PDA

View Full Version : ...моята история



delitoooooooo
03-15-2008, 19:01
Ще ви разкажа тази романтична история ако искате да пуснете някой хубави коментари после ..благодаря предварително ..и така имало едно време..

Като въведение казвам се Дели и сам на 14 той се казва Георги и е на 18.Запознахме се на 13.05.2007 годинаЩе разкажа с подробности ..на 12.05 имаше концерт на Ивана на центара на града (Самоков ..доста непознато нали.. :-D ) и на 13.05 трябваше да има концерт на Десислава и отидохме с 2 мои приятелки до центара но нямаше никакъв концертт.едноо момиче се прибра а аз и другото момиче (Зойчето) отидохме до нас и по път към нас в моя блок но в другия вход на 1 етаж едни там 3-4 момчета ни свиркаха викаха и так нататък и отнчалото не обарнахме внимание.след като отидохме до нас и излязохме отново ни свиркаха и аз се обарнах и отдалече им изпратих въздушна целувка.. и някак си ми се прииска да се запознаем.Разхождахме се където се разхождахме със Зойчето и пак минахме покрай блока ми точно под тяхната тераса и аз изведнъж казах ''Може ли да се запознаем'' и след 1 минута всички слезнаха и се запознахме разменихме номерата си с едното момче (сегашният ми приятел) тогава се престаи за Гошко адидаса :D и ми каза че на другия ден ще ми се обади за кафенце ..отминахме после със Зойчето и отидохме на един тротоар където 1 час си говорехме и то така че те да могат да ни виждат.Стана късно и тя се прибра аз минах пак от там и те пак слезнаха говорихем си дълго...На другия ден след като се върнах от училище телефона ми зжънна и веднага щом вдигнах познах че е това момче..и излязохм 2мата само говорихме си и по едно време той замълча попитах го защо а той каза '' не е за казване'' и аз казах ''с какво е свързано'' а той ми отговори ''със теб'' и аз му казах че щом е свързано със мн искам да ми каже... и той каза че още от предишната вечер съм му направола впечатление и дъра дъра. и аз казх направо'' намекваш ли ми нещо ..'' и той каза да и аз му казах че ще си помисля и се прибрахме за половин час .. беше 19:30 и в 20:00 излязохме тоново ..и му казах че в и 15 ще му отговоря.докато стане толкова часа го питах за предишни приятеки дали е срамежлив такива неща и точно в 20:15 му казах да..досега не сме си изневерявали не см се лагали караме се понякога но ни минава бързо вече 10 месеца близо година сме заедно ..отначало имахме проблем с мойте родители но вече го приеха майка ми ни кани на обяд дава ни да седиме в нас насам натам неговите родители са страхотни .. вообще много съм щастлива че съм с него и той е момчето мечта за мен .... искам да прекарам живота си с него и не са това глупости и го казвам сериозно защото много го обичам ... е благодаря на всички който прочетоха този дъълъг роман :D и ще съм благодарна за коментарчета а ако темата ви се е сторила тъпа няма проблем може би смо аз и знам какво изпитвам и ако ви е било тъпо съжелявам


ако имам правописни грешки простете това е от бързане :-D и браво на тези който са го харесали и са почуствали това което аз чувствам към него :-) :-) :-)

betyrk
03-15-2008, 19:07
Е не е баш роман де хах..хм е най - после да тема която малко да ме накара да се усмихна...Да прочета нещо хубаво :grin: Ураааа!Браво момиче много се радвам за теб и за момчето!Пожелавам ви да сте заедно още дълго време ..все пак казваш че се обичате :) ...

delitoooooooo
03-15-2008, 19:13
Много много ама много ти благодаря и найстина много гоо обичам и като не е до мен направо превъртам и благодаря че все пак някой писа нещо благодаря ти :-)

kobrichka
03-15-2008, 19:19
Тук има изключително малко такива теми.Както каза betyrk тази тема ме накара да се усмихна.Аз мога само да ти пожелая мн щастие и любов с това момче и да сте все така влюбени един в друг. :)

delitoooooooo
03-15-2008, 19:35
много съм щастлива че все пак оценихте темата и се радвам че ви е накарло поне да се усмихнете и адски много благодаря за пожеланията и от сърце го желая на всички които не са го изпитали :smt007 :smt007 :smt007 ОБИЧАМ СИ ГО ! :-) :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 :smt008 :smt008

5StaR
03-15-2008, 19:41
.... искам да прекарам живота си с него и не са това глупости и го казвам сериозно защото много го обичам

Ахааам добре, това като го чуя от 13-14 годишни "жени" ми идва да права това ](*,) ](*,) ](*,) доста дълго време. Айде приятен живот с твоята любов

delitoooooooo
03-15-2008, 20:00
ами не случаино споменах че не са глупости и че не съм детиши гъз но явно ти не си случил с 13-14 годишно момиче но.. съдба по живо по здраво и благодаря за пожеланията

Rofl4e
03-15-2008, 22:14
Mn qko..4ak ti zavijdam.. :grin:

ucnaHчE
03-15-2008, 22:44
mn gotina istoriika mn mi haresa bravo bravo uspeh4eta vi jelaq :)

delitoooooooo
03-16-2008, 06:21
От сърце :smt007 :smt007 благодаря на всички които се изказаха благодаря за пожеланията и пожелавам на вас същото щастие :-) :-) :-)

BlueFace
03-16-2008, 07:45
.... искам да прекарам живота си с него и не са това глупости и го казвам сериозно защото много го обичам

Ахааам добре, това като го чуя от 13-14 годишни "жени" ми идва да права това ](*,) ](*,) ](*,) доста дълго време. Айде приятен живот с твоята любов
:razz: :razz:

miniCHka91
03-16-2008, 16:41
[/b] sladka istoriika, ama moita mai po mi haresva vse pak mn uspeh4eta za napred :)

MartiSSima
03-16-2008, 17:55
Е супер това ми напомня на моята любовна историика!Успех и да се обичкате :-)

Pliok0019
03-16-2008, 18:02
of nqkakvi lapeta-4algari... Cql jivot - drun, drun.

charlies_angel
03-16-2008, 18:02
:grin: :grin: ...мноу сладко..
Пожелавам ви мнооого да се обичате...да сте щастливи дълго време ...иии да имате много споделени мигове заедно :grin:

TheNewReligion
03-16-2008, 19:30
Radvam se za teb ! Hubavo e , che si imash gaje , no ne udobrqvam , che toi e tolkova po-golqm ot teb , no shtom roditelite ti , ti pozvoqlvat , ti pojelavam da budete mnogo shtastlivi.Sigurno naistina te obicha , shtom ste zaedno tolkova vreme.Uspeh , milichka .Radvam se za teb ot vse surce ! :-) :-) :-) :-)