PDA

View Full Version : Вярно ли е?



glymo14
03-16-2008, 05:46
Здравейте, искам да ви попитам дали е вярно това че се занимаваш със някакъв спорт или нещо друго и да не ти остава много свободно време милисш по малко за любов.Аз ся седа пред компа и нямам какво да правя и само за това мисля и се депресирам.Искам да не мисля за това постоянно защото като се замислям и ставам някакъв много затворен и като мез заговори някое момиче и незнам какво да кажа искам да съм по отпуснат и да не ми пука дали ще ме изрита или ще ме приеме.

HanopkaH
03-16-2008, 05:57
От личен опит - НЕ

GameMaster
03-16-2008, 06:08
Ami spored men ne trqbva da se izolirash tolkova mnogo pred komputara ...Zabavlqvai se tova onova.Pyk da se pritesnqvash dali nqkoe momiche nqma da te prieme si e savsem normalno,no ne se pritesnqvai tolkova mnogo karai po-smelo...Neuspehi vinagi moje da ima,no shte posledvat i uspehi...Taka che ne se zatvarai tolkova mnogo izlez i vij che sveta moje da byde mnogo hubav.Haide uspeh :-P ;-)

comics
03-16-2008, 06:26
Стига с т0я к0мп, бе мо- излизай навън ц1кай нещо. Запиши се да тренираш наистина някакъв спорт- 100% ще се чувстваш по-д0бре и ще си проличи ;)

koalka
03-16-2008, 06:32
Това можеш сам да си го наложиш - да се срамуваш по-малко.Не знам на колко си, но и с възрастта се преодолява...Наистина, ако тръгнеш да се занимаваш с някакъв спорт ще се почувстваш по-добре, тонизиран, а и ще мислиш малко по-малко за това.

betyrk
03-16-2008, 06:53
Ами зависи от спорта и зависи колко време тренираш...Ако продължиш да тренираш няколко години започват състезания...тренировките стаават по дълги и тогава ти остава малко време дори да излезен навън...пък камо ли да мислиш.. :?

Roiroi
03-16-2008, 07:38
Изобщо като си зает с някакъв физически труд ти остава по-малко време за мислене от което следва ,че по-малко ще се притесняваш ...

sexa_na_kompleksa
03-16-2008, 11:12
Ти ако от 14 годишна възраст започнеш да се депресираш ...
От личен опит ти казвам, че като си запълваш времето с глупости, не мислиш за любов.

vapros
03-16-2008, 11:31
ми от личен опит ти казвам че помага
първо нема мислиш само за това
запознаваш се с нови хора... сеш се ко ти каам
и мамка му запишете се на някакъв спорт ,спорта е хубаво нещо калява духът и тялото, а не се да питате що харесваме хубави и стройни момичета- ми мн ясно че при тях ще отидем, не си милете че те не се грижат за фигурата си
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kifla
03-16-2008, 12:15
Ми има нещо вярно ,но не напълно.Вярно е ,че като почнеш да се занимаваш с нещо нямаш много време да мислиш за глупости и да се връщаш в спомените си.Въпреки това обаче все ще се намери нещо ,което да ти напомни за любовта...просто това са законите на Мърфи: Все трябва да си прецакан :x

iva_16
03-16-2008, 13:04
0stavi k0mputura izlez malk0 :P ;)

maybelline
03-16-2008, 13:26
Спортът ти дава повече неща, за които да мислиш, но не премахва предишните (иначе на учениците щеше да им е забранено да спортуват).
За момичетата, не се притеснявай. Говори с тях - и те са хора, и те се притесняват. Като говориш с някое момиче, не подхождай с мисълта, че тя има за цел да ти се присмее като кажеш 2 думи. Повечето момичета нямат такива цели, освен ако не говорят с някой, на когото са се присмивали зад гърба и преди - а такова момиче не те заслужава. Подхождай приятелски към тях, интересувай се от живота им, може да си говориш с момичета на много теми и да ти дадат страхотни идеи. Например, излез някой път с компания момичета (може и роднини като за начало) и си говорете как момичетата свалят момчета, какво харесват момичетата в момчето, как им харесва те да бъдат сваляни (тук повечето дами ще дадат чудесни идеи). Успех! ;)

evelinka1122
03-16-2008, 14:16
Еми няма да е зле да излезеш от черупката която си! Спортувай, няма да ти дойде зле... но аз спортувам от 3 месеца и ми е малко натоварено... почват се тренировките състезанията и ПОБЕДИТЕ !!! :grin: :grin: :grin: :P

MiMcHeToOo
03-16-2008, 14:20
Стига с т0я к0мп, бе мо- излизай навън ц1кай нещо. Запиши се да тренираш наистина някакъв спорт- 100% ще се чувстваш по-д0бре и ще си проличи ;)

Ми и аз мисля, че в повечето случай така става 8)