PDA

View Full Version : ИВАН АНГЕЛОВ-новият музикален идол на България...или...



LustForSk8ing
03-15-2008, 22:35
ТВА за мене е най якия човек на Земята .... чесно!! Той има УНИКАЛЕН Глас...просто нямам думи!!! който не вярва===>http://vbox7.com/play:7472cdd2 !!! Според мене тряя да спечели той..щото...победителя в тва шоу не тряя само да може да пее...тряя да има визия да вярва в себе си...и да има силно присъствие на сцената!! ако не сте забелязали да ви кажа.... че от както е започнал мюзик айдъл... винаги ИВАН е на топа на устата!! Все за него се говори! той е култов просто!!! НЯМАМ ДУМИ!! Баси якия чесно.... иии тъпи подчертавам ТЪПИ коментари да не виждам!!!

krisi_pisi
03-15-2008, 23:09
Той е моят идол.Искам като порасна голяма да имам такъв мъж :D :grin: ama naistina :P ako go izgonqt v nqkoi kryg nqma da progledam televiziq i music aidalovci...! samo vankata
Иван Ангелов №1 !!!!! :grin: :P 8)

psychopath
03-15-2008, 23:11
няма отговора, който ми трябва, но нищо...

той и Тома ме кефят..другите не ме кефят 8-)

DeadpooL
03-15-2008, 23:41
той и Тома ме кефят..другите не ме кефят 8-)
8) 8) 8)

LadyCarameL
03-16-2008, 05:23
Ахахаха 8-) От мъжката част съм за ДенислаФ :-) и Дамян :-) Пък за Иван..мнението ми не е положително :?

DjBaloon
03-16-2008, 05:40
Не става :)

LustForSk8ing
03-16-2008, 05:54
Ахахаха 8-) От мъжката част съм за ДенислаФ :-) и Дамян :-) Пък за Иван..мнението ми не е положително :?
оооууу малкото зайче байче бъни не харесва големия лош кумчо вълчо иван....ммм жалко! Добре че тук се появява малкия сладък добричък (няма да казвам изпедерастял) ДениСлаФчуу.....

Jamalska
03-16-2008, 07:17
Ша хойм у Индия да го прайм многоженец хахаха
ей ама и котето с подписа ти не е за изпускане хах

LustForSk8ing
03-16-2008, 07:36
ам моляти се .... ванката е ...мммм аз лично ше му организирам харема....

RottenFlesh
03-16-2008, 08:11
Ахахаха 8-) От мъжката част съм за ДенислаФ :-) и Дамян :-) Пък за Иван..мнението ми не е положително :?


Аплодисменти за поредната кифла , която харесва онова педалче ДенислаФ ](*,) :evil: :smt072


ВАНКО ФОРЕВЪР 8) :smt002

alehole
03-16-2008, 08:46
ХАхахахаха тоя човек е супер готин хахаха отначало като го виждах по телевизията и :smt078 ... а Сега ми е мн забавен някак с неговите простотии :) хаха жалко че от време на време много преиграва а има потенциал и глас дано артистичността не му попречи .. :) Давай Иванее :grin: Иначе още Дамян мн ми харесва (външно а и пее добре) И Денислав абе сички :D :D

LadyCarameL
03-16-2008, 09:35
Ахахаха 8-) От мъжката част съм за ДенислаФ :-) и Дамян :-) Пък за Иван..мнението ми не е положително :?


Аплодисменти за поредната кифла , която харесва онова педалче ДенислаФ ](*,) :evil: :smt072


ВАНКО ФОРЕВЪР 8) :smt002 Ахахахахха ! :lol: Ш ма извинявЪш ама тоя Иван..ахахаххаа :lol: :lol: Струва ми се че кара късен пубертет 8-) Но не знам защо викате на ДенислаФ педалче..Може би завист? :-D Та нали той върти някаква любов (уж) с Пламена..?

LustForSk8ing
03-16-2008, 10:17
*ЦЕНЗУРА*

КАТО СВЪРШИ МюЗИК АЙДЪЛ ПАК ШЕ СИ ГОВОРИМ!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

Jamalska
03-16-2008, 10:19
e не...няма кфо да си говорим като свърши щото сеш'се че те гласуват некфи фенове и като примерно Дениславчо ли е къф е там има повече фенки от Иван няа да спечели...Там единия концерт..журито се възмущаваше как можело да отпаднат некфи дето пеели супер яко...ама няа ко да направят.

LustForSk8ing
03-16-2008, 10:24
глей са...хората тряя да са супер тъпи да изберат тоя денислаФ... ти ше ме извиняваш ам...тва си е гавра...!!! само се излагаме ние българите....то бива бива ма....са..малко по така тряя да гледаме на ннещата...

joalbrito
03-16-2008, 10:25
Тома rocks това педерасче не мое се мери с Тома

LustForSk8ing
03-16-2008, 10:29
Глей ся...тома може да е "рок" ам иван пее "дъ бест" се`ш се...Ъъъ??
Тома първо да се изкъпе...да си обръсне тиквата най-добре...и после!!!

mhmhmhmhm
03-16-2008, 10:47
Много се вживяваш.

LustForSk8ing
03-16-2008, 10:57
хехе верно е :) донякъде... не е толкова до вживяване,колкото до богато въображение... дразнят ме неправилните преценки

Madness
03-16-2008, 11:04
Съгласна
Най-якия е

Mitio_man
03-16-2008, 11:22
то не е ли Тома.и иван стаа,ама...

LadyCarameL
03-16-2008, 11:31
ОМФГ..ако всички българи подръжавахме на Иван... :lol: Опазил ни Господ!

joalbrito
03-16-2008, 11:36
да си обръсне тиквата най-добре...и после!!!а ти най-добре да се връщаш в соц време и да се включиш в БКП кат не ти харесват дългите коси и метълите :o

Briseis
03-16-2008, 11:51
<3 Иван....

Ако може да се оженя за него :-)

FTFOI
03-16-2008, 11:57
ИВАНЕ ЩЕ СЕ ОМЪЖИШ ЛИ ЗА МЕН!!! (забавна съм) :D 8-)

LustForSk8ing
03-16-2008, 11:57
да си обръсне тиквата най-добре...и после!!!а ти най-добре да се връщаш в соц време и да се включиш в БКП кат не ти харесват дългите коси и метълите :o
Как Да Нее Харесвам МетълиТе Бре...Най-Добрата Ми ПриятелКа е ДиВа МетълКа....Просто Ти ОбиДи ИВАн и Тряяше Да КАжа Нещо...

joalbrito
03-16-2008, 12:03
ОМФГ..ако всички българи подръжавахме на Иван... :lol: Опазил ни Господ!
АААА ФАКАНОТО ЗАЙЧЕ ДА МЪЛЧИ ЩОТО.... ===>
тва беше гадно аз имам 2 заека вкъщи :D

LustForSk8ing
03-16-2008, 12:08
аз също имах заек и обожавам животните!! не можеш да си представиш колко много... тва със заека не беше отправено към зайците като цяло а към тъпата зайка от форума...която ми бърка в гъза с коментарите си

LadyCarameL
03-16-2008, 13:04
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P

LustForSk8ing
03-16-2008, 13:14
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P Еи Путко...въшлива кифла смачкана... лапе просто
ае само няма да ми се праиш на много умна щото...

joalbrito
03-16-2008, 13:36
аз също имах заек и обожавам животните!! не можеш да си представиш колко много... тва със заека не беше отправено към зайците като цяло а към тъпата зайка от форума...която ми бърка в гъза с коментарите сине бе ясно ми е ама се пошегувах :-D :)

5StaR
03-16-2008, 13:37
И ше ми кажеш ли как пее толкова яко??Последната си песен я изпя грешно, невярно и даже журито му го каза. Ае гръмни се зле

LustForSk8ing
03-16-2008, 14:02
аве ей... поледната песен-ок. наистина пееше гадно ама тук=> http://vbox7.com/play:7472cdd2 кво ше кажеш! тебе те уважавам заради подписа ти...обаче да ми викаш зле...ае дръж се малко...

metal_princess. ™
03-16-2008, 14:20
NOVIQT MUZIKALEN 6UT NA BULGARIA! :grin: :grin:

Mom4eto e mn zabavno,moje da pee,ama neka spre da se ligavi.To pyrviq pyt,vtoriq,ama ve4e stava bezinteresen.

Abe ne mi e qsno 6to namesvate Denislav v anketata?kfo ob6to ima s Ivan??

LustForSk8ing
03-16-2008, 14:40
mi da ama... se pak ako se ograni4i malko... 6e e o6te po qk...

FatPanda
03-16-2008, 16:07
Иван е голям пич 8-) но понякога минава границата

LustForSk8ing
03-16-2008, 16:08
Иван е голям пич 8-) но понякога минава границата



Както казва Иван-ТОЙ Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ И МОЖЕ ДА СИ ПОЗВОЛИ ДА МИНАВА ГРАНИЦАТА!

Madness
03-16-2008, 16:11
Леллеел тва коте е ненормално.
Преди малко го пратих на един приятел...неее не мога да спра да му се радвам...

LustForSk8ing
03-16-2008, 16:20
хаха заека на 2-ра стр е о6те по як хаахах
аз от както го намерих не сам спряла да му се хиля...

RottenFlesh
03-16-2008, 16:21
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P


Кво се праиш на кроасан кат си просто тъпа кифла
Аз много мразя кифлите да се праят на кроасани
А и ти ше си останеш кифла

mulgore
03-16-2008, 16:25
Той е моят идол.Искам като порасна голяма да имам такъв мъж :D :grin: ama naistina :P ako go izgonqt v nqkoi kryg nqma da progledam televiziq i music aidalovci...! samo vankata
Иван Ангелов №1 !!!!! :grin: :P 8)
аз пък направо го искам за мъж! 8-)

Уникален е Иван..красив,има глас,забавен.. :D

LustForSk8ing
03-16-2008, 16:28
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P


Кво се праиш на кроасан кат си просто тъпа кифла
Аз много мразя кифлите да се праят на кроасани
А и ти ше си останеш кифла
Браво бе!!! едно от малкото драво мислещи същества!!! :grin:
а за "Your Nightmare" ко да ви кажа... :grin: кефите ме бе хора!!

LadyCarameL
03-16-2008, 17:23
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P


Кво се праиш на кроасан кат си просто тъпа кифла
Аз много мразя кифлите да се праят на кроасани
А и ти ше си останеш кифла Еха,откъде го прочете това 8-) Сега по-модерно е да кажеш "Много мразя некфи парцали да ми се праят на хавлиени кърпи"

LustForSk8ing
03-16-2008, 17:52
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P


Кво се праиш на кроасан кат си просто тъпа кифла
Аз много мразя кифлите да се праят на кроасани
А и ти ше си останеш кифла Еха,откъде го прочете това 8-) Сега по-модерно е да кажеш "Много мразя некфи парцали да ми се праят на хавлиени кърпи"
НУ ЗАЕЦ ПОГОДИИИИ АВЕ ЕЙ МИРИЗЛИВА ЗАЙКА ТАКАВА... АЕ КАТ НЕ ТЕ КЕФИ ТЕМАТА И Т.Н НЕ ПИШИ ЩОТО ЧЕСНО ТИ КАЗВАМ НЕ СЕ ТРАЕШ ВЕЧЕ

RottenFlesh
03-16-2008, 17:56
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P


Кво се праиш на кроасан кат си просто тъпа кифла
Аз много мразя кифлите да се праят на кроасани
А и ти ше си останеш кифла Еха,откъде го прочете това 8-) Сега по-модерно е да кажеш "Много мразя некфи парцали да ми се праят на хавлиени кърпи"

От никъде не съм го чела уе майка ти да еба
Наиш кво ме боли квой модерно много ме дразнят такива като тебе

LustForSk8ing
03-16-2008, 18:00
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P


Кво се праиш на кроасан кат си просто тъпа кифла
Аз много мразя кифлите да се праят на кроасани
А и ти ше си останеш кифла Еха,откъде го прочете това 8-) Сега по-модерно е да кажеш "Много мразя некфи парцали да ми се праят на хавлиени кърпи"

От никъде не съм го чела уе майка ти да еба
Наиш кво ме боли квой модерно много ме дразнят такива като тебе
:grin: :grin: :grin: :-P :razz:

joalbrito
03-16-2008, 18:09
:lol: :lol: :lol: Нервиш ли са?:) Дразня ли те?;] х0х0х0х Ах колко много мразя Иван,а колко много обичам ДенислаФ АХахаххаха ! ;]]] Иван на сапун:) Ти ако искаш може да го последваш 8-) :-P


Кво се праиш на кроасан кат си просто тъпа кифла
Аз много мразя кифлите да се праят на кроасани
А и ти ше си останеш кифла Еха,откъде го прочете това 8-) Сега по-модерно е да кажеш "Много мразя некфи парцали да ми се праят на хавлиени кърпи"

От никъде не съм го чела уе майка ти да еба
Наиш кво ме боли квой модерно много ме дразнят такива като тебе
:grin: :grin: :grin: :-P :razz:ae спрете се вече, няма нужда да се заяждате тук

marilyn
03-16-2008, 18:13
Мн го оби4ам тоя ИВАН :-) той не е само това на което се прави....има огромен талант.. :grin: :grin: :grin:

LadyCarameL
03-16-2008, 18:30
Айде събрахте се.. :lol:

chocoleptic
03-16-2008, 18:44
страхотен е ! обожавам го :-) ! За мен той е новия идол .. уникален глас , визия , страхотен актьор , самочувствие ..

LustForSk8ing
03-16-2008, 18:44
Айде събрахте се.. :lol:
ave ei ku4ko typa... 6ti kaja az na tebe koi se e subral

shivacheva
03-17-2008, 06:42
Той е най-добрия,най-забавния иии най-хубавия!!! Обожавам го,супер бясен е... :-) :-)
Само че спри да се връзваш на заека,просто няма смисъл... :-D

LadyCarameL
03-17-2008, 09:58
Айде събрахте се.. :lol:
ave ei ku4ko typa... 6ti kaja az na tebe koi se e subral
Ах,че ме засегна.. :)
П.С не мисля да падам на вашето ниво .. :? :-o

evi_vd
03-17-2008, 13:41
ААааАаААа Иван е УникаТ .. ще се кефа ако той спечели
Яко луТ е.. :grin: може би за тва ме кефи толко, даже повече от Денислав, въпреки че той е мн сладък (не е педерастко лайно или тама фот беше) , нооо Иван РулЗзЗ.. даЙ Ванка с теб сме 8-)

slavito007
03-17-2008, 14:30
Иван ако се поосмири малко ще има реалните шансове да бъде един от финалистите.
А за Денислав (като виждам, че и него го коментирате) ми съмнявам се да е гей, ама тва изказване за кецовете и за огледалото не ми се понрави :?

RottenFlesh
03-17-2008, 18:16
ЙЕее пича остава :grin:

unfix
03-17-2008, 18:19
ВАНКАТА Е НАПРЕД :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Майкъл Джаксън
03-17-2008, 20:57
Ако такива олигофрени ше са новите идоли? Просто си мисля, че това момче е за психиатрия, а не за шоу....
Дано да са си легнали децата....
Или дано да гледат ПЕЙ С МЕН - доста яко и емоционално, без лиготии и простотии ала Иван, а и компанията му - адаша му Иван, Андрей, дебелака Фьнки и т.н.

RoyTheReaper
03-17-2008, 21:00
Ще бъде жалко ако такъв като него стане идол.

Иначе да седи да има смях, ама да не печели. Тома>алл. :grin:

psychopath
03-17-2008, 21:17
защо има 50 теми за него

alek200
03-18-2008, 03:28
ТВА за мене е най якия човек на Земята .... чесно!! Той има УНИКАЛЕН Глас...просто нямам думи!!! който не вярва===>http://vbox7.com/play:7472cdd2 !!! Според мене тряя да спечели той..щото...победителя в тва шоу не тряя само да може да пее...тряя да има визия да вярва в себе си...и да има силно присъствие на сцената!! ако не сте забелязали да ви кажа.... че от както е започнал мюзик айдъл... винаги ИВАН е на топа на устата!! Все за него се говори! той е култов просто!!! НЯМАМ ДУМИ!! Баси якия чесно.... иии тъпи подчертавам ТЪПИ коментари да не виждам!!!

Аз лично го харесвам само заради страхотният глас ,а иначе си е пълно ку-ку и трябва да го приберат да се лекува.И все пак трябва да спечели MI 2 !!!

(Той може да пее страхотно, а на сцената се лигави,жалко защото има възможности да пее всякъкъв жанър все пак е завършил Музикална Академия )

air_J
03-18-2008, 08:07
Продължавам да твърдя, че прекалява с ебавките, иначе е пич. Но може да прави всичко това, щото нали бил съквартирант на останалия на второ място в миналия Мюзик Айдъл и може да иска да отмъщава, еба ли му майката. Но си вкарва чудавищни автоголове с тези изцепки, единственото което постига е да дразни супер много журито, но не и да печели нови фенове. Ако беше престанал с лигавщините още на кастингите щеше да е сигурен победител.

MajeStic
03-18-2008, 12:50
И нито един от дадените(дебилни)отговори в анкетата не изказва моето мнение. Добре пее момчето, не гледам много пей с мен, но съм виждал някой негови изпълнения. Да, дебилен е, но се вижда, че иска да се промени, а и като гледам журито се държи повече за неговия глас. Вижда се, че иска да се промени. Все пак е келеме при излизането пред публика и камери, но има хъс да става и pro :Р

Presley
03-18-2008, 23:53
Иван е страхотен певец.Не мога да пестя суперлативи по негов адрес,эащото и уникален талант.Съчетава толкова неща в едно.Но най-осеэаемото е ГЛАСЪТ му.Роден е эа да пее,това е ясно.И преди всичко е страхотен човек. :)

LustForSk8ing
03-21-2008, 14:22
АЙТОООС 30 000 .... НАЙ-ГОЛЕМИЯ !!!!

enrique_fenka
03-21-2008, 16:30
Mмм Иван е мой човек беее :grin: Той ще бъде новия музикален идол на България :)

LustForSk8ing
03-21-2008, 21:25
Mмм Иван е мой човек беее :grin: Той ще бъде новия музикален идол на България :)
eee samo tva da se 4uva :P

sladur4e_yo
03-22-2008, 06:27
Иван Ангелов наистина има много хубав глас и присъствие на сцената,но това не му дава никакво право да обижда останалите участници и журито.Поведението му за мен е извън всякакви норми.Ако не се държеше по този начин,щеше да е много по-добре.
П.П.Това е лично мнение.А относно анкетата,не мисля,че като ти не харесваш Денислав,трябва да пишеш,че е педерас или там каквото беше написал/а.Всеки си има лично мнение по въпроса,но това не значи,че трябва да обиждаме участниците.Всеки си има свои представи за мода и визия. :)

LustForSk8ing
03-22-2008, 15:28
ne sam kazala 4e denislav ne e moderen...naprotiv moderen e i imenno zatva e pederast...6toto modata v momenta iziskva si4ki myje da se obli4at i da se darjat kato pederasi!!
a za ivan...kvo da kaja...

blahblahblah
03-22-2008, 16:23
Вторият отговор е интересен:


Ако не спечели...тряя се обеся...баси лигавия народ на България...само курви и педали ли ше печелят?
Иван от кога не е лигльо?


А адашът може да пее хубаво, ама си остава джи ей уай. :D

LustForSk8ing
03-22-2008, 16:42
Вторият отговор е интересен:


Ако не спечели...тряя се обеся...баси лигавия народ на България...само курви и педали ли ше печелят?
Иван от кога не е лигльо?


А адашът може да пее хубаво, ама си остава джи ей уай. :D
глей ся... не съм казала "лигав народ" в такъв смисъл... Иван е олигофрен... казах лигав в смисъл някъв изнежен...педераски!

blahblahblah
03-23-2008, 17:28
Разбирам. :)

LustForSk8ing
03-23-2008, 19:30
mi to ostava6e i da ne razbira6!! to po-prosto ot tva ne moga da go obqsnq!

LoLi_PoP
03-24-2008, 14:55
ne mi e ot favoritite :? prekaleno mn se ligavi,no nqma spor ima strahoten glas :smt007

unfix
03-24-2008, 16:41
Това , че се лигави е негова стратегия.Още преди да е отишъл в Мюзик Айдъл той е мислил и си я направил.Иначе не е такъв човек в "другия" живот.Той се различава по този начин от другите - той си прави каквото си поиска и както си поиска.С това печели много - било то зрители , бито то симпатия ;) Това го прочетох в статии , специално за Иванчо ;>

Skullbreaker
03-24-2008, 19:14
НАЙ-ГОЛЕМИЯТ :) . Пича има глас , прави шоуто , прави на пук на всички измислени български медий и опити за ентъртейнмънт и се справя страхотно. Постигна си и целта , в момента цяла България говори за него , а почето като пуснат Айдъла само чакат той да дойде , не ги ебе за другите.

А иначе съм за Томата :) .

evi_vd
03-24-2008, 19:19
твърдо съм за него :grin:
а бтв с Люси са мн хубава двойка .. ако земат да се земат хих, големи благуни ще са :smt007

d1zzy
03-24-2008, 20:50
Иван от Айтос... Най-големия! :grin: Страшно ме кефи, кефи ме как не му пука от мнението на хората ами прави всичко както на него му изнася :D Отличава се от другите участници, повечето от които са страшно безлични и незапомнящи се.

FTFOI
03-25-2008, 08:56
с риск да се потретя в тая тема сигурно...

НАЙ-ГОЛЕМИЯ!

8) 8) 8) 8)

miloto na miloto:P
03-25-2008, 09:57
аз съм от тия 30 000..Айтос и познавам Иван..и то е ясно де.. всичко си е просто сценарии..поза и т.н. ..толкова ненормални хора по рождение няма да пуснат в национален ефир..да факт е,че всичките му близки супер мн се срамуфат,заради прекаленирте му идиотщини..но той просто се откроява по този начин,ако беше тихичък и кротичкъ нямаше да прави впечатление..готин е,кой може да го отрече..и все пак е от Айтос..тук само хубави хора 8)

Ellie
03-25-2008, 14:27
Кефи ме 8)

Не му пука от нищо, а и има много добър глас :)

vercheto
03-25-2008, 15:01
Продължавам да твърдя, че прекалява с ебавките, иначе е пич. Но може да прави всичко това, щото нали бил съквартирант на останалия на второ място в миналия Мюзик Айдъл и може да иска да отмъщава, еба ли му майката. Но си вкарва чудавищни автоголове с тези изцепки, единственото което постига е да дразни супер много журито, но не и да печели нови фенове. Ако беше престанал с лигавщините още на кастингите щеше да е сигурен победител.
+1

KiFy
03-25-2008, 15:08
Не е чак толкова зле момчето, ама изобщо не го харесвам.. много идиотски се държи според мен, чак пък прекалява на моменти.. Но вижте сега Тома (за сега неговото име съм научила най-вече, той ми е идол :) , че има обсада на ТВто вечер и не мога много да го следа много много :D ), но имаше и една Елена, ако не се лъжа, и Пламена (малко ми е наперена, ама хубав глас има 8) ) ии една такава пълничка.. май Деница се казва .. та те много хубаво пеят.. Аа и Шанел също е добре.. ама тая година май всички са по-добре от миналата :P

PinkFloydSound
03-25-2008, 15:34
твърдо съм за него :grin:
а бтв с Люси са мн хубава двойка .. ако земат да се земат хих, големи благуни ще са :smt007
ами ако Иван беше лезбийка...щеше да е възможно...щото Люси Е 8-)





НАЙ-ГОЛЕМИЯТ

PinkFloydSound
03-25-2008, 15:36
има си страхотен глас Иванчо :P 8-)


а за денислав-поне да можеше да пееше, ама не може :lol:

Alcohooligan
03-25-2008, 15:47
вие май не можете да схванете, че 90% от нещата, които се случват в тва предаване са по сценрии... :-o

PinkFloydSound
03-25-2008, 16:02
вие май не можете да схванете, че 90% от нещата, които се случват в тва предаване са по сценрии... :-o
е, то това е много ясно...даже може и резултатите да са нагласени

btw и аз съм от Ловеч, ти от кое даскало си? ако искаш ми пиши лично :)

macka123
03-25-2008, 16:03
За мен има невероятен глас , но прекалява с лигавщините.Не усеща къде прекалява.Иначе е мноо сладък и пее невероятно

Eli&gt;&gt;&gt;
03-25-2008, 22:35
Най-Големия :D :evil:

5StaR
03-25-2008, 23:12
I think he sux..ae peace

Entombed
03-26-2008, 02:19
Истината е в ТОМА е те това е човека

_summer_girl_
03-28-2008, 14:31
аз гласувах за Иване, ще се омъжеш ли за мен :D :D :D :D :D ае мн сте зле.Има мнооооооооооогоооо време докат доди финала то 1 концерт напрайли и аре Иван - новият Мюзик Айдъл.Вий па отде знайте, че ще е той, може би ще съм АЗ :P :D :D :D

LustForSk8ing
04-05-2008, 17:46
Това , че се лигави е негова стратегия.Още преди да е отишъл в Мюзик Айдъл той е мислил и си я направил.Иначе не е такъв човек в "другия" живот.Той се различава по този начин от другите - той си прави каквото си поиска и както си поиска.С това печели много - било то зрители , бито то симпатия ;) Това го прочетох в статии , специално за Иванчо ;>
:grin: :grin: :grin:

LustForSk8ing
04-05-2008, 17:48
аз съм от тия 30 000..Айтос и познавам Иван..и то е ясно де.. всичко си е просто сценарии..поза и т.н. ..толкова ненормални хора по рождение няма да пуснат в национален ефир..да факт е,че всичките му близки супер мн се срамуфат,заради прекаленирте му идиотщини..но той просто се откроява по този начин,ако беше тихичък и кротичкъ нямаше да прави впечатление..готин е,кой може да го отрече..и все пак е от Айтос..тук само хубави хора 8)
tva za hubavite horca v aitos e napuuuulno vqrno ! :grin:

Gothique&amp;#9835;
04-05-2008, 18:48
Когато е сериозен и не се държи като задник е готин прави смях но понякога супер прекалява и виси на косъм да не го изритат иначе само заради него и Тома си струва да го гледам тва иначе е доста скучно

psychopath
04-05-2008, 19:48
максимално тъпата анкета

LustForSk8ing
04-06-2008, 10:00
максимално тъпата анкета
da be 100% :razz:

machoka
04-21-2008, 06:29
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=160642