PDA

View Full Version : На купона: като кучка или не точно?



didivid
03-14-2008, 18:09
Така.. поканиха ме на един купон... в дискотека, а аз досега не съм ходила на такъв и нямам идея:
1. Как да се облека.
2. Как да се държа.
3. Колко и какво да пия.

И още сума ти работи и ..... моля помогнете ми.. като кучка ли да се направя или в моя стил който клони леееко към емо?... :(

Emsi
03-14-2008, 18:25
Карай си каквато си самата ти !

fuckingwhore
03-14-2008, 18:29
Абе момиче добре ли си?

Отиваш каквато си..който те хареса - супер,който не - не.
Какво те бърка..отиваш самата себе си и толкова..

trittico
03-14-2008, 18:38
До сега би трябвало да те познават какъв ти е стила, поведение и тем подобни......за какво тогава ти трябва да се правиш на някаква каквато не си ?? :)

Оф а пък стила "кучка" както го наричаш................повдига ми се.. :smt078

kPuCkA
03-14-2008, 18:39
Обличаш се не като кучка,ами като курва,напиваш се като казак и ходиш да духаш на някой в кенефа.....това ли очакваш да ти кажем?


^Не прави нищо от това по-горе!!

Roiroi
03-14-2008, 18:39
Така.. поканиха ме на един купон... в дискотека, а аз досега не съм ходила на такъв и нямам идея:
1. Как да се облека.
2. Как да се държа.
3. Колко и какво да пия.

И още сума ти работи и ..... моля помогнете ми.. като кучка ли да се направя или в моя стил който клони леееко към емо?... :(
Slagash kojen 4eren pantalon s nqkoe izkrqshto gornishte - da si pasvat ...
(Vtoriq i tretiq vypros zavisqt edin ot drug :) )
Pii vodka ama vnimavai ... birata nqkak ne prilqga na momi4eta 8-) . Loshoto na vodkata e che xvashta sys zakysnenie i ako ne si opiten piq4 nqma da se useti6 ... I togava Dyrjanieto ti nqma da zavisi mnogo ot syznanieto ti ... Uprajnqvai giubeci , shtot dyrvenite ne gi haresvame

4eere6ka_kiss
03-14-2008, 18:39
Ми ти на ква искаш да се правиш :D Боже.... Като кучка ли да се държиш ? Лелее Ти на някакъв тъкъв купон ли отиваш пълен с кучки и тии гледаш да си една от тях зада те харесат другитее ЛЕЛЕЛЕ :D :?

didivid
03-14-2008, 18:43
Ми ти на ква искаш да се правиш :D Боже.... Като кучка ли да се държиш ? Лелее Ти на някакъв тъкъв купон ли отиваш пълен с кучки и тии гледаш да си една от тях зада те харесат другитее ЛЕЛЕЛЕ :D :?
Ами всъщност 99% от присъстващите са кучки.. т.е. всичките са някфи такива нафукани и носовете им са във висините!
А аз нз кфо да праа, ако съм себе се ще се откроявам много и настина... Аз не сиакм да съм кучка.. мразя кучките...но...

stelkiss
03-14-2008, 18:56
Според мен където и с когото и да си, трябва да си самата себе си.Чарът ти е точно в това да си раэлична и уникална по своему.Пък и кучките само женкарите ги харесват.Така че бъди себе си и успех :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-14-2008, 19:07
oble4i neshto koeto e obi4aino za teb i v sushtoto vreme udobno! :) spored men ne prekalqvai s pieneto.. (ot li4en opit znam :grin: ) .. :) druj si se kakto si se durjish vinagi i si4ko 6e e super :p

LSGirl
03-14-2008, 19:13
Zashto vsichki iskate da budete ednakvi?OK te sa si kurvite ili kuchkite ....No navsqkude ima takiva .Budi razlichna!Stremise da se otlichavash ot drugite!Ima edin laf "Budi sebe si.Ima dostatuchno drigi hora"

P.P
Priqtno izkarvane na kuponcheto :)

izmislenata
03-14-2008, 19:20
Оле..оле..оле..тотално ме разби,затри всичко детско в мен...унищожи ме...направи ме недостойна за бъдещето...хаха...сега сериозно....Мила,толкова ли ти е непонятно и странно да ходиш по подобни места? Няма нищо необикновено и кой-знае какво в това. Обличаш нещо готинко,стига на теб да ти харесва,стилничко и секси,не прекалено разголено,нека има предизвикателство и си прави кефа. Няма да имаш време да му мислиш как да се държиш,избухвай си и тва е. Не е нещо особено!

mhmhmhmhm
03-14-2008, 19:23
Като курва много ясно ...
хем момчетата ще те харесат,хем момичетата ще ти завиждат ... ;-)

#-o #-o #-o

EJI4eTy
03-14-2008, 19:43
хЪхЪхЪ :D :D :D ебаси въпроса "като кучка ли да се държа" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: такива като тебе са СМЕШНИИИИИИИИ :lol: направо не мога да повярвам ... приятелки са те викнали на дискотека - т.е. КУПОН :D и ти решаваш да се обличаш и да се държиш като КУЧКА :D ако искаш да се държиш като КУЧКА - хвани си едно момченце и го заведи в кенефа да му прайш свирки ! после го помоли да разказва на целия град че си КУЧКА :lol: или по точно КУРВА на 12-13 годинки ... :D аре моля те скрий се че такива като теб не мога да понасям :wink:

TellMeYourName
03-14-2008, 19:57
Като курва много ясно ...
хем момчетата ще те харесат,хем момичетата ще ти завиждат ... ;-)
хахах точно... :lol:
не бе сериозно, колкото и банално да звучи, "бъди себе си"

skatemore
03-14-2008, 20:19
ах тъпа путко

5StaR
03-14-2008, 20:33
Нз какво имате против курвите и кучките... на мен ми допадат най вече като пийнат малко :evil: :evil: :evil: :evil:

fuckingwhore
03-14-2008, 21:24
Нз какво имате против курвите и кучките... на мен ми допадат най вече като пийнат малко :evil: :evil: :evil: :evil:
:razz:

нали?щото вече през проблем ще се съгласят да си легнат с тебе и да ти правят кръгчета с червило..пхах..

Iria
03-15-2008, 12:02
хах, облечи се нормално, не пий много, не се дръж като "кучка"

didivid
03-15-2008, 13:39
Много благодаря на всички ви за съветите! Прави сте като казвате, че трябва да съм себе си! :oops: Наитина не биваше да мисля, че бъдейки кучка, ще пожъна някакъв успех!

wasntme_
03-16-2008, 12:51
Много благодаря на всички ви за съветите! Прави сте като казвате, че трябва да съм себе си! :oops: Наитина не биваше да мисля, че бъдейки кучка, ще пожъна някакъв успех!

interesno mi e ti kakvo to4no razbira6 pod ku4ka?!!!?!?

**Викситу**
03-16-2008, 17:20
Апф ... като кучка лиии ?! ... чудя се изобщо как си си го помислила ... :-o Това да се правиш на кучка ще е изключително тъпо от твоя страна ... бъди просто каквато си,както и другите бяха казвали ако те харесат-супер,ако не-не те ебе! :P Все пак ти какво мислиш че като се направиш на курва ще те имат за нещо повече от другите ... курви или кучки както казваш ти дал Господ! :lol: Ако се направиш на кучка ще бъдеш просто поредната такава и всички ще искат да те ...... и на теб това харесва ли ти !?!?! ... по-добре бъди каквато си,така ще покажеш на хората че си различна и си самата себе си,пък и все някой ще те хареса! :)

radoslava
03-16-2008, 17:44
o,boje moi!!!ti moje6 li iob6to da misli6 i razsajdava6,abe.....!oble4i se malko p specialno,noo...KU4KA(jensko sa6testvo,koeto nemoje da govori i e pod nivoto na 4oveka :D )! :D

BringBackDaBeat
03-17-2008, 08:17
Така.. поканиха ме на един купон... в дискотека, а аз досега не съм ходила на такъв и нямам идея:
1. Как да се облека.
2. Как да се държа.
3. Колко и какво да пия.

И още сума ти работи и ..... моля помогнете ми.. като кучка ли да се направя или в моя стил който клони леееко към емо?... :(

духай на поечето и то гарантирам че ще харесат

Take1nlov3
03-17-2008, 11:17
Закво питаш дръж се естествено ... облечи се както ти е удобно и както се харесваш а па ако искаш сложи късата пола курвенския грим с разголено деколте па може да има изненади след 9 месеца ще видим :? :razz:

Gothique♫
03-17-2008, 11:21
Вие нещо сте се бъгнали,еми облечи се с това което имаш но недей да приличаш се 1 е Хелоуин,гримирай се свежо да не приличаш на стара бабка,дръж се така както обстоятелствата налагат гледай да бъдеш забелязана но не по 'курвенски начин',пий толкова колкото след това да можеш и сама да се прибереш до вас без да ходиш на зиг-зак,пий квото има.