PDA

View Full Version : Няма смисал по темата ЯКИЧКИ МОМЧЕТА :)



tan0
03-15-2008, 16:45
kav e smisala da go komentirate be momicheta kato mnogo dobre znaem che i da ne sme nai relefnite v grada moje da vi specelim stiga da se darjim dostatachno dobre s vas da di izslushvame i da vi napravim dobro vpechatlenie mn pati sam go kazal i pak shte go kaja MOMICHETATA ne si izbirat MOMCHETA po telata!
Taka li e???
TAKA e!

qkChO
03-15-2008, 16:48
Епа като направих темата идеята беше съвсем друга от тва което се коментира...
И не съм казал, че ако си голям и релефен може да си тъп като маймуна и да се държиш с момичетата (жените -респективно) като с вещи или по-зле... Идеята ми беше да разбера дали телосложението е +... дали го оценяват един вид.
Както и да е. Не можа ли да напишеш поста си в нея тема, а правиш нова?

tan0
03-15-2008, 16:49
prosto iskam da vidq komentarite po vaprosa dali sam prav ili ne dali gi omaivame s slova ili ne

aanitogb
03-15-2008, 17:45
li4no na men s parviq mi priqtel be6e parvo tqloto koito me privle4e posle be6e darjaneto my i vsi4ko drygo

DevilWish
03-15-2008, 18:09
Emi syglasna sym ;)

gaberot
03-15-2008, 18:24
К'во ти пука к'ви тела имаме, бе? Нали така и така като разбере едно момиче въпросният ,,култорист,, колко е тъп, ще го зареже като мръсно котенце!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

eblio
03-15-2008, 18:29
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Да не си някой клечо? Май се опитваш да си го набиеш сам в главата, за успокоение?

amatorium
03-15-2008, 19:13
kav e smisala da go komentirate be momicheta kato mnogo dobre znaem che i da ne sme nai relefnite v grada moje da vi specelim stiga da se darjim dostatachno dobre s vas da di izslushvame i da vi napravim dobro vpechatlenie mn pati sam go kazal i pak shte go kaja MOMICHETATA ne si izbirat MOMCHETA po telata!
Taka li e???
TAKA e!

Ne mislq, che e taka. Ako iskash da si "nai-dobroto drugarche" na edno momiche tova e nachina. 8)

hottie
03-15-2008, 19:17
Е да но първото нещо,което забелязваш е външността. Щеш не щеш така е!

linoleum
03-15-2008, 19:26
kav e smisala da go komentirate be momicheta kato mnogo dobre znaem che i da ne sme nai relefnite v grada moje da vi specelim stiga da se darjim dostatachno dobre s vas da di izslushvame i da vi napravim dobro vpechatlenie mn pati sam go kazal i pak shte go kaja MOMICHETATA ne si izbirat MOMCHETA po telata!
Taka li e???
TAKA e!

не дей да лежиш ти на тая кълка...
докат си млад ходи спртувай и развии тялото си
пък после ела пак да споделиш какъв е резултата :)
защо ли 100% съм сигурен че не харесваш разплути девойки....

Thuglife
03-15-2008, 19:38
Епа като направих темата идеята беше съвсем друга от тва което се коментира...
И не съм казал, че ако си голям и релефен може да си тъп като маймуна и да се държиш с момичетата (жените -респективно) като с вещи или по-зле... Идеята ми беше да разбера дали телосложението е +... дали го оценяват един вид.
Както и да е. Не можа ли да напишеш поста си в нея тема, а правиш нова?

Да бе...значи кристално ясно е ,че момичетата харесват хубави тела...нормално е да го оценяват ...мисля ,че нямаше нужда и от двете теми :D

Zealot
03-15-2008, 22:20
по природа у човекът е заложено да подбира партнюрите си по красота,здраве и други физически качества.Така и при женските е нормално да харесват и да избират здрави, яки и красиви партнюри поради факта че желаят и потомството им да притежава същите качества като здраве,сила,красота(гените) .Това човек не си го обяснява съзнателно но подсъзнателно е точно така и е заложено в първичното мислене на човека.Както и мъжете харесват привлекателните жени а не противните, така и жените харесват здравите и яки мъже а не мекотели и хилавите.Но все пак живеем в 21 век и има хора които не държат толкова на физиката колкото на чувствата.

napalm
03-15-2008, 22:40
Е да но първото нещо,което забелязваш е външността. Щеш не щеш така е!
Така е.

Xtuning
03-15-2008, 22:40
ахахха тоя е или някоя хилка или некой дето е 130 кила ахахахахах Вари ти с големия шкембак при неякоя кукла и пак я изслушвай и разбирай хааххахах

Sexapilna_kukla
03-15-2008, 22:44
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Да не си някой клечо? Май се опитваш да си го набиеш сам в главата, за успокоение?
И аз така мисля... :-D

Rusalkaaa
03-15-2008, 23:55
Sprite iska da ti kaje neshtooo... tfoqt nai-dobar pr-l te obi4a :razz: Edin savet... Idi vav fitnesa i napravi malko muskoli :P :razz:

Seducti0n
03-15-2008, 23:57
Всеки с мнението и разбиранията си.
Има момичета, които само по това избират. :)

gaberot
03-16-2008, 00:08
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Да не си някой клечо? Май се опитваш да си го набиеш сам в главата, за успокоение?
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/25/6035_516 напиши .JPG след 516 и след 636, иначе няма да ти ги отвори така :P
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/25/6037_636
Ти ми кажи, ЕБЛЬО! А ти да не си няк'в импотентен, че имаш такъв прякор? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Само и само за да се заблудиш себе си и другите, че ти става и че можеш да ,,ебнеш,, нещо(ако изобщо някоя ти пусне)?!? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

tan0
03-16-2008, 07:30
ахахха тоя е или някоя хилка или некой дето е 130 кила ахахахахах Вари ти с големия шкембак при неякоя кукла и пак я изслушвай и разбирай хааххахах

emi nito sam hilka nito sam i 130 kila 65-70 kila sam si i sam si mn dobre 8)