PDA

View Full Version : Изневяра



UnaBletoLoVeU
03-15-2008, 16:04
Много търсих в съновници, но така и не намерих това, което искам. От известно време насам сънувам, че изневерявам. До сега беше с непознати, а днес с най-добрия ми приятел. К'во значи това?

ПП. Не са ми нужни отговори от сорта на "Това са пълни глупости" или "Сънуваш това, за което мислиш/ти се е случило"...

shady^baby
03-15-2008, 16:34
ИЗНЕВЯРА - ако изневеряваш насън, ще се ядосваш за дребни мошеничества или парични загуби. Ако на тебе ти изневерява, значи ще имаш нечисти финансови сделки. :wink: :wink: :wink:

UnaBletoLoVeU
03-15-2008, 16:39
Мерси :)

NOBU
03-15-2008, 18:01
Сънищата като огредало на вътрешния ни свят отразяват две неща: Страхове и Желания. Логично можеш да се оправиш..

bboy_bunker
03-15-2008, 20:17
Сънищата като огредало на вътрешния ни свят отразяват две неща: Страхове и Желания. Логично можеш да се оправиш.. ахамм.. значи като сънувам, че ме гонят великани с бухалки да ме бият, значи ме е страх :lol:

rakiQ
03-15-2008, 20:25
synq e mnoo stranno ne6to... pravi ot "muhata slon" pri men :D

v edin den s priqtelq mi si govorihme za golemi hlebarki.. za ku4eto mu ..

i az v sy6tata no6t synuvam kak v apartamenta mi plyzvat super mnogo hlebarki i ima6e edna kolkoto ku4eto mu 8-) (pobyrkana rabota)

8-) :razz:

sherry
03-16-2008, 08:18
И аз съм сънувала, че изневерявам на приятеля ми, но в реалния живот не съм го правила нито веднъж за всичкото това време. Така че може би това значи, че това е мой страх. Толкова съм му предана и го обичам, че може би се старая твърде много да съм му вярна, че изневярата се е превърнала в страх за мен...Може и при теб да е така.