PDA

View Full Version : Skype Любов ....



nenormalno`momche
03-15-2008, 20:30
Еми нека започна с моята история...един ден се запознах с едно момиче (по скайп) което е от град на около 260 км от моя минаха няколко месеца и аз постепенно започнах да се влюбвам в нея (по скайп... :shock: ) незнам как стана ама в последствие разбрах, че тя също се е влюбила в мен( и цялото действие се развива по скайп без да сме се виждали и един път на живо)...проблема е, че няма да имам възможност да се виждаме често с нея (е след 2 като завърша ще уча в нейния град ама 2 години са бая време), а смятам, че тя е единственото момиче което мога да обичам така и да желая да сме заедно толкова силно... незнам какво да правя :( дайте някакви съвети, идеи, предложения каквото и да е.

7 точка от правилата!
moderated by Coki

AFT
03-15-2008, 20:42
Не я обичаш, харесваш я просто.

tuzaro
03-15-2008, 20:44
Не я обичаш, харесваш я просто. и можем да добавим че си идиот, излизай повече 8-)

5StaR
03-15-2008, 20:44
:oops: :oops: Просто я харесваш по характер и я смяташ за симпатична предполагам,ако си виждал снимки и за красива => което те кара да си мислиш че я обичаш,нооо любов през скайп според мен няма как

ihopeulikepain
03-15-2008, 20:45
личен опит ... скайпа не е раута .. :?

Roiroi
03-15-2008, 20:45
Не се съсипвай напразно .. няма смисъл от тази любов . Не можеш да бъдеш сигурен че я харесваш докато не я срещнеш ... По-добре се огледай около себе си и намери някое друго момиче сигурен съм че там някъде е и твоето :)

h0t_bAbE
03-15-2008, 20:46
амиии...то не всичко е както изглежда по скайп...някои неща ш ги видиш на живо и може би,няма да ти харесат...всмисъл...ти си представяш 1 докато си говориш с нея [реакции,физиономии,навици и др.] а всъшност може да са съвсем други...може и ти нея да разочароваш....ддз...според мен това с влюбването или е пресилено,или е мн0г0 лекомислено...но може да сте си фр. щото така се ислушвате,никой не познавате от града на другия,и може да си изкажете пълното мнение за някои хора,може да си споделяте,да си давате съвети...но ако хванете да станете,това ше е е*ати детско-градинската история ... щото само с :* и (hug) не може да се изпита същото като наживо...също така според мен тези чуства НЕ бива да са истински [не казвам че не са]...ако станете по скайп и двамата ше се абстрахирате от реалността [тези от града,имам предвид - и даскало, семейство,и други фр.] ...аз ти предлагам да се опиташ да излизаш повече,но да не се отказваш от приятелството с момичето...но се опитай да си втълпиш,че може много жестоко да се разочароваш,ако чуствата са ти истински...бъдете фр. но не правете нищо др. [според мен] докато не се видите,щото е тъпоооо...айде успех :-)

comics
03-15-2008, 20:54
тей тей - шоколад с пилешко е мн вкусно

Rofl4e
03-15-2008, 21:47
Znae6 li izpitah sa6toto ne6to na sobstveniq si grab i stra6no mn sajalqvam sega za propilqnoto vr..po dobre ne se zahva6tai s neq govoriha mi ne moje6 da poznava6 edin 4ovek napalno ot skype az ne ta ne inat i sq kfo zajalqvam stra6no mn za propilqnoto vr..za6toto vmesto da sam na van s fr az cikleh pred kompa kato nqkoi patka po dobre ne si voabrazqvaite i dvamata 4e se obi4ate 4e 6te jiveete zaedno i t.n. nqma smisal ot teq filmi po skype vs e bezmisleno obedih se..!!!

zoben_pitbul
03-16-2008, 08:14
Не си хаби времето.260км. са много,няма начин да се виждате често.А пък да мислиш,че може да подържате връзка така от разстояние,и то без да сте били заедно дълго време е чисто самозалъгване.

Anarion
03-16-2008, 09:46
Не си се влюбил в самата нея, а в образа й, който си изграждаш, като си пишеш с нея.

hooliganka89
03-16-2008, 09:59
Mislq,che povecheto hora sme minali prez tazi faza.
Vsichko tova e vremenno.

sexy_momi4e
03-16-2008, 10:31
Не я обичаш, харесваш я просто. а поне виждал ли си я на снимка?

kifla
03-16-2008, 10:35
личен опит ... скайпа не е раута .. :?
:smt011 +1 :?

bibonka
03-16-2008, 10:39
И да е временно,и да не е по-добре си запази приятелството с това момиче .... Сега я харесваш,но такава любов не е невъзможна,но трудно постижима ... Останете приятели сега,пък след 2 години един Господ знае,ако ви е писано да сте заедно ще сте ... Пък и тогава ще сте по-големи, и по-зрели (надявам се) ... Успех !

betyrk
03-16-2008, 10:42
Ами..2 години са бая време!Неможе 2 годиин да я държиш така по скайп.Просто еееее невъзможно.Ти неможеш да си до нея когато има нужда..неможеш да я докоснеш,усетиш..Няма смисъл да се бориш.След 2 години като дойдеш в нейния град тогаав я търси :)

sentient_
03-16-2008, 10:43
Просто си се вманиечил, това не е любов. Съветвам те да обърнеш внимание на реалния живот няма начин да няма момиче от твоя град към което имаш симпатии пробвай се!

ANTIHUMAN
03-16-2008, 10:46
:oops: :oops: Просто я харесваш по характер и я смяташ за симпатична предполагам,ако си виждал снимки и за красива => което те кара да си мислиш че я обичаш,нооо любов през скайп според мен няма как

Kva liubov we :razz: :razz: :razz: :razz: Oh takova ne6to nesy6testvuva ,a edva li po skype 6te ima :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8)

victoriq
03-16-2008, 10:55
Преди и аз се влюбих в момче по интернет,с тая разлика,че ни деляха 15км,но мислата ми е,че ако искаш можеш да се бориш!Не се предавай и имай търпение :)

Pliok0019
03-16-2008, 14:39
Не си се влюбил в самата нея, а в образа й, който си изграждаш, като си пишеш с нея.

Nik4o_Spain
03-16-2008, 14:51
Virtualna liubov ... GLUPOSTI 8-) 8-)

H8_mE
03-16-2008, 15:02
Не я обичаш, харесваш я просто.

И аз съм на това мнение и то не си сигурен ,че момичето ,за което тя се представя е тя реално като личност и дори външен вид... тъй ,че стъпи си на краката малко! :?

xXxScreamxXx
03-16-2008, 15:05
според мен мисли6 4е я оби4а6 за6тот не си я виждал на живо и не само зарди това аа и за6тотоо колкото по 4есто 6те я вийда6 толкоз по б1рзо 6ти писне ;)

MoHuTo
03-16-2008, 15:08
Ти не я познаваш, как можеш да твърдиш, че я обичаш. Ти познаваш само момичето, за което се представя. А ако не е такава. Замислял ли си се? Просто в скайпа, не смятам че можеш да се влюбиш...може би просто я харесвап или си хлътнал, но нищо повече. А и плюс това трябва да си наясно, че между вас едва ли би се получило нещо. Виртуална връзка ли ще поддържате, виртуални целувки, виртуални прегръдки, а може би евентуално и виртуален секс?!.... безсмислено е. По-добре си хвани някое момиче от твоя град, с което ще бъдеш наистина, а не по скайп.

sh3_1s_7h3_0n3
03-16-2008, 15:11
Ще ти мине... :) След мноооооого време, но ще мине, когато Я 'замениш'... засега просто си се радвайте един на друг. ;)

w0sh
03-16-2008, 15:12
Можеш ли да се самоубиеш по Скайп... ще постъпиш много добре.

evelinka1122
03-16-2008, 16:06
според мен мисли6 4е я оби4а6 за6тот не си я виждал на живо и не само зарди това аа и за6тотоо колкото по 4есто 6те я вийда6 толкоз по б1рзо 6ти писне ;)
Мхм... +1

_DaYa_
03-16-2008, 16:12
малии всички сте толкова отрицателно настроении....чак ме е страх да си изкажа мнението :booooomb: :oops:
и аз по сащия начин се запознах с едно момче по скаип писахме си 6 месеца и ние се влюбихме, само дет не ни деляха 230 км а ....2 600 км от Тутракан до Лондон.Обаче, съдбата се намеси и аз отидох в лондон.Видяхме се само 8 пъти за по 6 часа и супер много се влюбихме :shock: ще се видим след 4 месеца чакам с нетърпение този момент защото го чакам от 9 месеца и не съм му изневерила, а съм имала много шансове...и това което искам да кажа е че от вас зависи но трябва да се убедиш че тя също ще чака, или се уговорете да си поддържате вразката и като се видите да сте заедно...все пак...каквото е писано това ще стане :-o

h0t_bAbE
03-16-2008, 16:15
малии всички сте толкова отрицателно настроении....чак ме е страх да си изкажа мнението :booooomb: :oops:
и аз по сащия начин се запознах с едно момче по скаип писахме си 6 месеца и ние се влюбихме, само дет не ни деляха 230 км а ....2 600 км от Тутракан до Лондон.Обаче, съдбата се намеси и аз отидох в лондон.Видяхме се само 8 пъти за по 6 часа и супер много се влюбихме :shock: ще се видим след 4 месеца чакам с нетърпение този момент защото го чакам от 9 месеца и не съм му изневерила, а съм имала много шансове...и това което искам да кажа е че от вас зависи но трябва да се убедиш че тя също ще чака, или се уговорете да си поддържате вразката и като се видите да сте заедно...все пак...каквото е писано това ще стане :-o
на тая връзка мога само да кажа само едно евала и брав0о...възхищавам ви се

miniCHka91
03-16-2008, 16:28
moje i da ne mislq pravilno, no 6tom tvardi6 4e se obi4ate prodaljete zaedno ... za lubovta nqma granici no ne iskam da se mesq v otno6eniqta vi

zvezdichka777
03-16-2008, 16:51
чесно казано от 2 месеца познавам момче,което харесвам много,адски много ... обшуваме по скайп и телефон,намирам страшна подкрепа в негово лице и мисля че започвам да се влюбвам,а много добре знам какво е да обичаш .. не казвайте че не може да има такава любов,не е така,аз също си мислех че няма,че тфа са само некфи заблуди и т.н. .. но повярвайте че не е така .. дори по скайп с времето се привързваш към даден човек,опознваш го прекалено добре .. и започваш малко по малко да се влюбваш,може би мислите ся че съм некфо малко момиченце което е хлътнало много по некъф си там. и мисли че го обича .. но не е така ... можеш да намериш любов дори и по този начин...

по темата:ами пичх...незнам кфо да ти кажа ..вмоя лучай сме на 100 км. и в най-скоро време ще се видим .. а във твоя .. ем ддз значи ако имаш преклено силни чувства към тфа момиче, то нищо няма да ви попречи да бъдете заедно,погледни какво казва _ДаYa_... съдбата се е намесила в нейния случай,надявам се и в твоя да бъде така .. обичайте се и вярвайте че ще се справите с растоянието и въобще с пречките за връзката ви ... няма нищо по-хубаво от любовта и знаем че любовта винаги побеждава,нали така ? а на всицки тези съфорумци които казват че не може да има такава любов искам да кажа само че когато го испитат тогава ще разберат истината , но нека не бъдат толкова сигурни че това е само една заблуда ...

zvezdichka777
03-16-2008, 16:53
съжелявам за правописните грешки .. :?

nenormalno`momche
03-16-2008, 17:08
Мерси много на Gabriela_, miniCHka91 и _DaYa_ дадохте ми сили да се боря за нея и да не се отказвам по никакъв начин и, че някой ден ще сме заедно... и не уточних, че след 2 години ще имаме възможност да сме постоянно заедно, а до тогава пак ще се виждаме ама няма да е много често...и пак едно голямо БЛАГОДАРЯ за помоща :-)

SuNsEt
03-16-2008, 18:47
Еми нека започна с моята история...един ден се запознах с едно момиче (по скайп) което е от град на около 260 км от моя минаха няколко месеца и аз постепенно започнах да се влюбвам в нея (по скайп... :shock: ) незнам как стана ама в последствие разбрах, че тя също се е влюбила в мен( и цялото действие се развива по скайп без да сме се виждали и един път на живо)...проблема е, че няма да имам възможност да се виждаме често с нея (е след 2 като завърша ще уча в нейния град ама 2 години са бая време), а смятам, че тя е единственото момиче което мога да обичам така и да желая да сме заедно толкова силно... незнам какво да правя :( дайте някакви съвети, идеи, предложения каквото и да е. Я да те питам...А ти на 100% ли си сигурен какъв човек седи от другата страна след като не сте се виждали???? ...Дори и да се обичате,тази връзка няма бъдеще...всичко ще завърши със блокване на абоната...Говориш след 2 години,а ти от къде си сигурен,че до тогава нещата няма да се променят???Ти не си влюбен в нея,а просто в едни думи и едно лице.В един глас.Не си почувствал нито един път как докосва тя,как те гледа и как те целува...Мислиш ли,че това е нормално?...Прекаленно много пречки има помежду ви.Една от тях е разстоянието.Времето ще покаже...Помисли внимателно!Сега може да се обичате и т.н.,но...ти не знаеш със кой дружи тя и обратното.Пред теб е изправена една самоличност,която подлежи на...потвърждение!Имала съм такава връзка...краят й беше покъртителен!Просто се откажи знам,че ще ти е безкрайно трудно,но погледни около теб.Сигуна съм,че има много специални момичета,които биха дали мило и драго да са с теб.Остави я.Дори не си я виждал...2 години е много време за таква интернет връзка.В момента може думите ми да ти се струват пълни глупости,но аз гледам от друга гледна точка на...твоя проблем.Ти си влюбен,а любовта е сляпа...Докато не се видите,не гради големи надежди и се опитай да не изпитваш толкова силни чувства...Щом искате да се видите,се постарай това да стане колкото се може по-рано...2 години са много време,пак ти казвам!Всичко може да се случи до тогава...

nenormalno`momche
03-16-2008, 18:53
Еми нека започна с моята история...един ден се запознах с едно момиче (по скайп) което е от град на около 260 км от моя минаха няколко месеца и аз постепенно започнах да се влюбвам в нея (по скайп... :shock: ) незнам как стана ама в последствие разбрах, че тя също се е влюбила в мен( и цялото действие се развива по скайп без да сме се виждали и един път на живо)...проблема е, че няма да имам възможност да се виждаме често с нея (е след 2 като завърша ще уча в нейния град ама 2 години са бая време), а смятам, че тя е единственото момиче което мога да обичам така и да желая да сме заедно толкова силно... незнам какво да правя :( дайте някакви съвети, идеи, предложения каквото и да е. Я да те питам...А ти на 100% ли си сигурен какъв човек седи от другата страна след като не сте се виждали???? ...Дори и да се обичате,тази връзка няма бъдеще...всичко ще завърши със блокване на абоната...Говориш след 2 години,а ти от къде си сигурен,чр до тогава нещата няма да се променят???Ти не си влюбен в нея,а просто в едни думи и едно лице.В един глас.Не си почувствал нито един път как докосва тя,как те гледа и как те целува...Мислиш ли,че това е нормално?...Прекаленно много пречки има помежду ви.Една от тях е разстоянието.Времето ще покаже...Помисли внимателно!Сега може да се оничате и т.н.,но...ти не знаеш със кой дружи тя и обратното.Пред теб е изправена една самоличност,която подлежи на...потвърждение!Имала съм такава връзка...краят й беше покъртителен!Просто се откажи знам,че ще ти е безкрайно трудно,но погледни около теб.Сигуна съм,че има много специални момичета,които биха дали мило и драго да са с теб.Остави я.Дори не си я виждал...2 години е много време за таква интернет връзка.В момента може думите ми да ти се струват пълни глупости,но аз гледам от дръга страна на...твоя проблем.Ти си влюбен,а любовта е сляпа...Докато не се видите,не гради големи надежди и се опитай да не изпитваш толкова силни чувства...Щом искате да се видите,се постарай това да стане колкото се може по-рано...2 години са много време,пак ти казвам!Всичко може да се случи до тогава...

Пак повтарям, че имах предвид, че след 2 години ще можем да сме за постоянно заедно...,а до тогава ще се виждаме по рядко.

Yanichka
03-16-2008, 18:54
Ами като се видите ще разбереш дали има любов...по Скайп не може да е любов..привързаност да-не и любов или връзка

TheNewReligion
03-16-2008, 18:57
Ako trqbva da buda chestna , ot sega ti kazvam , che tazi lubov nqma da prosushtestvuva .
1.Vie ne ste se vijdali.
2.Zabludeni ste.
3.Abe nema da stane rabotata , ot sega da go znaesh . :-D

SuNsEt
03-16-2008, 18:59
Еми нека започна с моята история...един ден се запознах с едно момиче (по скайп) което е от град на около 260 км от моя минаха няколко месеца и аз постепенно започнах да се влюбвам в нея (по скайп... :shock: ) незнам как стана ама в последствие разбрах, че тя също се е влюбила в мен( и цялото действие се развива по скайп без да сме се виждали и един път на живо)...проблема е, че няма да имам възможност да се виждаме често с нея (е след 2 като завърша ще уча в нейния град ама 2 години са бая време), а смятам, че тя е единственото момиче което мога да обичам така и да желая да сме заедно толкова силно... незнам какво да правя :( дайте някакви съвети, идеи, предложения каквото и да е. Я да те питам...А ти на 100% ли си сигурен какъв човек седи от другата страна след като не сте се виждали???? ...Дори и да се обичате,тази връзка няма бъдеще...всичко ще завърши със блокване на абоната...Говориш след 2 години,а ти от къде си сигурен,че до тогава нещата няма да се променят???Ти не си влюбен в нея,а просто в едни думи и едно лице.В един глас.Не си почувствал нито един път как докосва тя,как те гледа и как те целува...Мислиш ли,че това е нормално?...Прекаленно много пречки има помежду ви.Една от тях е разстоянието.Времето ще покаже...Помисли внимателно!Сега може да се обичате и т.н.,но...ти не знаеш със кой дружи тя и обратното.Пред теб е изправена една самоличност,която подлежи на...потвърждение!Имала съм такава връзка...краят й беше покъртителен!Просто се откажи знам,че ще ти е безкрайно трудно,но погледни около теб.Сигуна съм,че има много специални момичета,които биха дали мило и драго да са с теб.Остави я.Дори не си я виждал...2 години е много време за таква интернет връзка.В момента може думите ми да ти се струват пълни глупости,но аз гледам от друга гледна точка на...твоя проблем.Ти си влюбен,а любовта е сляпа...Докато не се видите,не гради големи надежди и се опитай да не изпитваш толкова силни чувства...Щом искате да се видите,се постарай това да стане колкото се може по-рано...2 години са много време,пак ти казвам!Всичко може да се случи до тогава... Ами и да се виждате по-рядко...пак няма да си на 100% ,че тя няма да ти изневери и обратното...Както казах,ти не знаеш с кой дружи тя и тя няма представа за твоите приятели...Не знам,живота си е твой.Имаш глава на раменете-мисли!

Yanichka
03-16-2008, 19:01
Ako trqbva da buda chestna , ot sega ti kazvam , che tazi lubov nqma da prosushtestvuva .
1.Vie ne ste se vijdali.
2.Zabludeni ste.
3.Abe nema da stane rabotata , ot sega da go znaesh . :-DЗащо ли и аз така си мисля :-D

Lestat357
03-17-2008, 02:42
Първо се вижте поне веднъж на живо, а после мисли (отново) за всичко останало.;] Твърде много и твърде напред се опитваш да продължиш нещата.. в главата си. Определено можех и по-добре да го кажа това, но предвид часа и някои други странични фактори ми е малко трудно. Иначе нормално е да си объркан и въодушевен. Най-важното е да се видите скоро. После може и да си на друг акъл, ако ли не пак пиши тук. Но.., хайде все пак чисто теоретично да приемем, че и на живо ще са сходни нещата(същите поради много причини няма как да бъдат), дори по-добри и се харесате дори още повече, успеете вече да си размените поне някои от безбройните онлайн прегръдки и целувки(нали?) съвсем реално – да, такава връзка е възможна. Теоретично да. Какво точно ще се случи помежду Ви, обаче зависи от твърде много фактори, които все още не са известни и на теб-самият. Дори и да се получат нещата, което искрено ти пожелавам – прочети си някой път отново двете мнения на SuNsEt по темата. Успех!

BlueFace
03-17-2008, 05:11
Не си се влюбил в самата нея, а в образа й, който си изграждаш, като си пишеш с нея.
+1 :grin:

Madness
03-17-2008, 07:23
Всъщност аз имам един адски добър приятел,от 2 години някъде може би,от...скайп...
Страшен е найстина (((((((:

Ама гадже..хаха

fashiongirl
03-17-2008, 10:35
Можеш ли да се самоубиеш по Скайп... ще постъпиш много добре.
:D :D :D

bonbon4e__f
03-17-2008, 17:36
Не я обичаш, харесваш я просто. и можем да добавим че си идиот, излизай повече 8-)
e kak da ne im napi6e6 +1 :razz: :razz:

ev4etooo
03-18-2008, 07:51
:? mmm nai dobrata mi fr e vav tva polojenie i dori s tva mom4e xodqt i tq kazva 4e go obi4a i 4e toi neq no mn pati se zapitva otkade da zn dali toi sega ne e s dryga i samo v skype i govori mily,dali ne si ima i dr priqtelka tam nqkade ,nz no nemislq 4e tezi vrazki imat golqm smisal

pepita87
03-18-2008, 08:15
Не я обичаш, харесваш я просто.

ot kude si siguren,4e prosto q haresva?

AnotherDay
03-18-2008, 10:21
Без да прочета дори една дума от темата ще ти кажа със сигурност, че човек дори да е на 5 км. от теб ако не го виждаш всеки ден не може да кажеш, че го обичаш. Още повече, че той всеки ден може да излиза и да се ебе с други хора а на теб да ти твърди, че ти си му всичко.

gangstata
03-18-2008, 10:33
тия скайп-любови са си пълно губене на време-нито знаеш човека с кой е..нито къде е ..нито кво прави..дали те лъже..дали действително е такъв,какъвто ти се представа (в реалния живот) .ауе и много излишно трошене на нерви...не е лошо да поддържате няква връзка,но оставете нешата да се развията по-нататък като отидеш да учиш в нейния град..няма смисъл да се съсипвате от са..

Sintya
03-18-2008, 14:20
Абе мога да ви кажа, от ЛИЧЕН ОПИТ, че любовта е на всякъде... даже ".. in the air", така, че сорка, ама може и да си я обича момчето...
айде пич, пожелавам ти късмет, давай само напред! :grin:

kasiopea
03-18-2008, 17:28
Изживяла съм такава любов по скайпа-часове пред компютъра,любовни писъмца и думички,обаждания...и накрая какво-едно голямо нищо.Всичко приключи,Той беше на повече от 200 км и мама не беше съгласна да се срещнем.Аз бях като обезомяла,заблуждавах се,че е възможна такава любов и само след около 3 години ще отида да уча в неговия град.
Не отричам,че някои хора се запознават чрез нета и се събират за по-дълго,но това си е чист късмет.Както при влюбването не може да се установи дали си луд по човека от плът и кръв,или от измисления от теб образ и представа.Така и тук-не може да се каже точно дали я обичаш или пък си 'хлътнал' по начина на чатене и по виртуалният й образ.Но според мен клониш към второто...После може да съжаляваш,защото си си представял нещата по-по-различен и по-розов начин, а действителността е жестока.
Интернетът е такъв,какъвто си го изградим,т.е няма граници,няма правила,няма ограничения.Ти си решаваш,но внимай,за да не плачеш и съжаляваш за изгубеното време! :-o

AFT
03-18-2008, 17:43
[quote=AFT]Не я обичаш, харесваш я просто.

ot kude si siguren,4e prosto q haresva?

pepita87
03-18-2008, 20:23
[quote=pepita87][quote=AFT]Не я обичаш, харесваш я просто.

ot kude si siguren,4e prosto q haresva?

inSane_baby
03-19-2008, 05:02
личен опит ... скайпа не е раута .. :?

личен опит №2: По скайп всеки се представя за някой друг, малко са хората които са истински. И ако все пак се обичате... нали любовта ще спаси света :) УСПЕХ! Ще ти трябва! :-)

136179
03-19-2008, 06:47
Песимисти!
мога само да ви кажа че една от най-дългите ми връзки започна с тъпи чатове в така Умразния ми Скайп .. и мислех че нищо няма да излезе .. ама нали съм по експериментите, година и малко продължи връзката - плод на чатове и смс-и.
от друга страна се чувствам задължена да добавя че няма Любов в Скайп .. има вманиачаване / пристрастяване / хлътване / флиртчета и т.н. ..не и любов.
И като кажеш 'влюбих се в нея по скайп' много нормално е да те вземат за задръстен или затворен вкъщи ...
На автора мога да кажа само - бъди реалист. Оцени реално нещата и виж докъде могат и не могат да се развият нещата м/у вас (колкото ги има).

136179
03-19-2008, 07:29
Песимисти!.


реалисти

може и така да е, но защо непременно трябва да го убеждавате че нищо няма да излезе /а за мен това е песимизъм/?

krem4et0
03-20-2008, 18:47
С моя приятел се запознахме по интернет след усилен чат 2 месеца в IRC и разменени по 2 снимки. Реших да се срещним, защото ми беше интересен като човек, но не защото съм влюбена....В последствие и това се случи и сме заедно над 3 години и половина вече. Но любов само и единствено във виртуалното пространство не съществува. Трябва да има среща очи в очи. ще дам друг пример-сощо си чатя с момче, също ми допада(даже и повече) и решаваме да се видим. Той идва до моето село с колело от съседнот, а аз просто не мога да изтрая срещата ни от 1 час. Не знам на живо ме отблъсна. Интернет е добър начин, но само зяа запознанство!

AFT
03-20-2008, 19:41
[quote=AFT][quote=pepita87][quote=AFT]Не я обичаш, харесваш я просто.

ot kude si siguren,4e prosto q haresva?

AFT
03-20-2008, 19:44
Песимисти!
мога само да ви кажа че една от най-дългите ми връзки започна с тъпи чатове в така Умразния ми Скайп .. и мислех че нищо няма да излезе .. ама нали съм по експериментите, година и малко продължи връзката - плод на чатове и смс-и.
от друга страна се чувствам задължена да добавя че няма Любов в Скайп .. има вманиачаване / пристрастяване / хлътване / флиртчета и т.н. ..не и любов.
И като кажеш 'влюбих се в нея по скайп' много нормално е да те вземат за задръстен или затворен вкъщи ...
На автора мога да кажа само - бъди реалист. Оцени реално нещата и виж докъде могат и не могат да се развият нещата м/у вас (колкото ги има).

Ето, аз казах същото. То може да започне в скайп и докато е само в скайп е увлечение, но чак след като се запознаете може да се нарече любов. Не казвам, че след като се запознаете нямате шансове за нещо голямо и т.н.

aninceto
03-20-2008, 19:52
Така....Според мен ти не я ОБИЧАШ, а просто я харесваш!Тя те привлича,така да се каже физически или психически,симпатична ти е,но в никакъв случай не изпитваш любов към нея-СКАЙП ЛЮБОВ не съществува!Май се изразих доста неприятно... :-o Извинявай,ако с нещо съм те обидила.Както и да е!Та,на живо си е едно,през интернет друго.Излезез навън,поогледай се и го остави тоя скайп!Хайде,късмет :-) 8) Стискам палци да успееш в търсенето и пак извинявай,ако има нещо! :) :) :)

SaFeMyLoVe
03-22-2008, 10:45
ха.. това не е любов..просто привличане :) колкото е по-далече,толкова повече искаш да си с нея :)

mese4ka
03-22-2008, 12:13
личен опит ... скайпа не е раута .. :?
+ още 1 :grin: грешка е голяма ... няма интернет любов.... може би нещо в нея ти е допаднало но до любов ... просто превличане :)

Anabel
03-22-2008, 12:18
Ти явно просто си внушаваш,че я обичаш.Харесваш я по характер,ако си я виждал на снимка-те привлича.За да заобичаш един човек трябва да мине много време.Според мен ти не я обичаш,а просто това е увлечение.За да обичаш един човек ти трябва да се жертваш за него да правиш всичко за него..А и по скайпа наистина работите не винаги стават.Опитай се да я забравиш и си намери друго момиче.Все пак тя не е единствена...

Magic_Girl
03-22-2008, 12:38
6te ti kaja s men kakvo stana...Vlubih se v mom4e koeto be6e samo na 70 km ot Haskovo,no taka i ne se vidqhme.Sega ti se stryva,4e tq e edinstvena,no 6te vidi6 4e tova 6te ot6ymi s vremeto,ako ne se vijdate mn 4esto.Ako go karate samo na skype...emi sled godina nai mnogo nqma da izpitva6 su6tite 4yvstva.Ne ti go pojelavam,samo ti kazvam kakvo stana s men.

Karamel4e_to
03-22-2008, 13:06
mda sluchvalo mi se e prodalji okolo 6 meseca vliubih se v nego i to mnogo predi 1 godina g.d svarshi prikazkata ni do skoro nemojeh da go zabravq no tfa sa palni gluposti po skype ne si zaslujava samo pileene na vreme i smetka na telefona a dori edvali shte se vidite nqma smisal :? nakraq 1niq shte e naranen no po skype vijdash neshtata taka kakto tq ti gi opisva dori ne moje da znaesh dali nz snimkite e tq moje haraktera da i e ujasen a po skype da se pravi na mila nqma smisal prosto otkaji se :? http://breaking-the-law.dir.bg/_wm/catalog/?df=244935&GDirId=327b37b71193cc6ad0d6684b74b1c0fa
ei tuka ima takava tema ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ ?

poison`girl
03-23-2008, 17:47
Случвало ми се е да си мисля че съм "влюбена" в човек който дори не съм виждала,но това е временно чувство и е просто привличане.А и разстоянието разделя :?

poison_
03-23-2008, 19:27
Тая любов май няма голяма перспектива. :o
Моят съвет е да не се измъчваш заради нея, но яко чувствата ти са толкова силни просто намери начин да се срещнете и да се разберете!

Chess
03-23-2008, 19:29
Не я обичаш, харесваш я просто. и можем да добавим че си идиот, излизай повече 8-)

FiEшЪнChE
03-23-2008, 20:03
Хахахах просто сейноче това съм го писал аз и аз имах нещо такова , виш ако не ти изневерява (което се обеди на 100%) си бади по скайпа с нея , виждай те се по рядко и така ще минат тези 2 години ;)

Creative
03-23-2008, 20:29
ne me rasmivai :grin:

tsveti91
03-28-2008, 16:14
Разбирам те напълно, май и аз съм в такава ситуация в момента запознах се с едно момче по Скайп пишем си вече 2 месеца супер много се разбираме ,но живеем мн далече един от друг имаме си телефоните говорим си и смс-чета праща мн е мил !на живо още не сме се виждали ,но пък сме се виждали по камерите,така че не знам кфо да ти кажа и аз не съм съвсем сигурна дали това е Любов.И дали въобще е възможно човек да се влюби по този начин,а ако е дали е нормално?Съвета ми е при всички положения да си запазите приятелството!!! :)

tan0
03-28-2008, 16:35
Не я обичаш, харесваш я просто. и можем да добавим че си идиот, излизай повече 8-)

+1 че си идиот и +2 да излизаш повече кретен :smt084

pechena_praskova
03-29-2008, 09:17
Няма такова нещо като скайп любов!!!! Това е просто някакво привличане,знам ли как да го нарека.. Та как може да вярвате,при условие , че всичко зависи дали имаш компютър , интернет, скайп ? ако ако ви спре нета,това означава според вас,че любовта е изчезнала ли :D :D :D :D :D :D о боже,ако някой мисли така,значи е заблуден!

amylee92
03-29-2008, 10:30
miii 4estno kazano i az iam g/d opit v tfa oba4e da ti kaja mislq 4e ako naistina q xaresva6 i kogato q vidi6 i prodalji6 da q xaresva6 moje bi 6te izlezne neto :grin: a puk i az taka sus moito gaje se zaponzaxme po skype iii tfa be6e min god a toi su6to ne e ot moq grad iii naistina ni e trudno oba4e kato se vidqxme i naitsina se xaresaxme a sq stignaxme do polojenie 4e se obi4ame vijdame se po rqdko i e qko trudno oba4e vse pak vuob6te ne sujalqvam za6toto toi e to4no tani pperfektniq za men i sum mn 6tastliva 4e se namerixme tui 4e vnimavai kvo pravi6 da ne sajelqva6 posle 8)

Hrdcore`Lady
03-29-2008, 10:52
В същата ситуация съм. Каквото и да ти казват, ти си знаеш, че е любов, до доказване не противното. Само че трябва да се видите няколко пъти и ако тогава всичко е ок, можеш да мислиш за по-нататък. Има един момент във връзката, когато и двамата трябва да решите дали да продължите. И ако тогава и двамата сте на едно мнение, ще свикнете и годинките така ще си минат. Винаги може да се случи нещо и да се разделите, но ти трябва да направиш всичко по силите си, за да го запазиш.

S_T_E_V_E
03-29-2008, 14:54
Не я обичаш, харесваш я просто. и можем да добавим че си идиот, излизай повече 8-) Хахаха :razz:

anito_90
03-29-2008, 16:22
Точно това изпитвам аз в момента! Обичам го..искам да съм с него.. желая го толкова много... Никога и никой няма да може да разбере, какво точно означава това да обичаш някой.. от СКАЙП... да обичам човек, който даже не си виждал. Да живееш заради него.. заради оная среща след време, когато ще се видите! Просто.. не може да се опише..трябва да се почувства! Не говорете абсурдни неща, неща който даже не сте изпитали! Единственият ми съвет към теб е да чакаш, както правя и аз! Търпението.. е най-важното! Пожелавам ти успех, и дано да се получат нещата!

sladkata_presi
03-29-2008, 16:35
Не си я виждал така ли?Ами ако е 200 кг.дебелана пак ли ще я харесваш?Според мен това е симпатия нищо повече.Не се захващай с връзки по чатове,защото не винаги знаеш какъв човек седи зад другата страна на монитора.Бих ти казала само това,останалото е излишно.

BlindedAngel
03-29-2008, 21:16
Ае няма такива неща...Как може да "обичаш" някого при положение че не си го виждал...Любовта се проявява след известно време в една връзка когато си знаете всички кусури и въпреки всичките плюсове и минуси искате да сте заедно... :)

m3ch3ncee
03-30-2008, 19:21
Off molq vii prestanete s tiq gluposti! Liubov po skype?? Ti izobshto znaiesh li kvo e liubov?Ne e da vlezesh vecher v skype i da si kajete " miloo mn mi lipsvash obicham te ala bala vliubena sam v tebe mn koga shte se vidim..." Umiram ot smqh kogato nqkoq moq priqtelka mi kaje "imam si gadje veche" a kato q popitam otkude i kak sa se zapoznali i kak im e bila purvata sreshta mi kazvat " ama nie samo po chata".. I kva e taq liubov? Sha vi kaja-zabluda! Istinskata liubov ne moje da se opishe.Kvo po skype da ne bi da se dokosvate ili celuvate?Da ne bi da si govorite milo (ochi v ochi a ne chrez pisane) ? Da ne bi da se pregrushtate i da useshtate tezi hubavi chuvstva kogato se durjite za rukata ili prosto se gledate v ochite??! Nqma takava liubov po chata ! Vsichko e falsh proumei go ! :-x

TinkyWinky
03-30-2008, 19:40
Една моя приятелка "ходеше" по чата на 2 пъти ...
което според мене си е смешка щото едва ли някога ще се видят... и как може да те радва само писането с някой... и когато не можете да си пишете нещо да се ядосвате... разочарования постоянно... то като не е да се видите и да си се порадвате... ако мислиш, че наистина имате шанс - твоя си работа
за мене тея раоти по скайп... не мерси 8-)

vesito13
03-30-2008, 19:57
я стига с тея коментари че това не може да е любов :-x може и още как . има такава любов и аз я изпитвам в момента само че при мен не е разстояние , а разлика във възраста , но аз и моето момче се обичаме и ще се борим колкото е нужно за нашата лубов . ако наистина обичаш това момиче не се отказвай , бори се за нея и тези две години ще минат и ще сте заедно ако я обичаш наистина никога не се отказвай и така един ден ще се съберете . пойелавам ти много успехи и стискам палци :)

m3ch3ncee
03-30-2008, 20:12
я стига с тея коментари че това не може да е любов може и още как . има такава любов и аз я изпитвам в момента само че при мен не е разстояние , а разлика във възраста , но аз и моето момче се обичаме и ще се борим колкото е нужно за нашата лубов . ако наистина обичаш това момиче не се отказвай , бори се за нея и тези две години ще минат и ще сте заедно ако я обичаш наистина никога не се отказвай и така един ден ще се съберете . пойелавам ти много успехи и стискам палци

:lol: :lol: :lol:

Milaaa mn se zablujdavash ama mnogoo!!

Hit_My_Heart
03-31-2008, 03:28
Никога не се отказвай от това за което сърцето ти се бори.Ако се предадеш ще съжеляваш цял живот защото ако опиташ и не стане работата поне ще знаеш че си се пробвал.Нищо не губиш!!!И не слушай тъпи коментари от рода 4е си бил задръстен щото си си 4атил с нея по цял ден и си седял вкъщи и не си излизал по цял ден.Това може да го каже само един човек който не се бори и няма търпение.Къде е казано че любовта не може да бъде такава.Хубаво е и да се срещнете за да видите как стоят и нещата на живо.Това също не е за подценяване.Според мен продължавай смело напред пък ако не стане поне ще знаеш че си пробвал.Живота е странно нещо и понякога няма логика за някои неща.И най важното ВЯРВАЙ!Желая ти късмет и дано всичко да стане както го искаш...

F_CK_all_I_need_is_U
03-31-2008, 07:22
mi i na men mi se e sly4valo tfa :D mi lubovta ot razstoqnie e vazmojna mi 6tom se obi4ate zemete se :P moito BF be6e v italiq i mn se obi4axme i se vijdaxme samo lqtoto (zabeleji 4e govorq v minalo vreme vse pak :S )

_DaYa_
03-31-2008, 14:24
малии всички сте толкова отрицателно настроении....чак ме е страх да си изкажа мнението :booooomb: :oops:
и аз по сащия начин се запознах с едно момче по скаип писахме си 6 месеца и ние се влюбихме, само дет не ни деляха 230 км а ....2 600 км от Тутракан до Лондон.Обаче, съдбата се намеси и аз отидох в лондон.Видяхме се само 8 пъти за по 6 часа и супер много се влюбихме :shock: ще се видим след 4 месеца чакам с нетърпение този момент защото го чакам от 9 месеца и не съм му изневерила, а съм имала много шансове...и това което искам да кажа е че от вас зависи но трябва да се убедиш че тя също ще чака, или се уговорете да си поддържате вразката и като се видите да сте заедно...все пак...каквото е писано това ще стане :-o
на тая връзка мога само да кажа само едно евала и брав0о...възхищавам ви се
малиии мерсиии много сладко прозвуча *hug* :oops: Мога да кажа че ако всеки ден един човек ми казва като теб "възхищавам ви се" или пък" още малко остава ще се справите" дните ще минават много по-лесно.И това не е само за мен, а за всички връзки от разтояние.Много по-лесно ще издържат на времето и разтоянието ако има някой който да им казва по някоя мила дума за любовта им, защото както при всяка връзка понякога губиш надежда, любовта ти отслабва.Но ако някой ти каже нещо подобно, силите ти да се бориш се възвръщат на 101% :) благодаря ти :.h0t_bAbE.: :-)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
03-31-2008, 22:08
Не мога да повярвам колко (да не кажа силни думи) лекомислени хора са писали в тази тема!!!

1. Според вас любов не може да има, ако не си виждал човека, в който си влюбен и това са глупости а не любов!!! Представям си какво разбирате под любов щом най-голямо впечатление ви прави това, че не са се виждали! ЛЮБОВ не значи само да харесваш някого външно, а и да го обичаш!!! А да обичаш не означава да харесваш само външността!!!

2. Вие не можете да кажете че той е „идиот” , че не е наистина влюбен, че не обича това момиче, а само се заблуждава и какви ли не още глупости... Той най-добре си знае какво чувства!!! Аз съм убедена че всички, които сте писали тук сте влюбени по един или друг начин!!! Това че неговия начин ви е непознат не означава че любовта му не е истинска!!!

Никой не се влюбва насила! Това просто се случва! Ти си се влюбил в момиче което е далеч от теб, но ако наистина я обичаш разстоянието не би трябвало да повлияе на чувствата ти! А и вие ще се виждате, не всеки ден, но все пак... ! Връзката от разстояние е трудна, но не невъзможна!

УСПЕХ !!!
:) :) :)

alleks
04-01-2008, 00:27
:oops: :oops: Просто я харесваш по характер и я смяташ за симпатична предполагам,ако си виждал снимки и за красива => което те кара да си мислиш че я обичаш,нооо любов през скайп според мен няма как
на същото мнение съм

Violenza
04-01-2008, 06:22
баси.. 260 км колко малко ми се виждат.. почти нищо...
бтв т'ва е сериозно.

Adurna
06-23-2008, 16:29
Как може да говориш за любов по скайп?Ако се виждахте,дори и рядко,би билко добре.Тогава скайп щеше да е просто начин да си говорите.Но цялата ви връзка да е изградена само на това?Не мисля,че е възможно.Намери си по-реална любов.

TheMaggie
06-23-2008, 16:39
Няма такъв филм. :lol:

Blo0dyBitch
06-23-2008, 16:46
па тая тема е от март... КОЙ я изрови?! :o
хората наживо са различни,може да си мислите,че се "обичате",но това НЕ е така(поне докато не излезете 2-3 пъти и не си паснете)
не искам да разбивам ничии детски представи(казва 15 годишната наивница :shock: ) минала съм по тоя път -може след като се срещнете да сте на същото мнение(че даже и по-влюбени),но дотогава не влагайте празни надежди...

NaNa_SladuRana
06-23-2008, 22:13
Skype Любов ? :shock: Това е като летящ слон :razz:

cS_LaMeRkA
06-23-2008, 22:26
Любов по Skype не е оферта... защото колкото и да се обичате един ден... ще започне да ви липсва точно това което на живо можете да правите.... целувки/прегрътки и т.н...

vesssiii
06-24-2008, 13:39
ТОВА НЕ Е ЛЮБОВ!!!!!!!!!!!!!!!!
ТОВА Е ПРИВЛИЧАНЕ,защото не можеш да е видиш,а снимките са и готини и ти се иска да си до нея..Но това НЕ е любов!!!!!

ludo_momiche
06-24-2008, 13:42
Еми нека започна с моята история...един ден се запознах с едно момиче (по скайп) което е от град на около 260 км от моя минаха няколко месеца и аз постепенно започнах да се влюбвам в нея (по скайп... :shock: ) незнам как стана ама в последствие разбрах, че тя също се е влюбила в мен( и цялото действие се развива по скайп без да сме се виждали и един път на живо)...проблема е, че няма да имам възможност да се виждаме често с нея (е след 2 като завърша ще уча в нейния град ама 2 години са бая време), а смятам, че тя е единственото момиче което мога да обичам така и да желая да сме заедно толкова силно... незнам какво да правя :( дайте някакви съвети, идеи, предложения каквото и да е.

7 точка от правилата!
moderated by Coki

Не е възможно чак да си влюбен...може да ти е харесала като характер и още не знам си какво ,но аз не виждам много надежда във вашата връзка...съжалявам за писимизма си,но това е моето мнение,ти решаваш! А и далечко сте наистина един от друг. Трябва на истина много силна любов, за да преодолеете разтоянието.

DeS1Ty
06-24-2008, 21:57
да бе..sKype любоВВ :lol: глуПостиииииии!

hgfh
06-25-2008, 01:31
eiii 4oveko tova ne e lubov a dosta silno privli4ane ..sigyrna sum 4e ako sprete da si pishete do nqkolko meseca vsi4ko shte otmine.. :)

TheNewReligion
06-25-2008, 02:18
Не я обичаш, харесваш я просто. и можем да добавим че си идиот, излизай повече 8-)
Има нещо такова ... 8-)

crazy_girl96
06-25-2008, 09:19
Не я обичаш, харесваш я просто.

gothic_angel
06-25-2008, 10:33
Не я обичаш, харесваш я просто.
Дам..

just_m3
06-25-2008, 12:09
EmI 4esno kazano i az sam si xaresvala mom4eta po skype koito sa bili v dr gradove :) noo tova nasitina beshe zagyba na vreme...... okaza se 4e pove4eto si imat drygi(kakto i az) i se lajexme vzaimno .... :) taka 4e.... stani ot kompa izlez poogledai se razxodi se s ffr i si nameri nqkoi momi44e koeto da si bade do teb kogato i zvanesh po gsm (naprimer) no 6te znaesh 4e tq e samo na nqkolko (kra4ki) rastoqnie ..... :) ;-) :wink: ;-) 8) :---)