PDA

View Full Version : Пъпчици след кола маска? Съвети?



MoonMaster
03-15-2008, 07:28
Първо да кажа, че съм М (т.е. момче)
Второ искам да отбележа, че си направих кола маска при професионален козметик, но просто кожата ми е такава.
И сега да обясня за какво става въпрос:
След като си направих кола маска на краката и гърдите + корема, на краката всичко беше окей... беше си наред, но на гърдите + корема се появиха ужасно много, ама много малки пъпчици, като някои от тях наподобявах гнойните, а други са си направо гнойни. Чудя се какво да ги правя? Някой да има идея?

darla
03-15-2008, 08:43
mi i az znam za takiva slu4ai,no za sajalenie ne znam kak se mahat...tupo li 6te e ako te posavetvam da ide6 pak na okzmetik za da ti dade savet kakvo da gi pravi6

Seducti0n
03-15-2008, 09:13
Опитай с някакво мазно кремче, с овлажняващи съставки.
Притиснява ме, обаче това, че казваш, че има гной, болка усещаш ли?

scanadal
03-15-2008, 09:55
Според мен тези пъпчици се появяват,защото кожата не е свикнала с епилацията.След няколко процедури сами ще изчезнат.И аз ги имах в началото,когато си правех кола-маска,но с времето изчезват.Кожата свиква с изскубването на космите и затова.Засега наистина се мажи с крем,бих ти препоръчала "Здраве",много помага. :-)

MoonMaster
03-15-2008, 12:06
...Притиснява ме, обаче това, че казваш, че има гной, болка усещаш ли?

Да, има болка... И това ме спира да пробвам със спирт (или спиртосъдържаща течност)... Ми освен да пробвам с крем здраве?


...Засега наистина се мажи с крем,бих ти препоръчала "Здраве",много помага.

А колкото до козметика... тя козметичката каза, че на много малко момчета става така, но обикновено е само 1-вия и най-много 2-рия път. Тя ми препоръча след кола каската да ида на солариум, но нямах такава възможност...

Undying
03-15-2008, 12:17
Пробвай със "Здраве"-то (кремчето) наистина много успокоява и помага именно при кожни раздразнения.

donkihot
03-15-2008, 12:23
мМмМ И АЗ СЪм за крем здраве!

dablue
03-15-2008, 12:29
Слагай си одеколон... :):):) Хаха... приятелката всеки път ми се кара,че след като се обезкосмя по навик от бръсненето на лицето си слагам одеколон.Иначе и аз съм за кремче здраве. 8-) 8-) 8-)

bubole4e
03-15-2008, 20:14
И аз съм определено за крем.Има ли вариант да си алергичен към колата.Съмнявам се,защото на краката нямаш проблем,но пък там си е по груба кожата :)

kvokvokvo
03-15-2008, 20:19
Първо да кажа, че съм М (т.е. момче)
Второ искам да отбележа, че си направих кола маска при професионален козметик, но просто кожата ми е такава.
И сега да обясня за какво става въпрос:
След като си направих кола маска на краката и гърдите + корема, на краката всичко беше окей... беше си наред, но на гърдите + корема се появиха ужасно много, ама много малки пъпчици, като някои от тях наподобявах гнойните, а други са си направо гнойни. Чудя се какво да ги правя? Някой да има идея?

e ti hubavo si gi mahnal s kola maska, ama neboli li be 4oveko :shock: - 4esno !!! :?

MoonMaster
03-16-2008, 07:06
e ti hubavo si gi mahnal s kola maska, ama neboli li be 4oveko :shock: - 4esno !!! :?

Боли и то много боли... особено гърдите и корема ... ад! Но го изтърпях :grin: :D

Сега пробвам крем "Здраве" да видим какво ще стане :D

P.S. Nou Mo(u)r MaiMunICa ... Моля спрете да пишете на латиница...