PDA

View Full Version : как да му го кажа .. ? :(



ilsi_
03-15-2008, 19:53
хОДЯ 1 година и половина с приятеля си .. напоследак много се караме,щото аз не се спирам се се зарибявам с някви момчета .. ама смисал само в чата .. ама той пак си ревнува де .. и за дръги неща се караме .. абе нон стоп .. :( Пък и за капак на всичко си харесвам едно момче вече от 1-2 месеца , ама той пък ся си има приятелка ..
Тая вечер се карахме през цялото време и то се почна от тва че закаснях с 15 минути и той супер много ми се беше ядосал .. и така си прекарахме вечерта .. накрая като се прибирахме той не обели и дума ,, после той взе да ми мрънка ( с голямо самучувствие е ) и ми вика ''ти за ква се мислиш че ше ми се хилиш'' и някви други там глупости и накрая така и не се сдобрихме .. и той ми каза само чал и аз му викам "чал" и тва беше.
Та вапроса ми е как да му кажа,че искам да се разделим без да го нараня много .. смисал кой ще е най-безболезния начин .. ако има такав :?

betyrk
03-15-2008, 19:56
Ми по какъвто и начин да му кажеш че неискаш да сте заедно ако той те обича е му е болезнено...Така че направо си му кажи обясни му как стоят нещата и тва е :)

prettyIdeath
03-15-2008, 20:00
Де ти беше до сега акъла, че да задълбаваш до такава степен проблема. Като не искаш да си с него, просто му го кажи. Ти го нараняваш всеки ден , тръгнала си да се притесняваш как ще го освободиш.. Апф.. сори ама е така ... :?

zoben_pitbul
03-15-2008, 20:16
Това,което си направила до този момент хич не е хубаво...Научи си урока и не повтаряй тази грешка.Когато не искаш да си с някой просто пределно ясно и без заобикалки му го казваш и това е.Поне това му дължиш,така че събери кураж и говори откровено с него.

h0t_bAbE
03-15-2008, 20:23
Това,което си направила до този момент хич не е хубаво...Научи си урока и не повтаряй тази грешка.Когато не искаш да си с някой просто пределно ясно и без заобикалки му го казваш и това е.Поне това му дължиш,така че събери кураж и говори откровено с него.
+1 ми да...хванете си поговорете,кво търчиш да късате веднага....ааама ти харесваш друг...ем що не скъсахте веднага?сори,много съм назад,смятах, че човек ходи с някого,защото го харесва....

comics
03-15-2008, 20:51
Как да те сритам яко в гъза, без да те заболи много ?

Roiroi
03-15-2008, 20:56
Как да те сритам яко в гъза, без да те заболи много ?
+

Rofl4e
03-15-2008, 21:41
Emi kaji mu vs to4no qsno i bez da ovarta6!!Taka e nai dobre i za dvama vi.. :)

evelinka1122
03-15-2008, 21:48
Абе тоя толкова нагло да ти каже ''ти за ква се мислиш че ше ми се хилиш'' ся ти ще се притесняваш да му кажеш че искате да късате...На тоя грубиян по най-гадния начин заслужава да му го кажеш! Мн зле... как ще говориш ти на гаджето си по такъв начин... :shock: Я да не ти пука пък и ти както и да му кажеш няма как да не го заболи...

Karamel4e_to
03-29-2008, 20:20
хОДЯ 1 година и половина с приятеля си .. напоследак много се караме,щото аз не се спирам се се зарибявам с някви момчета .. ама смисал само в чата .. ама той пак си ревнува де .. и за дръги неща се караме .. абе нон стоп .. :( Пък и за капак на всичко си харесвам едно момче вече от 1-2 месеца , ама той пък ся си има приятелка ..
Тая вечер се карахме през цялото време и то се почна от тва че закаснях с 15 минути и той супер много ми се беше ядосал .. и така си прекарахме вечерта .. накрая като се прибирахме той не обели и дума ,, после той взе да ми мрънка ( с голямо самучувствие е ) и ми вика ''ти за ква се мислиш че ше ми се хилиш'' и някви други там глупости и накрая така и не се сдобрихме .. и той ми каза само чал и аз му викам "чал" и тва беше.
Та вапроса ми е как да му кажа,че искам да се разделим без да го нараня много .. смисал кой ще е най-безболезния начин .. ако има такав :?


imam 1 vapros kam teb v 1 tema vidqh che si pisala che si hodila s 1` momche 1 god i polovina i toi pokazval na sichki tfoq gola snimka i che sega si dr momche v druga tema vidqh che si vliubena v turchin i iskash da si s nego i ne spomenavash da imash fr 1 vapros samo laji li pishish tuka shot taka mi izglejda

if__
03-29-2008, 20:31
хОДЯ 1 година и половина с приятеля си .. напоследак много се караме,щото аз не се спирам се се зарибявам с някви момчета .. ама смисал само в чата .. ама той пак си ревнува де .. и за дръги неща се караме .. абе нон стоп .. :( Пък и за капак на всичко си харесвам едно момче вече от 1-2 месеца , ама той пък ся си има приятелка ..
Тая вечер се карахме през цялото време и то се почна от тва че закаснях с 15 минути и той супер много ми се беше ядосал .. и така си прекарахме вечерта .. накрая като се прибирахме той не обели и дума ,, после той взе да ми мрънка ( с голямо самучувствие е ) и ми вика ''ти за ква се мислиш че ше ми се хилиш'' и някви други там глупости и накрая така и не се сдобрихме .. и той ми каза само чал и аз му викам "чал" и тва беше.
Та вапроса ми е как да му кажа,че искам да се разделим без да го нараня много .. смисал кой ще е най-безболезния начин .. ако има такав :?


imam 1 vapros kam teb v 1 tema vidqh che si pisala che si hodila s 1` momche 1 god i polovina i toi pokazval na sichki tfoq gola snimka i che sega si dr momche v druga tema vidqh che si vliubena v turchin i iskash da si s nego i ne spomenavash da imash fr 1 vapros samo laji li pishish tuka shot taka mi izglejda


+1 :( :( :( :( :(

iiirish
03-29-2008, 20:35
ти вече достатъчно гадно и по женски си го прецакала човека :? не мисля, че има смисъл да търсиш "безполезнен" начин да му кажеш край. директно и тва е (ама ми падна в очите, момичееее... думи нямам!)

Iv4eTy
03-29-2008, 20:35
Първо според мен си е прав да се дразни от твоите зарибявки, дори те да са само в чата, другото което е отиваш и му казваш тай и тай че неискаш да си с него, безболезнен начин няма.

sweet_baby_cool
03-29-2008, 22:05
waw nqmam dumi ....... to kakvoto i da kaja 6te e izli6no. Samo vmakvam 4e ili laje6 za vsi4ki temi ili si razkazva6 jivota ot 5 godini nasam, za vs si avantiuri. pls slagai dati na sabitiqta za da znaem koga sa se slu4ili. I vapreki vsi4ko uspeh!

VinDiesel
03-29-2008, 22:44
Ходиш с някого 1 година и незнаеш какво да му кажеш браво на тебе :x

Harum_Scarum
03-30-2008, 06:31
Ходиш с някого 1 година и незнаеш какво да му кажеш браво на тебе :x
+1

H8_mE
03-30-2008, 07:55
Защо не поговорите за караниците,да се опитате да оправите нещата и тогава вече ако не стане да късате?Така ще е най-добре,за да може когато скъсате да знаеш,4е си опитала да оправиш нещата,но не е станало,а не да скъсате без да опитате и ти в един момент да осъзнаеш,че ти липсва и че го искаш обратно!Пък и като опитате можете да изгладите нещата и той да осъзнае,че не трябва да ревнува толкова.Пък и щом момчето,което харесваш си има гадже в момента и него не можеш да имаш тъй ,че опитай пак с него.
А вече ако не стане казваш ,че не можеш да продължаваш повече така,че тази връзка само ти тежи,понеже само се карате и така казваш да спрете до там...сложно е ,но не невъзможно!Айде успех от мен! :smt003

mon4eto
03-30-2008, 08:18
Ako te obi4a 6te bade naranen pri si4ki polojeniq...ako ve4e lubovta mu kam teb e ot6umqla edva li 6te go narani6 mnogo...taka 4e ako ne iska6 pove4e da si s nego prosto mu go kaji i gledai napred :) :wink:

broken_heart123
03-31-2008, 22:36
Ми говори с него по въпроса,но спокойно без скандали....и все пак помисли добре преди да правиш каквото и да е,защото по-късно може да съжаляваш

alex_devv
03-31-2008, 23:37
ми норлано е да се карате. ти кво си мислиш? на кой ще му е приятно да стават такива простотии ? на тебе ша ти е приятно ли той да си флиртува и да си вее к*ра с некви пички в чата ?
остай го на мира, стани свободна булка па си се зарибявай колкото искаш по тия чатове

Snitch
04-01-2008, 08:29
кажи му го директно в очите, без никви простотии