PDA

View Full Version : Мн съм дебел :S



Volume_express
03-15-2008, 17:25
мн съм дебел и съм на 14 години ... упрекват ме и на фитнес ме е срам да ида ,... какво да правя :?

goddes
03-15-2008, 17:35
6tom se pritesnqva6 za hodi6 na fitnes moje6 da pravi6 uprajneniq v ka6ti i da nablegne6 zdravoslovniq na4in na jivot :) pojelavam ti uspeh

vampiretion
03-15-2008, 17:58
az za 3 meseca svalih dosta.Ne e trudno.Ne qj hlqb,a ako ne moje6 qj 4eren a posle spri i nego.Ne qj sladko,a ako mn ti se doqde v supermarketite ima specializirani 6tandove za diabeti4ni ne6ta bez zahar,no samo v kraen slu4ai!!!Kogato ogladnee6 hapni 1 plod ili kiselo mlqko i ako ne te zasiti 4ak togava qj.E,tva e ot men.Kusmet

tuzaro
03-15-2008, 19:00
абе за 14 години колко кила си, щот в моя фитнес идват едни такива деца малки и не са много уформени, ама ти ше растеш още и ше се оправиш :smt006

Volume_express
03-15-2008, 19:04
ами мойте френдове ме карат ... ама като знам че съм начинаещ ... :) каде ти е фитнеса ?

tuzaro
03-15-2008, 19:08
ами мойте френдове ме карат ... ама като знам че съм начинаещ ... :) каде ти е фитнеса ? В Пловдив, кичука Reflex

4eere6ka_kiss
03-15-2008, 19:56
Направи си хубава диета ! Без чипсове , мазнотии абе знаеш !Спортувай като не те се ходи на фитнес може да бягаш , прави лицеви и коремни упори и каквото се сетиш ! Това е !

Unno
03-15-2008, 20:51
Значи все пак зависи и от организма ти.. независимо от броя на диетите може и да не мръднеш и кило а само да се тормозиш да се лишаваш от вкусотийки . Лично ще ти предложа за сега да не правиш нищо, когато бях на твоите години бях 1.60 някаде и тежащ около 70 кила О.о . Сега съм вече на 17, висок съм 1.80 и тежа 80,3/4 кг. . Това което исках да кажа е че с времето и растежа нещата ще се оправят, ако не значи организма ти е такъв :)

tqnko1
03-15-2008, 22:19
licevi neznam dali 6te moje da prai ama neka da prai koremni presi i da ska4a na vaje moje i da bqga tova e xubavo, no ako pita6 men brat utivai na fitnes ako se sramuva6 sega i ne utidi6 vqrvai 6tese sramuva6 cql jivot na fitnes za 4 meseca moje6 da stane6 po slab ot men ot bl1skane na kru6a ska4ane ili na velospidenite prosto mn ne6ta moje6 da naprai6 i 6te zaqkne6 :) taka 4e ne izbivai kompleksi i utivai

1n5ub0rd1na73
03-16-2008, 05:37
Виж, познавам едно момче, което преди две години беше много пълен, да не кажа дебел. Започна да ходи на фитнес редовно, след една година не можеше да бъде познат. Висок, строен, заякнал, изцяло обновен. Не че съм фен на фитнеса, просто показвам пример как волята надделява.
Успех

Volume_express
03-16-2008, 08:51
мерси на всички :) ще опитам вашите съвети :)

Unno
03-16-2008, 09:49
Значи отново ще се повторя зависи от организма му :) ( при всеки е индивидуално ) развитието на тялото . Аз му предложих един начин просто да не прави нищо като следвам моя пример понеже при адски много хора се е получавало така.. но нека да отиде да се пробва, няма нищо срамно все пак за това се ходи там .

FOOTSOLDIER
03-16-2008, 10:10
Почни да вземаш, наркотици 100% ще отслабнеш :)

machine_shot
03-16-2008, 10:52
волята надделява.
Казаха ти го.Без воля и желание няма да успееш.Щом те е срам няма нищо , мен преди ме беше срам , от другата крайност.Тичане , лицеви опори , коремни преси,гирички ако можеш си набави и сичко ще е тип-топ.Няма да се вталиш за една седмица но с времето ...

NSDAP
03-16-2008, 13:15
Кардио,още си малък за диета

YouAreAnIdiot
03-17-2008, 00:22
zavisi za kakva dieta .. ako govorime za dieta ot sorta 1 qice za cql den sym abs syglasen .. no ako govorime za dieta ot sorta ravnomerno balansirano hranene ne .. izkliuchi ot meniuto si neshta kato shokolad bql hlqb i chipsove i tn tn .. vkarai malko poveche salati mlechni neshta meso i tn tn .. syshto taka zabravqsh za sandvichi pylni s maioneza ketchupi i tn tn i neshtata shte se normalizirat .. vijte sega ako chovek pravi tova koeto vinagi e pravil shte prodylji da poluchava rezultatite koito vinagi e imal .. vie si reshavate kakvo da pravite... kardio uprajneniq pri polojenie che e "mn. debel" mislq che shte mu e trudno da pravi s dobra intenzivnost no probvai sys tichane reduvano s hodene za nachalo posle kato usetish che ti e lesno prodylji sys samo tichane intervalni sprintove i tn tn .. :) uspex

Snitch
03-21-2008, 20:46
em biagai kato postepenno uveli4ava6 raztoianiata, hodi navsiakade pe6, ka4vai se pe6 po stulbite i NAMALI sladkite ne6ta i maznite ne6ta no ne gi spirai!- i ako tolkoz ne moje6 bez 6okolad - ne pove4e ot 15 g na den i to da e naturalen

GREEN_OR_DEAD
03-21-2008, 22:05
ЦАКАТА НА СЛАБЕЕНЕТО Е ХРАНАТА.

Промяната на режима на хранене не трябва да става рязко. Пример: До вчера си яла всеки ден вафлички и шоколади, а днес минаваш на яйца мляко ....... Първо оправете хранителния режим. Сега ти като искаш да отслабнеш ме слушай какво ще ти кажа.
Първо си избиваш думата шоколад, сладко, вафла и т.н. от главата. Гледай последното ти ядене да е около 19.00 - 20.00 часа и то да е най бедното на калорий. Яденето вечер преди лягане е вредно, защото когато тялото е в легнало положение храната се усвоява много по бавно.
Ще започнеш една Ниско Въглехидратна Диета (НВД). Без хляб, без сладко. Това включва да ядеш: яйца, мляко - прясно кисело важното е да е ниско маслено 2% примерно, пилешко месо, или просто месо но да е на скара , пържените неща са забранени, зеленчуци: зеле, моркови... и плодове, но тези които не са сладки, примерно лимон или грейпфрут по 1 ден е супер, от онези киселите ябълки и това е обща взето за храната. Важно тук е да отбележа да не гладуваш. Хапвай си от тези храни без да прекаляваш и си ток.

Да минем към упражненията: трябва да правиш всеки ден (ако имаш възможност е много добре и ще забележиш невероятни резултати) кардио упражнения: бягане, скачане на въже, каране на колело както във фитнес зала така и ако имаш колело . Примерно ако всеки ден бягаш по 20-30 мин и да речем скачаш на въже около 10 мин и по 3х20-30 коремни преси - резултати ще бъдат на лице много скоро.

Това е цаката: храната и упражнения. не ти трябват никакви боламачи да си купуваш и да се тровиш. НЕ СЕ ТРОВЕТЕ с най-различни химий след като организма може да се справи с този проблем с малко ваше усилие.
Но ако имаш все оак желание да отделиш някой лев да си купиш нещо за отслабване трябва да знаеш, че има и полезни продукти, които се предлагат. В твоя случай за теб това е Л-карнитина. купуваш си Л-карнитин на УНИВЕРСАЛ за 30лв и на гладно 20-30 мин преди тренировка вземаш Л-карнитин и ще отслабнеш по-бързо. Л-карнитина не е вреден той си е аминокиселина, която извежда мастните киселини по-бързо, за да се използват като гориво за клетката когато правиш упражнения. Пак повтарям Л-карнитина не е вреден, но не трабва да се взема повече от 3-4 седмици тъй като организма "свиква" с него и ефект от него после няма да има. Примерно 1 месец вземаш Л-карнитин 1 месец тренираш без Л-карнитин и после пак така. Не знам колко килограми искаш да свалиш но за 3-4 месеца ако спазваш този режим на хранене (да се храниш здравословно) и ако 4-5 пъти в седмицата правиш тези кардио упражнения ефектна ще е налице Smile Ако имаш въпроси свържи се с мен на ЛС и ще ти обясня всички тънкости.

amazonko
03-22-2008, 10:45
GREEN_OR_DEAD FULL RESPECT :wink: [/list][/quote]

ShadyRecords
04-10-2008, 00:04
тогава си седи дебел като те е срам да отидеш на фитнес мн си зле бате заклеам се кой па ше те гледа тебе секи отива на фитнес да си прави опражненията а не да те зяпа и подиграва ... ни така ни така ее начи срам го било да отиде на фитнес па пита как да свали килограмите е с стоене пред компа няма да стане !

alex_devv
04-10-2008, 01:37
можеш и без фитнес да оправиш работата :)
като за начало спри да се тъпчеш със секви мазни лайна :)
секви мазно, пържено, свинско, пици и циганщини ги спираш :)
после почни да ядеш леки храни като салатки, плодове, пилешко, овесени ядки...
за ръчичка с изброените неща тръгва и тичането (бавно), коремни преси, успоретка

04-10-2008, 06:16
можеш и без фитнес да оправиш работата :)
като за начало спри да се тъпчеш със секви мазни лайна :)
секви мазно, пържено, свинско, пици и циганщини ги спираш :)
после почни да ядеш леки храни като салатки, плодове, пилешко, овесени ядки...
за ръчичка с изброените неща тръгва и тичането (бавно), коремни преси, успоретка
Омг...
На 14 годиним, със хранителен режим... Направо почни да приемаш само витамини, че в тях няма мазнини... Тези мазнини са нужни на тялото(особено животинските), но ок :Р
Малък си да блъскъш във фитнеса, що просто не се запишеш да тренираш нещо?
Футбол, баскетбол или някой боен спорт.

loreta
04-10-2008, 07:30
За мен няма нищо срамно да ходиш на фитнес нали за е затова хората да спортуват.Там където ходя идва едно момче(малко е на години-12-14) доста е пълен,но всеки ден тренира-тича на пътеките,върти на колето,степер,общо набляга на кардио.и показва добри резултати.А ако много те е срам избери си място където ходят малко хора или час в който залата е почти празна,и може да започнеш с треньор поне в началото докато свикнеш.

koman
04-10-2008, 10:22
намали максимално въглехидратите ... за колкото се може повече време само 1 ден на седмица си хапвай нормално , че да не ти стане нещо ... + кардио

dedovo
04-10-2008, 13:26
Или плуване, но поне 2 пъти в седмицата и сериозно :)

TIMEX
04-12-2008, 20:09
Ся да ви светна ...
Преди 1 година си чупих ръката и бях напълнял бях напраил томбак и цици...
Почнах да тренирам яко и ся съм машина плочки гръб гърди...Само ръцете ми са малко но и годините ми не са мн :-D

GREEN_OR_DEAD
04-14-2008, 12:10
Аз се свързах с него и му обясних всички тънкости, ако изпълнява това, което му казах след една две години ще пусне тема "Как да надебелея, че съм много слаб " :D

EarthShaker
04-19-2008, 08:35
не е лошо да ги споделиш и с нас .. ако искаш, разбира се

WannaBe
04-19-2008, 09:43
Еми нисковъглехидратна диета.Яж по възможност само протеини и прави кардио през ден по 30 минути.Ако искаш по бърз ефект си земи л-карнитин и кленбутерол (увеличава горенето на мазнини почти 2но).За 2рото пиши да ти обясня как се пие ако те интересува

hrisiiiiii
04-19-2008, 10:10
не е лошо да ги споделиш и с нас .. ако искаш, разбира се



+1 !