PDA

View Full Version : Само да попитам...



unicorn_f
03-15-2008, 18:42
Значи искам да ви питам дали знаете от какво се получава болка в ченето :-o Миналата седмица нещо много рязко си завъртях главата и ме заболя ченето от едната страна...После излязох навън малко купих си дъвка и като дъвчех ми мина.И днес пак ме заболя,незнам защо но ме болеше много като го стягах или като ядах.И после ми мина :? Незнам защо е,аз се чудя да не е нещо от притеснение,защото следващата седмица заминавам за Франция-за първи път излизам от България.
Или пък са ми казвали,че като пушиш и дъвчиш дъвка едновременно се хващало лесно рак на устната кухина и ме е страх да не е нещо такова,макар че не пуша от много време,но се случва да пуша и да дъвча.Не искам да казвам на майка ми,защото знам че ще ме накара да отида на зъболекар, а аз изпитвам ужас от зъболекари и не искам да ходя на зъболекар. :oops: Ако някой знае от какво може да е плс да пише и моля не обръщайте внимание на неграмотното ми писане 8-)
Знам че темата е тъпа,но много се притеснявам :-#

prettyIdeath
03-15-2008, 19:37
Ами възможно е да е на нервна почва.. знам ли .. Не ми се е случало но баща ми беше така по едно време и след около седмица спря да става така

4eere6ka_kiss
03-15-2008, 20:00
Доста резкчко трябва да си си завъртял главата ,че да си откачиш чинето :D Ми ще ти мине .Ти внимавай другия път с резките движения да не си счупиш врата :D

unicorn_f
03-15-2008, 20:06
Мерси много днес приказвах с едно момиче тя каза че нейна приятелка била така,само че малко по-зле...тя едвам си отваряла устата, а аз нямам такъв проблем...та мойта фр каза същото като вас че само ще мине ДАНО :grin: пак мерси много за коментарчетата :)

Water_lili
03-15-2008, 20:09
ми почти сигурно е че е на нервна почва,но едно съветче от мен- след като заминаваш за чужбина по доре отиди до заболекаря си да те погледне за да нямаш проблеми в чужбина че наистина е неприатно да се занимаваш с лекарите навън :?

unicorn_f
03-16-2008, 18:52
:shock: какво по-лошо може да стане че да ходя на зъболекар :cry: