PDA

View Full Version : Началото на края...



valeentina
03-14-2008, 18:54
Не знам вече какво да правя.Нямам сили да продължавам да се боря за Него.Не виждам и смисъл да го правя. А не искам да се отказвам... :smt085
Толкова много го обичам...Толкова много,че ако го загубя, ще загубя част от себе си....
Всичко започна много отдавна. Бяхме заедно половин година. Той беше всичко за мен.Аз бях всичко за него.Прекарвахме заедно по целите дни. Понеже сме и от едно училище.Бяхме повече от половин ден заедно на училище,след което отново бяхме само аз и той... Неразделни.Винаги усмихнати и щастливи,че сме заедно. Разбираме се на 100%. Характерите ни много си пасват и можехме да говорим за всичко.
Но понеже връзката ни започна да се превръща в нещо сериозно.И за мен това беше 1 път когато се влюбвам и без да исках започнах да го задушавам с любовта си.Лишавах го от приятелите му в училище.Лишавах го от тях дори и след него.Та дори и в почивните дни.... Просто бяхме непрекъснато заедно. Само,че 1 от неговите най-добри приятели (те са 2) не ме харесваше особено.А може би и ревнуваше по някакъв начин от мен.И понеже на мен ми се наложи някъде около 2 седмици да отсъствам от града,те се виждаха доста често.И той е успял да го обеди,че съм го задушила и отчуждила от всичките му приятели... Той пожела да се раздели с мен... Бяхме разделени за около седмица и половина.А на мен ми се струваше,че просто не мога да живея без него.Бях загубила 8 кг понеже не исках да ям,не исках да спя,не исках да правя нищо ... бях изгубила смисъла на живота....
За мое щастие на 14 фев. той дойде при мен.Каза ми,че му липсвам ужасно много,събрахме се отново и прекарахме най-хубавият ден от връзката ни.Първата седмица вървеше добре.Обаче имам чувството,че той много се отчуждава от мен.. Сякаш го губя отново... А не искам да става така... От две седмици всеки път когато се разберем да излезем не идва на срещите.Не ми се обажда вечер.Не ме изпраща след у-ще... Нещата са коренно различни. Аз си помислих,че той вече не изпитва нищо към мен,че може би тази раздяла е повлияла на чувствата му... Но понеже стана един малък гаф (най-добрата ми приятелка си отговаряше среща с 1 момче с бележка,но тя не можеше да му я даде лично и бях отишла аз,и същият онзи негов най-добър приятел беше там,и той я е прочел и беше казал на приятелят ми за нея и понеже Той не знае,че е от приятелката ми си помислил,че аз съм я писала...) И беше толкова студен с мен в същият ден.И мен ми стана толкова гадно,чак се разплаках.И другият му най-добър приятел и ме накара да му разкажа защо плача. Аз му обясних,че е станало недоразумение. И и без това той се отчуждава от мен и по този начин още повече го прави... Той само ме успокои,че ще му обясни и ми каза,че той много ме обича и да не се притеснявам..
Продължава да ми 'връзва тенекии' и да ме лъже за глупости.А аз му вярвам.Вярвам му,че ме обича. И след време ще се усети,че не е правилно така и отново всичко ще си бъде както преди- идеално...
Има и друго момче което страшно много ме харесва,но аз никакво внимание не му обръщам понеже си искам моят приятел... Просто без него не мисля,че ще мога да живея...
Не искам да го губя,а точно това става.... Опитвам се да го накарам да поговорим,но той все си намира причина да не го направим... :smt085
Моля ви дайте ми съвет понеже го обичам безкрайно много.... ;(

spyk22
03-14-2008, 19:15
На 14 като кажете че сте влюбени и не можете да живеете без нея/него убивате всичко децко в мен ... :? са ще се изпишат сигорно десетки постове - "Поговорете сериозно за вас ... ако не стане ще го преодолееш с времето" :?

tan0
03-14-2008, 20:22
На 14 като кажете че сте влюбени и не можете да живеете без нея/него убивате всичко децко в мен ... :? са ще се изпишат сигорно десетки постове - "Поговорете сериозно за вас ... ако не стане ще го преодолееш с времето" :?
+1

MartiSSima
03-14-2008, 23:10
Имам чувството че това момче се прави на интересно.
Чесно казано незнам какво да ти кажа, нито да си изкажа мнението.Най - добре намери начин да поговориш с него,настоявай!Интуицията на една жена е много по развита от на мъжа, ако усещаш че нещата са към края просто остави тази връзка.С времето ще се излекуват раните.Дано да греша и всичко между вас да е наред!Успех и не се отчайвай! :-)

MiMcHeToOo
03-15-2008, 00:00
Абсолютно глупаво постъпва! Добре ти си го задушавала с любовта си - приемаме го, възможно е. Той обаче вместо да говори с тебе е послушал приятеля си, който не те харесва и до тук. Осъзнаваш ли колко е глупаво това? Според мен би трябвало малко да спреш да си уговаряш срещи с него. Т.е имам предвид - изчакай той да те покани, не го юркай ти. Изчакай и още време, за да видиш накъде ще се развият нещата. Ако пак е същото, мисля че няма какво да правиш с този човек, само се мъчите. Ако се променят нещата - идеално :) Айде успех :-)

koalka
03-15-2008, 05:40
Най-лесно е да се разделиш с даден човек и да избягаш, вместо да се бориш за любовта си и връзката си, да останеш...
Много хора така правят, а не мога да разбера защо.
В началото всичко е било окей, разбирам колко щастливи сте били, обаче може би ти си направила някаква грешка(това със задушаването) и приятелят му от там се е възползвал, за да му каже тия неща.Но и него трябва да разбереш - може би е чувствал, че губи най-добрия си приятел.
Много рядко втория път нещата потръгват...Просто нещата не са същите.Ето, той примерно вече не се отнася толкова добре с теб, връзва ти тенекии и те лъже - може би трябва да се разделите, защото не знам колко време би изтърпяла подобно положение.Ще гледаш малко по малко как всичко рухва и в един момент ще сложиш край.

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-15-2008, 06:12
Съгласна съм с koalka и бих искала да добавя още нещо. Вместо да чакаш да стане може би неизбежното и да се измъчваш през това време, спри този мазохизъм и го хвани да поговорите. Питай го защо става така. Ако ти даде уклончив отговор или може би някой не особено задоволителен, раздели се с него. Както казват, по-добре ужасен край, отколкото ужас безкрай. Няма смисъл да се тормозиш за нещо, което не си струва. А и така по-бързо ще забравиш за това, ако си мислиш постоянно, че все има шанс, това ще те изяжда отвътре, особено ако нещо се е провалило - ще започнеш да си мислиш, че ти си допуснала грешки и това би те съсипало. И да, времето лекува всичко. Повечето, вярвам, го казват от личен опит, както и аз. Знам, че е трудно, че боли, ама трябва да си дяволски търпелива, за да можеш да изчакаш болката да отмине.

В интерес на истината, едно момче не е целият свят. :? Това всяко самоосъзнало се момиче трябва да го знае - особено да не прави едно момче всичко, което има смисъл в живота й, защото, когато той си тръгне, животът й се обезсмисля. А той е само един, за да го оставяме да остане без смисъл.
На колко години си всъщност?

boriana_borislavova
03-15-2008, 06:19
nameri na4in da mu obqsni6 vsi4ko koeto misli6 i 4usta6 , toi 6te te razbere !

_BoSSy_
03-15-2008, 08:05
Аз ако бях на твое място, щях да се държа така както тои с мен.Дори да го обичам безкраино много няма да позволявам да ми съсипва наи-яките години.Или ще се държи както трябва или майната му.

heartless*charm
03-15-2008, 08:26
просто за него се е загубила тръпката във вашата връзка.
или намери начин да я върнеш (което няма да се случи ако започнеш още повече да го задушаваш)...или...
просто си върви!