PDA

View Full Version : Какво иска?



sweet4esf
03-14-2008, 21:14
ta zna4i moqta istoriq e slednata:predi 3dni trugnaxme s mom4eto na moite m4eti v koeto sum vlubena ot 4meeseca :oops: no neznaino kakvo stana na dr den sled trugvaneto ni toi be6e do6ul na daskalo bez da mi kaje a toi be6e s s4ypen krak do predi vreme...i kato go vidqx :shock: pisax my sms za6to ne mi e kazal 4e 6te idva?toi ne mi otg...sled tova izlizame v mejdy4asie i toi nai-naglo me vidq i me podmina..az otka4ix i trugnax sled nego...nastignax go i go oburnax kam men a toi citiram:KVO ME DURPA6 BE? i az :-o pitax go za6to ne mi e kazal 4e 6te idva i za6to me podminava taka i toi EMI SEGA TE VIJDAM :shock: i mi ivka dali pak sum se razsurdila a az my se ysmixnax i kazax NE i toi OFF ABE QQQQ :shock: i si trugna :-k ottam az otka4ix po4nax da revu kato luda,xvurlix 4anti,manti si4ko na zemqta i :cry: moite fr se izpla6ixa kvo stava..az stanax zex si ne6tata i si trugnax ot daskaly...cel den mu pisax smsi i mu s izvinqvai...molex my se....toi ne mi otg na nito edin sms :cry: sled toa mu zvunnax i go popitax za6to se durji taka a toi mi otg ZA6TOTO ME IZLAGA6 PRED PRIQTELITE MI :shock: samo za6toto sum go drunala nastrani da pogovorim :? na dr den toi be6e do6ul do daskalo i moi fr mi kazaxa 4e bil v daskaloto...az go tursex ama si be6e trugnal...ne mi pi6e6e i v skype...ni6to....v4era my se obadix da go 4yq...i my vikam ARE POSLE 6TE TI ZVUNNA 4E 6TE VLIZAM V 4AS a toi NE MI ZVUNI i az 6TO i toi 6OTO NEISKAM POVE4E DA GOVORQ S TEB :shock: az my vika TVA KVO ZNA4I?DO TYKA LI BE6E VSI4KO?toi DO TYKA :cry: BE6E :cry: 4yvstvam se acki gadno...v momenta mi e gadno no vs moi fr daje i edin negov fr s koito si lafixme mi kaza 4e toi naro4no go pravi...ne iska da me izgybi no iska da my laazq v krakata....nakraq posly6ax moite fr i sprqx da go tursq,da my pi6a i t.n i et 4e predi malko v skype toi mi pi6e: [14.3.2008 г. 23:41:54] mom4etoказа: i btw si si sama vinovna 4e stana taka
[14.3.2008 г. 23:42:00] mom4etoказа: az naro4no se napravih 4e ne te vidqh v u4ili6te
[14.3.2008 г. 23:42:03] mom4eto каза: za da vidq reakciqta ti
[14.3.2008 г. 23:42:15] mom4etoказа: dali 6te postupi6 normalno kato mi se razsurdi6 i ne mi govori6 i da trqbva da ti se izvinqvam posle
[14.3.2008 г. 23:42:22] mom4etoказа: ili 6e doide6 da mi tegli6 nekuv skandal
[14.3.2008 г. 23:42:23] mom4eto каза: ....
[14.3.2008 г. 23:42:32] mom4etoказа: ne si mi omruznala ne mi e pisnalo ot tebe prost
[14.3.2008 г. 23:42:36] mom4eto каза: nqmam vreme i turpenie
[14.3.2008 г. 23:42:48] mom4etoказа: da se zanimavam s 4ovek koito prekarva cqloto si vreme v nervi :shock:

[14.3.2008 г. 23:44:20] AZказа: moga li da znam za kvo mi go kazva6 tova?ve4e ne me int...kvoto bilo bilo....i da ti kaja sega ve4e nito se nervq i sam si mn spokoina
[14.3.2008 г. 23:44:20] AZказа: ;)
[14.3.2008 г. 23:44:24] -AZказа: nno vse taq

v daskalo mi kaza 4e ne me e vidql a seg puk naro4no go bil napravil :-o naistina..obi4am go....durju na nego...edna moq fr ot daskaloto mi v4era kogato toi me skusa mu vze tela i toi q napsyva kogato tq my zvunna...sega tq e pratila xora da go biqt...a tq se zanimava samo s mutri :shock: tq kato mi kaza 4e moje pove4e da ne go vidq prosto otka4ix :cry: mooolq vi...kajete mi kakvo da pravq?toi pak 6te iska da se suberem....tva e 100% sigorno no znam 4e toi pak 6te me narani...4meseca go 4akax da se seti za men i nakraq mi kaza MISLEX 4E NQMA DA SE DURJI6 KATO DETE :shock: vie kakvo mislite?mn iskam da sum si pak s nego....daje pedi a trugneme si imaxme mm taka blizki otno6eniq :oops: mn mmi e gadno....i sega negoviq fr mai me haresva...moje da poiska da trugnem...no nz kako da pravq? :cry: :cry: :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

5StaR
03-14-2008, 21:28
Вие сте ходите вече цели 3 дена, нормално е да си омръзнете...

Chikiponita
03-14-2008, 21:29
Първо на колко си години, за да ти дам най-точен съвет?

sweet4esf
03-14-2008, 21:32
na 15

WTH
03-14-2008, 21:35
Е***и сапунката

Chikiponita
03-14-2008, 21:38
Ами как може на 15 години :
1. Да казваш, че "тоя смотлшьо" е момчето на мечтите ти. Така ли би се държало то? Това ли са ти мечтите?
2. Да му звъниш 100000 пъти, без да си виновна за абсолютно нищо да му се извиняваш? Как може? Нямаш ли уважение към себе си?
Според мен го харесваш на този етап просто, защото няма друго момче около теб, което да те е ухажвало така както той.
Горе главата и или го зарежи НАПЪЛНО ( има ли смисъл да си с такъв човек ), или, ако искаш да се пробваш да си с него (което аз не бих направила) следващия път му дръпни юздите и му покажи как трябва да се отнася с едно момиче и нека е благодарен, че е с теб!
Излагала си го била??? Тцтцтцт... Ужас. От такива манипулатори бягай като от болест. Веднъж научиш ли се да затъваш в емозионалните им примки - трудно ще излезеш!
Успех и пиши какво става!

Love_me_
03-14-2008, 22:19
ae ko sa zanimavash s takiva bukluci moje da ho haresvash mn ili da go obichash,no zashto se unijavash taka...ostavi go toi gubi,nali ? ;)

MiMcHeToOo
03-14-2008, 22:25
Не му се моли бе, не му падай в краката!

menta_loverka
03-14-2008, 22:26
na tvoe mqsto bih sprqla da go tursq i da se nacupq .....bih se pravila 4e go nqma na sveta i 4e ne go vijdam dori bih minala prez nego vse edno ne e tam ......kolkoto i da ne ti se vqrva tva vur6i rabota...ako iska da trugnete pak ok trugnete no si vzemi pouka druj se gadno i nadmenno mom4etata ne razbirat ot drugo karai go da revnuva

Ou7taControL
03-15-2008, 00:02
трябва да си знаеш цената.. не му позволявай да се държи така с теб...

hooliganka89
03-15-2008, 05:09
Abe momiche,ti verno ne si dobre.Hodite ot 3 dena,i ti go obichash i mnogo darjish na nego,ne znam samo koga shte sprete na 15 godini,da tvardite,che s vseki s koito ste gadjeta go obichate!
Kakvo e tva darjanie ot tvoq strana?Ti napravo kato neadekvatna se darjish,ne ochakvai nqkoe momche da ima nqkakvo po-razlichno otnoshenie kam teb,sled kato taka im darjish smetka,abe napravo ne znam kakvo da kaja :shock:

koalka
03-15-2008, 05:24
Ясно е, че не те харесва и затова се държи така.Не знам въобще защо е тръгнал с теб и след това те къса на третия ден.Той е някакъв много странен или просто си е търсил начин да се разделите.Разбирам, че ти е гадно, че не сте заедно, но просто се прави, че не ти пука за него и той е вече минало.Иначе ще стане по-зле за теб, ако постоянно мислиш за това и ревеш.Няма смисъл, дано го разбереш.

heartless*charm
03-15-2008, 08:35
научи се на самоконтрол. без този елемент цял живот ще се чудиш защо "не ти е провървяло в любовта"

ReNiTy_VArna
03-15-2008, 08:51
Напълно съм съгласна с Chikiponita + товаза каква любов може да се говори при положение ,че сте били 3 дни заедно!Осъзнай се!Не се обиждай обаче и двамата сте постъпили тъпо-заеби го тоя!Как може да е момче на мечтите ти след като има такъв шибан характер-че подбирай ги малко тез твойте мечти за да не страдаш!А твойта приятелка е пълно дете !!! Сериозно ! Боища ще прай...простотия пълна,чуди си се и тя как да те натоварва...на такива прости момичета много съм се нагледала.

Rofl4e
03-15-2008, 08:57
Eh naistina ne si zaslujava da mu pada6 v krakata znae6 li i az imah nqkaf takav problem hodih s edno mom4e koeto haresvah(ili bqh vlubena i az ne moga da opredelq to4no koe) i toi postoqno me razigrava6e i .. az mu se vodih po akala i edin den kazah krai krai nqma da se zanimavam pove4e s nego i taka i stana nito mu pisah po skype nito ni6to(no uj be6e slojen kraq) i se zaribqvah s edno dr mom4e i to4no 1 den predi da tragna s mom4eto s koeto se zaribqvahme i toq moq biv6iq mi pisa po skype pls da se zdobrim gotov sam na vs za teb , samo da si moq i t.n. i az ne ne ne i toi 6to i az 6ot taka .. ama si mu go varnah de toi tolkova vr me pravi na patka i taka.. :)

evelinka1122
03-15-2008, 09:37
Забравяй го тоя идиот бе... и не са занимавай с приятели му! Те едва ли ще са по различни... Другия път като ходиш с момчета не им звани по 100 пъти на ден, и ги остави ТЕ ДА ТЕ ПОТЪРСЯТ! Успех!

PepiDesigns
03-15-2008, 09:46
Малей .. цели 3 дни ..
Аз се чудя .. как изкарахте толкова мноого ? :D
Не , че се хваля , ама сигурно Приятелката ми вече ... 3 седмици съм й писнал отсякъде :D

Виж го , че явно не знае кво иска , по-добре не се занимавай ;)

Ако те иска обратно - ще се върне , и той ще ти се извини и така ..

Ignore.

Късмет все пак , дано всичко се оправи.

summergir1
03-15-2008, 09:53
трябва да се научиш ти да ги манипулираш, а не те теб
най-грешната тактика е да се вглъбяваш и да звъниш по 100 пъти на ден, по този начин показваш колко си незряла и колко си му сигурна...
За едно момче е по ценно да се потруди повече за едно момиче, дори и да го харесваш не му го показвай- трябва първо да си го заслужи 8)
Моя съвет е да продължиш напред и дори и да те търси да не му се връзваш.

dimanushka
03-15-2008, 15:29
of boje... purvo toq e mn tup. "iskal da ti vidi reakciqta" tolkova mn te e unijil ama tvoqta gre6ka e o6te po golqma 6toto si mu go pozvolila... da mu zvuni6 tolkova puti .. da go goni6 i da go presledva6... mn pogre6no... za dr put da znae6 4e tova ne trqbva da go pravi6... izob6to ne go tursi i ne se zanimavai s nego

VampireGirl666
03-15-2008, 15:41
Ако тръгнеш пак с него и почнеш да му се молиш,значи си мазохистка.Не се обиждай,не съм го казала с това намерение,но той просто те разиграва.Той изобщо знае ли какво иска?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-15-2008, 20:09
Зарежи го тоя боклук (с извинение), преди да си пострадала още повече.. Той извратен ли е, нещо не му е наред, не знам точно какво, но ако продължиш така, скоро и ти няма да си.. :? Разбираш ли ме? Спасявай се, другите преди мен ти го казаха, надявам се, че наистина не си мазохистка.. Че не те обича, повече от очевадно.. :shock: А ти седиш и мислиш един вид какво да правиш, как да подходиш.. :shock: :? Ти да се съсипеш ли искаш, осъзнай се!!!!!! Слез на Земята и продължавай напред, в твоя случай нищо не можеш да направиш, а истинската любов може да те чака някъде другаде! Не си пропилявай милия животец, да не разбереш след време колко ти е скъп. \:D/ ;)

h0t_bAbE
03-15-2008, 20:54
Напълно съм съгласна с Chikiponita + товаза каква любов може да се говори при положение ,че сте били 3 дни заедно!Осъзнай се!Не се обиждай обаче и двамата сте постъпили тъпо-заеби го тоя!Как може да е момче на мечтите ти след като има такъв шибан характер-че подбирай ги малко тез твойте мечти за да не страдаш!А твойта приятелка е пълно дете !!! Сериозно ! Боища ще прай...простотия пълна,чуди си се и тя как да те натоварва...на такива прости момичета много съм се нагледала.
=D> =D> евала =D> =D>

sweet4esf
03-16-2008, 00:34
samo da pod4ertaq ne6to za6toto qvno ne ste razbrali..da xodixme samo 2-3dni no az sum vlubena v nego ot 4meseca....no vie ste pravi..oba4e nz kfo 6te stane ako sega poiska dase suberem...strax me e da ne se otdam na 4yvstvata i :( off mrazq goo :( ama si go i obi4kam :(

sladk1q
03-16-2008, 01:27
Абе я...Тва ,ако е момчето на мечтите ти....Нещастник искал те пробва...Понякога ме е срам ,че съм мъж от такива бълъци...Вкарай му една и му пожелай най-нагло да си счупи и другия крак 8-) 8-) А през тва време сиг ще си харесаш някой друг по-достоен пич.Успех чмацка 8) 8)

taffy
03-16-2008, 09:05
Не му падай в краката...Зарежи го, не си заслужава...И не е трябвало да му се молиш, защо падаш толкова ниско заради момче? Недей да му звъниш, не го търси, даже не го поглеждай като се разминавате...Не му показвай, че ти пука. Аз правя така и наистина действа. =)

Qnchety
03-16-2008, 09:25
Тоя не знае кфо иска :?

Anarion
03-16-2008, 09:34
Остави го да подиша малко и нещата може и да се оправят..

nIkEnCeTy_bE
03-16-2008, 10:22
Не му падай в краката...Зарежи го, не си заслужава...И не е трябвало да му се молиш, защо падаш толкова ниско заради момче? Недей да му звъниш, не го търси, даже не го поглеждай като се разминавате...Не му показвай, че ти пука. Аз правя така и наистина действа. =)



Nap1lno s1m s1glasna

bibonka
03-16-2008, 10:48
Аз мисля,че той я харесва ,но мрази момичета,които се нервят ... Аз съм така с моя приятел ... той ме обича,аз го обичам,но той се държи по същия начин с мене,защото преди много се нервирах ... Сега да чукна на дърво нещата се оправят ...
Мисълта ми е показвай му се весела,че не ти пука,не се нерви пред никой... може отвътре да ти идва да убиеш някой,но се сдържай ... Покажи му,че не се нервиш ... И ще видиш как ще почне да те търси ... :) Показвай му се винаги в най-перфектната си облиг :) Успех :)

kifla
03-16-2008, 12:42
хахахахаххахаха егати прошляка :-D Май детето в цялата история е самият той ,защото тия циркове са точно детски глупости на недорасло момченце ..искал да му лазиш в краката ! Че ти да не си някфо животно .Я му тегли една хубава българска и да върви да се праи на интересен пред някоя друга да видим дали ще го търпи!Баси детето :lol:

punkrock
03-16-2008, 13:06
XAxaxaxxa незнам какво да кажа просто, тоя е бахти странното момче :shock: :D

Sarabi
03-16-2008, 14:08
Вие сте ходите вече цели 3 дена, нормално е да си омръзнете...



Ахах хаах хха :lol: :lol: :lol: :lol:

sweet4esf
03-16-2008, 19:13
ms na vsi4ki za pomo6ta i suvetite.... dnes trugnax s edno syper sladko i gotino mom4e... :oops: i mislq 4e 6te zabravq biv6iq za6toto novooto mom4e e syper milo i zabravno...no lo6oto e 4e v kafeto koeto bqxme doide fr na biv6iq za koito govorex 4e mojebi 6te trugna s nego...stana mi mn kofti..toi kato me vidq samo navede glava i se zduxa... :( nekfo mi e syper gadno za frto na biv6iq mi....no ve4e trugnax s moito mom4e i nqma na4in ....sqka6 izglejdam kato nekoq ku4ka koqto sii grae s mom4etata...dano ne si e pomislil tova za men kato me vidq s moq... :(

tan0
03-16-2008, 19:18
Е***и сапунката
+1

zaraaa
03-16-2008, 20:21
Auuuu kak si xodila podire mu ne ne ne da mu se obajdash po 10 000 pati na den i toi ni6to.......kakvo e tova otnoshenie tova e mnogo grubo ti na toq li kazvash momcheto na tvoite mechti leleeeee ujas momcheto na mechtite ti trqbva da te kara da si shtastliva ne da plachesh kato obezumqla i da ti kazva che te obicha a ne :"AA ne te vidqx" ...maxai go toq ot glavata si pak shte te nakara da stradash ako tragnesh s nego moje tozi pat da se blasne v tebe i da kaje:"Ama az ne te vidqx"