PDA

View Full Version : Как да изразявам по-добре чувствата си?



GameMaster
03-16-2008, 07:09
Zdraveite.Znachi problemcheto mi e slednoto...Veroqtno temata shte vi se stori dosta glupava,no za men e vajno da polucha nqkakvi saveti.Ot mesec i polovina si imam priqtel i nali taka da se izkaja toi mi e 1vo gadje i vse oshte mi e trudno po otnoshenie na tova da si izrazqvam chustvata.Do kolkoto moga si izglajdam nedostataka,no si ostavam pak dosta sramejliva i neuverena.Daite nqkakvi predlojeniq kak moga da izgladq tova problemche...V smisal da byda po-smela v tova otnoshenie.A ako hora koito sa bili v moeto polojenie chetata temata neka da spodelqt kak sa se spravili te s tova.Blagodariq predvaritelno :)

т.7
krem4et0

Anome
03-16-2008, 07:13
mi badi po samouverena misli 4e si4ko 6te bade idealno i tfa e :)

snowgirl
03-16-2008, 07:15
Ами отпусни се.. Това е човек пред когото трябва да се чувстваш спокойна... да бъдеш себе си! Ако има трудности, двамата заедно трябва да успеете да ги преодолеете... Просто се отпусни! :)

GameMaster
03-16-2008, 07:21
Emi moje bi idva vsichko ot tova che ne moga da se otpusna ...I syshto do nqkakva stepen useshtam strah ot proval ...V smisal do sega ot kakato sme zaedno az ne sym go celunala 1 pyt po taka govorq...Prosto dosta se pritesnqvam i izpitvam kakto kazah strah ot proval.Znam ujanso smeshno izglejda i nz kak da se spravq s tozi problem...

snowgirl
03-16-2008, 07:26
И аз така първия път... И дори скъсах с момчето заради тая работа, заради това, че аз не се отпуснах... Но пък след 8 месеца раздяла, след 6 часа имаме среща и този път съм решила да се отпусна и всичко да бъде наред... Просто трябва да го решиш, не се страхувай да го целунеш по така. Той е с теб, харесва те... Значи и целувката ще му хареса! Ако си споделяте дори можеш да му кажеш защо се притесняваш...

Angle_f
03-16-2008, 07:30
Всичко си идва с времето ще се отпуснеш ще види6.Само не го зарязвай поради тази при4ина :?

Clara_
03-16-2008, 07:34
и аз имах следния проблем едно време..все приятеля ми правеше първата крачка, заради което много сме се карали, защото така той се съмняваше в моите чувства,защо винги той 1..и с времето осъзнах че когато се оставиш някой друг да те води,или и не разкриваш това което ти е в сърцето и не правиш това което най много искаш,заради някакфи тъпи комплекси или срам - губиш най много...така че ако не искаш и ти да го загубиш бъди смела и уверена,се пак той е твой приятел и няма да те съди и критикува за каквото ида е било...

BlueFace
03-16-2008, 07:36
+1

с времето осъзнах че когато се оставиш някой друг да те води,или и не разкриваш това което ти е в сърцето и не правиш това което най много искаш,заради някакфи тъпи комплекси или срам - губиш най много...така че ако не искаш и ти да го загубиш бъди смела и уверена,се пак той е твой приятел и няма да те съди и критикува за каквото ида е било...

angellove
03-16-2008, 07:40
Емии то и аз съм била така. Ама пък погледни нещата от тая гледна точка - щом сте заедно, значи имате чувства един към друг. Няма място за страх и притеснения. Какво е най-лошото, което може да стане? Ясно, че няма да сте завинаги заедно (съжалявам че го казвам толкова песимистично, обаче просто съм реалист) затова за кога да чакаш? За какво да пропиляваш времето с някой, вместо да му се наслаждаваш максимално? Провалът е много относително нещо. Как ще се провалиш? Ще го целунеш, ама няма да стане както трябва? Еми засмиваш се и правиш 2-ри опит. Просто една забавна случка, за която да си спомняъе след време. Това е.
Както казах - няма място за страх, а и животът е прекалено кратък, за да се опасяваш, че можеш да сгрешиш. Понякога грешките са най-сладкото нещо. :)

nIkEnCeTy_bE
03-16-2008, 10:11
Pf...mn me zaradva temata.Az v momenta s1m v takova polojenie.Ne s1m tolkova uverena... :(

kifla
03-16-2008, 10:24
Аз не виждам проблем чесно казано,просто бъди себе си и не го мисли толкова много!всичко си се нарежда както трябва :)

bibonka
03-16-2008, 10:43
Дръж се така,както се дървиш с всеки друг ,на който държиш ... Непринудено,естествено .... Ако трябва говори с него ,за да ти помогне и той ... Ако наистина момчето държи на тебе ще те предпостави да се отпуснеш :)

sentient_
03-16-2008, 10:45
Сподели тва на приятеля си той ще го има в предвид и ще положи усилия да те предразположи, да те промени

GameMaster
03-16-2008, 11:57
Emi za tova ne sme govorili to chesno kazano az do skoro me beshe sram i da se celuvam s nego,no pone tova preodolqh samo trudnoto e az da napravq krachkata....Blagodaria za syvetite vi mnogo mi pomognahme shte se postaraq mnogo i shte napravq tova koeto predlojihte :-) :) A ako imate oshte ideiki oshte po-dobre :-D ...

maybelline
03-16-2008, 13:37
Погледни го от другата страна - като теб друг човек няма. Твоят характер е уникален и всяко едно нещо, което наричаш "провал" е част от чара ти. Опитай да го целунеш по-страстно - разбира се, че може и да се провали всичко, но в това няма нищо лошо. Дори е сладко ;) Това, че не изразяваш чувствата си също е част от теб и можеш както да го промениш, така и да го запазиш. Опитай 2-3 пъти да му кажеш "Обичам те" като го гледаш в очите. Опитай неочаквано да го гушнеш (например както си зад него, без той да те види). Това е своеобразен израз на чувствата. Ти например може да не изразяваш чувствата си на думи, но можеш на действия.
И не забравяй - той е тръгнал с теб, значи харесва твоя характер и това, което си ти самата. Успех! ;)

5StaR
03-16-2008, 14:09
Aз знам един начин, с него всички чувства си излизат на яве без да ти пука изобщо, лесно е , не е скъпо и хваща бързо, но всеки ден трябва да презареждаш...да го споделя ли :razz: :razz: