PDA

View Full Version : абе не знам какво ми става... но става нещо



alexandros
03-16-2008, 00:10
От време на време ми излизат някакви многобройни подути , червеникави , твърди , тънки , с всякакъв размер ( най често дълги ) черти по кожата и се усещат по скоро като парещи от колкото като сърбящи . Проверих се да нямам спин и прочее гнусотий на 3 места включително и в кръводарителния център два пъти като се има предвид че последня ми полов акт е бил преди повече от 5 месеца . Не е нормално това което ми става.. винаги съм се радвал на добра физическа форма и здрава имунна система . Ако някой е имал или има такъв кожен проблем моля нека ми сподели .

vampiretion
03-16-2008, 02:24
Mi nai dobre e da otide6 na lekar.toi 6te ti kaje kvo ti e i 6e ti predpi6e lekarstva.

_butterfly_
03-16-2008, 09:58
Отивай на дерматолог.

Water_lili
03-16-2008, 10:20
не съм сигурна дали говорим за едно и също ,но и на мен понякога ми излизат едни подобни на мехурчета но по издалжени от пъпки и подутото е беличко ,а отстрани зачервено и също пари и сърби...излизат ми предимно по ръцете най често след миене на ръцете или мазане с крем, а понякога просто без причина :? говорих с алерголожка и тя ми каза че нямалко как да ме тества дали е няква алергия срещу козметика :o супер гадно