PDA

View Full Version : Може ли ТОЙ или ТЯ да те промени?



ReNiTy_VArna
03-15-2008, 14:20
Ето още една тема за разговори и мнения-
-Bъзможно ли е човекът до Вас да Ви промени?
-А вие него?
-Или това е безсмислено?
-До къде е допустимо да се опитваме да променим някого,или всичко е въпрос на нагласа а не на промяна?
-Бихте ли се обидили ако някой се опита да ви промени или ще се замислите

5StaR
03-15-2008, 14:25
На всички ни е известно, че жените се пробват да променят мъжете, да ги направат свой роби , НО НИЕ НЯМА ДА СЕ ПОДДАДЕМ НА ТОЗИ НАТИСК,

FREEEEEEDOOOOM

prettyIdeath
03-15-2008, 14:27
Може и то до неузнаваемост!

NightGuardian
03-15-2008, 14:28
Зависи от обстоятелствата ! :grin:

never-gonna-leave-u
03-15-2008, 14:36
zavisi :booooomb:

shady^baby
03-15-2008, 14:40
Може и то до неузнаваемост!
+1

monkata93
03-15-2008, 14:40
Може.

comics
03-15-2008, 14:52
може, ест

Cutie_Smile
03-15-2008, 15:18
Променя те малко или много . Но не мисля че идеята на една връзка е да променя ме нещо в човека до нас. Все пак сме с този човек точно заради това което е :) .

tigity
03-15-2008, 15:18
az ne misla 4e kato obi4ash nekoi trea go promenqsh :? :? :? az nikoga ne bih trugnala da promenqm mom4eto koeto haresfam!!! :D :-P :P

sabaku_no_gaara
03-15-2008, 15:30
Ако си влюбен в някой човек наистина,неволно се променяш към по-добра страна на себе си,спрямо неговите/нейните интереси дори и да не са като твоите.Искам да кажа например влюбен си в момиче и от някакъв заядлив човек ти се превръщаш в мил такъв,не за да й се харесаш,то става неволно все пак.Знам го от личен опит

white_chik
03-15-2008, 18:37
Аз промених коренно гаджето ми.Не се гордея с това,но порсто се случи.Естествено и той има влияние над мен,но мойто определено е по-голямо.По принцип бих се обидила мъничко,ако някой се опита да ме промени,но в сегашната ми връзка,с приятеля ми си говориим затова какво харесваме и какво не един в друг и двамата се опитваме да се подобрим.

glezan4e
03-15-2008, 18:45
няма начин човек да не се промени от дадена връзка и тази промяна не е само в следствие на опитите на другия, ами и на всичко останало.никога не ми е било за цел да променя момчето до себе си. Щом съм с него, значи ми харесва.. ако не е така защо да продължавам да съм с него ? В смисъл че не бих задължила някой да се променя само заради мен... ако пък има навити, защо не

betyrk
03-15-2008, 18:50
Смятам че това е глупаво с промяните...Смисъл защото ти когато се запознаеш с някой и се влюбиш в него ...Ти се влюбваш в това в което е в момента, а не в това което е стане..В много от връзките се получава че примено двама души се влюбват и после се оказва че вече не се понасят просто поради причината че единия или другия или въобще двамата са се променили... :?

skatemore
03-15-2008, 18:58
ъбсурд , може физически но инче ъбсурд
ше го видя тоя дет ше ме промени ахах

kobrichka
03-15-2008, 19:34
Не бих променила човека до себе си след като съм с него значи го харесвам такъв какъвто е,а ако исакм да го променямм защо изобщо ще съм с него, нито пък обратното не бих позволила да ме променят.Аз съм това което съм.аз съм спонтанна,аз съм лудичка,аз съм това което съм,ако ме харесваш такава значи имаме бъдеще ако не прав ти път.Няма да се променя заради някого си,ще сепроменя ако аз искам,а не заради някого другиго.Всеки има право да бъде такъв какъвто иска да е и никои няма правото да го променя.Това си е моето лично мнение разбира се.

unfaithful1234
03-15-2008, 19:49
Ако си влюбен в някой човек наистина,неволно се променяш към по-добра страна на себе си,спрямо неговите/нейните интереси дори и да не са като твоите.Искам да кажа например влюбен си в момиче и от някакъв заядлив човек ти се превръщаш в мил такъв,не за да й се харесаш,то става неволно все пак.Знам го от личен опит
ама не винаги!Едно момиче беше влюбено в наркоман,не знам защо.Тя започна да употребява всякакви наркотици,дори сега не се знае къде се намира.На 16 години е,родителите й откачиха от нея... :(

Blab
03-15-2008, 20:05
Bъзможно ли е човекът до Вас да Ви промени?
Да, не само е възможно, а е факт - всеки човек те променя по един или друг начин.
А вие него?
Отговорът е същият.
Или това е безсмислено?
Ако се опитваш умишлено да променяш хората - горко ти. Иначе, нережисираната промяна е неизбежна.
Докъде е допустимо да се опитваме да променим някого или всичко е въпрос на нагласа, а не на промяна?
Не е допустимо! Защо трябва да го променяш? Ако поддава на моделиране - не си струва, ако твърдо отстоява себе си - евалата.
Бихте ли се обидили, ако някой се опита да ви промени или ще се замислите?
Не подлежа на промяна. Който ме харесва, ме харесва, другите - баста.
[/quote]

h0t_bAbE
03-15-2008, 20:09
Bъзможно ли е човекът до Вас да Ви промени?
Да, не само е възможно, а е факт - всеки човек те променя по един или друг начин.
А вие него?
Отговорът е същият.
Или това е безсмислено?
Ако се опитваш умишлено да променяш хората - горко ти. Иначе, нережисираната промяна е неизбежна.
Докъде е допустимо да се опитваме да променим някого или всичко е въпрос на нагласа, а не на промяна?
Не е допустимо! Защо трябва да го променяш? Ако поддава на моделиране - не си струва, ако твърдо отстоява себе си - евалата.
Бихте ли се обидили, ако някой се опита да ви промени или ще се замислите?
Не подлежа на промяна. Който ме харесва, ме харесва, другите - баста.
[/quote]
+1 мн0у ме изкефи тоя коментар =D> =D> =D>

mickelangelo
03-15-2008, 21:29
Зависи колко са силни чувствата и от 2 те страни .. но по принцип не би трябвало въобще да се опитвате да се променяте заради някого ...

Rofl4e
03-15-2008, 21:35
Vazmojno e da bade6 promenen i da promeni6.. :] samo tva 6te kaja za dr nz

napalm
03-15-2008, 21:53
Ето още една тема за разговори и мнения-
-Bъзможно ли е човекът до Вас да Ви промени?
-А вие него?
-Или това е безсмислено?
-До къде е допустимо да се опитваме да променим някого,или всичко е въпрос на нагласа а не на промяна?
-Бихте ли се обидили ако някой се опита да ви промени или ще се замислите

Не бих се променил.
Но при всеки е различно.
Всеки си има свое разсъждение...

ReNiTy_VArna
03-16-2008, 07:52
sabaku_no_gaara
Съгласна съм с теб що се отнася до положителните промени,а до отрицателните вече всеки сам си носи последиците-всичко е въпрос на воля за тези сучаи.Ако виждаш,че човекът до теб пропада и си със слаба воля и ти затъваш...ако ли не си ,просто прекратяваш взаимоотношенията си с него

ReNiTy_VArna
03-16-2008, 08:00
be_true
Твоя коментар кефи!Дадох тази тема защото седях и се замислих аз как неволно съм променила дребните неща ,които самате мен са ме дразнили,от както съм със сегашния ми приятел.Исках да видя кои от Вас го правят неволно(променят другият или се променят те) и кои умишлено ,защото има и такива.
Мерси ,че се отзовавате на темата :P :-)

Clara_
03-16-2008, 08:03
според мен е възможно човекът да теб да промени и то много, казвам го от личен опит(преди бях много срамежлива и ми дърпаха думите с ченгел, а сега трудно ми затварят устата :P )дали ти можеш да промениш човека до теб, силно се надявам че може,но не съм много сигурна..нз..не бих казала че е безмислено, тфа става неусетно..за да може да вървят отношенията ви добре и за да нямата проблеми секи прави някви компромиси и така се променя и променя човека до себе си...

mislitelka
03-16-2008, 08:17
Невъзможно е да промениш не само човека до себе си, а който и да е било, ако той няма желание и нагласа за това. :?
Относно мен...Постоянно се мъча да променя отрицателните черти от характера си и то не заради някой друг, а заради самата мен. :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-16-2008, 10:07
последната ми връзка доста ме промени (: и фъ* мисля че и тои се беше променил .. поне докато ходехме де (: след като се разделихме маи и 2мата сме си същите каквито бяхме преди! та да можее .. :) защо пък не .. хораата се променят така или иначе.. :P

reni7o0o
03-16-2008, 10:46
Ето още една тема за разговори и мнения-
-Bъзможно ли е човекът до Вас да Ви промени?
-А вие него?
- da vyzmojno e (li4no az bqh mn promena kogato bqh s biv6i si bqh po dobra po mila po usmihnata po nejna, ne se zaqjdah s horata za nai malkoto)
-nz mislq 4e i toi be6e se promenil prenebregva6e ve4erniq 4as (i moq i negoviq) zada sme zaedno ne mu puka6e sled tova dali tehnite 6te mu se karat :P daje ne hode6e i na trenirovki zaridi mene, kara6e s priqtelite si na koito mn dyrje6e (i to samo za6toto sa se bazikali s mene) i toi be6e stanal po dobyr i po mil :-D

ANTIHUMAN
03-16-2008, 10:52
Mene NIKOI nemoje da me promeni! :) :grin: Kvoto i da pravi ! MISIQ NEVYZMOJNA 8)

KillSwitch`m
03-16-2008, 10:55
зависи но има някои които се променят страшно много а има др които не им пука при секи е различно

sentient_
03-16-2008, 10:58
Ето още една тема за разговори и мнения-
-Bъзможно ли е човекът до Вас да Ви промени?
-А вие него?
-Или това е безсмислено?
-До къде е допустимо да се опитваме да променим някого,или всичко е въпрос на нагласа а не на промяна?
-Бихте ли се обидили ако някой се опита да ви промени или ще се замислите
Всеки, който има човек до себе си се променя, съзнателно или ни го прави,но не променя само себе си но и половинката, Това е неизбежно особено при по дългите връзкил А това дали и допустимо или ни зависи към какво те променя любими, ако се забелязваш че се променяш към лошо трябва да се замислиш за напред все така ли ще е ще се оставиш ли напълно до загубиш себе си, но ако си се променил към по добро това може само да те радва и да си благодарен

SaFeMyLoVe
03-22-2008, 12:31
Може.. Аз се промених

soulja_girl4e
03-22-2008, 13:33
Ако си влюбен в някой човек наистина,неволно се променяш към по-добра страна на себе си,спрямо неговите/нейните интереси дори и да не са като твоите.Искам да кажа например влюбен си в момиче и от някакъв заядлив човек ти се превръщаш в мил такъв,не за да й се харесаш,то става неволно все пак.Знам го от личен опит
+1 az bqh promenena ot negoa svetlost :oops:

GetNasty
03-22-2008, 13:36
Ето още една тема за разговори и мнения-
-Bъзможно ли е човекът до Вас да Ви промени? - да
-А вие него? - да
-Или това е безсмислено?- не
-До къде е допустимо да се опитваме да променим някого,или всичко е въпрос на нагласа а не на промяна? - всичко си идва от човека, ако той те обича, ще се промени.
-Бихте ли се обидили ако някой се опита да ви промени или ще се замислите -няма да се обидя

poison`girl
03-22-2008, 19:00
Да според мен може но не винаги в отрицателна насока :oops:

Co0kIe
03-22-2008, 20:23
Променя те не човека до теб, а любовта ти към него :)

sexy_for_you
03-22-2008, 21:12
Човекът до мен би могъл да ме посъветва как ще е по-добре да се държа,кое в поведението ми не му харесва,но не и да ме промени до толкова,че да загубя собствената си идентичност.Аз за него по същия начин.Мисля,че промяната има смисъл,защото човекът до нас обикновено е човек,който ни познава твърде добре и може да ни промени към по-добро,тъй като мисли само за нашето благо и просперитет.

InloVe_{F}
03-22-2008, 21:16
Променя те не човека до теб, а любовта ти към него :)
Да и аз така мисля

sexy_eJlz
03-22-2008, 21:19
Променя те малко или много . Но не мисля че идеята на една връзка е да променя ме нещо в човека до нас. Все пак сме с този човек точно заради това което е :) .
napъlno sъm sъglasna +1 :-D

Mementomori
03-22-2008, 21:22
Според мен е възможно да се промениш под нечие влияние или просто защото живеете в една среда,споделяте интереси и общи възгледи.Не бих се обидила,ако прогресирам в по-добра светлина,но определено не искам съзнателно някой да ме променя!

huligankata
03-22-2008, 22:44
Ми аз мисля, че малко или много когато си с някого приемаш до една степен начина му на изразяване, на живот, на мислене - особено ако сте заедно отдавна и се променяш без да го искаш. Но това човекът до теб да те променя, защото така му е скимнало е супер тъпо за мен, а и рядко се получава. Който иска да моделира нещо по вкуса си - да си купи пластелин и да мачка колкото иска. 8)

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-23-2008, 05:45
Ето още една тема за разговори и мнения-
-Bъзможно ли е човекът до Вас да Ви промени?
-А вие него?
-Или това е безсмислено?
-До къде е допустимо да се опитваме да променим някого,или всичко е въпрос на нагласа а не на промяна?
-Бихте ли се обидили ако някой се опита да ви промени или ще се замислите

Аз се промених, откакто се запознах с приятеля си, а още повече, след като вече се събрахме. :) Мисля, че и той се е променил до някаква степен, малко се въздържа вече от леко гаменския начин на живот - бреей, любовта наистина облагородявала... :-D
По принцип е тъпо да искаш да променяш някого по свои си стандарти, все пак си с този някой заради самия него, а не заради това, което ти искаш да бъде. И все пак, ако промяната е към по-добро, ако например човекът прекалява с алкохол/цигари/опасни занимания, успявайки да го възспреш от вредните навици, ти до някаква степен помагаш и на него.
Лично аз не бих се занимавала с някой, който желае да ме промени. Все пак всеки си има кусури, ако ми изчезне един, друг ще се появи - никога няма да съм идеална, това си е съвършен факт. Така че най-добре е да си стоя такава, каквато съм, а на когото не му понася, "да се изнася". :-D

Ou7taControL
03-23-2008, 06:01
естествено че като си с един човек и от дълго време и малко или много заприличваш повече на него.. не казвам да приличаш на него напълно, но много от нещата в които в началото сте се различавали и след време имате едно и също мнение за тях.. и това е съвсем нормално, но аз не се опитвам да променям нарочно приятеля ми, нито той мен...

iiirish
03-23-2008, 15:09
зависи!
ако сте ученици е напълно възможно да промените доста неща един заради друг.
ако сте в по-горна възраст вече самата промяна става по-сложна. тогава вече всеки има изграден характер и е доста по-трудно другия да му се наложи. но има ли чувства компромиси винаги могат да се направят стига и да има желание