PDA

View Full Version : Къса коса-балът наближва-съвети



hooliganka89
03-15-2008, 08:12
Predi dve sedmici hodih na frizior,i neznaini zashto se podstrigah dosta kaso :( Balat nablijava,a az imam kasa kosa,i ne znam kakva pricheska shte si napravq...
Imali momicheta koito sa naqsno s izkustvenite kosi?Koito se prikachat s edni shtipki?Na kakvi ceni sa gore dolu?
Ako si kupq izkustvena kosa,i resha,che na bala iskam da sam s nqkakva pricheska,koqto kosata mi trqbva da se hvanata,shte se vijdat li vaprosnite shtipki?Ako kosata ne e ot estestven kosam,mojeli da se boqdisva?
Blagodarq predvarotelno na otgovorilite.
Sujelqvam,che ne pisha na kirilica,no kirilizatora na saita e razvalen,a za jalost az nqmam kirilica na pc-to,zashtoto sam izvan BG.

kico
03-15-2008, 08:20
az sam momche i moga da ti kaja 4e edna kosa varvi okolo 400lv kato mislq 4e sa 3 plasta ...boqdisva se ....kadri se ..pravi se...vsi4ko se pravi .....opredeleno kato ide6 na frizior 6te ti skriqt i plitk i 6tipkii si4ko za tva nema da se kosi6 ...

PP:zapoznat sam za6toto si4ki moi priqtelki sa sas izkustveni kosi ...

hooliganka89
03-15-2008, 08:42
az sam momche i moga da ti kaja 4e edna kosa varvi okolo 400lv kato mislq 4e sa 3 plasta ...boqdisva se ....kadri se ..pravi se...vsi4ko se pravi .....opredeleno kato ide6 na frizior 6te ti skriqt i plitk i 6tipkii si4ko za tva nema da se kosi6 ...

PP:zapoznat sam za6toto si4ki moi priqtelki sa sas izkustveni kosi ...

Mersi,ama tva 400lv. mi se vijda malko skapo :-o
Imam edna poznata jena,koqto ima magazin za drehi i gi vnasq ot Kitai,i mislq,che po-evtini sa neinite,ama to ot Kitai mnogo qsno,che shte sa po-evtini,zashtoto nqma da imat tova kachestvo,ama to nali samo za bala she mi trqbva,no ne znam.Mesri mnogo.

darla
03-15-2008, 08:47
az sam momche i moga da ti kaja 4e edna kosa varvi okolo 400lv kato mislq 4e sa 3 plasta ...boqdisva se ....kadri se ..pravi se...vsi4ko se pravi .....opredeleno kato ide6 na frizior 6te ti skriqt i plitk i 6tipkii si4ko za tva nema da se kosi6 ...

PP:zapoznat sam za6toto si4ki moi priqtelki sa sas izkustveni kosi ...

Mersi,ama tva 400lv. mi se vijda malko skapo :-o
Imam edna poznata jena,koqto ima magazin za drehi i gi vnasq ot Kitai,i mislq,che po-evtini sa neinite,ama to ot Kitai mnogo qsno,che shte sa po-evtini,zashtoto nqma da imat tova kachestvo,ama to nali samo za bala she mi trqbva,no ne znam.Mesri mnogo.
kosata nqma ni6to ob6to s drehite!da ne misli6 4e 6te ti q vnesat ot mainata si samo za da e po evtina.izkustvenata kosa naistina e skapak,az predi vreme imah sa6tiq problem-moqta be6e sasipana ot boqdisvane i iskah da si sloja izkustvena za da izglejda po jivi4ka,a friziorkata mi kaza 4e cenata e 4,50-lv na ki4ur,a kato naprai6 smetka 4e trabva da si napravi6 pone dva reda s po 20 ki4ura.....re6ih 4e parite po dobre da si gi dam za dr gluposti i bez tva ne sam podrajatel na izkustvenite ne6ta po horata osven noktoplastikata

kico
03-15-2008, 08:51
emi ako ti se vijda skapo ....moje6 da si zeme6 pod naem samo za bala nz kakva cena e ama mislq 4e e okolo 60lv ...v sandnaski pove4eto friziorki datavat pod naem razpitai dali i vav tvoq grad procedirat taka ... :P

hooliganka89
03-15-2008, 09:04
emi ako ti se vijda skapo ....moje6 da si zeme6 pod naem samo za bala nz kakva cena e ama mislq 4e e okolo 60lv ...v sandnaski pove4eto friziorki datavat pod naem razpitai dali i vav tvoq grad procedirat taka ... :P

A pod naem neshto ne me vleche.Prosto bqh chuvala,che kosite struvat kam 100 leva,daje snoshti brat mi tova mi go kaza,i sega kato chuh 400leva i ima malka razlika 8)

Ti ot Sandanski li si?

kico
03-15-2008, 09:09
ami az pak za prav pat 4uvam 100 lv kosa ... da ot sandanski sam :P moje bi edin plast struva 100 lv ..

Seducti0n
03-15-2008, 09:10
Виж, честно да ти кажа за мен присъдените коси, стоят доста изкуствено и неестетично, това си е мое лично мнение.
Аз мислех, вместо да наливаш излишни разходи, защо не потърсиш из нета, снимки на по-къси коси, обаче направени ефектно.Избери нещо по-нестандартно и подходящо за предстоящия бал и така. :)
Предполагам, че повечето момичета ще бъдат с дълги коси и сложно направени прически, пък ти ще бъдеш с нещо по-различно, какво по-хубаво от това :)

kico
03-15-2008, 09:12
saglasen sam sas cvetito :) malko 6e ti e trudno da nameri6 to4nata pri4eska ama pone 6e si razli4na ot gramnalite kadravi kosi ;)

Water_lili
03-15-2008, 09:17
моя съвет е първо да се посъветваш с добър фризьор защото със сигурност има хубави прически и за къси коси, а ако все пак искаш да си удължиш косата бих те посъветвала да не гледаш непременно цената,а качеството защото ако е прекалено ефтино може да е толкова лошо качество че да те е срам да се покажеш навън..
http://farm1.static.flickr.com/195/503455547_a6f2bdf4ba.jpg
http://img.dailymail.co.uk/img/galleries/extensions/spearsKudospix_300x350.jpg
http://www.thehollywoodgossip.com/wp-content/uploads/2007/05/britney_hair_extensions.jpg
http://www.divadrivesalon.com/images/bad-extensions-1-b1_jgo0.jpg

Seducti0n
03-15-2008, 09:17
saglasen sam sas cvetito :) malko 6e ti e trudno da nameri6 to4nata pri4eska ama pone 6e si razli4na ot gramnalite kadravi kosi ;)

Е при всички положения ще бъде трудно, но съм сигурна, че ако се постарае, крайният ефект, ще оправдае положениет усилия.Сега ми хрумна идея, да си направиш примерно краищата на косата червеникави или тъмно розови.Не говоря за някакъв кич, а за нещо интерсно, свежо и екстревагантно в рамките на допустимото. :)

kico
03-15-2008, 09:22
glei sa 6e te pomilim za pic za da te posavetvame kakvo moje da si napravi6 .... kvo 6e kaje6 ?

LSGirl
03-15-2008, 09:37
Виж, честно да ти кажа за мен присъдените коси, стоят доста изкуствено и неестетично, това си е мое лично мнение.
Аз мислех, вместо да наливаш излишни разходи, защо не потърсиш из нета, снимки на по-къси коси, обаче направени ефектно.Избери нещо по-нестандартно и подходящо за предстоящия бал и така. :)
Предполагам, че повечето момичета ще бъдат с дълги коси и сложно направени прически, пък ти ще бъдеш с нещо по-различно, какво по-хубаво от това :)

и аз съм на същото мнение :) :grin:

пп:дано да си изкараш яко на бала :)

hooliganka89
03-15-2008, 10:30
glei sa 6e te pomilim za pic za da te posavetvame kakvo moje da si napravi6 .... kvo 6e kaje6 ?

V momenta nqmam nikakvi kacheni snimki iz neta,che da moga da sloja link tuk.A ne sam na qsno kak da kacha snimka tuk :oops: Ne sam se interesuvala i ne znam kak :oops:

hooliganka89
03-15-2008, 10:57
A kolkoto tova da bada razlichna ot ostanala chast ot klasa,kakvoto i da napravq shte bada razlichna.
V klasa mi ima mnogo malko momicheta,i kato sadq po tehniqt stil na oblichane,az kakvoto i da obleka sam razlichna.Otnasqse i za pricheskata.
Ne iskam da si obidi klasa,ili da se mislq za neshto poveche ot tqh,no prosto sme razlichni s tqh.

08mdam__
03-15-2008, 12:32
Много мои приятелки си взимат extention-и за коса и да ти кажа, за да е качествена, естествена, да стои добре и да ти е близка до естествения цвят, първо че се поръчва доста по-отрано и второ че цените минават 1000 лв. Сигурно може и отделни пластове да си взимаш, но и те са по 100-200 лв единия доколкото знам. Зависи много от качеството, защото продават май и изкуствени, ама не ти ги препоръчвам.

kico
03-15-2008, 14:24
Много мои приятелки си взимат extention-и за коса и да ти кажа, за да е качествена, естествена, да стои добре и да ти е близка до естествения цвят, първо че се поръчва доста по-отрано и второ че цените минават 1000 лв. Сигурно може и отделни пластове да си взимаш, но и те са по 100-200 лв единия доколкото знам. Зависи много от качеството, защото продават май и изкуствени, ама не ти ги препоръчвам.

abe tq momicheto iska da mine kolkoto se moje po tanko a ti i predlaga6 estestvena kosa za suma pari...

08mdam__
03-15-2008, 18:16
Най-тънко ще мине като си направи прическа със собствената коса. Идеята ми беше, че не може да мине тънко ако иска да изглежда добре, мисля, че е пределно ясно какво исках да кажа.
Между другото, има вариант да си наемеш коса само за вечерта. Това ще излезе доста по-евтино.

hooliganka89
03-16-2008, 09:42
Mi na men ne mi e mnogo za parite,toest nqma da plashtam az,nqmam pari :D Mama i tati kolkoto se otpusnat.
Znam,che e nai-dobre da si napravq pricheska s moqta kosa,ama kato sega e kasa,ne znam kakva shte e tazi pricheska :oops:

BeboP
03-16-2008, 10:10
E... колко е къса, че се притесняваш толкова??

А и добрият фризьор може да направи хубава прическа от всякаква дължина :)

Nadelina
03-16-2008, 10:36
Ako ne dyrjish tolkova da si kupuvash kosa s shtipki shte ti predloja neshto koeto napravi edna moq syuchenichka. Tq beshe s dylga kosa i neznaino zashto se postriga dosta kyso. Ne i otivashe. Ne mi haresvashe vyobshte a i na povecheto hora. Na bala si beshe boqdisala ednata strana na kosata kato ogyn. Vseedno i gori kosata. Stoeshe estestveno i izglejdashe neveroqtno.

BeboP
03-16-2008, 11:54
Ето един пример как дори късата коса може да се трансформира в ефектна прическа... =D>

Между другото, Nadelina, имаш ли някакви снимки на описаната прическа?? Интересно е... :P

hooliganka89
03-16-2008, 12:23
Ето един пример как дори късата коса може да се трансформира в ефектна прическа... =D>

Между другото, Nadelina, имаш ли някакви снимки на описаната прическа?? Интересно е... :P

Da i az iskam da vidq za kakvo stava vapros.

Iskam da imam interesna pricheska na bala,a mislq,che s kasa kosa sam malko po-ogranichena v tova.

Edin potrebitel poiska snimka,no ne znam kak da kacha tuk,a nqmam kachena iz neta za da sloja link tuk :(

BeboP
03-16-2008, 12:32
Можеш да качиш снимки ТУК! (http://www.picvalley.net/index.php?ln=1) Става бързо! :)

После само копираш кода...

hooliganka89
03-16-2008, 13:25
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/27/6565_458.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/27/6566_496.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/27/6567_569.JPG

Az sam momicheto s po-kasata kosa :lol:


Tezi sa malko stari,no sega kosata mi e sashtata daljina :? Ama imam i nqkoi drug cherven kichur :-D

Aide kajete spored vas,kakva pricheska bih moga da napravq na bala si.

s1NNer
03-16-2008, 13:50
По-добре отиди при някой фризьор .. той най-добре ще може да ти каже какво прическа ще ти отива най-много ;]

kico
03-16-2008, 14:10
btw ti i da si zeme6 kosa ...tvoita e mn kasa i 6e sedi super izkustveno taka 4e misli za varqnta "ognena kosa"

ili pak q napravi kurvensko ruso i q postriji o6te po kaso .....NP gala .. viki ot star academy ..dori i kato azis ........e i tva ne e lo6o i 100% 6e stane na tvoita kosa

http://i.ivillage.com/BS/spring06package/BS_ShagHairTrend_366.jpg

Nadelina
03-16-2008, 14:11
Mnogo syjalqvam no nqmam nikakvi neini snimki na komputyra. No ako avtorkata na temata otide na frizior i go obqsni tq shte nameri nachin da go napravi ako e istinski profesionalist.

hooliganka89
03-16-2008, 14:45
Mnogo syjalqvam no nqmam nikakvi neini snimki na komputyra. No ako avtorkata na temata otide na frizior i go obqsni tq shte nameri nachin da go napravi ako e istinski profesionalist.


Male v moito selo profesionalen frizior :shock:
Nqkoi da e chuval za Dimitrovgrad?
Inache blagodarq na vsichki za mneniqta,shte izmislq neshto.

kico
03-16-2008, 15:03
ina4e az te savetvam da se napravi6 rusa ..i s tiq o4i 6e iztepa6 navalicata ........zamisli se

hooliganka89
03-16-2008, 17:02
Dosta hora me posavetvaha da se napravq rusa,che shtqlo da mi otiva,no znam kolko vredi perhidrola na kosata,a i tova ne e moqta estestvena kosa,boqdisvam se,ne vqrvam da se boqdisam i da stane jelanoto ruso vednaga,shte trqbva baq da q potretiram.


Mersi za mneniqta vi :-)

kico
03-16-2008, 21:20
Dosta hora me posavetvaha da se napravq rusa,che shtqlo da mi otiva,no znam kolko vredi perhidrola na kosata,a i tova ne e moqta estestvena kosa,boqdisvam se,ne vqrvam da se boqdisam i da stane jelanoto ruso vednaga,shte trqbva baq da q potretiram.


Mersi za mneniqta vi :-)

abe ako ide6 na frizior o6te ot parviq pat 6e ti stane jelaniq cvqt ama ako se 6lqka6 sama vka6to opredeleno 6e ima6 2-3 opita

hooliganka89
03-19-2008, 10:54
Vse shte izmislq neshto,dali shte e izrusqvane ili dopalnitelna kosa.