PDA

View Full Version : УЛТРА ГАДЕН ПРОБЛЕМ!ПОМАГАЙТЕ МНОГО БЪРЗО!



Viche
03-15-2008, 18:53
Та значи проблема е,че попринцип нямам вируси на компа,а постоянно ме вкарва в някви сайтове за сваляне на програми и тем подобни...антивирусната ми е PC Tools Antivirus...кажете ми как мога да се отърва от тея гадости,защото например така когато играя ме изкарва от игра за да ме вкара в сайтове,и като цяло ми пречи на работата :( :( :(
Какво да правя?

lmao
03-15-2008, 19:07
сменяш анитивирусната

Xanibal
03-15-2008, 20:02
AVG или Avast това правиш :D

tqnko1
03-15-2008, 20:14
istegli si nod32 ili kaspersky 6 istalirai si gi spri dost1pa do internet iz4isti si si4koto i si gotov

legendata
03-15-2008, 20:34
"poprincip nqmam virusi" :razz: :razz: :razz: po dobre da beshe kazal : "poprincip nqmam anti virusna" :razz: :razz: :razz: :razz:

XceSS
03-15-2008, 20:43
"poprincip nqmam virusi" :razz: :razz: :razz: po dobre da beshe kazal : "poprincip nqmam anti virusna" :razz: :razz: :razz: :razz:

точно казано :)

QPONECA
03-16-2008, 15:49
Та значи проблема е,че попринцип нямам вируси на компа,а постоянно ме вкарва в някви сайтове за сваляне на програми и тем подобни...антивирусната ми е PC Tools Antivirus...кажете ми как мога да се отърва от тея гадости,защото например така когато играя ме изкарва от игра за да ме вкара в сайтове,и като цяло ми пречи на работата
Е според теб щом го прави това начи няма вируси.Хм много странно :D
споредмен по принцип имаш някав вирос

elf4o
03-16-2008, 18:43
Та значи проблема е,че попринцип нямам вируси на компа,а постоянно ме вкарва в някви сайтове за сваляне на програми и тем подобни...антивирусната ми е PC Tools Antivirus...кажете ми как мога да се отърва от тея гадости,защото например така когато играя ме изкарва от игра за да ме вкара в сайтове,и като цяло ми пречи на работата :( :( :(
Какво да правя?
първо флизаш в арената дата или замунда и си дърпаш your uninnstaller 2008 махаш чрез него антивисните боклуци след това дърпаш нод 32 инсталираш я ъпдеитваш я на макс и след това спираш нета и сканираш целия комп може и с часове да се сканира и след това слагаш spy bot search and destroy ако итои не ти опраи проблема слагаш spynoremore или spyware nuker..... и би тряало да се опраи като си опраиш проблема си оставаш само нод и другите ги делваш

mgxpower
03-16-2008, 18:53
Слагаш един КАсперски и шибаш :-D

Viche
03-16-2008, 19:02
Значи според мен си разкарай тая антивирусна :( За пръв път я чувам :-D .Аз съм с Kaspersky.Ето ТОЗИ (http://zamunda.net/details.php?id=112179) торент беше с най-голям сийд, за това ти препоръчвам да свалиш него :)

П.П.Задължително деинсталирай старата!

Абе аз преди бях с точно тая програма,ама с нея имах още повече проблеми,правеше ми син екрана и пишеше DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL,не ми отваряше почти нищо от интернет а и да ми отвори веднага ми правеше ерор 404 NOT FOUND така че точно нея не искам да свалям... :?

elf4o
03-16-2008, 19:10
Значи според мен си разкарай тая антивирусна :( За пръв път я чувам :-D .Аз съм с Kaspersky.Ето ТОЗИ (http://zamunda.net/details.php?id=112179) торент беше с най-голям сийд, за това ти препоръчвам да свалиш него :)

П.П.Задължително деинсталирай старата!

Абе аз преди бях с точно тая програма,ама с нея имах още повече проблеми,правеше ми син екрана и пишеше DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL,не ми отваряше почти нищо от интернет а и да ми отвори веднага ми правеше ерор 404 NOT FOUND така че точно нея не искам да свалям... :?
прочети ми горния пост........ толкос ли е сложно....

MajeStic
03-17-2008, 10:30
Влезнал/и са ти spyware-и. Изтегли си Spybot > ъпдейтни го и почисти :)

sabaku_no_gaara
03-17-2008, 15:37
антивирусната ми е PC Tools Antivirus...

...за която никой не е чувал
смени я с nod32 толко е добра таз антивирусната че даже ми чете някои фаилове като вируси например winamp for skype нищо не пропуска да мине