PDA

View Full Version : Истинска любов



Devian
03-15-2008, 17:24
Когато момче признае истинската си любов към момиче, доста често съм забелязал, че момичето след това започва да го отбягва. Защо става така? Имам чувството, че момичетата някак си Ви е страх от нещо по сериозно. :-o

punkrock
03-15-2008, 17:36
Зависи какви са им отношенията...

Devian
03-15-2008, 17:45
Ми много добри са. Нямат никакви проблеми помежду си. Никога не са се карали или дрънкали.

aka6a_sf а някога замислила ли си се защо ти омръзват?

LovePoisoned
03-15-2008, 17:51
Когато момче признае истинската си любов към момиче, доста често съм забелязал, че момичето след това започва да го отбягва. Защо става така? Имам чувството, че момичетата някак си Ви е страх от нещо по сериозно. :-o
Явно момичето в тези случаи е апатично към това момче. Мен преди Св. Валентин ме покани на кафенце познайте кой?! Буквално филанкишията... И, нормално, и аз се отдръпнах. Иначе ако точно-определеният-ми-човек ми признае истинската си любов... Ммм, не знам какво ще правя, аз сигурно ще съм била казала думата си към него вече! 8-) :-) :D

koalka
03-15-2008, 18:01
Не всички момичета са така...Така са момичетата, които нямат чувства към момчетата, които им признават, че са влюбени в тях.Иначе каква е логиката да те отбягва, ако и тя го харесва?Няма такава.

Devian
03-15-2008, 18:05
Кажете още мнения.

LovePoisoned
03-15-2008, 18:12
Кажете още мнения.
Ми аз мисля, че с koalka-та изчерпихме отговора... Кажи ти какво конкретно ти се е случило, ако има такова, няма страшно, ще ти помогнем! 8)

Devian
03-15-2008, 18:18
Ми това което описах горе. Че й признах и сега oт вчера ме отбягва. Но съм виждал това и при други приятели и винаги съм се и чудел защо е така.

betyrk
03-15-2008, 18:20
ЪЪъъъ..Глупости говориш!При всяко момиче е различно..едни момичета не са готови за сериозни връзки..други пък се чувстват готови ...така че :shock: не всички са еднакви бе мен :)

LovePoisoned
03-15-2008, 18:31
ЪЪъъъ..Глупости говориш!При всяко момиче е различно..едни момичета не са готови за сериозни връзки..други пък се чувстват готови ...така че :shock: не всички са еднакви бе мен :)
Ъхъ. Съгласна. Човече, не си уцелил на подходящата, споко! :)

delitoooooooo
03-16-2008, 08:31
ами различно е зависи си от човека аз например дълго тарсих сериозна връзка и все не ми се получаваше но в края на крайщата тъкмо когато се бях почти отказала случаино се запознахме с моето момче и вече сме почти година заедно та така че си зависи от самият човек някои просто не са готови и неискат да се задълбочават :(

Anarion
03-16-2008, 09:41
Има такъв вариант тя да няма чувства към него и да не му го казва направо, за да не го нарани, и го избягва хем за да не й се налага директно да го отрязва, хем защото притеснява, че държанието й (ако е мило/закачливо) може да се възприеме погрешно и той да реши, че има шансове, а всъщност да са илюзия ;)

evelinka1122
03-16-2008, 14:25
Ммм да... мене вече ма е страх от сериозно връзка... и някой каже ли ми че ме харесва определено го отбягвам... :-| :-| точно тия дни ми се случи... 8-)

donkihot
03-16-2008, 14:56
офф....зависи какво имаш под думите сериозна връзка! щото някой хора като им кажеш оби4ам те и искам сериозна връзка и се панирват от секса...примерно аз така се бях панирала веднъж..кво да се прави....трябва да се оту4ниш какво искаш под димите сериозна връзка

h0t_bAbE
03-16-2008, 15:19
ем и аз се плаша,че к0гат0 някое момче ми каже "обичм те" и аз се панирам,психясвам,откачам просту...нЗ...или не те харесва...или не иска сериозна връзка...а пък може и през този 1 ден в който не сте се чували да е обмисляла,какви отношения иска да има с теб...

П.П.:а па ква е тая истинска любов бе,лелее...като ги запишете такива...ай ся като е,ш ни обясниш ли,плс,кво разбираш под понятието "истинска любов" ...как го реши ?кога го усети?

st1ka
03-16-2008, 15:41
При мен се получи почти същото с разликата, че си признах чувствата пред момчето и започна да ме отбягва...Според мен за всеки човек е различно...има момичетата търсещи сериозна връзка и други,които съответно не търсят!

Sharpay
03-16-2008, 17:41
не мисля че някое момиче го е страх от сериозна връзка просто още преживява някой спомен или рана от минала връзка.. а момичеттата,които се отдръпват след любовно послание нямат чувства към момчето и просто не искат да му го кажат в прав текст