PDA

View Full Version : За прегледа при гинеколог...



LitTlE_BeBsIiI
03-15-2008, 15:01
Трябва ли задължително да съм си направила стерилна урина преди прегледа от генеколог?

aanitogb
03-15-2008, 15:03
ne nesmqtam 4e trqbva. kato ytidi6 pri lekarq toi 6te ti kaje kakvo trqbva da napravi6

kris124
03-15-2008, 15:05
ne nesmqtam 4e trqbva. kato ytidi6 pri lekarq toi 6te ti kaje kakvo trqbva da napravi6

+1

Felis_Dirus
03-15-2008, 16:16
гИнеколог, по дяволите, научете се да пишете!

Ако е обикновен преглед, просто отиваш. Не ти трябва нищо подобно.

MaxGirl
03-15-2008, 19:09
Първо отиваш при него, и ако сметне, че трябва чак тогава.

LitTlE_BeBsIiI
03-15-2008, 19:55
гИнеколог, по дяволите, научете се да пишете!

Ако е обикновен преглед, просто отиваш. Не ти трябва нищо подобно.
:smt097

_butterfly_
03-15-2008, 21:01
Първо отиваш при него, и ако сметне, че трябва чак тогава.

Made_of_Pain
03-15-2008, 21:04
Ми зависи от прегледа, на мен до сега не ми се е налагало подобно нещо.

Felis_Dirus
03-15-2008, 21:23
гИнеколог, по дяволите, научете се да пишете!

Ако е обикновен преглед, просто отиваш. Не ти трябва нищо подобно.
:smt097


Нямам вина, че си неграмотна. :neutral:

LitTlE_BeBsIiI
03-16-2008, 08:34
гИнеколог, по дяволите, научете се да пишете!

Ако е обикновен преглед, просто отиваш. Не ти трябва нищо подобно.
:smt097


Нямам вина, че си неграмотна. :neutral:
Неграмотна е баба ти!Ако знаеше какъв сериозен гинекологичен проблем имам изобщо нямаше да гледаш дали имам една правописна грешка или не!А да не говорим ако ти имаше същия проблем...сигурно щеше да оцвъкаш форума от пр. грешки.Кифла смотана....аз тука от 2 дена не съм спряла да мисля за тфа какво ми е,тя ще ми гледа една грешчица в правописа.....моляяяяяяяяя?! ъде бе,ало?! :x :? :-o :-o :-o :-o

Water_lili
03-16-2008, 09:26
по принцип ако не се лъжа не е практика при гинеколога да се дава орина и по принцип това изследване се прави само при съмнение за нещо конкретно (например на мен ми го правят при цистит..). Най - добре отиди и си кажи симптомите и той най добре ще предцени от какви изследвания има нужда. Пожелавам ти бързо да се оздравяване и да не е сериозно ;)

SINDEL
03-16-2008, 09:28
^
Алоооо! Я по-полека.. :x
По темата - отиваш направо. Не ти трябват никакви изследвания на урината

Felis_Dirus
03-16-2008, 16:22
гИнеколог, по дяволите, научете се да пишете!

Ако е обикновен преглед, просто отиваш. Не ти трябва нищо подобно.
:smt097


Нямам вина, че си неграмотна. :neutral:
Неграмотна е баба ти!Ако знаеше какъв сериозен гинекологичен проблем имам изобщо нямаше да гледаш дали имам една правописна грешка или не!А да не говорим ако ти имаше същия проблем...сигурно щеше да оцвъкаш форума от пр. грешки.Кифла смотана....аз тука от 2 дена не съм спряла да мисля за тфа какво ми е,тя ще ми гледа една грешчица в правописа.....моляяяяяяяяя?! ъде бе,ало?! :x :? :-o :-o :-o :-o


Когато имам проблем, търся решението му при лекар, нямам навика да искам съвети от недорасли. :) Съветвам те да направиш същото.

krem4et0
03-16-2008, 17:13
Какъв проблем имаш?

LitTlE_BeBsIiI
03-16-2008, 17:36
по принцип ако не се лъжа не е практика при гинеколога да се дава орина и по принцип това изследване се прави само при съмнение за нещо конкретно (например на мен ми го правят при цистит..). Най - добре отиди и си кажи симптомите и той най добре ще предцени от какви изследвания има нужда. Пожелавам ти бързо да се оздравяване и да не е сериозно ;)
Ами аз имам съмнения точно за това :( Много е сложна моята работа и нз какво да правя :-o

princesa_viki
03-16-2008, 17:38
гИнеколог, по дяволите, научете се да пишете!

Ако е обикновен преглед, просто отиваш. Не ти трябва нищо подобно.
Говори си ...кой те слуша
Аз се отказах вече да поправям тая грешка 8-)

krem4et0
03-16-2008, 17:40
по принцип ако не се лъжа не е практика при гинеколога да се дава орина и по принцип това изследване се прави само при съмнение за нещо конкретно (например на мен ми го правят при цистит..). Най - добре отиди и си кажи симптомите и той най добре ще предцени от какви изследвания има нужда. Пожелавам ти бързо да се оздравяване и да не е сериозно ;)
Ами аз имам съмнения точно за това :( Много е сложна моята работа и нз какво да правя :-o

За това има лекари. А и за цистит може към нефролог да се обърнеш. Все пак то си е заболяване на пикочните пътища също, а може проблемът да идва още от бъбреците.

princesa_viki
03-16-2008, 17:41
гИнеколог, по дяволите, научете се да пишете!

Ако е обикновен преглед, просто отиваш. Не ти трябва нищо подобно.
:smt097


Нямам вина, че си неграмотна. :neutral:
Неграмотна е баба ти!Ако знаеше какъв сериозен гинекологичен проблем имам изобщо нямаше да гледаш дали имам една правописна грешка или не!А да не говорим ако ти имаше същия проблем...сигурно щеше да оцвъкаш форума от пр. грешки.Кифла смотана....аз тука от 2 дена не съм спряла да мисля за тфа какво ми е,тя ще ми гледа една грешчица в правописа.....моляяяяяяяяя?! ъде бе,ало?! :x :? :-o :-o :-o :-o
Не знам защо изобщо се замесвам,ама един въпрос-тя какво е виновна за това ти какъв проблем имаш?
Все едно само ти имаш проблеми.Всеки си има,ама ако започнем всички да си го изкарваме на другите,докъде ще стигнем?

Water_lili
03-16-2008, 18:04
по принцип ако не се лъжа не е практика при гинеколога да се дава орина и по принцип това изследване се прави само при съмнение за нещо конкретно (например на мен ми го правят при цистит..). Най - добре отиди и си кажи симптомите и той най добре ще предцени от какви изследвания има нужда. Пожелавам ти бързо да се оздравяване и да не е сериозно ;)
Ами аз имам съмнения точно за това :( Много е сложна моята работа и нз какво да правя :-o

За това има лекари. А и за цистит може към нефролог да се обърнеш. Все пак то си е заболяване на пикочните пътища също, а може проблемът да идва още от бъбреците.

мда и аз това исках да кажа, че по принцип проблеми с пикочната система обикновено не се решават при гинеколог, при нужда може да се говори и с уролог, но преди това при домашния.

LitTlE_BeBsIiI ако ти пари и боли или дори кървиш като пишкаш почти 100 % е цистит, тогава бягай на лекар това е бакериално и без антибиотици не става