PDA

View Full Version : Зарязвали ли са ви заради това???



Clara_
03-16-2008, 07:58
не знам дали тря тука да пускам темата ама искам някой ако може да каже какво мисли по въпроса...ЗначИ проБлема Е сЛеДниЯ..ена приятелка си има гадже от около 3 месеца и сичко си вървеше много добре м/у Тях...но когато оня ден са си говорили за това кой с колко е спал и тя кат му казала че е девствена той почнал да и се обясняя и станал някъф друг...и вечерта получила смс "мила много добро и хубаво момиче си,но мисля че нашата връзка няма бъдеще...." и накрая "пък и не мисля че мога да се оправям добре с деца"(тя е на 16)..след което тя дойде при мен и като ми обясни, ми идеше да отида при тоя и да го :smt068 :smt068 :smt068 сега тя си мисли че той я е зарязал заради това че е девствена,пък тфа е толко тъпооо...кажете ми аз как мога да и помогна????и изщобщо според вас срамно ли е на 16-17 да не си правил секс???изобщо някой ако може да каже нещо, нека го направи??

LizZz
03-16-2008, 08:06
Толкова ли сте задръстени, че предпочитате да пуснете тъпа тема, отколкото да се разберете с момчето?!?!?! :x

П.С.:Не е срамно на 16-17 да не си правил секс.

Snitch
03-16-2008, 08:06
stranna rabota ...
aa toz na kolko godini e

Roiroi
03-16-2008, 08:21
Ем ... Значи на момчето му се е е*ало ... Или просто са му ги наговорили , да си няма работа с девствени .
Мисълта ми е ,че цялата работа се върти около секса...
По-добре кажи на приятелката ти да си намери друг който ще я цени

taffy
03-16-2008, 08:40
Начи тоя тряя да е голям кретен... Гръмни го и кажи на приятелката си да не и пука за с-во като него =)

nIkEnCeTy_bE
03-16-2008, 08:46
Po-dobre naistina go gr1mni...mn e zle...ebasi az mn se nervq na takiva hora,6toto s16toto stana s moqta fr nqkolko p1ti...samo za edin seks...ama moita fr e na 13..
ama da ti kaja ne e sramno da ne si prail na 16-17...sq kogato si re6i...togava 6te go napravi...
:-x :-x :-x :-x mn mrazq takiva mom4eta...mislqt samo za seks.. :x

comics
03-16-2008, 09:08
Po-dobre naistina go gr1mni...mn e zle...ebasi az mn se nervq na takiva hora,6toto s16toto stana s moqta fr nqkolko p1ti...samo za edin seks...ama moita fr e na 13..
ama da ti kaja ne e sramno da ne si prail na 16-17...sq kogato si re6i...togava 6te go napravi...
:-x :-x :-x :-x mn mrazq takiva mom4eta...mislqt samo za seks.. :x
А ти само за целувки - почти 1 и също е, само дето на момчетата сексът им харесва повече 0т целувките ;)

Qnchety
03-16-2008, 09:17
Според мене да не си правил секс на 16 години не е срамно, а е супер. Смисъл, че повечето на мойта възраст вече са се ебали сума ти пъти(на 14 съм). А тоя щом я е зарязал заради това е бахти тъпака :-D

scene_lady
03-16-2008, 09:28
Am 6tom tfa mom4e q e zarqzalo,zaradi takava glupsot,zna4i ne q zaslujava!Spored men tvoita fr trqbva da go zabravi i da nameri 4ovek,koito da q oceni!A kolkoto do devstvenostta,razbira se 4e ne e sramno!Naprotiv!

delitoooooooo
03-16-2008, 09:37
не си заслужава тя да се бори за него и да страда при положение че на него в галавата му е само как да я вкара в леглото си :booooomb: много му е на к*ра че тя има чуства да не се предава и да продължи напред :smt023 света е пъъъълен със мъже

ReNiTy_VArna
03-16-2008, 09:44
Само не разбирам за какво е ходил цели 3 месеца с нея ако е било за чукането-просто и той се е прее*ал и нея я е нацакъл.Ще и мине-може да си вземе 1 голяма поука и да си подбира аверите.

hooliganka89
03-16-2008, 10:01
Moga samo da aja,che e pohvalno momiche na 16 da ne e pravilo sex,malko ostanaha,koito sa na tazi vazrast i sa devstveni,daje priqtelkata ti zaslujava edin medal :D

betyrk
03-16-2008, 10:22
Ха...Еми щом я е зарязал тва говори кво е и момчето!След като е разбрал че е девствена сие Казал "офффф яснооо тая нема никога да ми пусне" ...И разбира се понеже момчета имат нужда от секс /поне така казват/ заразвят момичето и си намират някоя с която да се чукат секи ден и след 1 месец да им омръзне :-D Няма смисъл твойта фр да се нерви на такъв...Ще намери по добър!

kifla
03-16-2008, 10:28
На този тип момчета аз бих казала просто ГОЛЕМИ ПРАЗНОГЛАВЦИ И СУПЕР ТЪПИ МРЪВКИ.КАкво като момичето не е курва и не е преспала с половината или целия град.Евала ,че се е запазила на тези години ,голяма рядкост са момичетата като нея.Нищо срамно няма .Обясни и че е ония гъз явно си търси нещо дет да е*е и няма смисъл даже да мисли повече за ограничени същества като него.

sexa_na_kompleksa
03-16-2008, 10:28
Наистина е похвално, че още е детствена и че не е пуснала на този нещастник, който е бил с нея, само защото си е мислил, че тя ще му пусне. Кажи й да гледа от добрата страна на нещата - не си е развалила първия път с някой, който е бил с нея само заради това.

bibonka
03-16-2008, 10:33
И аз мисля,че явно е искал секс от нея и като е разбрал,че е девствена .... Не е точно тъпа мивка момчето,защото поне я е оставил и не е искал да и причинява болка после ...а я е оставил да си търси подходящия ... Нека приятелката ти се радва,че е станало така,защото после щеше да страда повече

sexy_momi4e
03-16-2008, 10:42
И аз мисля,че явно е искал секс от нея и като е разбрал,че е девствена .... Не е точно тъпа мивка момчето,защото поне я е оставил и не е искал да и причинява болка после ...а я е оставил да си търси подходящия ... Нека приятелката ти се радва,че е станало така,защото после щеше да страда повече

LizZz
03-23-2008, 11:39
И аз мисля,че явно е искал секс от нея и като е разбрал,че е девствена .... Не е точно тъпа мивка момчето,защото поне я е оставил и не е искал да и причинява болка после ...а я е оставил да си търси подходящия ... Нека приятелката ти се радва,че е станало така,защото после щеше да страда повече
И аз обмислях някакъв такъв вариянт...

slun4ice_90
03-23-2008, 11:51
Пълно е със загубеняци. :lol: Не си струва дори да се ядосва. :? 8)

Rebellion_Angel
03-23-2008, 13:40
Пълно е със загубеняци. :lol: Не си струва дори да се ядосва. :? 8)
И аз това викам :-o

Dark_Angel_F
03-23-2008, 13:45
О БОЖЕ МОЙ ! То бива бива кухи парчета ма тоя направо кърти ! Как може да я нарича дете , защото е девствена :shock: ?! Това е един ограничен и плиткоумен кретен! Даже на момичето чест й прави че не се е на**ала с който й падне ами чака подходящ... Та по въпроса пряителката ти да му тегли една майна на тоя да не й пука и да продъжи напред . Сигунран съм , че ще намери някой много по-добър във всяко отношение от този ограничен е**ч...

vamp
03-23-2008, 13:56
не знам дали тря тука да пускам темата ама искам някой ако може да каже какво мисли по въпроса...ЗначИ проБлема Е сЛеДниЯ..ена приятелка си има гадже от около 3 месеца и сичко си вървеше много добре м/у Тях...но когато оня ден са си говорили за това кой с колко е спал и тя кат му казала че е девствена той почнал да и се обясняя и станал някъф друг...и вечерта получила смс "мила много добро и хубаво момиче си,но мисля че нашата връзка няма бъдеще...." и накрая "пък и не мисля че мога да се оправям добре с деца"(тя е на 16)..след което тя дойде при мен и като ми обясни, ми идеше да отида при тоя и да го :smt068 :smt068 :smt068 сега тя си мисли че той я е зарязал заради това че е девствена,пък тфа е толко тъпооо...кажете ми аз как мога да и помогна????и изщобщо според вас срамно ли е на 16-17 да не си правил секс???изобщо някой ако може да каже нещо, нека го направи??

Нищо лошо,че е девствена и аз започнах да го правя късно,но когато човек започне да го прави си променя и мисленето скоро след това,съзрял е,както се казва...Допреди това каквото и да прави си е дете...Пича си го е казал,не мисли,че може да се оправя с деца,пича иска нормална и забавна връзка,не да е детегледачка и отварачка.Пък и явно твойта приятелка е заслужила думите на момчета,а може и той да е боклук и затова така да е направил,той на колко е?
Просто не са един за друг каквата и да е причината,така,че приятелката ти да продължава напред :)

megiii
03-23-2008, 14:44
естествено 4е не е срамно!аз съм на 17 и о6те не съм правила секс,а колкото до оня индивид наистина заслушава да го гръмнеш :shock: :shock: :-x :x Не мога да разбера как може да я скъса за6тото е девствена :? :x

daisybaby
03-23-2008, 14:55
Ем ... Значи на момчето му се е е*ало ... Или просто са му ги наговорили , да си няма работа с девствени .
Мисълта ми е ,че цялата работа се върти около секса...
По-добре кажи на приятелката ти да си намери друг който ще я цени
+1 ;)

iiirish
03-23-2008, 14:56
абе срамно било!!! глупости! :o с извинение ама никой няма да ми каже на колко години да си отворя краката! аз също спах за първи път с мъж на 17, но не се мисля за изостанала :D
а ако той я е зарязал заради това значи е пълен боклук, и никой не може да й помогне ако тя сама не осъзнае това

gavro64eto
03-23-2008, 15:00
tova mom4e e stra6no tapo 6tom e napravil takova ne6to,ne e sramno na 16-17 da si devstven vseki 4ovek e razli4en

rame
03-23-2008, 17:48
не знам дали тря тука да пускам темата ама искам някой ако може да каже какво мисли по въпроса...ЗначИ проБлема Е сЛеДниЯ..ена приятелка си има гадже от около 3 месеца и сичко си вървеше много добре м/у Тях...но когато оня ден са си говорили за това кой с колко е спал и тя кат му казала че е девствена той почнал да и се обясняя и станал някъф друг...и вечерта получила смс "мила много добро и хубаво момиче си,но мисля че нашата връзка няма бъдеще...." и накрая "пък и не мисля че мога да се оправям добре с деца"(тя е на 16)..след което тя дойде при мен и като ми обясни, ми идеше да отида при тоя и да го :smt068 :smt068 :smt068 сега тя си мисли че той я е зарязал заради това че е девствена,пък тфа е толко тъпооо...кажете ми аз как мога да и помогна????и изщобщо според вас срамно ли е на 16-17 да не си правил секс???изобщо някой ако може да каже нещо, нека го направи??

Нищо лошо,че е девствена и аз започнах да го правя късно,но когато човек започне да го прави си променя и мисленето скоро след това,съзрял е,както се казва...Допреди това каквото и да прави си е дете...Пича си го е казал,не мисли,че може да се оправя с деца,пича иска нормална и забавна връзка,не да е детегледачка и отварачка.Пък и явно твойта приятелка е заслужила думите на момчета,а може и той да е боклук и затова така да е направил,той на колко е?
Просто не са един за друг каквата и да е причината,така,че приятелката ти да продължава напред :) Да да сега ми кажи,че като след секс хората "съзряват" онея 12-13 годишни с двуцифрените бройки са многу съзряли и мислят логичну... :booooomb: А и тва "детегледачка и отварачка" прозвуча много тъпо-като не е правила секс на 16 не значи,че е дете,а напротив- говори за нея че има мозък в главата си и се е запазила,а не се е про*бала на 13. :x

poison`girl
03-23-2008, 17:52
:shock: :shock: Много ясно че не е срамно да не си правил секс на 16-17,на всеки когато му дойде времето.А най-лесния начин да я успокоиш е да и кажеш че това момче не я обича,щом я е зарязал щото е девствена :?

Nik4o_Spain
03-23-2008, 18:09
Naistina se u4udvam se pove4e i pove4e na vaprosite na nqkoi hora ot tozi forum .... ama mi e mnogo zabavno :D sramno e da ne si pravil sex na 9 godini pobarzaite si4ki i go razprostranete tova .. navar6i6 li 9 godini zapo4va6 poloviq jivot ina4e drugite mnogo 6te vise smeqt koito sa na 11-12 ... DEISTVAITE 4esno 8-)

Pliok0019
03-23-2008, 18:18
Обяснете му, че ако беше мъж или поне имаше мъжестото да се смята за такъв никога не би приел девствеността за проблем. Много жалка постъпка, но поне приятелката ти се е обедила навреме, че е боклук.

Rofl4e
03-23-2008, 18:58
Ne e sramno... :] pak i po hubavo 4e sa sksali 6ot toi e iskal samo da q naebe

suck
03-24-2008, 11:34
xa abe vie zle li ste :razz: na 16 destevena :D xa i v 1vruzka bez sex nemoje osven ako i mom4eto i momi4eto ne sa destveni se6tate li se :-D

BlueFace
03-24-2008, 11:37
Според мен е нормално и тоя е голям тъпанар!!!

TinkyWinky
03-24-2008, 20:04
Да, да ... гръмнете го тоя мн е проС :-x
то не сичко опира до това дали си девствен или не, има сума ти раоти дето са по-важни, ама въпросният господин не е разбрал това :)

Mbp3eJlaH
03-24-2008, 20:13
az kazvam BRAVO na MOM4ETO!
toi i e kazal 4e vruzkata im nqma bude6te ne za6toto e devstvena, a poradi prostata pri4ina 4e iska sex i neiska da q narani...
ne vi li idva tva na um a samo obijdate 4oveka bez da go poznavate.
i az ako bqh na negovo mqsto i momi4eto be6e naistina svqsno nqma6e da iskam da q eba i posle 4ao 4ao..
tapaci samo gadaete kato avtorkata tq kaza zarqzal q 6toto e devstvena i are si4ko napada mom4eto
:-x

Iv4eTy
03-24-2008, 20:34
Ебаси тъпака е тоя значи, изобщо да не се занимава. Явно си е турсил секс и като не го е намерил....

zaraaa
03-24-2008, 21:40
Toi e iskal ot neq samo s...x nishto poveche,nishto po-seriozno i kato mu e kazala,che e devstvena e ostanal shax i mat,zashtoto znae,che spi li s neq sled tova tq mnogo shte se privarje kam nego,vse pak i e 1-q,a toi ne vlaga nishto samo edno nikakvo chukane :oops: po-dobre che i e kazal vmesto da postapi po oshte po-gaden i doln nachin-da i vzeme devstvenostta i da q zareje :o :o :o :o :o :o Pone za tova,tvoqta priqtelka moje da mu e blagodarna :) Spored men ot karanici i kavgi s toq Pendel nqma gledaite si dvechkite jivota i da ne vi puka,nai-malko pak na neq za toq muxlio,shte sreshtne nqkoe drugo po-svqstno momche :) :) :) :) Uspex :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-25-2008, 04:45
Moga samo da aja,che e pohvalno momiche na 16 da ne e pravilo sex,malko ostanaha,koito sa na tazi vazrast i sa devstveni,daje priqtelkata ti zaslujava edin medal :D
Уау, тогава и аз май трябва да се наредя на опашката за медали, на 16 и половина съм и съм си така да се каже още "непорочна", а приятелят ми на близо 18 все още не ме е притиснал нито веднъж да правим секс. :mrgreen:
По темата: Аз лично, ако някой ми беше заявил, че съм дете, не бих се ядосала, защото се радвам, че пазя детското у себе си. Но да ми каже, че не ставам за него, защото съм по-малка... Такъв ще му извъртя, че свят ще му се завие. :x Не искам да съм надменна, но ме съмнява някой пубер, който ползва само долната си глава за мисловна дейност, да мисли по-зряло от мен. :?
А пък тази твоята приятелка, щом толкова бута масло и му се връзва на щуротиите, щом създава проблеми с поведението си и, предполагам, има нервни пристъпи (защото си личи, че психиката й е лабилна), защо никой не я хване под ръчичка и не я заведе на психолог ли, на психиатър ли да й успокои нервите (изивниявам се, че не знам кой точно се занимава с това и дали не са един и същи човек). То с това дете не може да го бъде. :?

sherry
03-25-2008, 06:14
Много голям педал! :-x
Как може, бе!! Не се оправял с деца!! Големият мъж се изкарва и той. Ако питаш мен, приятелката ти изобщо не трябва да страда и да й е гадно, тоя е голям боклук и по-добре, че се е разбрало сега, а не след още 3 месеца. Не е срамно да си девствен на тия години! СРАМНО Е ДА СИ ОГРАНИЧЕН, НАДУТ И ПРАЗНОГЛАВ като бившето й вече гадже.

xXxScreamxXx
03-25-2008, 06:28
Em ... spoored men toq e adski zad1rsten tip ... ako q e zarqzal zardi tova de .......... ii .. milsq 4e ne e sramno na 16-17 da si devstven :)

HePeAJIeH
03-25-2008, 06:41
Приятелката ти явно няма никакъв вкус и не проучва човека толкова задълбочено.Нищо не можеш да направиш тя сама ще се оправи и ще си намери някой наистина по-добър.По-добре така отколкото да я изч**а и после да я напусне нали? :)

menta_loverka
03-26-2008, 18:23
Просто момчето е идиот и за т'ва. Можеш да и помогнеш да яжте сладолед и гледайте филм (не романтика) и и намери фруго момче.

sasha_90
03-26-2008, 20:24
Не е срамно да си на 16-17 и да си девствен/на!

VinDiesel
03-26-2008, 20:39
Кажи на твоята приятелка че този пич не е за нея и най-вероятно затова я е зарязал :shock: . Явно момчето не иска той да я отвори (според мен много е тъп ма тва е отделен вапрос).Мен ще ми е кеф да отворя някое гадже. И на нейните години е супер че е девствена :)
Кажи и да продължи напред момчето просто не е било за нея :) :x

Sawyer_94
03-27-2008, 06:07
Кажи на приятелката ти,че явно е бил с нея само за секс... :oops:
И не е срамно,че е на 16 и не е правила секс.. :)
А btw онЯ* тъпак заслужава да му отрежете тОп*итЕ :-x :razz: :grin: :-P

TheOtherME
03-27-2008, 07:55
Мога ли на оня да му навра СМС-а в... ухото???НЕ,не е срамно,а оня да се скрие някъде... :-x

CfEtii
03-27-2008, 08:05
Изкретенясал загореляк е тоя.Може би просто се влияе мн от приятелите му,а не от самия себе си :-x

jeni92_abc
03-27-2008, 12:37
не е срамно да е девствена на 16-17,напротив !!!

иии мила,тоя изрод наистина заслужава да го гръмнеш :smt021

vodka_f
03-28-2008, 11:41
:? тоя просто е доказал, че не е с нея, защото я обича или харесва даже и уважението не го виждам къде е ........( еблива раота ) !!! :D

coolkiss
03-28-2008, 11:46
На която и да е възраст не е срамно да не е правила секс :П - може да има други интереси - пари например :D
Но - това е добър тест - да видиш кой за кво те иска - смисъл - отсекъде е ясно, че пича просто иска да и го сложи и да бега - и за тва не ще да се занимава с девственица щото знае, че ще го мотат...

ivakavlad
03-28-2008, 11:52
идиоти бол а и честно да ти кажа всички момчета сме кретени дори и аз (естествено някой повече от другите)

П.П.Не е срамно на 16-17 някое момче или момиче да е детсвен даже лично аз си мисля че това не би трябвало да има някакво значемие и аз съм детсвен а съм на 17 кажи и въобще да не и пука а на ония да му тегли една дълга и сочна псувня и да не се занимава с него ;)

П.П.2Това е моето мняние

suantito
03-28-2008, 14:08
Всичко е либидо.....

stealthyGirl
03-28-2008, 14:11
По-добре, че я е зарязал........... явно не става 8-) , а още повече, че не е малък (16-17-18)... ;)