PDA

View Full Version : Разкривате ли се пред човека до себе си,момичета?Защо не?>



vamp
03-15-2008, 20:40
Айде да видим сега,защото моето момиче знае голяма част от моя живот,аз съм и разказвал за да не научи от други,а тя ме лъже и се страхува да ми признае.Няма куража да ми каже,че е сгрешила ,да ми каже,че ме обича а пита тъпите си приятелки какво да прави с мен,после циври пред мои познати,че много ме цени.
Защо винаги мъжа трябва да оправя и да прави всичко,а вие все да се съмнявате и да сте недоволни.
Много ми коства да и кажа да се върне при мен,обичам я,обаче се чувствам предаден,предаде добрината ми,чувствата ми и по начина по който мразя.Да ми беше казала истината,а не да ме лъже.
Мина вече 1 седмица и още не сме се сдобрили,правим си намеци,но тя мълчи,какво си мисли,че прави???Когато един достоен човек сгреши,той признава грешката си,а не се прави на ударен.Вярно,че няма перфектни хора,но защо моето момиче се държи по този шибан к*рвенски начин.Тази която знае колко готин човек съм,тази с която съм бил романтичен и всичко давам за нея и тази която знае що за човек съм за другите.
И сега какво излиза,че съм супер прецакан,че съм бил искрен,че съм се влюбил в нея и сигурно всичките и приятелки знаят колко мил съм и тя си вдига акциите.Но и прощавам,не го е направила нарочно,дори се разплака още което ми каза,че късаме.
Обаче сега аз съм наранен,никога няма да забравя тая случка и вече се колебая дали да се сдобря с нея.Не е редно всичко да свърши така обаче.Според вас редно ли е аз да направя "крачката"?
Оценявам шанса си на 90% да се върне при мен,но в тези 10% е шанса за 1 седмица да ме е забравила(май не е така,защото си говорим често),може да послуша тъпите си приятелки да се държи гадно с мен и да види дали ще тичам след нея или да направи някоя друга женска простотия.Какво да правя бе хора?
Кво ви става момичета?Защо търсите принца на бял кон,а после се е*авате с него.Този който ви сваля звезди рано или късно ще спре,защото да се свалят звезди на мен лично ми коства чувства и емоция,а сърцето ми е почти каменно...

prettyIdeath
03-15-2008, 20:49
Не съм прочела това което си написал, но ще кажа че моя приятел ме познава най добре от всеки друг. За една година той знае много повече отколкото нашите за мен. Знае всеки един момент кво ще напрая, какво ще кажа , как се чуствам и т.н. Това донякъде е хубаво...

ПС: ся прочетах последните ти изречение... Пич, не ходи зад г*за и... Ако те обича сама ще те потърси ;)

vamp
03-15-2008, 20:54
Не съм прочела това което си написал, но ще кажа че моя приятел ме познава най добре от всеки друг. За една година той знае много повече отколкото нашите за мен. Знае всеки един момент кво ще напрая, какво ще кажа , как се чуствам и т.н. Това донякъде е хубаво...

ПС: ся прочетах последните ти изречение... Пич, не ходи зад г*за и... Ако те обича сама ще те потърси ;)

Мерси за съвета,аз затова до сега не съм се сдобрил с нея,не тичам след г*за на никой.Разби ми сърцето когато поиска да скъсаме обаче и казах че няма проблем и да си ходи.Рядко изпитвам някви емоции.
Честно казано тя е твърде страхлива да поеме риска да бъде с мен,затова поиска да скъсаме.Обаче аз от своя страна и давам цялата си любов,защото иначе изпитвам единствено омраза към всички останали.
Вече съм като раздвоен,хем я обичам,хем знам кой съм и колко корав и гаден тип съм.
Под достойнсвото ми е да я моля да се върне след като вината не е моя,но пък от друга страна искам да е с мен за да се чувствам добре,с нея ми е по-готино.Всъщност сега знам какво точно чувствам.
Душата ми е толкова празна,че мога да живея и без нея,дори ми е по-лесно,обаче когато съм с нея съм щастлив.
Искам да се върне заради мен,но оттук нататък бих се държал с 1 наум за нея.
Между другото изпитвам и съжаление към нея,има тежък живот като мен,затова я чувствам така близка.

scout4e94
03-15-2008, 21:06
mii ddz pogovori s neq ....ako ne znae6 kvi sa 4uvstvata i ne moje6 da zne6 kvo trqq da naprai6

VampireGirl666
03-15-2008, 21:11
Всичко с времето се забравя и отминава.Ако те обичаше,нямаше да иска да си тръгне.Има една мисъл 'Пусни този,който обичаш на свобода и ако се върне сам,значи и той те обича. ' Ако сама не се върне,тя губи.Успех!

Enjoy_yourself
03-15-2008, 22:19
сега ще ти кажа как може би се чувства тя.. например аз имам приятел вече от доста време 6 месеца той е перфектен но толкова пъти са ме разочровали, толкова пъти са ме карали да страдам че просто изпитвах едно постоянно чувство на страх.. че и той ще постапи така с мен и поради тази причина в началото се държах отдрапнато не му споделях всичко ,което ми се случва тъй като си мислех, че и той може би ще е поредния боклук които ще си подиграе с чувствата ми, но с времето се привързах адски много към него, защото той ми показа че мога да му вярвам и сега си го обичкам двойно повече, и + това сме си не само гаджета но и най- добри приятели :) може би така се чувства и твоето момиче, поговори с нея опитай се да разбереш каква е причината за държанието и незнам може и да е друга причината но ако не поговориш с нея никога няма да разбереш.. успех стискам палци :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-16-2008, 10:59
когато споделях бях предадена от човека до мен.. а когато не споделям не ме бърка и тои не споделя .. няма чувства.. така е по лесно (поне на мен така ми е ..) (:

vamp
03-16-2008, 13:07
a[N]D[i]T[k]a]когато споделях бях предадена от човека до мен.. а когато не споделям не ме бърка и тои не споделя .. няма чувства.. така е по лесно (поне на мен така ми е ..) (:

Това любов ли е?Вярваш ли изобщо в любовта?

ResPekT333
03-16-2008, 13:32
викни я просто на едно приятелско кафе и поговорете....личи си че я обичаш но ако не поговориш с нея едва ли ще разбереш какво чувства тя ... ;) успех ти пожелавам!

sh3_1s_7h3_0n3
03-16-2008, 16:23
Малка е и вероятно си първият й сериозен приятел и не знае как да говори с теб, как да представи себе си в най-добрата си светлина... Неопитна е. В началото и аз сигурно съм била такава... но сега като реша да съм с някого, му казвам каквото си мисля. :)

evelinka1122
03-16-2008, 16:35
Никога в една връзка не се отдавай напълно и не споделяй всичко! Някой неща просто не трябва да се знаят... А пък аз ще те посъветвам да говориш с твоето момиче да четири очи, стига е мълчала... ако иска да се върне при теб да се надяваме че този път ще е по искрена и честна, ако ти каже не... забрави я... направил си всичко по силите си! УСПЕХ!!!

vamp
03-16-2008, 17:35
Никога в една връзка не се отдавай напълно и не споделяй всичко! Някой неща просто не трябва да се знаят... А пък аз ще те посъветвам да говориш с твоето момиче да четири очи, стига е мълчала... ако иска да се върне при теб да се надяваме че този път ще е по искрена и честна, ако ти каже не... забрави я... направил си всичко по силите си! УСПЕХ!!!

И аз това искам,тя май също иска,обаче е могла да отиде на козметик снощи вместо да се види с мен,а днес да ми каже,че е заета и да се извини.Ей това е тъпото!Явно не съм твърде важен!
Абе ще изляза с нея,но се чудя аз ли да чакам да се обади и да предложи нещо или аз пак да поискам въпреки,че тоя път по случайност не излязохме.Права си труда защото виждам,че тя не иска да ме разкара но и не се старае много за мен.Супер е объркана и не знае какво иска...
Ще пробвам за последно заради себе си а каквото стане...

За тайните съм съгласен,но в моя полза и нейна също.Примерно не и трябва да знае колко лош мога да бъда,защото аз съм нейния принц,аз пък от своя страна не искам да разбирам ако ми изневерят и да не разбират други хора щот тогава разбирам и аз.За такива тайни съм съгласен ама да си седим с маски един срещу друг не подкрепям!

SuNsEt
03-16-2008, 19:34
Да,разкривам се,но до толкова колкото трябва...Не му казвам абсолютно всиччко,защото има тайни,които трябва да си останат само в семейството ми...Односно себе си...винаги съм открита и казвам това,което мисля :)

krem4et0
03-16-2008, 19:49
Абе и на мен това ми е 1-ва връзка(сериозна), ама знам как да се държа и не съм правила к*венски номера. Наистина не я търси. Ако тя реши ще те потърси и ще сте заедно пак. Ако ли не-по-добре. И бз това си личи, че е незряла и лесно податлива на чуждо влияние.

П.С. Единственият човек на света, който знае кажи-речи ВСИЧКО за мен и семейството ми е моят приятел. Имам му пълно доврие, което той никога не е предал. Знае, че имам нужда да споделям(просто не мога да пазя тайна), но споделям само с него и никога не ме е дънил. Той не е особено по споделянето, но знам лични и семейни неща, които едва ли някой друг знае(освен семейството му де).