PDA

View Full Version : Въпрос към всички



laichzeit92
03-14-2008, 19:11
Харесвам едно момиче от отдавна не знам от кога но сега разбрах че и тя ме хресва какво да правя да действам ли и как да го направя че да се получи добре .

MartyParty
03-14-2008, 19:18
бъди себеси

spyk22
03-14-2008, 19:18
Ми действай разбирасе ако искаш да си с нея ако искаш да я гледаш само отстрани може и да си я снимаш 8-)
Кво как кафенце нещо излезте лафете си целувки нещо и готово ;)

Yoyoyoyoyo
03-14-2008, 19:21
бъди себеси
Ахахаххаахаххахахахахахах ахахахааха :razz: :razz: :razz: :razz:
Сори,не се сдържах.
Това вече стана беэкрайно банално и глупаво.Е ,да вярно е ,че е най-добре винаги да бъдеш себе си и да се държиш естестевно,но не е това начинът эа успех.Пък и ,ако си някой пълен кретен с идиотско поведение,по-добре да не бъдеш себе си и да се стремиш да направиш по-добро впечетление.Така,че спрете да повтаряте това просташко клише.
Иначе най-добре е просто да не влагаш много ентусиаэъм,че ако не се получи,да не останеш раэочарован.Просто прави каквото трябва,пък да става каквото ще :lol: Това преди ми беше девиэ.В случая не е въпрос на живот и смърт.Покани мацката да иэлеэете,поопоэнаите се,поговорете,пък те нещата ще станат от самосебе си,щом и двамата се харесвате. :)

MartyParty
03-14-2008, 19:34
бъди себеси
Ахахаххаахаххахахахахахах ахахахааха :razz: :razz: :razz: :razz:
Сори,не се сдържах.
Това вече стана беэкрайно банално и глупаво.Е ,да вярно е ,че е най-добре винаги да бъдеш себе си и да се държиш естестевно,но не е това начина эа успех.Пък и ,ако си някой пълен кретен с удиотско поведение,по-добре да не лъдеш себе си и да се стревиш да направиш по-добро впечетление.Така,че спрете да повтаряте това просташко клише.
Иначе най-добре е просто да не влагаш много ентусиаэъм,че ако не се получи,да не останеш раэочарован.Просто прави каквото трябва,пък да става каквото ще :lol: Това преди ми беше девиэ.В случая не става въпрос на живот и смърт.Покани мацката да иэлеэете,поопоэнаите се,поговорете,пък те нещата ще станат от самосебе си,щов и двамата се харесвате. :)
Не познавам автора на темата,нито пък ти.Не ми изглежда пълен тъпак.Смехът ти беше ненужен и може да ти се струва клише,но е вярно.Аз поне го знам от личен опит.Ако не харесвам начина,по който се държи момчето-не си струва да съм с него.Просто е тъпо да се правиш,на какъвто не си и да лъжеш ,не само себеси,но и този,когото си искал да впечатлиш.

laichzeit92
03-14-2008, 19:37
Не познавам автора на темата,нито пък ти.Не ми изглежда пълен тъпак.Смехът ти беше ненужен и може да ти се струва клише,но е вярно.Аз поне го знам от личен опит.Ако не харесвам начина,по който се държи момчето-не си струва да съм с него.Просто е тъпо да се правиш,на какъвто не си и да лъжеш ,не само себеси,но и този,когото си искал да впечатлиш.[/quote]
ами мисля че това ми помогна мерси много наистина ще бъда себе си

eminem_girl
03-14-2008, 19:41
бъди себеси
Ахахаххаахаххахахахахахах ахахахааха :razz: :razz: :razz: :razz:
Сори,не се сдържах.
Това вече стана беэкрайно банално и глупаво.Е ,да вярно е ,че е най-добре винаги да бъдеш себе си и да се държиш естестевно,но не е това начинът эа успех.Пък и ,ако си някой пълен кретен с идиотско поведение,по-добре да не бъдеш себе си и да се стремиш да направиш по-добро впечетление.Така,че спрете да повтаряте това просташко клише.
Иначе най-добре е просто да не влагаш много ентусиаэъм,че ако не се получи,да не останеш раэочарован.Просто прави каквото трябва,пък да става каквото ще :lol: Това преди ми беше девиэ.В случая не е въпрос на живот и смърт.Покани мацката да иэлеэете,поопоэнаите се,поговорете,пък те нещата ще станат от самосебе си,щом и двамата се харесвате. :)

ПХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХА :razz: :razz: :razz: :razz:

СОРИ, АМА И АЗ НЕ СЕ СДЪРЖАХ! :razz:
Тва беше най-тъпото нещо, което съм чувала през живота си! "бъди себе си" - цитирам: "било глупаво, щот ако си някой олигофрен, по-добре да не бъдеш себе си, а да се стремиш да направиш по-добро впечатление..."
Кво каза, извинявай, ама този човек трябва цял живот да не бъде себе си, тъй ли? не си прав/а... Винаги бъди себе си, който те харесва наистина ще те харесва такъв какъвто си! Кретен да си - пак ще те харесва ако е писано така...
а пък за автора - давай бе, кво чакаш, като не стане - еби му майката! 8-)

LSGirl
03-14-2008, 19:41
вече го казаха-излез и се забавлявай... 8)

Snitch
03-14-2008, 20:07
AAAAAaaaaaaaaaaAHahahhahaha
EbaHTi vuprosa
tia ma haresva, az ia haresvam kvo da praia?

gledai ia za krasota

monkata93
03-14-2008, 20:10
Ами давай! Кво чакаш?!Нали ти я харесваш..тя теб...? :grin:

evelinka1122
03-14-2008, 20:21
Ами какво ли да правиш?!? Ами няма да е зле да и предложиш по най-баналния и романтичен начин, или без лиготии направо др път като я видиш я награби! Само не казвай че не може да се целуваш... :lol:

tan0
03-14-2008, 20:30
Ми действай разбирасе ако искаш да си с нея ако искаш да я гледаш само отстрани може и да си я снимаш 8-)
Кво как кафенце нещо излезте лафете си целувки нещо и готово ;)

mn dobre kazano 80% ospeh ako ne izdrankash nqkoq glupost

Chikiponita
03-14-2008, 21:24
Ми действай разбирасе ако искаш да си с нея ако искаш да я гледаш само отстрани може и да си я снимаш 8-)
Кво как кафенце нещо излезте лафете си целувки нещо и готово ;)

mn dobre kazano 80% ospeh ako ne izdrankash nqkoq glupost
Uspeh se pi6e s "U" !
Naistina nqkoi temi prosto nqmat smisul. Dori i za nai-elementarni ne6ta se pi6at. Za kakvo? Ne moje li da si razmurdame mozuka malko. Ako naistina ima ne6to su6testveno i trudno za re6avane-ok-ama taka...

koalka
03-15-2008, 05:32
Покани я на среща. :)

Mementomori
03-15-2008, 07:45
Срещнете се,поговорете,опознайте се и ще видиш какво ще се получи и дали ще си допаднете и по характери и интереси!Не се притеснявай,ще мине добре!Успех!

BlueFace
03-15-2008, 07:48
Покани я на среща. :)
+1 Но подкрепям и идеята за снимането отстрани! :lol:

ReNiTy_VArna
03-15-2008, 08:27
MartyParty:


бъди себеси

Мен ако питаш той постоянно трябва да е себе си,нали така ? А не от сега на татък да бъде такъв?Няма да има смисъл!Тя ако те харесва наистина ще е разбрала това какъв"себе си "си.Пък най-лесното е да си открит с нея без такива изчаквания някой да направи първата крачка-директно и показваш какво чувстваш и от там ако те станат нещата-добре,ако ли не-да не те е*е!