PDA

View Full Version : Горещият стол - тази седмица - RAWRRR



Boot
03-15-2008, 19:29
Аз вече се обърках кога беше времето за смяна на гъзосложилия се, затова - ето, новото дупе на стола е това на RAWRRR и можете да й задавате каквото си поискате.

Аз ще се включа по-натам.
8-)

rakiQ
03-15-2008, 19:57
az nqmam vyprosi kum neq ama da si kaja 4emn me kefi!!

ScionOfStorm
03-15-2008, 20:11
'кат куче ли роууур или отде другаде ника?

RAWRRR
03-15-2008, 20:16
'кат куче ли роууур или отде другаде ника?

Ами,не..не е кучешко междуметие,по-скоро педерастко такова..никът идва от едно специфично движение : започва се с изходна позиция от вида "мека китка" после придобива вид,все едно дереш някой,като през това време казваш "Раааур" (с френско Р :D ) ,а с моят пискливо-детски глас звучи много педалски,наистина. :D

ScionOfStorm
03-15-2008, 20:26
Доволен от отговора, звучи нърди и могъщо :-o
Засега ще питам още един въпрос, дежурния при мен..

Какви са ти тайните планове за уърлд доминейшън? :-o

Romance
03-15-2008, 20:39
Как се казваш :) ?
Какви са отношенията ти със семейството?
Как изглежда един твой ден?
Страхове?
Имаш ли нещо(предмет),което обичаш и не можеш без него?

bloodfrozen
03-15-2008, 20:54
Най-размазващия концерт, на който си била? С какво ще го запомниш?

Briseis
03-15-2008, 21:00
До колко е важна музиката за теб?
Каква е връзката между музика и характер?
Четеш ли?
Кои са твоите любими автори и книги?

Коя е най-откачената ти мечта?

От какво се срамуваш?
В какво вярваш?

Обичаш ли България?
Смяташ ли да емигрираш?

RAWRRR
03-15-2008, 21:47
Доволен от отговора, звучи нърди и могъщо :-o
Засега ще питам още един въпрос, дежурния при мен..

Какви са ти тайните планове за уърлд доминейшън? :-o

Много ме кефят въпросите ти ! :lol:

(признай си след онова подробно обяснение за раурр,че китката ти несъзнателно го извърши :D )

За уърд доминешън ли..ами честно казано,ще плагиатствам идеята от един филм (колкото и банално да звучи,всъщност мразя филми,но този ме привлече със заглавието "Секс,хлебарки и рокендрол" )

Идеята е,че те са навсякъде,(да,и във вашите тръби,зад вашите шкафове в кухнята,във вашата канализация) и са задружни в своя микросвят,ако успееш да си приятел с тях и те станат твои войни,ще имаш достъп до всяка къща,до всеки разговор,до всеки предател..и нататък е лесно.


Как се казваш :) ?
Кремена
Какви са отношенията ти със семейството?
Студени,нашите никога не са показвали привързаността си към мен,да,знам че ме обичат,но ги няма онези глезотийки,като цункане,милване,това да ми казват че съм красива и тн,обикновено е точно обратното.

Как изглежда един твой ден?
Ами..обикновено не започва със събуждане,не обичам да спя,ама хич,сънувам кошмари абсолютно винаги,леглото ми е неудобно,аз имам непоносимост към бел-о,започва с мисълта за цигара,след това вися малко по форумите,ходя на работа или на лекции,вечер обикновено излизам на концерт,почти няма седмица в която да не съм някъде на концерт.

Страхове?
От високо,от дълбоко,от духове,полтергаисти,Дами Пики,огледала,тъмно,карти,в ампири и тн.Тъпото е че не ме е страх от хората,а трябва,вместо да се страхувам от такива детински неща,но уви.

Имаш ли нещо(предмет),което обичаш и не можеш без него?
Не



Най-размазващия концерт, на който си била? С какво ще го запомниш?

Мноого злобен въпрос.Ами концерта беше скоро-19ти октомври.Групата е The Intellectuals (гараж-пънк от Италия),Терауейс (България) и Pucks (phychodelic-България) ,не ги бях слушала преди това ,но бях приятно очарована,сега са ми една от най-любимите групи.Но концерта беше як,заради друго..преди него се запознах с един пънкар,на който много се възхищавам,наистина много,та той беше дошъл до Пловдив..и се бяхме видели,на сутринта ходихме с него с кола до София..аз бях единственото момиче,в компанията на още 3ма непознати мъже,които са два пъти по-възрастни от мен,отивах и в непознат град..имаше адреналин,умните момичета не биха поели този риск,но аз - да :D
Бях и в гестлистата (тоест не платих 10 лева вход),бях и бекстейдж с групите,един дърт ирландец ми свиваше цигари..след концерта бяхме в един много як хотел и дремех там докато дойде време да си ходя с първия влак.


До колко е важна музиката за теб?
Ами ще кажа кратко точно и ясно-музиката не е моят живот,мога и без нея,но трудно.

Каква е връзката между музика и характер?Да,всяка музика,независимо от стила си,носи послание.Ако разбираш посланието,значи разбираш музиката.

Четеш ли? Да
Кои са твоите любими автори и книги? Ницше ми е слабост,Фройд също,Сартр и Камю.Но любимата ми книга е "За мишките и хората"

Коя е най-откачената ти мечта?
Нямам мечти..

От какво се срамуваш? Ами от това че съм малко смотана,малко задръстена,доста срамежлива и притеснителна,непохватна и артистично разсеяна.

В какво вярваш? В принципите си :)

Обичаш ли България? Понякога

Смяташ ли да емигрираш? Да

Bolt_f
03-16-2008, 00:21
Otkyde se zaribi po punk... vyobshte, otkyde trygna vsichko?
Dovolna li si ot tova koeto si sega?
Ima li neshto v teb koeto bi iskala da promenish, a ne bi mogla?
Lubimo jivotno?
Koq zodiq si?
Dyjd ili snqg?
Kakvo mislish za moreto... :)

bulgarche
03-16-2008, 07:10
"Ти сестричка имаш ли си?" - това е един лаф-ирония сред моето обкръжение. Все пак искам някоя снимка на сестра ти, защото е много красива.

Нямам какво да те питам.

Здрасти :-P

Canis_Dirus
03-16-2008, 08:22
С кого от форума искаш да правиш секс? А с кого кекс?

Мъжа да е умен и грозен, или красив и тъп? (вариант - красив и уме не съществува)

Смяташ ли се за красива?

bboy_bunker
03-16-2008, 09:06
Имаш ли високо самочувствие ? Ако да - защо, ако не - пак защо? :D

Madness
03-16-2008, 10:47
Йей,тва ше е интересно (:

WILD__BOY
03-16-2008, 10:50
за готина ли се имаш

RAWRRR
03-16-2008, 10:50
Otkyde se zaribi po punk... vyobshte, otkyde trygna vsichko?
Ами от баща ми,той слуша същотото,веднъж го питах какви групи харесва и след дежурният отговор с "Бийтълс",добави и групи като Velvet Underground,Stiff Little Fingers,The Damned,The Undertones,The Ramones и тн.
Но не винаги съм слушала пънк,по едно време се зарибявах по grunge,trip-hop,alternative.
Иначе сега доволно обикалям по концерти и всеки ден си свалям нови групи за прослушване,защото търся още моят субжанр .. засега мисля че най-голяма слабост ми е стрийтпънка или пънка от 70те.

Dovolna li si ot tova koeto si sega?
Горе-долу,може би от едно до десет,съм доволна 6-7.

Ima li neshto v teb koeto bi iskala da promenish, a ne bi mogla?
Да,имам няколко вродени заболявания,за които не ми се говори.Бох искала да ги нямам,бих искала и да не съм толкова странна и неразбираема за хората,но такъв ми е характера (тук е момента да благодаря на всички хора от форума,с които си комуникираме редовно и които са толерантни към моите странности и най-вече на quench) *сгуш*

Lubimo jivotno?
Делфин и куче.

Koq zodiq si?
Рак (26.06) :D

Dyjd ili snqg?
Дъжд,много обичам да вали сутрин.

Kakvo mislish za moreto... :)
Ами,предпочитам планина.Черно Море обикновено е мръсно (сори,прото се сетих последният път като бях на море в Бургас,как бях нахапана от някакви малки гадорийки),освен това аз имам УЖАСНО бяла кожа и много бързо изгарям.Не ми харесва и виждането на повечето хора на моята възраст за ходене на море и апропо " Харчене на парите на вашите (или твои собсвени,за които си работил цяло лято и после изхарчваш за 5 дена),безразборен секс,много алкохол,много дискотеки".Аз съм си домошарка,предпочитам да ида на хижа или на палатка с някой приятел.

"Ти сестричка имаш ли си?" - това е един лаф-ирония сред моето обкръжение. Все пак искам някоя снимка на сестра ти, защото е много красива.
Здрасти :D , снимки на Камелия няма да поствам тук и да, много е красива.

С кого от форума искаш да правиш секс? А с кого кекс?
С когото бих искала да правя секс,той си знае.
Кекс бих правила с всеки,който може да готви.

Мъжа да е умен и грозен, или красив и тъп? (вариант - красив и уме не съществува)..ами нямам фетиш към грозни или тъпи мъже,затова ще кажа,че не е задължително да е красив,но е задължително да е умен.

Смяташ ли се за красива?
Не,но се смятам за чаровна.

Имаш ли високо самочувствие ? Ако да - защо, ако не - пак защо? :D
Зависи за какво,самочувстието се гради на постигнати цели и умения.Зад гърба си имам много провали и много усехи,бива ме в разни неща,в други съм асолютен нууб (примерно,ако ме изпитваш на история ще ми сринеш самочувтвието до нулата,защото винаги съм я учила с голяма мъка и винаги ми е била абсолютно безинтересна) .Но който ме е виждал наживо,знае как се държа и че в никакъв случай не парадирам с високото си самочувстие,във форума обаче явно се получава обратното,но аз наистина не съм надута и толкова самовлюбена,колкото изглеждам през вашите компютри.

Felis_Dirus
03-16-2008, 12:27
Имаш ли скрупули?

Постъпвала ли си грозно, нечестно, подло и лицемерно с някого и съжаляваш ли за това?

Когато искаш да си с един мъж, на всяка цена ли ще е твой или има граници, които не би пристъпила, с които би се съобразила?

Какво е за теб бракът? А децата?

Би ли направила компромис със себе си и желанията си заради близък човек или просто защото те са донякъде неправилни, или точно обратното - ще отхапеш от забранения плод при първа възможност?

И в заключение - кога ще пиеш бира с мен и Силвър?


П.С.
Исках въпросите да са малко по-интересни. Всеки те пита само хубави и тривиални неща, викам от мен да са гадостите. Дано не се сърдиш. :)

RAWRRR
03-16-2008, 12:51
Имаш ли скрупули? Рядко,клоня към не.

Постъпвала ли си грозно, нечестно, подло и лицемерно с някого и съжаляваш ли за това?
Нарочно-никога.Но се е случвало,отстрани да изглеждам като кучка,но всъщност не съм такава,винаги си има причина за всичко.Аз обикновено доста мисля ,правя планове,разсъждавам,преди да действам.Не действам интуитивно,затова и до някаква степен мога да преценя,кога мога да навредя на някого.Случвало се е доста пъти,но съм нямала друг избор и не,не съжалявам.

Когато искаш да си с един мъж, на всяка цена ли ще е твой или има граници, които не би пристъпила, с които би се съобразила?
Да,на всяка цена.Готова съм да правя компромиси със себе си и да се унижавам.Границата идва,само ако се окаже,че той не се интересува от мен,защото едно е да прелъстяваш някой мъж,свъвсем друго е да му досаждаш и да тичаш като кутре след него.

Какво е за теб бракът? А децата?
Бракът е взаимопомощ между двама човека.Материална и ментална.
Против брака съм,защото се считам за достатъчно самостоятелна и самодостатъчна.
Децата са учители,спомени,емоции.Не може без тях.Искам едно детенце.

Би ли направила компромис със себе си и желанията си заради близък човек или просто защото те са донякъде неправилни, или точно обратното - ще отхапеш от забранения плод при първа възможност?
Да,бих,много съм отстъпчива с близките си хора.Обаче те се броят на пръсти.Единстеното нещо,което трябва да е съобразено,е промяната да не е в разрез с принципите ми.Например,не бих останала в България,дори и заради роднините,приятелите,любов та на живота си,просто защото съм решила много отдавна,че искам да живея на друго място и никой не може да ме накара да се променя.

И в заключение - кога ще пиещ бира с мен и Силвър?
Разбира се,но нали се сещаш,че сме от 3 различни града. 8-)

SINDEL
03-16-2008, 13:08
Някога постъпвала ли си гадно/подло/не4естно/неправилно спрямо някого, защото в конкретната ситуация на теб ти е изнасяло да го направиш? Ако да - съжалявала ли си след това?

Какво е мнението ти за теб самата? Опиши се като 4овек с вси4ки положителни и отрицателни ка4ества, които ти сама виждаш в себе си.

А какво мислят хората около теб? Като цяло си пове4е оби4ана или пове4е мразена? (знам, 4е са крайности, но ако все пак трябва да избереш едното от двете..)

Смяташ ли, 4е можеш да се оправяш сама в живота, с4иташ ли се за зряла?

Зависима ли си от някого или от нещо?

Пука ли ти за мнението на околните?

ЕДИТ: Съжалявам - първият ми въпрос се повтаря с този на Фелис, не съм видяла, сериозно... :?

Felis_Dirus
03-16-2008, 13:14
Имаш ли приятелки? И как се изкушаваш да не налазваш техните мъже, щом границата за теб може да бъде само неговото желание?


П.С.
Не го приемай като заяждане, наистина ми е интересно как съчетаваш тези две неща.

RAWRRR
03-16-2008, 13:22
Някога постъпвала ли си гадно/подло/не4естно/неправилно спрямо някого, защото в конкретната ситуация на теб ти е изнасяло да го направиш? Ако да - съжалявала ли си след това?
Отговорих на този въпрос,но много ми е интерсно как с Къдли ми зададохте един и същи?Да не съм ви направила нещо?

Какво е мнението ти за теб самата? Опиши се като 4овек с вси4ки положителни и отрицателни ка4ества, които ти сама виждаш в себе си.
Отрицателни черти : много съм противоречива (това се дължи и на родителите ми,понеже те са взаимоизключващи се характери),аз съм комбинация от тях-нахакан екстроверт (майка ми) и самовглъбен интроверт (баща ми).Най-лошата ми черта е че съм принцеса на предразсъдъците,че съм нарцисист и егоцентрик.От добрите черти,мисля че най-важната е че съм добродушна,не обичам насилието,не обичам интригите,не обичам да наранявам хората психически.

А какво мислят хората около теб? Като цяло си пове4е оби4ана или пове4е мразена? (знам, 4е са крайности, но ако все пак трябва да избереш едното от двете..)
Повече мразена.Защото познавам малко хора.Хората които ме познават-ме харесват,хората които - не,ме мразят,защото ме мислят за надута и надменна и тн,защото явно давам вид на такава.

Смяташ ли, 4е можеш да се оправяш сама в живота, с4иташ ли се за зряла?Зряла-не.Да се оправя с нещата от живота-да.

Зависима ли си от някого или от нещо?
Да,от майка ми,баща ми,приятелите ми,кафето и цигарите.

Пука ли ти за мнението на околните?
Да,зависи от на кой мнението.Пука ми само за мнението на близките ми хора,от този форум,например,ми пука само за мнението на двама човека Те ме харесват,затова и се чувствам добре и защитена.

Имаш ли приятелки? И как се изкушаваш да не налазваш техните мъже, щом границата за теб може да бъде само неговото желание?
Да,имам само една приятелка,момиче.Нейните момчета са табу за мен,не мога да ги харесам защото съм си забранила подсъзнателно.
Не съчетавам поставянето на граници с приятелството,по простата причина,че аз НЕ харесвам приятелите на моите приятелки,тоест не ми се налага да се боря за тях.

SINDEL
03-16-2008, 14:02
Хах, просто съвпадение :)
На кого от форума се кефиш? Независимо познаваш ли ги ли4но или не
Съответно и на кого най-не се кефиш и защо?

Jeuelle
03-16-2008, 14:33
Може да си споменавала вече , но аз ще те попитам :)

Къде учиш и какво?
Това ли точно си искала?
Как го реши и кога?

Felis_Dirus
03-16-2008, 14:57
Някога постъпвала ли си гадно/подло/не4естно/неправилно спрямо някого, защото в конкретната ситуация на теб ти е изнасяло да го направиш? Ако да - съжалявала ли си след това?
Отговорих на този въпрос,но много ми е интерсно как с Къдли ми зададохте един и същи?Да не съм ви направила нещо?


Хахах, със Силвър сме развили някаква подсъзнантелна връзка и последните седмици всеки ден имаме по няколко подобни "съвпадения". Не е умишлено. Аз умрях от смях, като й видях въпросите. 8-)

DisciplineAndOrder
03-16-2008, 15:05
Феминистка ли си? 8-)

Важните за теб неща в живота са..?

Свободен човек ли си,или има фактори,от които зависиш?

Гордееш ли се със това,което си?

Каза,че желаеш да напуснеш България. Къде би искала да отидеш?

RAWRRR
03-16-2008, 15:20
На кого от форума се кефиш? Независимо познаваш ли ги ли4но или не
Съответно и на кого най-не се кефиш и защо?

Тук ще си ползвам правото да не отговоря.Теб те харесвам ;).

Къде учиш и какво?
Журналистика и Българска и Английска филология в Пловдивският университет.

Това ли точно си искала?
Донякъде,това ми бяха 2рото и 3тото желание,на първо място исках икономика (икономика на туризма,финанси,стопански отношения,публична администрация) в УНСС.

Как го реши и кога?
За журналистиката,не съм го решавала,просто кандидатствах от любопитство и ме приеха.Сега ми е хоби,няма да правя кариера на журналист,защото българските журналисти,за мен, са по-скоро драскачи,търсещи сензации.
Искам да съм учителка,по ред причини,работата е на половин работен ден,женска работа е,социална е,интересна е,всеки ден разнообразна,не изисква физически труд,добре платена е,сигурна е.

Феминистка ли си? 8-)
Не!!!!!!!!,феминизмът е обиждащ за жените,защото тръгва от положението,в което жените се борят за равни права с мъжете,а за да се борят за равни права с тях,означава,че те се смятат за по-долу от тях.Иначе хоресвам доста повече мъжките черти на характера и мъжкият светоглед.До голяма степен разсъждавам повече като мъж,отколкото като жена,особено на теми като-лично пространство,секс,междупол ови взаимоотношения.

Важните за теб неща в живота са..?
Самоуважението,кариерата,н ачина на живот..

Свободен човек ли си,или има фактори,от които зависиш?
Никой човек не е свободен,абослютно всички зависим от нещо,най-простото е,че всички сме продукт на обществото и няма как да избягаме от него,дори и да станем монаси,пак ще си останем възпитани в норминте на обществото,пак ще разсъждаваме според неговите принципи и тн.

Гордееш ли се със това,което си?
Отговорих вече,гордея се до някаква степен.

Каза,че желаеш да напуснеш България. Къде би искала да отидеш?
Искам да живея в някой космополитен,развит град...например Лондон,обичам суетата на града,обичам задръстванията,обичам големите тълпи с хора и тн.

summergir1
03-16-2008, 15:57
Употребяваш ли наркотици?
Какво очакваш от живота?
Чустваш ли се щастлива?
Кой е любимият ти филм?
:)

ScionOfStorm
03-16-2008, 16:51
1.[Кажи к'во станааа о.О?]

2.[Доволна ли си от училищните си/гимназиални етс. години, запази ли си приятели оттам?]

Romance
03-16-2008, 16:57
Какво беше детството ти?
Най-скъпите ти спомени от него? :)

RAWRRR
03-16-2008, 18:17
Употребяваш ли наркотици?
Не.Пробвала съм само трева,не ме хваща 8-) .Пуша цигари,пия кафе (което за мен си е наркотик,понеже без него съм още по-отпаднала и омърлушена и имам нужда от него всеки ден,освен това влияе и на настоението ми),пия малко алкохол,предимно червен ром и малко бира (предимно Старопрамен) .

Какво очакваш от живота?
Очаквам стемежите ми да се сбъднат.Искам да ми се случват,както хубави неща,така и лоши,защото без лоши,животът е без смисъл.Предпочитам лошотията пред безразличието.

Чустваш ли се щастлива?
Много.

Кой е любимият ти филм?
Не гледам филми,ноо все пак "Невероятната съдба на Амели Пулен"

1.[Кажи к'во станааа о.О?]
С кое бе,дарлин?

2.[Доволна ли си от училищните си/гимназиални етс. години, запази ли си приятели оттам?]
Имам две приятелки от гимназията-Цветана и Кристина.Цветана е артистична,много талантлива,отвеяна и мисли абстрактно.Кристина е нейна пълна противоположност,материал ст и песимист.Много ги обичам и се виждаме често.
Иначе в гимназиалните години аз бях много задръстена,всички говориха какви свирки са правили предната вечер в Екзит,докато аз примерно си преговарях урока по история..
Те много си крадяха гаджетата (все пак 26 момичета на едно място),много често злорадстваха,много често плетяха интриги.Веднъж и мен се опитаха да вкарат в интрига,но не им се получи.

Какво беше детството ти?
Спомням си,че нямаше много деца с които си играех,затова обичах да си правя експедиции рано сутрин,майка като тръгнеше на работа в 7-8 и аз ставах от леглото (понеже я усещах,че и тя става,защото спяхме на едно легло,понеже ме беше страх сама),качвах се на покрива,качвах се по дървета,мазета,извън града ходех.Всичко това сама,обичах да съм сама да гледам колите,да гледам дърветата,да гледам облаците,да гледам колко смешни са хората,които бързат..
Играех си повече с момчетата,отколкото с момичетата.Момчетата ме приемаха като част от отбора.Бях и много отворена и комуникативна-точно обратното на сега..

Най-скъпите ти спомени от него? :)
Много са,но сега се сещам за най-открояващият се.
Веднъж убих 20 пиленца,не нарочно разбира се,просто бях в кокошарника и съм се заиграла..беше около обяд..и баба тъкмо ми каза да дойда с нея в кокошарника да вземем едно пилеце и да го сготвим за обяд,след което аз победоностно донесох едно от удушените..после доволно ядох бой :D

Briseis
03-16-2008, 21:13
Материалистка ли си ?
И един "леко" повърхностен въпрос
Защо винаги си с пола?

RAWRRR
03-17-2008, 08:22
Материалистка ли си?
Да,до голяма степен.Но смятам,че мога да гледам абстрактно на нещата,когато се налага.

Защо винаги си с пола?
Защото жените вече толкова много носят панталони,джински и дънки,че ми писна да ги гледам по улиците.За всичко е виновен тъпия феминизъм :-x .За последната година да съм сложила най-много 10тина пъти панталон,през другото време сменям поли.

Свастика,неми остроумничи тук. ;)

Lunatic-
03-17-2008, 08:27
SWASTICA е недъгав
и се ебе само с маже ?
какво ти е мнението по въпроса ?

RAWRRR
03-17-2008, 08:51
Нямам мнение по въпроса,по простата причина,че въобще не ме интересува нищо свързано с него,затова и не съм мислила за сексуалната му ориентация.

Lunatic-
03-17-2008, 11:46
Трудът краси човека ?

find_m3
03-17-2008, 15:01
Първо искам да те поздравя за отговорите ,не ми изглеждаш надута,напротив супер начетена и интелигентна си :grin:

после искам да кажа ,че като прочетох тия неща съм се смяла като за последно ,щото съм била и все още съм същото говедо

:D :
"Те много си крадяха гаджетата (все пак 26 момичета на едно място),много често злорадстваха,много често плетяха интриги.Веднъж и мен се опитаха да вкарат в интрига,но не им се получи.

Спомням си,че нямаше много деца с които си играех,затова обичах да си правя експедиции рано сутрин,майка като тръгнеше на работа в 7-8 и аз ставах от леглото (понеже я усещах,че и тя става,защото спяхме на едно легло,понеже ме беше страх сама),качвах се на покрива,качвах се по дървета,мазета,извън града ходех.Всичко това сама,обичах да съм сама да гледам колите,да гледам дърветата,да гледам облаците,да гледам колко смешни са хората,които бързат..
Играех си повече с момчетата,отколкото с момичетата.Момчетата ме приемаха като част от отбора.Бях и много отворена и комуникативна-точно обратното на сега.. "

и това за 26 момичета и за момчетата се 1 описа мен :-P

ето и въпроса ми: Много момичета бе ,да не си учила в езикова?

10 неща,които искаш да направиш преди да умреш?

RAWRRR
03-17-2008, 15:39
Хехе,благодаря :)

Много момичета бе ,да не си учила в езикова?

Почти в езикова гимназия,всъщност се води ГХП ("Гимназия с хуманитарен профил"),но карахме подготвителен клас по език,както в езиковите гимазии..в моя случай беше .. френски :D .

10 неща,които искаш да направиш преди да умреш?

Искам да замина надалеч сама,да си купя самостоятелен апартамент и най-после да имам голямо куче в него,което да мирише лошо :D ..

Искам да си имам деца (всъщност искам само едно,но по генетична наследственост би трябвало да имам близнаци)

Искам да изпея няколко песни с пънк група :D ,ама не за постоянно,ами само за 1-2 песни и то на кавъри,примерно на Misfits - Dig up her bones или I wanna live на Ramones.
Ето линкове към песните,в случай,че някой полюбопитства:
http://vbox7.com/play:23dddf46
http://vbox7.com/play:7cfbb387

Искам животът ми да е rock'n'roll,да работя през деня,и дори след като детенцето ми порасне и стане самостоятелно,да обикалям барове,да ходя на концерти,турнета..не искам да остарявам по дух,затова и искам да опра едно рамо на rock'n'roll-а.Имам приятели,които са на по 40 години и още се забавляват като 17 годишни на тези концерти..искам и аз да съм като тях,като порастна :).

Искам да съм задоволена от работата която ще работя,да е такава,която наистина харесвам и ми се отдава.За сега мога да се похваля,че след 4 години ще работя точно това,което искам.

Искам и да се влюбя .... споделено.

Общо взето стремежите ми не са толкова дръзки,но на мен ми харесват такива,аз не искам да живея необикновен живот,аз искам да съм обикновена кутийка в обществото.

ScionOfStorm
03-17-2008, 16:05
От коя песен е текстО в подписа ти? :)

[ и не е ли tootH :o ]

Допада ли ти положението в България в момента?

Скайп, ICQ, или QIP? :P

RAWRRR
03-17-2008, 17:21
От коя песен е текстО в подписа ти?
Dead Kennedys - Pull my strings.Потърси целият текст,много е забавен.

http://youtube.com/watch?v=HdmFXNtOAck


Допада ли ти положението в България в момента?
Ами,малко сложен въпрос.Нека го разделим на точки.За мен положението на България,зависи от няколко основни фактора:

*природо-географско положение
*икономика
*политика
*социум

Всъщност и 4те са взаимоносвързани.От природо-географското положение харесвам,географското местоположение,климата,при родо-географските дадености:разнообразието на релефа,от аболютен минимум (надморското равнище) до високи Планини като Рила,Пирин,Западни Родопи,Централна Стара Планина,харесва ми разнообразието на растителен и животински свят,както и на водни басеини-от Черно море,през сравнително гъста речна мрежа,до лиманите и лагуните..
Не ми харесва обаче отниошението на хората към природните дадености,начина по който те ги пазят и поддържат..просто ми е трудно да си представа обикновен български селяк,който отива на пикник извън селото/града си и си прибира и почиства всичко,след себе си.

Икономическото и политическо положение..ми харесва,особено факта,че България е член на НАТО,Европейския съюз,Съвета на Европа,Световната Търговска Организация.
В момента 70% от износа на български стоки е с европейска ориентация,а членството в ЕС огромен плюс за външната търговия.
Това е на пръв поглед,иначе мога до утре да се обяснявам за проблемите на Националното Стопанство,като започна от кожно-галантерийния сектор и стигна до производството на електрокари.

Нещото,което най-много ме дразни в България са още уж превъзмогнатите патриархални ценности,ретроградното/консервативно мислене,народо-психологията като цяло,ниската раждаемост,високата смъртност,застаряващото население,неграмотността на етническите групи (и не само) и тн..

Скайп, ICQ, или QIP?
Скайпът ми го имаш,ако не можеш да ме намериш в 874845 си абонати,погледни в общия чат,там се пиша Крем :).

ScionOfStorm
03-17-2008, 17:32
аа, аз че ти го имам, имам ти го :Д
Въпросът беше кое от трите предпочиташ ;)
И личните ми адмирации за отговора на въпроса за България :)

RAWRRR
03-17-2008, 17:35
За последното даже не съм чувала . :lol:
От другите две предпочитам Skype 8-) .

Briseis
03-17-2008, 19:37
Имаш ли си скрита страст, мания?
Влюбена ли си?
Кои от малките неща те правят щастлива?
Какво за теб е красотата?
А вътрешната?
Какво може да те заинтригува?
Потайна личност ли си?
Кое свое качество определяш като най-ценно?
Лошава ли си?

w0sh
03-17-2008, 19:49
Какво мислиш за българо-македонските отношения?
Трябва лида продължаваме да сме ракета носител... или най-накрая трябва да ги оставим самички?
и в този ред на мисли... какво мислиш за мене...(боже какъв съм нарцис)

RAWRRR
03-18-2008, 14:22
Имаш ли си скрита страст, мания?

Обичам да си шия дрехите,голяма част от тях са лична моя изработка.Имам шевна машина,имам и въображение.Много обичам да ходя и в кинкалерии да си избирам копчета,сатенени връзчици и тн,обичам и да рисувам блузки с някакви знаци,логота на групи и тн..DIY (do it yourself) с три думи :D

Влюбена ли си?
Вече не :)

Кои от малките неща те правят щастлива? Много са,но най-вече лошото време :)

Какво за теб е красотата?
Красотата е рядкост.Не съм съгласна с това,че всеки човек е красив по свое му.Или поне за мен не всеки човек е красив ииии не искам да бъда лицемерна.За жалост понятието е доста размито в последно време..сега за красиво се счита всяко поддържано момиче,дори да е с крив нос и свиркаджийска уста.За мен красотата може да е и в чизми. ;)

А вътрешната?
Вътрешната красота е по-чесно срещана от външната.Тъй като не можем да кажем,че някой е изцяло добър,следователно не можем да кажем че и някой е изцяло зъл,а щом не е изцяло зъл,значи има и добри черти,което говори за вътрешна красота. ;)

Какво може да те заинтригува?
Някоя книга,особено криминале,или пък някоя група,на която съм чула една песен,а след 2 часа вече имам свалена цялата им дискография и съм прочела цялата им биография.Някое умно момче с което мога да си говоря на теми от международно право дооо химията на човешките взаимоотношения и естествено да спорим,обичам да споря с умни хора :),имам нужда да се съревновавам с някой.

Потайна личност ли си?
Не,даже понякога прекалено много споделям :oops:

Кое свое качество определяш като най-ценно?
Добродушието :)

Лошава ли си? :)
Понякога,когато съм афектирана,или ревнива. :D

Какво мислиш за българо-македонските отношения?
Може да изглежда ограничено,но въобще не ме итересуват. :)

Трябва лида продължаваме да сме ракета носител... или най-накрая трябва да ги оставим самички?
Тук мнението ми ще е много наивно,както и на 99 процента от хората във форума.Мисля,че нямам право да го изразявам,след като не съм запозната подробно с икономико-политическото и историческо положение на двете страни една,спрямо друга.

и в този ред на мисли... какво мислиш за мене...(боже какъв съм нарцис)
Мразя нарцисисти ;)

ScionOfStorm
03-18-2008, 16:52
[Кажи сега за тех моуст тру солетени величия:
Stickletti или Хрус-хрус?!?]

Не знам задавали ли са ти досега въпроса, ама:

[Обмисляла ли си да захвърчиш към друга държава, било то и само за следване. Ако да - към коя?]

teenkopele
03-18-2008, 17:55
Обичаш ли шопската салата? :oops:

RAWRRR
03-18-2008, 21:05
[Кажи сега за тех моуст тру солетени величия:
Stickletti или Хрус-хрус?!?]

Не знам задавали ли са ти досега въпроса, ама:

Това сигурно е подвеждащ въпрос,нещо от сорта на Ариана или Шуменско или на Левски или ЦСКА??!

Но,аз стоя твърдо зад мнението си - ХРУС-ХРУС!!

[Обмисляла ли си да захвърчиш към друга държава, било то и само за следване. Ако да - към коя?]

Да следвам не,определено не :D ,просто като гледам как се мъчи една полякиня в моя курс,как общува само с преподавателките и то на английски,а те не говорят всичките този език ,и как се отказа момичето след 1вия месец..
За живеене,казах вече,Лондон..
А иначе бих искала да посетя Залцбург. :)

Обичаш ли шопската салата? :oops:
Да,даже си направих за вечеря днес.Обичам сирене :lol: ..
Шопска салата > Руска салата
Шопска салата < Зелена салата (марули и краставици и мнооооооого оцет и сол :P )

Jeuelle
03-18-2008, 21:31
Винаги когато гледам твои снимки се заглеждам в косата - изглежда ми като перука - толкова е лъскава и някак си стои ..... ама супер права и бритона...има обем

Как я гласиш?
Изправяш ли я или е така?

RAWRRR
03-18-2008, 23:33
В рая или ада искаш да отидеш???
В нито едното от двете.Първо защото мразя крайностите и второ,защото когато умра искам да е завинаги.Не случайно боговете са завиждали и наказвали простосмъртните,заради това че са смътни.
Представи си за момент,че си безсмъртен..и се влюбиш в смъртен..обичате се 50 години и после виждаш как той/тя залязва и ти оставаш сам в безкрайността.
Според мен раят е по-голям ад и от Ада.Защото когато си в рая ще дойде време в което ще ти писне от блаженство и ще искаш да умреш,да се самоубиеш,но няма да можеш,защото вече си умрял и себа си безсмъртен..най-страшен е затвора на собственото ти тяло.
Друг е въпросът,че изобщо не вярвам в това.Не вярвам в Рай и Ад,не вярвам в съдбата,не вярвам в късмета,не вярвам че като правиш лошотия ти се връща (примерно ако разбиеш сърцето на някой и твоето ще бъде разбито непременно),не вярвам в преражданията..просто съм материалист и вярвам само в логични неща.


Винаги когато гледам твои снимки се заглеждам в косата - изглежда ми като перука - толкова е лъскава и някак си стои ..... ама супер права и бритона...има обем

Как я гласиш?
Изправяш ли я или е така?

http://i30.tinypic.com/29njqcx.png
Ето ти снимка,където косата ми не е "направена",не е особено лъскава,не е особено обемна и е доволно рошава,защото снимката е след концерт.

Иначе за косата си харча доста пари,защото имам едно заболяване,тоест трябва да полагам доста грижи за нея,за да изглежда прилично.
Но щом си питала,ще ти отговоря как го постигам:

*пия витамини Анакапс (на френската фирма Дюкре) - съдържат витамин Е + б-комплекс (Б5,Б6,Б8 ),цинк и соя и още някакви екстракти от растения.
*отделно пия разтворим цинк на таблетки и хапчета ,с екстракт от коприва,фолиева киселина,биотин и герикапс (което пак е витамин А и Е),понякога и правя 3 месечни паузи от Анакапса с "Пантогар"

*ползвам медицинска козметика,шампоаните са ми на същата марка "Анастим",както и Селсун Блу,Керитинол и един на Фито-тези четирите ги редувам като се къпя

*Ползвам стимулант за скалп на Фито..
*Маската ми за коса пак е на Фито..
*Мажа си косата с себодерм,себомакс и с разни други лекарства,които се изписват от дерматолог и се приготвят на място в аптеката..
*Понякога си сварявам лайка и си плакна косата с нея (помага срещу пърхот)
*Всеки ден си слагам кристали за коса (Биофарма),които подхранват косъма..

И да,изправям я и я боядисвам..естествено ми е рижава и къдрава :D

RAWRRR
03-19-2008, 09:39
Свастико,любов моя кучешка,айде да раздаваш интернет юмруци в някоя друга тема,а?
Защото тази е насочена към мен,а не към теб и това че се буташ навсякъде и занимаваш хората със собствената си личност,не говори добре за теб,освен ако не притежаваш лидерски черти,за да си постоянно център на внимание.
Ти притежаваш едни други черти,на шут,а центърът на внимание ,който разиграваш,се превръща в театър на абсурда.На някои мъже от форума им е кеф да те гледат,да се заяждат и да ти се присмиват,но на мен като на жена ,ми е мъчно и ми е жал ,да гледам как се излагаш,затова ти давам един приятелски съвет-спри да мериш акъл и продъложителност на ерекцията,защото наистина стваш жалък и ако си такъв в живота съм сигурна,че родителите ти много се срамуват от теб,никога няма да си намериш свясна работа,нито пък жена,която ще иска да е с теб.
И не ми отговаряй,не се защитавай,не ме интересува какво ще ми кажеш и как ще се оправдаеш,то си е само в твой минус ,ако не ми повярвай и не си вземеш поука.

ABSOLUTme
03-19-2008, 12:51
^^спокойно,и ние ти видяхме ЛС-тата,как заплашваш да пуснеш отрядче,което да ги тракне..хихи :-D

ABSOLUTme
03-19-2008, 13:04
^^спокойно,и ние ти видяхме ЛС-тата,как заплашваш да пуснеш отрядче,което да ги тракне..хихи :-D
Аз ли да си цапам ръцете със комплексарчета?
Не си познала, изобщо не се обръщай по какъвто и да е било начин към мен, защото ми е адски неприятно. БЛАГОДАРЯ!!!

Ръцете не, ама ако си сам - гащите ще си изцапаш. 8-)

Айде със здраве.Не осирай повече темата на Крем,ако искаш да добавиш нещо - заплашвай ме на ЛС. 8)

Disrespect
03-19-2008, 13:28
^^спокойно,и ние ти видяхме ЛС-тата,как заплашваш да пуснеш отрядче,което да ги тракне..хихи :-D
Аз ли да си цапам ръцете със комплексарчета?
Не си познала, изобщо не се обръщай по какъвто и да е било начин към мен, защото ми е адски неприятно. БЛАГОДАРЯ!!!

ахаххаахахааахах

осъзна ли как се изложи??
:razz:

mulgore
03-19-2008, 13:34
Защо си изтри профила във МайСпейс? :D

Може някой вече да е питал,но..кои са ти любимите групи?

Пари или здраве?

Какво мислиш за анархизма?

krem4et0
03-19-2008, 13:58
Като прочетох мненията ти видях, че всъщност доста си приличаме-по име, по коса , а и имам доста близки до твоите желания и възгледи.

И все пак-харесваш ли си името? Аз не особено. като име е супер, но някак си е малко "тежко" за моя характер.

И защо за Бога изправи и почерни прекрасната къдрава и рижава коса? Та то е такава рядкост. не я харесваше ли? подигравки ли си отнесла заради нея? Или просто тя не импонира на твоя стил в музиката и в живота?

RAWRRR
03-19-2008, 15:18
Свастико,възпитанието на децата е една огромна пирамида,към която се подхожда строго индивидуално,всеки родител избира точно как ще възпита децата си,НО има нещо непреходно и фундаментално,което стои в основата на пирамидата и всички родители са ДЛЪЖНИ да го набият в главата на децата си-а именно-това да не лъжат.
Ти определено имаш проблем с лъженето,толкова е сериозен,че си мисля,че при теб е болестно състояние,както примерно към хората,които не могат да се въздържат да не крадат ;).Щом на това не са могли да те възпитат за вискичте години,няма защо да се гордеят,защото ако това липсва,пирамидата се срутва ;).

Защо си изтри профила във МайСпейс?
Ами..малко ми омръзна..много непознати хора взеха да ме добавят и не можах да смогна да пиша на всички,а аз не искам да съм груба и да не отговарям.Освен това,единсвтената причина,да го пазя,е че благодарение на него,получавах информация за идни концерти,но вече я полувавам виа скайп или по телефона.
Но скоро пак ще си направя,обещала съм на няколко приятели.Ще те добавя като си направя пак.

Може някой вече да е питал,но..кои са ти любимите групи?
Тhe Ramones,Dead Kennedys,Misfits,Rancid,Die Toten Hosen,Devotchkas,The Intellectuals,The Analogs,Cojoba,The New York Dolls,Placebo..има още много,но тези са основните :)

Пари или здраве?
Здраве?

Какво мислиш за анархизма?
Ами анархизмът ,за мен, е приоритет на слабите.Ще се опитам да обясня с нагледен пример,представи си,че работиш по 12 часа на ден в някоя фирма,имаш за колега абсолютен мързел,следователно продукцията ,която извършвате се базира само на твоя труд и е по-малка,отколкото трябва да е.Следователно като дойде време за заплатата шефа ти дава по-малко пари,отколкото заслужаваш,дава същите пари и на колегата ти,дори без да си е мръднал пръста?Мислиш ли че е честно?
Има ли смисъл да сме равни?
Аз пък не искам да съм равна с всички.Не искам да съм равна с мързеливи цигани,неграмотни примерно..
Анархо-комунизмът,който отрича частната собственост също ми е непонятен.Да,изглежда много хуманитарно,всички да сме "средна" класа и за всички да има работа и храна,но един средно интелигентен човек може да започне самостоятелен бизнес и да си лежи,където си е постелил.
Хората не се раждаме табула раза (лат.празна дъска),раждаме се различни,едни по-високо в обществото,други по-ниско.Трябва да се примирим с това. ;)
Анархизмът е обратното на свободата,защото те вкарва в редиците на средната класа и ако искаш да се издигнеш...не можеш.
А това да няма закони и политическа власт,е доста смешно,поне за мен и не смятам да го коментирам.Освен това не харесвам радикалните неща-нито крайно леви,нито крайно десни.

И все пак-харесваш ли си името?
Да,харесвам го..защото не е разпространено..тоест не могат лесно да ме объркат с някой друг.Всъщност миналата година исках мнгоо да се прекръствам..но мисля,да го оставя настрана и да кръстя така дъщеря си (Арлина :D ).

И защо за Бога изправи и почерни прекрасната къдрава и рижава коса?
Защото обичам да си правя разни неща с косата и да я боядисвам е едно от любимите ми :).Просто сега съм в период в който искам права и тъмна коса.

mulgore
03-19-2008, 18:03
Ааа супер ще чакам профила! :D

ScionOfStorm
03-19-2008, 19:38
Брау за Хрус-Хрус-а ;д :grin:

Баси, циклих докато се сетя какво да те питам, и не успях да се :(

[Харесва ли ти форума като цяло, и имаш ли някакви препоръки към тех ръководство (доброжелателни, какви и да са)?]

[Смяташ ли, че можеш да завържеш доволно устойчиви и здрави приятелства от форум в интернет като цяло? Такива случаи имала ли си?]

RAWRRR
03-19-2008, 20:23
Пушиш ли?
Да,пуша. :)

Свастико,твоите проблеми не ме интересуват,докато не станат и мои,а в момента са и мои,тъй като ми осираш темата ;).
И ще те наричам както искам и ще говоря за родителите ти,колкото си искам. :)
А това,че е лесно да изглеждаш във форум интелигентен,е било лесна работа..хахаха..като е толкова лесна,защо и ти не изглеждаш такъв,ами всички ти се смеят?
Въобще,защо не се замислиш и не си отговориш,честно защото поне един,един,бе,един единствен човек,не каза нищо хубаво за теб?Защо всички те критикуват?Дали не са прави?
Една подсказка: "Защото са по-глупави,нищо не разбират и не могат да приемат авторитети като мен" ,не е правилният отговор.
Колкото до ЦРУ,КГБ и забравих още какво-те не са нужни,когато лъжите са толкова очевидни ;).

И още един приятелски съвет,не е особено удачно да говориш неща без никаква смислова зависимост едно от друго и да слагаш сложни думички между тях.Просто стоят като кръпка и е доста смешно отстрани.Сложните думички са за хората,които първо значат какво означават и за тези,които знаят кога е резонно да се използват. ;)

Но да минем подред:
"париране през призмата на метафората."
Красиво словосъчетание,но смисъл-нулев.

"твое нехабитуално държание"
Дума "нехабитуално" -в българския език-няма.

"НЕИСТОВО отношение"
Отново словосъчетание без смисъл.Как може да бъде едно отношение неистово? :D

"положителна абнормация на твоята личност"
Още едно..абнормацията,никога не е положителна..

Със сигурност има и още бисери,но предпочитам да не се заглеждам в писанията,понеже започвам да се замислям,дали аз не съм ненормална-по същият начин,по който учителките като видят по 20 пъти написана дума "Очилище" и "поДтискам",се замислят дали те самите не са превъртели .

Колкото до мен..и моето нехабитуално държание ,да,злобна съм и във форума,и в живота,но съм злобна към определени хора,защото има за какво.Да си забелязал да държа такъв тон на някой свястен човек от форума?Не,нали,защото няма защо.
Колкото за моето самочувствие..то не е нито прекалено високо,нито прекалено ниско,така че няма изобщо какво да го намесваш.

Така,това беше лирическото отклонение от мен,за теб остава психическото..
:D

[Харесва ли ти форума като цяло, и имаш ли някакви препоръки към тех ръководство (доброжелателни, какви и да са)?]
Не,нямам,може би само да блокират,който трябва,когато трябва..
Аз имах оплакване срещу онзи раздел за "наркотици",защото там се мериха наркомански ъъ...тигърчета..но те го махнаха,така или иначе..

[Смяташ ли, че можеш да завържеш доволно устойчиви и здрави приятелства от форум в интернет като цяло? Такива случаи имала ли си?]
Да,определено.Двамата ми най-добри приятели съм ги срещнала,благодарение на интернет-единият го намерих в last.fm,другият в irc и във форум за parkour :D.И с двамата имаме много продължително и истинско приятелство :),обичам ги толкова колкото обичам мама и тате :).
От този форум също съм се сближила с няколко човека и има други,които са ми доста са ми симпатични и може да станем приятели,ако симпатиите са от двете страни..пример за това сте ти и YourNihtmare. :)
Важното е,при интернет приятелствата да не се ограничават само пред компютъра..примерно аз не бих завързала приятелство с някой с който нямам шанс да се видя,да му/й се усмихна,да я/го гушна и тн :).
Аз често пътувам из България,така че имам възможност да завързвам приятелства с хора,от различни градове :).

mulgore
03-19-2008, 20:38
Ооо..ъмм..аз лично много те харесвам.
Интересна личност си..(:

RAWRRR
03-19-2008, 20:38
Смяташ ли, че си заслужава времето, което би ти отнел, лишения от какъвто и да е смисъл пост на SWASTICA, да бъде пропиляно в четенето му, а камо ли в някакъв отговор, освен евентуално презрително изсмиване и отговор на някакви въпроси, които са зададени от нормални потребители???


Преброй до 10 на фински :)

0 - nolla
1 - yksi (vodka nahaha:D)
2 - kaksi
3 - kolme
4 - nelja (s tochki nad a)
5 - viisi
6 - kuusi
7 - seitseman (s tocki nad a)
8 -kahdeksan
9 - yhdeksan (s tocki nad a)
10 - kymmenen

За първия въпрос,не не смятам,по принцип изобщо не чета какви ги пише,защото мразя твърдоглави хора,но ме дразни,че ми разваля темата с неговата "личност".И други хора му отговарят тук.

ScionOfStorm
03-19-2008, 20:50
Е тук трябва се изчервим :) Мерси :)
Това за вижданията е доста точно казано, бтв ;)

По повод скорошните препирни и подобни във форума, бих те питал...

[Kакво мислиш за хомосексуалните двойки като цяло?] :)

RAWRRR
03-19-2008, 21:00
Млъкни вече ПАРИРАН,ХАБИТУАЛЕН,НЕИСТОВ ,МЕТАФОРИЧЕН,ОТНОСИТЕЛЕН,И ИОТЕ!


[Kакво мислиш за хомосексуалните двойки като цяло?]

Такам,тук не съм сигурна какво да отговоря.Случвали са ми се разни случки,любовни и интимни,с момче,което казваше че уж е бисексуален,а всъщност се оказа прикрит гей..след което бях доста наранена и бях на дъното на женското си самочувствие доста време,но тези времена отминаха..винаги съм била толерантна към хомосексуалистите,но след това момче,съм по-скоро хомофоб.Знам,че не е правилно и не трябва да бъда толкова ограничена,но просто имам лична причина,която ми пречи да разсъждавам безпристрастно и логично.

RAWRRR
03-19-2008, 21:24
Дам,това беше за последно :-P .

ScionOfStorm
03-20-2008, 18:21
Е игнор си е правилното решение :Р

[Kъде би предпочела да живееш - средноголям, оживен град, или тихо, китно, малко селце? (с други думи гравитираме около кое харесваш и къде се чувстваш по-добре - сред оживени места, или по-усамотени такива)]

[Ставам ли досаден с тея въпроси ;р?]

Jeuelle
03-20-2008, 18:46
A какво ще кажеш за Туиги? ;)

RAWRRR
03-20-2008, 20:27
[Kъде би предпочела да живееш - средноголям, оживен град, или тихо, китно, малко селце? (с други думи гравитираме около кое харесваш и къде се чувстваш по-добре - сред оживени места, или по-усамотени такива)]

Нито едното от двете,не искам да живея в средноголям град,а в огромен.Обичам да има много хора около мен,обичам да има много места където да излизам,непознати хора да ме заговарят по баровете,да виждам забързани хора непрекъснато и тн.Дори и да съм си вкъщи ,ще ми е хубаво да знам ,че съм част от нещо много голямо,от град,който не спи.

[Ставам ли досаден с тея въпроси ;р?]

Не,даже напротив :).Харесва ми,че се интересуваш и ти благодаря за вниманието :)

A какво ще кажеш за Туиги?
Хахаха,не знам как ти дойде на ума,да ме питаш точно за нея,защото тя ми е голяма слабост.
Харесвам всичко в нея,от излъчването ,тип "гарсон",до начина на обличане,до начина на гримиране,който е много характерен за нея.
Има много невинен и детски поглед..
Това че е първият английски супермодел,допълва картинката..обожавам Англия и английската култура..
Обичам дрехите й,винаги изчистени и с геометрични форми..
Обичам че е супер кл-щава,мразя пищни модели и съм тотално против уж вече популярната тенденция на манекенките да имат месце и тяло а ла Дженифър Лопес.Не харесвам и типичната красота и нормалните килограми като на манекенки като Адриана Лима..
Манекенките трябва да са много слаби.. в това им е чара..които не ги харесва такива анорексични,да излезе на улицата има толкова много красиви жени,които са с нормални тела..
http://i.timeinc.net/people/images/specials/celebdiets2002/sizingpast/twiggy.jpg
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/060.gif

Jeuelle
03-20-2008, 20:41
Оффтопик:

Спомням си , че преди време беше писала за нея - как харесваш начина и на обличане и ми стана интересно!
А скоро я гледах в предаването на Тайра Бенкс - супер запазена е.
Все същото излъчване има...

Escarina
03-21-2008, 17:35
Рядко срещани са хората като теб във форуми като този... Предполагам и в живота - затова евала за открояващия се характер и добрата култура. Моят въпрос е има ли нещо което е на първо място в живота ти. Имам предвид човек, цел или каквото и да е свързано с теб, което е над всичко останало?

ScionOfStorm
03-21-2008, 17:50
[За постоянен човек ли се смяташ?]

[Коя емотка ти е любимата от тези тук ;р?]

RAWRRR
03-22-2008, 16:21
Съжалявам за бавния отговор,но имах лични драми..

Имам предвид човек, цел или каквото и да е свързано с теб, което е над всичко останало?

Цел..не
Целите се менят с времето
И неосъществяването на никоя от тях,няма да ме съкруши..
Има нещо което е над всичко останало..макар че нещо не е правилната дума,четири имена : Христо,Сийри,Владо,Георги (маминка,баща ми,двамата ми най-добри приятели)..
Това прозвуча мнгоо банално,но дори и риоритетите на най-чудатите хора се свеждат до здраве,семейство,приятели, ари и щастие.

[За постоянен човек ли се смяташ?]
Не.Всъщност съм леко мекошава и леко не знам какво искам :)м,освен това съм и противоречива личност и си меня бързо настроенията..
Но по-добре така отколкото да гледам света едностранчиво..
Но може примерно да излезна на концерт и да се забия с най-якия пич,и да го направя с огромно самочувствие и хъс,а друга вечер да стоя с часове под юргана и да се самосъжалява,колко съм грозна..
Мога и да говоря с часове и да се шегувам ,мога и да стоя свита в ъгъла и да не проговоря на никой ,когато сме в компание..
Целите и приоритетите също бързо си ги меня,защото не харесвам хората които усърдно мечтаят за едно единствено нещо,аз предпочитам да не съм толкова смела в мечтите ,а вместо тях да имам много леснопостижими желания :).

[Коя емотка ти е любимата от тези тук ;р?

http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/112.gif и http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/079.gifи едно време,преди да ги сменят имаше една : mrgreen :

Bolt_f
03-22-2008, 16:33
Syjalqvash li nqkoga za neshto?

Imala li si dni, v koito si se chuvstvala neveroqtno i vsichko e bilo na mqsto, dni pylni s uspeh i radost?
A protivopolojnoto?

Vlubvala li si se nqkoga, i ako da, kak razbra che e bilo vlubvane?

Zashto pyrvata misyl na horata sled kato chuqt dumata more e plaj i mrysna voda? Ne mislish li che ima mnogo po-dylbok i znachim smisyl?

Koga i po kakyv nachin bi bila perfektnata za teb smyrt?

RAWRRR
03-22-2008, 16:47
Интересни въпроси..

Syjalqvash li nqkoga za neshto?
Не особено,за дребни неща..примерно че влезнах в хуманитарна гимназия,а исках математическа/търговска,че сега уча журналистика,а исках икономика..нещата винаги ми се изплъзват,но пък съм задоволена от резултатите.


Imala li si dni, v koito si se chuvstvala neveroqtno i vsichko e bilo na mqsto, dni pylni s uspeh i radost?
A protivopolojnoto?
Да,почти всеки ден ми е изпълнен с радост :),не всичко си е на мястото,но аз съм щастлива.
Противоположното..да имала съм и такива..обикновено вървят по 30 един след друг,когато имам ниско самочувствие,или пък са ми разбили сърцето и прочее..


Vlubvala li si se nqkoga, i ako da, kak razbra che e bilo vlubvane?
Да,влюбвала съм се.3 пъти тамън :D,и трите пъти несподелено..
А как разбрах че е влюбване?Ами,харесвах всичко в тези момчета и бяха единствените,с които си представях ,че мога да остарея :),че ще искам да им готвя и да им пера мръсните чорапки :).Но летвата ми за мъжете е много висока и не давам карт бланш на никого лесно и обикновено ми трябва поне половин година познанство ,редовно писане/виждане с някой човек да се влюбя.При мен няма такова нещо,като любов от пръв поглед. :)


Zashto pyrvata misyl na horata sled kato chuqt dumata more e plaj i mrysna voda? Ne mislish li che ima mnogo po-dylbok i znachim smisyl?
Не.Морето си е море.Дървените философи и френските поети-символисти-у лево.Има много по-важни неща,с двойствен и езотеричен смисъл,отколкото морето..така че,не не смятам,а и за мен първата асоциация е плаж и мръсна вода. :)


Koga i po kakyv nachin bi bila perfektnata za teb smyrt?
Евтаназия,с инджекция и бързо действаща отрова :) Или иначе казано,доброволно,безболез нено самоубийство :).

bboy_bunker
03-22-2008, 17:06
^ Имо !!!!!! :-x

ruski
03-22-2008, 17:14
хаха като прочетох това там дето те питат какво значи RAWRRR
:D :D :D цяла седмица си го повтарям хахах
амм,
ти
мислиш ли за после ?

ScionOfStorm
03-22-2008, 18:01
[Mрак или светлина, в предвид - през нощта или през деня ти е по-удобно да вършиш каква и да е работа - учене, общуване, де да знам?]

[Какво мислиш за форума тук като цяло (не знам дали не са те питали обаче ;р)?]

Ellie
03-23-2008, 15:24
Имаш ли пиърсинги и/или татуси?
Може ли да пуснеш снимка, на която си с естествената си коса-рижава и къдрава? :smt049

RAWRRR
03-23-2008, 16:42
мислиш ли за после ?

Да.Иии понеже съм жена,обичам да анализирам всичко,да разглеждам най-малките детайлчета,да си представям всичко от различни гледни точки,да правя планове и тн,затова определено мисля за последствията от нещо,не се доверявам никога на инстинкта..и сърцето си :).Винаги на опит и рационално мислене.

[Mрак или светлина, в предвид - през нощта или през деня ти е по-удобно да вършиш каква и да е работа - учене, общуване, де да знам?]

Мрак много ясно.За всичко..за учене,в последния момент,преди контролната/изпита 8-) ,за излизане с приятели,за пътуване,за концерти,за ядене,за всичко :D.Не се чувствам добре през деня,освен през сутринта (любимото ми време от денонощието е,когато се разсъмва)

[Какво мислиш за форума тук като цяло (не знам дали не са те питали обаче ;р)?]

За форума не мисля хубави работи,както и за повечето потребители тук :).
Мисля,че има доста излишни раздели (но и затова си има причина),мисля че хората,които пишат в разни теми,не са достатъчно компетентни за да отговарят на тях : примерно ,влез в произволна тема за секс и ще видиш как половината мнения ще казват едно,другата половина - противоположното ,което е много объркващо за автора.Рядко се случва някоя тема да е наистина от полза на питащия.
Не съм съгласна и с 99% от мненията тук,по различни теми,но това е може би защото съм по-голяма от масите и разсъждавам по различен начин.

Имаш ли пиърсинги и/или татуси?
Пиърси-вече не.Татуси никога не съм имала.

Може ли да пуснеш снимка, на която си с естествената си коса-рижава и къдрава?
Дам,но ще е на лично съобщение и няма да е веднага,понеже в момента съм малко заета,а за да изровя такава снимка,ще ми трябва доста време.