PDA

View Full Version : ???



Deni4kaa
03-15-2008, 11:27
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет,нз кво да права...Значи историята е следната...Гаджето ми и аз ходим вече 5 месеца,но напоследък с едно момиче все някво си говорат закачат се.Вчера му казах,че тва ме дразни и той се разсърди та чак ме напсува.И сега се чуда кво да права,никога нищо не мога да му кажа,защото знам,че ще стане така.Веднъж се бяхме скарали и той ме обижда все едно съм някъв парцал,сега ме псува,а иначе като не се караме "много ме обичал".Не искам да се разделям с него,как да го накарам да престане с арогантното поведение?искам малко уважение поне ама явно доста тудно ще стане... :cry:

lovelyone
03-15-2008, 11:29
Щом когато имате някакъв проблем не можете да го решите с говорене,а се стига до псувни и нищо повече,раэкарвай го тоя 8-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-15-2008, 11:36
Зарежи го тоя, не си залужава... Човек, който те обича, не може да се отнася така с теб.. :? Следователно единственото нещо, което ще си причиниш, ако още си с него , е да се нараняваш.. :? Заслужаваш нещо по - добро, остави го, докато е време...

h0t_bAbE
03-15-2008, 11:37
уххх...как ш те псува,бе... :-x ..божеее...яяя му тегли и ти 1 майна...я погледни от др. гледна т0чка...[като махнеме т0ва че го 0бичаш..]закача се с други;позволява си да те обижда;позволява си даже да те псува...според мен трябва човек да знае за някои предишни връзки на бъдещото си гадже,и как са свършили тези връзки...щот уж те мн0ог0 0бича,уж мн0ог0 те цени,ам щом скъсате почва да те псува [някои даже заплашват с бой],да те обижда,да те излага,да те разнася навсякъде кат0 някфа....пр0ст0,как си се насадила,поне според мен...не е истина...ам ак0 наистина те 0бича,седнете поговорете сериозно за тая,и за нег0вите изцепки...

ChErNoKoSkA_
03-15-2008, 11:37
не мисля, че ако твоето момче те обичаше щеше да те нагрубява... Ако държеше на теб и наистина имаше чувства веднага щеше да престане да прави това, което те дразни и те прави нещастна, най-малкото щеше да те изслуша и да ти даде някакво обяснение, защо поддаржа контакт с това момиче- може да са приятели..... Незнам, но според мен този човек не те заслужава.... Поговори с него, изяснете това, което ти тежи, ако отново се развика замисли се тряба ли да бъдеш с него

aciko
03-15-2008, 11:40
Не можеш да го откажеш от арогантното му поведение,той явно си е такъв.
И ти явно го търпиш,но това търпение трябва да си има и някакви граници.
Незнам как си го търпяла 5 месеца.
Ако мислиш,че можеш да продължаваш така,продължавай,ако не просто го оставяй,и си намери някой друг.
Между другото,забрави да споменеш на колко години сте!

Obsession
03-15-2008, 11:44
Как понасяш подобно поведение? Ужас... Според мен не те заслужава, зарежи го и запази достойнството си!

comics
03-15-2008, 11:46
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет,нз кво да права...Значи историята е следната...Гаджето ми и аз ходим вече 5 месеца,но напоследък с едно момиче все някво си говорат закачат се.Вчера му казах,че тва ме дразни и той се разсърди та чак ме напсува.И сега се чуда кво да права,никога нищо не мога да му кажа,защото знам,че ще стане така.Веднъж се бяхме скарали и той ме обижда все едно съм някъв парцал,сега ме псува,а иначе като не се караме "много ме обичал".Не искам да се разделям с него,как да го накарам да престане с арогантното поведение?искам малко уважение поне ама явно доста тудно ще стане... :cry:
Еми ако и ти си "гадна кучка с там кви сърца бяха" и аз бих те псувал хаха

LovePoisoned
03-15-2008, 12:24
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет,нз кво да права...Значи историята е следната...Гаджето ми и аз ходим вече 5 месеца,но напоследък с едно момиче все някво си говорат закачат се.Вчера му казах,че тва ме дразни и той се разсърди та чак ме напсува.И сега се чуда кво да права,никога нищо не мога да му кажа,защото знам,че ще стане така.Веднъж се бяхме скарали и той ме обижда все едно съм някъв парцал,сега ме псува,а иначе като не се караме "много ме обичал".Не искам да се разделям с него,как да го накарам да престане с арогантното поведение?искам малко уважение поне ама явно доста тудно ще стане... :cry:
Еми ако и ти си "гадна кучка с там кви сърца бяха" и аз бих те псувал хаха
Хм... горе-долу.. така е. :|

По темата. Мани го тоя, да ходи да псува другото момиче... Знам, кофти е първоначално, но после ще спре да ти пука.. :-)

prettyIdeath
03-15-2008, 12:44
Щом досега не си изградила това в него, да не те ругае и да се държи мило с теб, от тук нататък няма да успееш... Той сам би трябвало да се досети, че ти ще се подразниш, ако той се закача с някоя...