PDA

View Full Version : Вярно ли е ???



bunit0
03-14-2008, 18:35
Една приятелка ми каза 4е вагинатати трябвя да бъде стегната и влажна и така пени са щял да влиза по лесно 8-) 8-) и мн ми е любопитно далие е вярно :-D :-D защото още не сам правила секс и нз 8) 8) 8)

Yoyoyoyoyo
03-14-2008, 18:39
Да,когато си въэбудена и ВЛАЖНА,по-лесно ще влэе :)

TopTa
03-14-2008, 18:39
o boje! vzemi pro4eti nqkoq kniga ili pitai maika si! po vuprosa ti sudq 4e ne si na po-ve4e ot 11godini.

eblio
03-14-2008, 18:39
За влажна съм напълно съгласен, но си представи, че си се стегнала и ти дойде по-широк, как ще стане? :)

Според мен си се изразила грешно, самата вагина трябва да е по-стегната (да не си като някоя кофа) за по-силно усещане.

Yoyoyoyoyo
03-14-2008, 18:40
o boje! vzemi pro4eti nqkoq kniga ili pitai maika si! po vuprosa ti sudq 4e ne si na po-ve4e ot 11godini.
Това също е вярно.
Но момичето не е каэало,че е тръгнало да прави секс,а просто пита.
И ПОВЕЧЕ се пише така,а не с тире. :D

eblio
03-14-2008, 18:40
Да,когато си въэбудена и ВЛАЖНА,по-лесно ще влэе :)

Но не и стегната (самото момиче, от притеснение/вълнение ) ;)

Yoyoyoyoyo
03-14-2008, 18:41
Да,когато си въэбудена и ВЛАЖНА,по-лесно ще влэе :)

Но не и стегната ;)
Эатова не го споменах 8-)

tan0
03-14-2008, 21:03
o boje! vzemi pro4eti nqkoq kniga ili pitai maika si! po vuprosa ti sudq 4e ne si na po-ve4e ot 11godini.
Това също е вярно.
Но момичето не е каэало,че е тръгнало да прави секс,а просто пита.
И ПОВЕЧЕ се пише така,а не с тире. :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

WhiteOneBG
03-14-2008, 21:11
... на 11 си спомях че спортувах а не седях пред ПЦто да питам как се прай секс
бе мн ми е интересно дядовците ни ( или пра дядовците ни ) как са прайли секс ... а са почвали на 14-15
Брех брех брех чудо е било нямало е инетернет , форуми и така нататъка горките хора , не е имало кой да им го каже , надържи го вкарай и го и сецай .... милите ... !!
Даже ми е интересно кога ПЦтата ше почнат да ни служат и за секс , даже по нета ше се задоволяваме (той ш'ни заодовлява), ако можеше и през скайп да забременяват момите ше е есктра
:@(headbang) :-x :lol: :lol:

menta_loverka
03-14-2008, 21:48
Да,когато си въэбудена и ВЛАЖНА,по-лесно ще влэе :)

Но не и стегната
+1

la4ezara
03-15-2008, 06:02
Ако имаше малко мозък в главата щеше сама да си отговориш на въпроса....

MakeMeLaugh
03-15-2008, 08:21
Колкото е по-стегната - толкова му е по-яко на момчето и на теб! Но по-трудно влиза, но ако момчето ти е опитно и е внимателен + че си влажна/подмокрена/мокра ще си влиза като уи дома си. Ное важно да е стегната, стегнатите се водят за престиьни :Р

Колкото по-мокра/влажна/подмокрена толкова по-лесно влиза! Нее ли влажна - забрави да влзе и да не те боли.. Точно затова е много важно първите пъти понеже е много тясна и стегната и по-трудно влзиа е много важно да е много влажна/мокра/подмокйрена. Хем ще лвзе по-лесно хем няма да боли толкова ;)

Най-добра е - стегнатата и мокра :)

Това ти е за информация само. Малка си за секс, както виждам и знаш майк.
Моисля, че отговорих точно :)

buxbull
03-15-2008, 09:09
с други думи карай го по леко че като пораснеш да не може да минават влакове от долу ;)

Water_lili
03-15-2008, 09:36
не знам защо в тези теми не пишат само хора които са правили секс :? :? естествено , че е много важно да си мокра колкото по- мокра толкова по -лесно е момчето да проникне в теб,но ако си я стягаш и си я стискаш, ако ще и водопад на извира от теб момчето пак или няма да може изобщо да влезе или ще си умреш от болка...дори има такова заболяване при жените нарича се вагинизъм и се състой в неволното стягане на мускулите на вагината което прави половия контакт много болезнен за жената. А иначе на момчетата им е по приятно като ти е по тесничка ,но това не означава да си я стискаш, а просто да не си като кофа, т.е да не си спала с 10000000000000 човека