PDA

View Full Version : Нуждая се от помощ!Страх ме е ...



apologize_66
03-15-2008, 22:38
Здравейте!За първи път пиша тук,но са ми казвали,че давате добри съвети.Намирам се в изключително заплетена ситуация...
С Ицо се познаваме от 2 години...Тръгнахме няколко седмици,след като се запознахме.От тогава до сега,все се разделяме и събираме...Караме се непрестанно,но след малко ни минава и пак сме заедно.Не мога да си представя,как съм имала сили за всичко това!Преди 1 месец се разделихме,окончателно...И чак тогава,започнах да осъзнавам някой истини.Разбрах,че си е имал и други "забежки",спал е с други и въобще,всичко което може да се нарече изневяра.Замълчах си пред него,и не му казах,че знам.Пишеме си всеки ден в скайпа,от както се разделихме...И видях истинската му същност.Не беше този,за когото го мислех...Започна да се държи гадно с мен,да ме обижда...От общи приатели разбрах,че бил съсипан,не излизал,не говорел с никой.Бил им споделил,че се държи лошо с мен,защото любовта му към мен го побърквала...Че не можел да си представи,как на мен ми било все едно,а той страдал и заради двамата...Напротив...Аз страдам също!Обичам го,но не искам да страдам повече...Вдруги ден съм на рожден ден на наш общ приател...И той ще е там...Страхувам се,какво може да направи...Ами ако вдигне скандал и провали празника на приателя ни?Той ми каза,че още нищо не см видяла.Или ще бъда с него,или с никой друг.Не искам да го виждам,камо ли да говоря с него.Но кажете ми как да се държа,като ще сме заедно,едва ли не цяла вечер.Моля помогнете ми !!!!

comics
03-16-2008, 05:03
обясни на приятеля ти ситуацията и или ти няма да отидеш, или бившият ти. Помисли си. Дали си струва да му развалите празника със скандалите си. Не е ли по-д0бре да пропуснеш ?

ad_infinitum
03-16-2008, 05:18
ВАРИАНТ Е ДА ПРОПУСНЕШ ПРАЗНИКА, НЕ Е ФАТАЛНО, ТОЙ АКО ТИ Е ПРИЯТЕЛ ЩЕ ГО РАЗБЕРЕ...КАТО ЦЯЛО... НЕ Е ДОБРЕ, НО ПЪК МОЖЕ И ДА ОТИДЕШ, КАТО НЕ ОБРЪЩАШ НИКАКВО ВНИМАНИЕ НА БИВШИЯ ТИ! :? :x :x

GameMaster
03-16-2008, 06:17
oh oh oh tova e gadna situaciq :( Ami otidi na rojdeniq den i se zabavlqvai...ne mu obryshtai vnimanie.Pyk ako iska da ti pravi skandali go izvejdash drugade.Pyk i za vsichko koeto se sluchva mejdu vas toi e vinoven.Vse pak koi na kogo e izneveril a??? Taka che da ne mu znae mnogo ustata i da ne ti se pravi na mnogo lubveovilen shtoto ako go napipam lichno az shte go natupam 8-) Taka che spokoino vsichko shte e dobre.Haide uspeh :-P

MartiSSima
03-16-2008, 14:58
Има два варянта отиваш и се забавляваш като му обясняваш че не искаш никакви контакти с него или не отиваш.Лично мое мнение е да идеш, това че той ще е там не означава че трябва да му позволиш да ти се качи на главата и да те прави луда със скандали и обидни реплики.Като цяло той сам си е виновен да доведе вашата връска до края й.Обясни му че вече незначи един вид нищо за теб и че не искаш нищо от него.
Тея реплики ако ти не си с мен няма да си с никой друг почти едно 80% от момичетата сме ги чували.От личен опит смятам че нищо няма да ти направи най много да се сдърпате и един от двамата да си тръгне.Забавлявай се на рожденния ден и не му позволявай да помрачи празника.Все пак за толкова време заедно в което си преживяла изневери и т.н сега е време ти да се забаляваш и да живееш.Вече той не определя кога и какво да правите.Човек сам си е господар на себе си!

h0t_bAbE
03-16-2008, 15:06
Има два варянта отиваш и се забавляваш като му обясняваш че не искаш никакви контакти с него или не отиваш.Лично мое мнение е да идеш, това че той ще е там не означава че трябва да му позволиш да ти се качи на главата и да те прави луда със скандали и обидни реплики.Като цяло той сам си е виновен да доведе вашата връска до края й.Обясни му че вече незначи един вид нищо за теб и че не искаш нищо от него.
Тея реплики ако ти не си с мен няма да си с никой друг почти едно 80% от момичетата сме ги чували.От личен опит смятам че нищо няма да ти направи най много да се сдърпате и един от двамата да си тръгне.Забавлявай се на рожденния ден и не му позволявай да помрачи празника.Все пак за толкова време заедно в което си преживяла изневери и т.н сега е време ти да се забаляваш и да живееш.Вече той не определя кога и какво да правите.Човек сам си е господар на себе си!
+1

evelinka1122
03-16-2008, 15:09
Отиди на РД-то, гледай си кефа, ако ти направи скандал вариант е това което каза ^Game_Master_F^ дръпваш го наствани и толкова, пък тоя глупак няма никакво основание да ти прави скандали и да ти иска сметка що не та боляла... и т.н., при положение че той ти е изневерил!!! Аиде Успех! :)