PDA

View Full Version : външният ми вид ;(



mimozaaa
03-14-2008, 19:40
Хора ужасно грозна съм :( не е вярно че всеки си има чар .Мен освен родителите ми никой не ме харесва :( Въпроса ми е на колко години мога да си направя пластична операция?

monkata93
03-14-2008, 19:54
Wooow сигурно след 18...не знам. :shock:

MaCeTo_
03-14-2008, 19:57
Виж ся, или темата е ебавка, или просто си се филмирала много здраво :-o

Ако приемем, че е второто... На колко години си сега? Щото ако си на 13, 14, е напълно нормално да изпадаш в някви такива депресии, че си грозна, дебела, т.н... "Не е вярно че всеки си има чар" :shock: Ти от коя планета си? Да виждаш наоколо само клонинги на Мис Свят и Брад Пит? Не мисля... има къде къде по-страшни случаи, където хората са с увреждания по лицето и тялото и... абе не знаеш колко тежко може да бъде положението... Сега и да ти кажа, че все има нещо красиво, уникално и неповторимо в тебе, ше ми се изсмееш най-много, или ще ме напсуваш и ще кажеш че си грозна :D Външната красота идва от излъчването, от самочувствието и вътрешната нагласа и убеждение, че си хубава и има какво да се забележи в теб (не казвам да си някоя надута пуйка, която наистина прекалява с гореспоменатите, но с мярка наистина би помогнало). Айде горе главата... А иначе пластична операция май може след 18 години. Преди това доколкото знам, се иска подпис от родителя май :-o

Nadelina
03-14-2008, 19:58
Shte se radvam ako mi napishesh lichno syobshtenie i skype si v nego... Iskam da si pogovorim.

splendour
03-14-2008, 20:01
dai pik de

Liar
03-14-2008, 20:53
Съгласна съм с мнението на Мацето!И колкото и банално да ти звучи-докато ти самата е започнеш да се харесваш и останалите няма да те харесват.И к.все пак ако искаш можеш да ми пратиш снимка по лс и ще ти кажа кое може да се подобри :-)

Darling88
03-14-2008, 20:59
Виж сегаааа ,пластичната операция е най-тъпото нещо което можеш да направиш!

ВСЕКИ ИМА ЧАР И НЕ Е ВЕРНО ЧЕ НЕ Е ТАКА!

Просто не знаеш как да го подчертаеш!

Кажи ми повече за това,което не харесваш в себе си и това,което искаш да промениш....мисля че всички по този начин можем да ти помогнем!

Каквооооо????????Ти случайно да си чувала,че 80% от пластичните операции са НЕУСПЕШНИ ??????????

Абе я се стегни ,бъди това което си ... с малки цици,дебел гъз ...е й ???

Axel_f
03-15-2008, 07:00
За горната - Дарлинг, айде без измишлиотини. Нито 80% от пластичните операции са неуспешни (кога успя на направиш статистика?!?!),нито пък са пълна глупост!
Аз лично смятамм, че пластичната хирургия е уникален шанс да промениш онова, което не харесваш в себе си, да станеш по-уверен, да се разделиш от комплексите, свързани с външния вид! Това, че някои хора се изказват така крайно против , говори, че са абсолютни коне с капаци или просто завистници (нали знаете баснята за лисицата и гроздето...) Това, че има неуспешни операции е наистина много кофти, но не е причина да се отричаме пластичната хиургия!

А за недостатъците - Дарлинг, и как, ако смея да попитам, се скриват дефекти като огромен крив нос или малки тънки устни? Или пък малки (или никакви) гърди???

GaBiIi__
03-15-2008, 08:13
kakto kazaxa predi men nai vajno e ti samata da se haresva6 razbira se ima i nqkoi ne6ta koito moje6 da promeni6 v sebe si bez operacii i t.n aa za nqkoi operaci ako si pod 18 ti e nujno saglasie ot roditelite ti ai uspex4eta :-)

Leiderschaft
03-15-2008, 08:32
nali znae6 4e nqma grozni jeni, ima samo nepoddyrjani jeni...
taka 4e, moqt syvet e-malko grim, pri4eska... obyrni pove4e vnimanie na vyn6niq si vid, kato vsqka jena.Ne vqrvam da si tolkova grozna... 4ak pyk da misli6 za operaciq... :? :? 6te se spravi6 i bez operaciq :-) uspeh!! :)

Seducti0n
03-15-2008, 08:57
И ще продължаваш да бъдеш "грозен", докато не спреш да се приемаш за такъв.Природата явно не ти е дала, красива външност, но съм сигурна, че липсата на такава, компенсира в друго отношение.
Живеем в доста повърхностно общество, в което хубостта е почти задължителна за да може човек да се реализира, да се социализира към околните и т.н.И все пак интерестно ми е да споделиш нещата, които не харесваш в себе си, които би могъл да промениш, но цялостна промяна ми се струва твърде крайно решение... :?

mimozaaa
03-15-2008, 09:30
ами ще споделя какво не харесвам щом настоявате
1) Както някой каза няма как да се промени факта че нямам никакви гърди :(
2) Тренирам но въпреки това не мога да направя дупети си хубаво.По широка съм там и е стегнато от тренировките но е сплескано данките ми седят ужасно.Няма ли начин да понатрупам мускулна маса там (при положение че тренирам от 1 година и пак си е сплескано) А и няма начин да надебелея само в задните части
3)И в лицето не съм хубава
Омразнало ми е всички по коридора в училище да ме сочат с пруст и да ми се смеят

kico
03-15-2008, 09:36
slagai si gi na pupata :D :D :D i na men mi se podigravat 4e imam krivi zabi...parvo ujasno mn se podtiskah ama ve4e ne mi dreme ....kvo kato sa po hubavi ot tebe d ane sa po stoinoostni hora ot tebe ?!?!

GaBiIi__
03-15-2008, 12:04
ami za gardite 6te popitam na kolko si a in4e za dupeto akoo trenira6 vav fitnes prosto pomoli instruktora da ti prepora4a specialen rejim :)

marilyn
03-15-2008, 12:21
здр мила. не бива да говориш така за себе си, не вярвам 4е може да си толкова грозна. на колко си години 4е се притесняваш 4е нямаш гърди??? ми не си4ки сме Памела Андерсън!!! и аз имам доста кусури ама ве4е реших 4е тфа да кажа 4е се мразя е престъпление срещу себе си. помисли в положителна насока. успех. :)

Liar
03-15-2008, 13:52
Някой беше написал че вит Е стимулира млечните жлези.Хмела също-даже имаше тема,потърси.А и гърдите и задника общо взето се увеличават и намаляват заедно тъй че пробвай пък каквото стане.
Габити също ти даде много добър съвет.
И щом си широка в ханша защо не пробваш някоя дълга под коленете или до където искаш пола?Има някои много готини и няма да ти че очертава ханша и задника.За да прикриваш този проблем търси подходящи дрехи-например дънки,които не са вталени.Преди имаше едни с голямо дъно-все едно си насрана обаче съчетани с подходящите дрехи и аксесоари не седят зле.
За лицето-еми гримирай се ако не го правиш!

sexi_06
03-15-2008, 14:33
Не се отчайвай всички ти дадоха толкова полезни съвети важното е да повярваш в себе си.И аз си мисля ,че не съм хубава и повечето хора не ме харесват ,но какво да се прави такъв е живота и въпреки това продължавам на пред.Опитвам да се променя като си купувам по различни дрехи и слагам малко грим за да не изглеждам толкова зле.Пий боза тя помага за разтежа на гърдите.Имах една съученичка ,която нямаше никакви и започна да пие боза сега като я видя немога да я позная и ако не си познавал преди няма да кажеш ,че е била плоска като дъска.Повярвай в себе си и не се отчаивай.УСПЕХ!!!!

mimozaaa
03-15-2008, 14:43
mersi mnogo za otgovorite :-) ps Na 16 sam

Darling88
03-15-2008, 17:40
Веднага ти отговарям ... Не са измишльотини,аз имам малки гърди и ми е мн депресия за това ,поинтересувах се за няколко клиники тук в БГ ми повярвайте ми не е за препоръчване ... .Аз говоря ,че в България са не успешни .

Въпреки ,че и аз си имам свойте недостатъци .... не ми пука,защото имам прекрасна връзка ,момчето ми ме обича безкрайно и хората около мен ме приемат такава каквато съм !

Аз също съм за пластичните операции , но не тук,а в чужбина,защото там наистина ще се погрижат за теб както трябва !

Примерно една жена след като роди и спре да кърми детенцето си ,гърдите й малко или много висват ,ето тогава що да е си направи .... но при условие ,че си в процес на развитие за какво ти е ???

Когато бях на 14ет мн се притеснявах,че бях по пълничка ... и нямах хубаво оформено тяло,е да ама сега нямам никви проблеми ,защото тялото ми се разви и си имам нормалните пропорции!

Просто моя съвет и това което исках да кажа е че на нейната възраст ... операциите са неуспешни и често водят до сериозни усложнения ,защото пак повтарям тялото се развива още ,а още по-кофтито е че нейния организъм може да не е укрепнал достатъчно и може да не понесе промените ,които ще настъпят !

Това са предположения просто .... но е добре да ги знае и да е наясно с тези неща !

GaBiIi__
03-15-2008, 21:55
ami ne sam saglasna s tova za bozata ot neq rastat ne samo gardite no i bedrata ,dupeto i t.n aaa prostoo napravi promqna v pri4eskata grima ili oblekloto takiva promeni nikoga ne sa izli6ni ;)

Darling88
03-16-2008, 07:28
To ot bozata rastat 6toto rastat i kilogramite :grin: :grin: :-D

miss_91
03-16-2008, 09:54
nosi poli ii dypeto mignovenno ve4e nqma da ti izglejda nikak zle...za gyrdite i moite sa malki no puk podbiram bluzki ii ne mi pravi nikakvo vpe4atlenie..aa liceto nego pod4ertai suvsem leki4ko s moliv i spirala i nqkakuv glanc ii problemite ti iz4ezvat(no trika s polata e mn efekten i 6te vidi6 4e nqma da sujalqva6)
USPEH :smt023 :wink:

miss_91
03-16-2008, 09:56
aa da i zabravih da dopulnq gledai polite da pod4ertavat liniqta ii kakto kazah 4e se polu4i prosto syper

radoslava
03-16-2008, 18:10
kak da ti pomognem kato ne te vijdame-dai pic pak nie 6te ti kajem(moje da si grozna,noo 4ak mnogo..nz)!a za plasti4na operaciq moje i da ne si navar6il 18,no trqbva da ima6 saglasie ot dvamata roditela i tam o6te neekfi ne6tica

LoLLi4kA
03-17-2008, 06:33
Външната красота идва от излъчването, от самочувствието и вътрешната нагласа и убеждение, че си хубава и има какво да се забележи в теб (не казвам да си някоя надута пуйка, която наистина прекалява с гореспоменатите, но с мярка наистина би помогнало). +1

hgfh
03-23-2008, 14:55
hm ... lo6o e che ima6 tolkova nisko mnenie za sebe si vseki ima 4ar!!! nz tvoq kakuv e oba4e trqbva da go pod4ertae6 a i grimovete v dneshno vreme sa tolkova dobri 4e moje da pokriqt vseki tvoi nedostatuk molq te prati snimki za da te vidq i ako moga da ti pomogna s ne6to :o moito mnenie e che nqma grozni hora a puk na tvoite suychenici koito ti se podigravat im tegli edna maina

vik4etoo
03-23-2008, 16:56
Че то и аз не се харесвам..и се комплексирам много..и мойте проблеми са по-големи и от твойте..1.имам ужасни пьпки и белези от тях и ми е много гадно като ме наричат пьпка..не с харесвам косата тьнка мазна,правя й маски и кви не други неща.. :? ..Може би най-големият ми проблем са пьпките..ще ходя на дерматолог и се надявам да се оправя

hgfh
03-23-2008, 17:11
hm .. mn shibano che te narichat taka :x spox na tazi vuzrast e normalno da imash pupki a na tq prosto ne im obru6tai vnimanie i kakto napisah malko po gore tegli im edna maina i ne se zanimavai sus selqni :(

vik4etoo
03-23-2008, 17:16
hm .. mn shibano che te narichat taka :x spox na tazi vuzrast e normalno da imash pupki a na tq prosto ne im obru6tai vnimanie i kakto napisah malko po gore tegli im edna maina i ne se zanimavai sus selqni :(
Ми ще се опитам..вьпреки,че пак ще ми ьде гадно.. :? искам да им се вьрне двойно

hgfh
03-26-2008, 13:03
xax moito momiche vsichko se vrushta tupkano !!! po dobre kusno otkolkoto nikoga nali znaesh :) prosto kolkoto i da e trudno vseki put kogato te obidqt ne gi slushai prosto izkluchi vse edno gi nqma a puk i zashto trqbva da si sasipvash nastroenieto zaradi nqkvi murliovci koito ne sa nishto poveche ot teb

RaI4etO
03-30-2008, 11:59
няма грозни хора...ако не се харесваш ти самата едва ли другите ще те харесат
направи нещо за себе си ако мислиш че ще помогне
не се отчайвай

m3ch3ncee
03-31-2008, 09:07
Stiga gluposti !!! Vseki e krasiv po nqkakuv nachin-dori i drugite da ne go zabelqzvat ! Pogledni se v goledaloto i vij che si super ! Nikoga ne si misli takiva raboti ama nikoga ! Vseki e unikalen sas vunshniq si vid-nqmash nujda ot plastichna operaciq povqrvai mi !

ElisaDay
03-31-2008, 09:11
Снимка!

Pepincetyy
04-14-2008, 11:27
Виж на мен също някой хора са ми казвали че съм грозна , а други ми казват че съм хубава , но никога не съм се засягала от коментарите на другите както казаха по горе теглиш им една майна и продължаваш на пред.Аз вече съм спряла да се самокритикувам спри и ти . А не вярвам да си толкова грозна,че чак да искаш да си правиш пластична операция - мисля че малко грим и т.н.. скриват много недостатъци. Айде успех :-)

Ivalinka
04-14-2008, 14:30
ами и Кeira Knightley няма никакви гърди,ама това означава ли,че не е невероятно красива..лицето..ами малко гримче,туй-онуй, с една хубава прическа и всички ще се нормализира.дупе..е,за това говори с някои,който се занимава със спорт :) стига с тези пластични операции !

kateto_sladkata
04-14-2008, 14:39
дай пик да те видим де :)

KiSs_mY_LiPs
04-14-2008, 17:37
Неможе да си толкова грозна..
ВСЕКИ СИ ИМА ЧАР И ВСЕКИ ЩЕ БЪДЕ ХАРЕСАН ОТ НЯКОГО РАНО ИЛИ КЪСНО.., но ако продължиш да говориш че си грозна.. :?
дай снимка да те видим..