PDA

View Full Version : Каква кола-маска да си купя?



LoveYou3
03-15-2008, 21:02
Здравейте. Не искам да ходя на козметик, понеже ми е солено и ме е срам :-) Реших да си правя кола маска сама, защото иначе не си е работа. Каква ще ми препоръчате? Помня, че веднъж си правих, ама беше отдавна, и не ми стигна платнената лента... Приемам всякакви съвети :)

fuklu
03-15-2008, 21:13
vzemi si lenti veet za 4ustvitelna koja i se mu4i u vas kato te e sram :D

GaBiIi__
03-15-2008, 22:01
amii veet pone na men ne mi pomagat :(

Sladyranna
03-16-2008, 03:35
Взимаш първата която видиш на щанда и ти се харесва на портфейла. Пробваш я дали ти се отразява добре и си продължаваш с нея. Ако не - идва ред на втората :)

enigma91
03-16-2008, 19:41
ами аз ползвам Lycia и съм доволна. около 90ст. е 1 лента

Just_say_no
03-16-2008, 20:43
ами аз ползвам Lycia и съм доволна. около 90ст. е 1 лента

podkrepqm :)

scanadal
03-17-2008, 08:03
Ами защо не опиташ течната кола на "Jankar".Добра е,има си и лентичка към нея в опаковката,а ако случайно не ти стигне,вземи някоя стара платнена кърпичка и пак става перфектно.

BringBackDaBeat
03-17-2008, 08:32
аз използвам тиксо и кърти мивки па вие си давайте парите за Veet

foreverr
03-17-2008, 12:21
amii veet pone na men ne mi pomagat :(E как така не ти помагат?Все пак са скъпи как така нещо не разбрах-в коя област от тялото ги използваш?

GaBiIi__
03-17-2008, 17:39
amii veet pone na men ne mi pomagat :(E как така не ти помагат?Все пак са скъпи как така нещо не разбрах-в коя област от тялото ги използваш? amii po princip ot veet ne sam dovolna nad ustana ot tqx izlizat papki a ot nqkoi drugi ne iii za racete sa6to prostoo ne se maxaxa za tva nai dobre kola maska :) ;);)

Sladyranna
03-25-2008, 19:26
аз използвам тиксо и кърти мивки па вие си давайте парите за Veet

:-o :shock: :shock: А да знаеш, че не е полезно за кожата?
Незнам дали това беше базик, но ако не е ти давам сериозен отговор.

Undying
03-25-2008, 19:30
аз използвам тиксо и кърти мивки па вие си давайте парите за Veet

:-o :shock: :shock: А да знаеш, че не е полезно за кожата?
Незнам дали това беше базик, но ако не е ти давам сериозен отговор.
:lol: :lol: :lol:

Мисля че е ясно,че беше шега :lol: С тиксо какво можеш да махнеш-нищо :lol:

evelinka1122
03-25-2008, 19:32
Aз ползвам на Thalloderma има ги по аптеките :) Но тая маска е повече за проблемна кожа- акнето... ако ти е такава кожата ползвай я няма да съжаляваш :)

foreverr
03-25-2008, 19:36
Aко ще си правиш кола маска на ръцете или краката си вземи някакви от препоръчаните досега лентички(но доста хора се оплакват от лентичките вийт така че го има в предвид)А ако си правиш кола маска на интимните части или на мишниците аз ти препоръчвам течната кола маска на Jankar-Сара. Ако имаш въпроси точно как да я използваш мога да ти обясня подробно и точно :)

Liar
03-25-2008, 20:12
Aко ще си правиш кола маска на ръцете или краката си вземи някакви от препоръчаните досега лентички(но доста хора се оплакват от лентичките вийт така че го има в предвид)А ако си правиш кола маска на интимните части или на мишниците аз ти препоръчвам течната кола маска на Jankar-Сара. Ако имаш въпроси точно как да я използваш мога да ти обясня подробно и точно :)
Тази Сара не е ли студена?Как се процедира с такова нещо :-o

Just_say_no
03-26-2008, 16:54
Aко ще си правиш кола маска на ръцете или краката си вземи някакви от препоръчаните досега лентички(но доста хора се оплакват от лентичките вийт така че го има в предвид)А ако си правиш кола маска на интимните части или на мишниците аз ти препоръчвам течната кола маска на Jankar-Сара. Ако имаш въпроси точно как да я използваш мога да ти обясня подробно и точно :)
Тази Сара не е ли студена?Как се процедира с такова нещо :-o

оф.. голяма играчка е тва... много се цапаш.

ако си земеш в тубичка - намазваш го там където трябва, залепяш лентата притискаш и дърпаш

ако си вземеш от другата - правиш я на топче, нанасяш притискаш, дърпаш, пак го правиш на топче и така докато решиш, че тва топче вече не става и си правиш ново.

Fesho
03-26-2008, 16:57
a за колко стига една лента?! колко лв ще излезне за цялото тяло с някфи ленти средно евтини?!!?!?

gorska
03-26-2008, 17:05
Te се използват многократно, а и можеш да ги замениш с най-обикновено парче плат. Иначе... мисля, че 1 тубичка ми стигнала, пък може и 2, зависи колко хабиш. Лев и нещо е една опаковка.

Liar
03-26-2008, 17:12
Aко ще си правиш кола маска на ръцете или краката си вземи някакви от препоръчаните досега лентички(но доста хора се оплакват от лентичките вийт така че го има в предвид)А ако си правиш кола маска на интимните части или на мишниците аз ти препоръчвам течната кола маска на Jankar-Сара. Ако имаш въпроси точно как да я използваш мога да ти обясня подробно и точно :)
Тази Сара не е ли студена?Как се процедира с такова нещо :-o

оф.. голяма играчка е тва... много се цапаш.

ако си земеш в тубичка - намазваш го там където трябва, залепяш лентата притискаш и дърпаш

ако си вземеш от другата - правиш я на топче, нанасяш притискаш, дърпаш, пак го правиш на топче и така докато решиш, че тва топче вече не става и си правиш ново.
Мерси.А да питам ако кола маската не е в тубичка ама плик как се ползва?Аз дори не мога да се добера до съдържанието,то е залепнало :-o Извинявам се ако въпросите ми са глупаво но досега не съм се обезкосмявала сама а в салоните все с топли коли маски работят а аз се добрах до някоя студена...
Фешо лентичките са около 1.50 едната.Аз съм си взимала кутия беше около 11-12 лв и ми стигна за целите крака.
Тези лентички се продават и единично и едната се разделя на две и двете страни се използват(поне е така при тези които съм си взимала).Една лентичка(двустранна) може да се използва до 4 пъти общо.В смисъл като разделиш една лентичка на две едната и част се ползва два пъти-втория път обаче почти не маха косми.С лентичките дават и едни кърпички с които след обезкосмяването се отстранява лепкавото.Ако не стигнат -лепкавото се маха и с олио за тяло-въпроса е да е нещо мазно.Лентите се дърпат по посока обратна на растежа на косъма и много рязко иначе няма да се получи нищо.
Иначе има и коли маски които излизат по 2лв и една стига цялото тяло само че с тях е доста играчка.

Just_say_no
03-26-2008, 17:20
Aко ще си правиш кола маска на ръцете или краката си вземи някакви от препоръчаните досега лентички(но доста хора се оплакват от лентичките вийт така че го има в предвид)А ако си правиш кола маска на интимните части или на мишниците аз ти препоръчвам течната кола маска на Jankar-Сара. Ако имаш въпроси точно как да я използваш мога да ти обясня подробно и точно :)
Тази Сара не е ли студена?Как се процедира с такова нещо :-o

оф.. голяма играчка е тва... много се цапаш.

ако си земеш в тубичка - намазваш го там където трябва, залепяш лентата притискаш и дърпаш

ако си вземеш от другата - правиш я на топче, нанасяш притискаш, дърпаш, пак го правиш на топче и така докато решиш, че тва топче вече не става и си правиш ново.
Мерси.А да питам ако кола маската не е в тубичка ама плик как се ползва?Аз дори не мога да се добера до съдържанието,то е залепнало :-o Извинявам се ако въпросите ми са глупаво но досега не съм се обезкосмявала сама а в салоните все с топли коли маски работят а аз се добрах до някоя студена...
Фешо лентичките са около 1.50 едната.Аз съм си взимала кутия беше около 11-12 лв и ми стигна за целите крака.
Тези лентички се продават и единично и едната се разделя на две и двете страни се използват(поне е така при тези които съм си взимала).Една лентичка(двустранна) може да се използва до 4 пъти общо.В смисъл като разделиш една лентичка на две едната и част се ползва два пъти-втория път обаче почти не маха косми.С лентичките дават и едни кърпички с които след обезкосмяването се отстранява лепкавото.Ако не стигнат -лепкавото се маха и с олио за тяло-въпроса е да е нещо мазно.Лентите се дърпат по посока обратна на растежа на косъма и много рязко иначе няма да се получи нищо.
Иначе има и коли маски които излизат по 2лв и една стига цялото тяло само че с тях е доста играчка.

ами тази в пакетчето разлепяш я там някак си и си правиш топчето... по хубави са тези в тубичката.. поне са евтини на тази марка.. мен понякога ме е яд че сам дала 15 лева да си напрая няква тъпа кола маска като има някви такива за по има няма два лева :?

Liar
03-26-2008, 17:23
Добре значи ще си взема в тубичка =)