PDA

View Full Version : ПРИЯТЕЛСТВО от разстояние



LovePoisoned
03-15-2008, 18:29
Мислите ли, че е възможно? :) Според мен ДА и съм готова да докажа. Две от най-добрите ми приятелки са от други градове... далече от моя. ;) Едната познавам от вече 3 години чрез нета, тя ми писа и досега сме си неразделни, когато влезем в Skype, чувствам я наистина мнооого близка. Даже в момента й пратих нещо като... есе :-D , чрез което излях любовта си към един определен човек... И тя веднага му обърна внимание, наистина се ценим много... Имаме и общи интереси, които още повече крепят френдшипа ни... 8) С другото момиче пък се запознахме на село лятото на 2003... Тогава още бях малка, тя е с 3 години по-голяма от мен... И ми казваше наскоро, че когато ме видяла, си казала: "Ба, к'во е т'ва момиченце смешно?!" :lol: :lol: :lol: :lol: С нея обаче споделихме адски много моменти през тези няколко летни седмици, когато се виждахме досега, сега пишем по Skype, всичко си знаем... Тя ми призна, че съм една от малкото й приятелки. Е, кажете? Имате ли и вие някакво такова другарче онлайн, което да чувствате наистина близо до себе си? Възможно ли е такова приятелство? :-)

izmislenata
03-15-2008, 18:39
Имам една такава приятелка,да...запознахме се преди 3 години на плажа..тя живееше в Америка тогава,но сега вече живее в Бг. Не се виждахме,само си пипехме,но си бяхме много близки. Всяко лято тя идва в Бг и сме си заедно и си прекарваме наистина супер,говорим си за всичко,разбираме се страхотно,много я ценя и си я обичам и въобще мисля,че такива приятели рядко се намират! Разчитаме една на друга,много пъти тя ми е доказвала,че мога да й имам доверие...помагала ми е,както и аз на нея..Сега тя живее в Бг,но в друг град ;/ Пишем си все още често,видяхме се за последно преди 4 месеца,защото аз ходих в нейния град и така..Щеше да е чудесно,ако се виждахме по-често,защото тя наистина значи много за мен,но въпреки че вече сме в една държава,пак няма как да се виждаме .. ;/ И ми е супер кофти за тва,щото с нея наистина се разбираме и си подхождаме...абе супер е! С други думи-да,може. Абсолютно възможно е,понякога и тия приятелства са по-силни!

krisi_pisi
03-15-2008, 18:40
Da spored men e vyzmojno ot 2 godini imam dvamata takiva priqteli :)

MIKROBA
03-15-2008, 18:41
Аз досега не съм имала такива запознанства. Но щом я чувстваш като истинска приятелка значи съществуват и такива запознаства. :)

ScionOfStorm
03-15-2008, 18:50
Да. Имам такива познанства :)

Water_lili
03-15-2008, 19:19
интернет запознанства и приятелчета да, въпреки че и това е до време защото рано или късно единя почва да живее в реалния свят и няма много време за чат...но мевду реални приятели пространството определено е проблем...иначе и аз съм имала много такива запознанства които рано или късно са били прекратени :?

VampireGirl666
03-15-2008, 19:37
Да,има такова приятелство.Преди 1г. се запознах с наистина най-добрата ми приятелка и то по нета.Тя е в Америка,но това не ни пречи.Когато при нея е ден,при мен е нощ и се е случвало да седя до 3-4ч. на компа,за да може да си пишем.Както и обратното.Много се радвам,че я открих и я познавам.Тя е невероятно момиче.Винаги ме разбира и ми дава най-добрите съвети.Аз също й оказвам подкрепата си.Страхотно се разбираме.Може да си споделиме всичко.Много е хубаво,когато подържаш връзка с някой,не зависимо от разстоянието.Това наистина може да се нарече приятелство.

ThePowerOfLove
03-15-2008, 20:08
Да,и аз имам един такъв приятел :) Наистина много се радвам,че се запознах с него и си паснахме толкова мн :) Винаги мога да разчитам,че ако му се обадя или му пиша когато ми е кофти за нещо,той ще ме разбере и т.н..
Да,може да съществува приятелство от разстояние :grin:

Blab
03-15-2008, 20:11
Да, напълно! :)
Странно е как някой толкова далеч в даден момент може да ти е безкрайно близък. :)

Seducti0n
03-15-2008, 21:26
Да има две големи сладуранки от този форум, на които знам, че мога да разчитам.Общуването ни е изцяло виртуално, обстоятелствата, поне за сега, не ни позволяват да бъде по-различно. :)

voodoodoll1
03-17-2008, 07:10
Естествено,че е възможно.Аз имам две приятелки които дори не живеят в България :D :D

plamenka
03-17-2008, 11:47
Ох... моята болна тема. :)
Напълно съм сигурна, че такова приятелство може да съществува. Една от най-добрите ми приятелки е от София, а аз съм от Русе. Познаваме се от 2 години и половина. Чувствам я адцки близка и не знам какво щеше да е без нея. Ужасно много съм свикнала с нея и много държа на нея. За толкова време ми ми е доказала не веднъж, че мога да разчитам на нея за всичко (както и тя на мен) . :-)
Обичам я ужасно много и сме си обещали, че някой ден когато се видим няма повече да се разделяме. ;-)
Така че определно вярвам в приятелството от разстояние.

SW_madi
03-17-2008, 11:51
az sa6o imam,taman dve4ki sa,mnogo si gi obi4kam :-) :-)

TheSadGirl
03-17-2008, 12:01
napalno e vazmojno az sas moqta naj dobra fr se vijdam dosta rqdko(ot 3 noemvri ne sam :? ) taka 4e ima... :)

vercheto
03-17-2008, 12:17
И аз смятам че е възможно. Но за съжаление нямам такива приятели. (от други градове) (който иска да ми пише от Пловдив съм) :)

KaKaShI
03-17-2008, 12:21
Как ще е възможно... Според мене честно да ви кажа да си намериш такъв приятел е много трудно и не мисля, че доброто приятелство от голямо разтояни е възможно :-D

fire_of_dreams
03-22-2008, 18:20
Преди горе-долу 5 години се запознах с един втори братовчед на майка ми, само че той е една година по-голям от мен. Той е от София, аз съм от Пловдив и след това не сме се виждали повече. Сега той е най-добрият ми приятел и ме разбира повече от този, който живее през един вход от мен. Така че, ДА! Мисля, че приятелството от разстояние е напълно възможно!

d1zzy
03-22-2008, 18:27
Естествено, че приятелството от разстояние съществува. Имам една страшно добра приятелка от интернет, познаваме се от около 3 години и просто не си представям живота си без нея, макар че живее далеч. Приятелството според мен не зависи от разстоянието. Може да има много хора около теб, но те просто да не са "твоите" хора. И в същото време на другия край на света да има човек, който да те разбира, да те обича и да го чувстваш по-близък от всички други хора, които са край теб.