираш торент файла и си пушка

П.С. Пия бира и ям цаца :) da de tva lesno,ama posle v samiq bit comet procesa se6 li se?!nali kato se svali se otvarq papkata,deto sum zapisala igrata ama ne6to na tam ne razbiram :D

tqnko1
03-15-2008, 17:40
koga e izlqzla programata bitkoment

tqnko1
03-15-2008, 17:41
Алкохол..зареждаш файла в някъв виртуален диск /правиш си го с Алкохол 120% и си пушка ;)Не е вярно!Зависи от формата на играта!Ако е в *.img *.iso или подобен-да, но ако е в *.exe формат или някой друг, който не изисква маунтване защо му/й е Alchohol 120% или Daemon Tools?Просто виж формата на инсталационния файл и го отвори с подходящата програма(ако изисква такава де) :)
+1

Kleer
08-13-2008, 12:51
Аз си направих всичко и Alcohol 120% имам на бг, но не разбирам как да заредя във виртуален диск [-( Pls кажете ми :smt102 :smt026 *Файловете са iso