PDA

View Full Version : Проблем с.... ориентацията ..може би..?



Heaven_Can_Wait
03-15-2008, 20:05
Здравейте! :) От около година имам 1 проблем, ако мога така да го нарека...писах си доста време с 1 момиче...и скоро се оказа, че ме приеха в същото даскало (нейното). На първия учебен ден се видяхме и тогава нещо ми стана...може би за останалите нищо особено, но тя ме грабна...и тогава си помислих, че съм се влюбила (аз също съм момиче). Сега когато я видя по коридорите в училище си глътвам езика, краката ми омекват и аз буквално се разтрепервам цялата и треперя поне още 5 минтути след като съм я видяла. Имам няколко нейни снимки на компютъра, които постоянно гледам... :shock: А когато седна на компютъра, първото нещо, което правя е да видя дали е в скайп, каква снимка си е сложила, какво си е написала за текст... и да измисля с какво да я заговоря... дори когато си купувам дрехи, първото нещо, за което си мисля е, дали на нея ще й хареса дрехата и т.н. :shock: Та ние даже има дни, в които изобщо не се мяркаме в училище, дори и по няколко дни, че и седмица... не знам защо толкова много се влияя от нея... :shock: Случвало ми се е да ме пита защо съм я гледала опулено и не съм казвала нищо, когато се видим... Не мога просто... иначе съм много отворен човек, но когато я видя корема ми става на топка... :-) Та... сега има още 2-3 момичета, с които стана по същия начин (едното дори е лесбийка..)...а момче не харесвам вмомента... Иии всичко това започва да ми изглежда странно...а и още по-странно е, че на мен това ми харесва... Някои ми казват, че в тази възраст (на 15 съм) било нормално да съм объркана, но... вие какво мислите? :oops:

bboy_bunker
03-15-2008, 20:09
Мисля, че кик-боксът ти влияе зле на главата ;)

Saymon90
03-15-2008, 20:17
Годините не са ориентир... Някои хора го усещат по-рано, други - по-късно. Аз започнах да осъзнавам, че имам влечение и към двата пола доооста по-рано.
Виж... тези неща не се научават от книги или от Интернет. Никой тук не може да ти каже с каква сексуална ориентация си или дали си влюбена във въпросното момиче... това си е в теб и само ти можеш да го осъзнаеш. Остава само да намериш как :)
Нещата със сексуалната ориентация могат да бъдат доста объркващи, особено ако ти идват като гръм от ясно небе (както обикновено става при момичетата, според мен). Но все пак имай предвид, че не е нищо лошо... не е болест или нещо такова. А е просто това, което си.

bboy_bunker
03-15-2008, 20:19
^ на гилотината бе, антиприродно същество такова :-x

Christ
03-15-2008, 20:21
^ на гилотината бе, антиприродно същество такова :-x :razz:

rakiQ
03-15-2008, 20:23
tva napravo me zastrelq...
noo v kraina smetka pravi kakto nameri6 za dobre !

bub4eto_933
03-15-2008, 21:34
Мисля,че лесбийката в теб се събужда! :razz:

Romance
03-15-2008, 21:54
Бе и аз преди да си хвана гадже си мислих,че имам някакъв проблем и че имам влечение към най- добрата ми приятелка,но се оказа,че съм сбъркала..вероятно и при теб ще отмине..

5StaR
03-15-2008, 22:01
Няма нищо лошо в това 2 момичета да се харесват, че даже и задълбочени взаимоотношения да имат :D :D :D

xxDeeDeexx
03-16-2008, 10:35
Здравейте! :) От около година имам 1 проблем, ако мога така да го нарека...писах си доста време с 1 момиче...и скоро се оказа, че ме приеха в същото даскало (нейното). На първия учебен ден се видяхме и тогава нещо ми стана...може би за останалите нищо особено, но тя ме грабна...и тогава си помислих, че съм се влюбила (аз също съм момиче). Сега когато я видя по коридорите в училище си глътвам езика, краката ми омекват и аз буквално се разтрепервам цялата и треперя поне още 5 минтути след като съм я видяла. Имам няколко нейни снимки на компютъра, които постоянно гледам... :shock: А когато седна на компютъра, първото нещо, което правя е да видя дали е в скайп, каква снимка си е сложила, какво си е написала за текст... и да измисля с какво да я заговоря... дори когато си купувам дрехи, първото нещо, за което си мисля е, дали на нея ще й хареса дрехата и т.н. :shock: Та ние даже има дни, в които изобщо не се мяркаме в училище, дори и по няколко дни, че и седмица... не знам защо толкова много се влияя от нея... :shock: Случвало ми се е да ме пита защо съм я гледала опулено и не съм казвала нищо, когато се видим... Не мога просто... иначе съм много отворен човек, но когато я видя корема ми става на топка... :-) Та... сега има още 2-3 момичета, с които стана по същия начин (едното дори е лесбийка..)...а момче не харесвам вмомента... Иии всичко това започва да ми изглежда странно...а и още по-странно е, че на мен това ми харесва... Някои ми казват, че в тази възраст (на 15 съм) било нормално да съм объркана, но... вие какво мислите? :oops:

А т'ва другото момиче има ли няк'ви чувства към теб, или ?
Виж са..аз бях в същата ситуация и те разбирам мн добре..
Питай я нея к'во изпитва..ако има същите чувства опитайте..станете гаджета..и при първата целувка ако усетиш тръпка..би тряало да си "врътнала резбата" хах..аз така ги тествам.. :oops: ае успех и да кажеш к'во е станало..

find_m3
03-16-2008, 11:18
ммм познато ,но нямам съвет ,който да ти помогне :? :(

Qnchety
03-16-2008, 11:41
Няма нищо лошо в това 2 момичета да се харесват, че даже и задълбочени взаимоотношения да имат :D :D :D

bboy_bunker
03-16-2008, 12:14
Няма нищо лошо в това 2 момичета да се харесват, че даже и задълбочени взаимоотношения да имат :D :D :D Напротив, много е лошо даже. Отвратително е, грях е, оскверняване на природата е..

find_m3
03-16-2008, 15:14
Няма нищо лошо в това 2 момичета да се харесват, че даже и задълбочени взаимоотношения да имат :D :D :D Напротив, много е лошо даже. Отвратително е, грях е, оскверняване на природата е..

мм не хич не си в час май ,щото никъде не пише ,че е оскверняване на квото и да било ,но пък за сметка на това пише ,че е точно в природата ,на човека и дори ,че би трябвало повечето хора да са хомо ,а не хетеро тъй като се счита,че някога хората са били двойки,демек 1 човек е бил съвкупност от 2ма (сегашни хора) и са били разделени.Казва се ,че не е било задължително (даже напротив) 1 двойка да е от мъж и жена и дори ,че повечето са били мъж и мъж или жена и жена.Сами си вадете изводите :D .Са тва са митове,но пак повтарям-никъде не пише ,че е оскверняване на квото и да било ,но пък за сметка на това пише ,че е точно в природата ,на човека!

hooliganka89
03-16-2008, 15:39
I da si lesbiika nqma nishto,nito shte si parvata nito poslednata.
Ot kolko vreme se chustvash taka?Ako e ot dalgo vreme si lesbiika i pak povtarqm,che nqma nishto losho v tova.
I az sam imala vrazka s momiche,no pri men beshe vremenno,sega veche sam s momche.
Probvai da sazdadesh vrazka s nqkoe ot vaprosnite momicheta,koito ti haresvat,ako se chustvash dobre s tqh i useshtash,che tova e pravilnoto za teb,sigorno si obratna.

No i vazrasta ima znachenie,ima i drugi momicheta koito na tazi vazrast se chustvat obarkani i ne mogat da reshat koi pol predpochitat.

Jelaq ti uspeh,i shte e dobre da spodelish po-kasn v temata kakvo stava,kakvo si ustanovila,che takiva istorii sa interesni :D

bboy_bunker
03-16-2008, 15:48
Няма нищо лошо в това 2 момичета да се харесват, че даже и задълбочени взаимоотношения да имат :D :D :D Напротив, много е лошо даже. Отвратително е, грях е, оскверняване на природата е..

мм не хич не си в час май ,щото никъде не пише ,че е оскверняване на квото и да било ,но пък за сметка на това пише ,че е точно в природата ,на човека и дори ,че би трябвало повечето хора да са хомо ,а не хетеро тъй като се счита,че някога хората са били двойки,демек 1 човек е бил съвкупност от 2ма (сегашни хора) и са били разделени.Казва се ,че не е било задължително (даже напротив) 1 двойка да е от мъж и жена и дори ,че повечето са били мъж и мъж или жена и жена.Сами си вадете изводите :D .Са тва са митове,но пак повтарям-никъде не пише ,че е оскверняване на квото и да било ,но пък за сметка на това пише ,че е точно в природата ,на човека!

Никъде не пише ?! Ти искаш всичко да ти е черно на бяло? Еми, ето сега го пише - ДА СИ ПЕДЕРАСТ Е ОСКВЕРНЯВАНЕ НА ПРИРОДАТА.

Не знам какво си чела, но повярвай ми, това са пълни глупости. Ако беше така, щеше ли само съвокуплението между мъжа и жената да дава начало на нов живот ? Я се замисли какви глупости говориш... Природата затова е създала два пола - за да се привличат и размножават, а тези гейски изпълнения са ментални отклонения, които в древен Рим са били подлагани на екзекуция...

Psychoalgie
03-16-2008, 16:20

w0sh
03-16-2008, 16:20
Аз съм за.
Винаги съм имал симпатии към лесбийки.

w0sh
03-16-2008, 16:26
Ето кой се изкава неподготвен. Всъщност в древен Рим,както и в древна гърция и древен Китай, хомосексуалните връзки са били по-често срещани от хетеросексуалните.
Жени и деца хората са имали защото така етрябвало, но иначе почти всички видни личности са си имали любовници от същия пол.
Освен това за едно момче на твоята възраст се смята,че трябва да участва в хомосексуален акто, за да се приобщи към обществото.
Айде информирай се преди да говориш зас ексзекуции

bboy_bunker
03-16-2008, 16:39
w0sh, грешна информация имаш ;)



само дет сега не сме в древен Рим.. мда, сега сме в епохата на извращенията и педерастията..

w0sh
03-16-2008, 16:43
w0sh, грешна информация имаш ;)



само дет сега не сме в древен Рим.. мда, сега сме в епохата на извращенията и педерастията..
Аз нямам грешна информация.
Първо уча история. 2-ро не ме карай да ти показвам всички рисунки с гей сцени от древността, защото ме мързи.

bboy_bunker
03-16-2008, 16:52
Аз също уча история.. имал съм възможност да чуя мнения от историк по въпроса и те уверявам, че това са някакви безплодни митове, както е мит, че Александър Македонски е бил гей...

Saymon90
03-16-2008, 17:55
Много си бил учен бе. Ама мозъчето ти прави ли сметката, че същата тази природа, която е "създала" мъжа и жената, е създала и хората с алтернативна сексуална ориентация? :)

ScionOfStorm
03-16-2008, 17:57
Няма нищо лошо в това 2 момичета да се харесват, че даже и задълбочени взаимоотношения да имат :D :D :D Напротив, много е лошо даже. Отвратително е, грях е, оскверняване на природата е..

Пич, природата на хората е осквернена още от рождението и създаването ни. И ти си скверен донякъде, или ще бъдеш в бъдеще, или си бил. Грехът е част от нас, ако гледаме от религиозна точка. Направени сме, за да бъдем носители на грехове.

EarthShaker
03-16-2008, 18:08
край и религията влезе в играта...

на нашия свят няма НОРМАЛНИ и НЕНОРМАЛНИ неща... това което е нормално за някои, е ненормално за други

смятам че тези раздвоени чувства ще отминат(към авторката)

ScionOfStorm
03-16-2008, 18:16
Абе щом религията навлиза, става мно'о сложно, мани :Д

Тука да дойдат сега християните да обясняват за греха по-подробно, че не съм от най-набожните ;р

xxDeeDeexx
03-16-2008, 18:29
Темата не е направена, за да обсъждате "нормално ли е да си гей или не" .. момичето иска съвет, а не ваще разсъждения......макар че са ми доста инт.. :D

Psychoalgie
03-16-2008, 19:01

bboy_bunker
03-16-2008, 19:06
Много си бил учен бе. Ама мозъчето ти прави ли сметката, че същата тази природа, която е "създала" мъжа и жената, е създала и хората с алтернативна сексуална ориентация? :)

Аз по-горе казах - това е проблем на ментална основа. Природата не е напълно съвършена и стават "бъгове" с "мозъчетата" на педалите ;)




Пич, природата на хората е осквернена още от рождението и създаването ни. И ти си скверен донякъде, или ще бъдеш в бъдеще, или си бил. Грехът е част от нас, ако гледаме от религиозна точка. Направени сме, за да бъдем носители на грехове.

Нямам предвид религиозната точка. Казвам само, че е против законите на природата да се чукат анално двама мъже... капиш???

ScionOfStorm
03-16-2008, 19:09
В законите на ТЯХНАТА природа явно не е толкоз против.
Еба ли го, и на мен не ми е особено приятна такава мисъл за двама мъже, ама , мамка му, кой съм аз да ги съдя, че са различни, и че имат своите желания?

Толерантността е най-трудното нещо, що можем да дадем, заедно с прошката. :)

Saymon90
03-16-2008, 19:13
Казвам само, че е против законите на природата да се чукат анално двама мъже... капиш???
И кой по-точно си ти, че да казваш кое е против законите на природата? :) Кой си ти, че изобщо да говориш за нещо, което не познаваш?
Ох, както и да е... водил съм този спор прекалено много пъти. Вярвай си, в каквото искаш.

bboy_bunker
03-16-2008, 19:16
Какво значи ТЯХНАТА природа?!?!?! :shock: Както се казва: "Нема мое, нема твое, всичко е Берое :D ". Природата е ЕДНА ЕДИНСТВЕНА. Как мога да определя кое е против природата? - всеки един нормален човек може. Кой съм аз? - обикновен НОРМАЛЕН човек...

ScionOfStorm
03-16-2008, 19:18
Това нормален човек е ебати относителното понятие.

Християнинът, уповаващ се на Господа, е нормален за него си човек. За един будист/мюсюлманин, горепосоченият не е нормален. Същото важи и за всички различия при религиите.
С гейовете и "нормалните" хора също е така. С членовете на различни субкултури - пак същото дередже.

Кой е нормален от всички тях, защо ти си нормален за себе си, но може да не си нормален за мен, както и аз за теб?

Изкривено е.

Saymon90
03-16-2008, 19:22
Ако все още живееш с илюзията, че трябва да си "нормален", наистина това те сваля доста надолу.
И ти си мислиш, че познаваш толкова добре природата, че да можеш да отсъдиш кое е против нея? Леле, момче... май си по-глупав, от колкото изглеждаш.

bboy_bunker
03-16-2008, 19:22
Чакай малко.. отклоняваш се много от темата. Вярата в Бог е едно на ръка... В момента говорим САМО за природата. Спомена толерантността - да, ако става дума за религия защо не? Субкултура - също.

Ще дам елементарен пример - плюсът и минусът при батерията, Ин и Ян, полюсите... това е ПРИРОДА и вие не можете да се противопоставяте на нея.

bboy_bunker
03-16-2008, 19:24
Ако все още живееш с илюзията, че трябва да си "нормален", наистина това те сваля доста надолу.
И ти си мислиш, че познаваш толкова добре природата, че да можеш да отсъдиш кое е против нея? Леле, момче... май си по-глупав, от колкото изглеждаш. Ами да, живея с "илюзията" да съм нормален и го постигам и не виждам кое ме сваля надолу ;)

Познавам природата - вече се аргументирах по въпроса..

Май се изчерпа откъм дискусионната част и започна с анализи на умствения ми багаж.. браво ;)

eu.hyricane
03-16-2008, 19:29
Мисля, че кик-боксът ти влияе зле на главата ;)
exactly

Saymon90
03-16-2008, 19:30
Изчерпал съм се? Поне имам какво да изчерпам. Поне казвам нещо. До тук от теб не съм чул нищо доказано, нищо сигурно. Само твои си фантасмагории. "Защо е така?"-"Ами, просто е така."
Не е нужно да атакувам умствения ти багаж (или по-скоро липсата на такъв), просто защото ти сам го правиш :)
Както и да е ... кажи му расист и стига си го обиждал. Обичам този спор - винаги е интересен.
Айде, лека вечер

bboy_bunker
03-16-2008, 19:36
хахахахаах... "расист" вика.. знаеш ли какво е значението на думичката? :razz:

лека и на теб.. няма да споря повече... щом нямам "мозъче" :lol:

ScionOfStorm
03-16-2008, 19:41
Чакай малко.. отклоняваш се много от темата. Вярата в Бог е едно на ръка... В момента говорим САМО за природата. Спомена толерантността - да, ако става дума за религия защо не? Субкултура - също.

Ще дам елементарен пример - плюсът и минусът при батерията, Ин и Ян, полюсите... това е ПРИРОДА и вие не можете да се противопоставяте на нея.

Ти ми говореше за нормални хора и не за природа също. Затова аз ти писах онея неща ;)

5StaR
03-16-2008, 20:22
W0sh e прав, точно така е било в древен Рим, а бтв аз говорех за лесбийките не за гейовете :P

HexGirl
03-16-2008, 20:34
glupavi ste :-x
Kum avtorkata:
Znae6 li dumite ti sa mnogo mili mislq 4e naistina q ubi4a6 i ne se pritesnqvai ot tova koeto si varvi smelo napred :)

find_m3
03-16-2008, 20:39
тая тема е станала ебати бълвоча

bboy_bunker
03-16-2008, 20:55
W0sh e прав, точно така е било в древен Рим ох, дааа... и един мармот....

xxDeeDeexx
03-17-2008, 04:49
да..който завива шоколад `милка` с лешници в станиол.....

Madness
03-17-2008, 08:30
Ми земи първо седни...и си изясни чуствата.
И не бързай със заключението`обратна съм` ((((((:
И според мен ще отмине....
Ама и да не отмине,нищо лошо(:

Начи и в двата случая няма кво да се притесняваш :Ь

03-17-2008, 09:21
http://farm3.static.flickr.com/2089/2253484235_ebf7986b79.jpg?v=0