PDA

View Full Version : Някой може ли да ми обясни...



tuzaro
03-14-2008, 17:57
Някой може ли да ми обясни кво означава "курвар" и "женкар", че от няколко дена се опитвам да хвана едно момиче и то ми вика "ти си голям женкар не си за мене..." апък аз не съм такъв... май :(

w0sh
03-14-2008, 18:00
Не си верен на едно женско.И правилно постъпваш.

tuzaro
03-14-2008, 18:01
Аз един път да реша да си фана сериозна приятелка и тя така да ме реже...

w0sh
03-14-2008, 18:03
Кажи и,че ако не тръгне с теб ще станеш емо... подари и цветя и после и ОБЕЩАЙ,че ще си вертен.. жените вярват на обещания.

tuzaro
03-14-2008, 18:04
Кажи и,че ако не тръгне с теб ще станеш емо... подари и цветя и после и ОБЕЩАЙ,че ще си вертен.. жените вярват на обещания.Обещах и ако погледна друга да ми исъхне ръката... ама не ми вярва...

Rebellion_Angel
03-14-2008, 18:05
Кажи и,че ако не тръгне с теб ще станеш емо... подари и цветя и после и ОБЕЩАЙ,че ще си вертен.. жените вярват на обещания.
Така е. :D

twix_91
03-14-2008, 18:13
ами аз така и не разбрах женкар ли си или да. И от сега да ти кажа не всички момичета вярват сляпо на обещания, ша трябва да си примерен малко време за да тръгне с теб :-D

tuzaro
03-14-2008, 18:16
епа я съм си примерен в повечето случаи 8-) ама познавам доста момичета и някои са ми по близки и като ги видя ги прегръщам и някои други работи... ама съм решил да спра за 1 седмица да видим дали ше си промени мнението 8-)

never-gonna-leave-u
03-14-2008, 18:17
ae da si mislil predi tfa

sexy_momi4e
03-14-2008, 18:23
май е права,поне от това което си написал като коментари до тук така разбрах,не те познавам и може да греша...

AFT
03-14-2008, 18:25
Dude, ти всяка седмица нова любов имаш! :lol: Ама бива ли такова нещо! После що те е наричала така.. Няма смисъл да се сдържаш една седмица и после ако стане нещо с нея ти пак да си продължиш и тая една седмица да стане безсмислена. 8-)
Ох, ама кви глупости наговорих, не е истина. :smt042

SuNsEt
03-14-2008, 18:29
Хаха...какво?Ще се промениш заради едно момиче???Добре де...аз също съм момиче,НО това няма значение(в момента :D )...Мислъта ми е,че ако трябва да се промениш за да те хареса...Според мен няма смисъл,просто няма да си ти,а ще бъде този,който тя си е избрала...Ако не те харесва такъв,какъвто си просто тя губи :wink: Да не би да е само тя в цял свят... :-D

5StaR
03-14-2008, 18:46
Tова е щото много ходиш по жени и тя ревнува явно, ако искаш да и докажеш,че не си женкар - кастрирай се !!

ПС. От даскало ли е ?:|

tuzaro
03-14-2008, 18:58
Tова е щото много ходиш по жени и тя ревнува явно, ако искаш да и докажеш,че не си женкар - кастрирай се !!

ПС. От даскало ли е ?:|От даскало е 8-) Тя ако не беше от там нямаше да зная кво права, ама нали знаеш в строителния сичко се разчува много бързо 8-)
П.П. кои щяли да гонат от твоя клас??

MartyParty
03-14-2008, 19:15
Ми нормално е -момичето се пази да не я нараниш.Човек преди всичко се грижи за собствената си кожа,после за тези на другите.То че си женкар-женкар си(спор няма).Съмнявам се да спреш така отведнъж ще ти трябват малко тренировки.А,за да си хванеш сериозна приятелка...трябва наистина много да си си харесал някоя мацка.Ама бая хубавка да е ,че да мислиш само за нея.Редно е да се замислиш дали тази е такава.

tuzaro
03-14-2008, 19:17
Ми нормално е -момичето се пази да не я нараниш.Човек преди всичко се грижи за собствената си кожа,после за тези на другите.То че си женкар-женкар си(спор няма).Съмнявам се да спреш така отведнъж ще ти трябват малко тренировки.А,за да си хванеш сериозна приятелка...трябва наистина много да си си харесал някоя мацка.Ама бая хубавка да е ,че да мислиш само за нея.Редно е да се замислиш дали тази е такава.Епа може да не е хубава, ама на мен ми харесва много е симпатична и съм си я аресал доста, щом я санувах миналия ден :shock:

Mementomori
03-14-2008, 19:20
Щом се държиш несериозно как очакваш някое момиче да иска да има нещо сериозно с теб?Трябва ти преинсталация,но едва ли и това ще ти помогне!

5StaR
03-14-2008, 19:21
Tова е щото много ходиш по жени и тя ревнува явно, ако искаш да и докажеш,че не си женкар - кастрирай се !!

ПС. От даскало ли е ?:|От даскало е 8-) Тя ако не беше от там нямаше да зная кво права, ама нали знаеш в строителния сичко се разчува много бързо 8-)
П.П. кои щяли да гонат от твоя клас??

Еми тя директорката казала,че иска да изгонят 2ма,защото всички даскали се оплаквали от нашия клас..и от тогава всички станаха мн послушни :) :) ;), но ако ще гонят някой най-вероятно да е Георги Грудев ( познават се с Дида,трябва да го знаеш) Слави,Даниел ( с приживяванията в час по история с едно уиски и тн..)

Тааааа кажи поне от кой клас е ?? Д/Ж ? :p

MartyParty
03-14-2008, 19:23
Ми нормално е -момичето се пази да не я нараниш.Човек преди всичко се грижи за собствената си кожа,после за тези на другите.То че си женкар-женкар си(спор няма).Съмнявам се да спреш така отведнъж ще ти трябват малко тренировки.А,за да си хванеш сериозна приятелка...трябва наистина много да си си харесал някоя мацка.Ама бая хубавка да е ,че да мислиш само за нея.Редно е да се замислиш дали тази е такава.Епа може да не е хубава, ама на мен ми харесва много е симпатична и съм си я аресал доста, щом я санувах миналия ден :shock:
Епа ,брат, земи се в ръце малко ,като я харесваш.Ухажвай я там...розички,комплиенти,бо бони,танца на любовта ако щеш. :-P Покажи и,че си мъж на място.

tuzaro
03-14-2008, 19:30
Ми нормално е -момичето се пази да не я нараниш.Човек преди всичко се грижи за собствената си кожа,после за тези на другите.То че си женкар-женкар си(спор няма).Съмнявам се да спреш така отведнъж ще ти трябват малко тренировки.А,за да си хванеш сериозна приятелка...трябва наистина много да си си харесал някоя мацка.Ама бая хубавка да е ,че да мислиш само за нея.Редно е да се замислиш дали тази е такава.Епа може да не е хубава, ама на мен ми харесва много е симпатична и съм си я аресал доста, щом я санувах миналия ден :shock:
Епа ,брат, земи се в ръце малко ,като я харесваш.Ухажвай я там...розички,комплиенти,бо бони,танца на любовта ако щеш. :-P Покажи и,че си мъж на място.тва с розите малко не е работа ама може да я викна у нас да ми направи една мусака, тва се казва мъж на място 8-)
5StaR-миналия ден тая по литература разправяше че почнали сички да влизат в час и аз направо се очудих и неска видях Сибел и тя ми каза че има някви работи дето са им казали.. Иначе и от 9в били изгонили вече някои хора 8-) а момичето е от 9г 8-)

5StaR
03-14-2008, 19:58
Еми ;) :) късмет 8) 8)

evi_vd
03-14-2008, 20:10
бъди романтичен :)

tan0
03-14-2008, 20:28
Хаха...какво?Ще се промениш заради едно момиче???Добре де...аз също съм момиче,НО това няма значение(в момента :D )...Мислъта ми е,че ако трябва да се промениш за да те хареса...Според мен няма смисъл,просто няма да си ти,а ще бъде този,който тя си е избрала...Ако не те харесва такъв,какъвто си просто тя губи :wink: Да не би да е само тя в цял свят... :-D
+1

Wrathchild
03-14-2008, 20:34
От години повтарям, че когато един мъж/жена години наред все сменя жените в 1 момент ще поиска нещо сериозно, но мом(и)чето, с което го иска няма да му върже, защото е виждала досегашното му поведение...
А момичетата вярват на обещания. Но зависи и какъв й е акъла. Ако е от редките случаи на не толкова дорасли момичета на възраст, но пък да знаят какво точно искат... вече влиза в сила - Жените не вярват на обещания. Вярват на действия.