PDA

View Full Version : искам съвет :(



sexy_momi4e
03-16-2008, 08:32
ето че дойде време и аз да поискам съвет...проблема е следния-скоро скъках с приятеля ми,защото вече не чувствах това което преди...бяхме заедно година и нещо,но в последно време взе да ми писва от него и ми стана много досаден(постоянно ми званеше,пишеше в скайпа,искаше постоянно да излизаме а аз исках поне 1 път в месеца да съм с приятелките ми и като кажа,че искам за изляза с тях се сърдеше че не съм го искала и лъжеше че няма да може да излиза скоро..)и скъсах с него,просто вече ме задушаваше :? а той ме обича още и само си пише разни гадни работи на скайпа за любовта,които 100% са за мен :( и ми праща такива песни и ме пита кво мисля :-x разказва на всичите му приятели някви работи за мен,които не са вярни и всички ми мислят за к**ва :( ни мога вече...знам че го боли но аз каква вина имам като вече не го обичам...кажете какво да правя

ahmed
03-16-2008, 08:35
Не се засягай от хорското мнение . Знаш НИ има много такива от наща раса (мъжете :grin: ) , които правят така , за да направят мръсно на бившата си приятелка . Така , че хорското мнение да го д**а :D

taffy
03-16-2008, 08:47
Еми...говори с него, изяснете се...Кажи му, че много те е притискал..Все пак ако има малка надежда да се поправи и ако още изпитваш нещо към него може пак да се съберете...Или пък в краен случай дгд на вс и да не ти пука...Пък като говори за теб, говори и ти за него ;)

Clara_
03-16-2008, 09:11
добре си направила..и на мен ми се е случвало,само дето аз нямах куража да го оставя..от съжаление,щото знаех че ужасно много ме обича..според мен се разберете да сте само приятели и може би така ще му е по лесно..но от друга страна така може само да го заблудиш 4е имаш още нещо към него...най-добре говори с него и си му кажи че те задушава,и ако иска да подържате някфи отношения да се промени..ако не.. той губи :?

comics
03-16-2008, 09:18
ти пък почни да разказзваш, че е зле в леглото ;)

ReNiTy_VArna
03-16-2008, 09:39
аххахаха да тва дето comics го предлага е добро.Обаче и аз имах подобен случай,в един момент момчето толкова е свикноло с теб,че му ставаш като мания,особенно ако ти на него си му първата сериозна-тогава наистина можеш да очакваш много от него.Питала ли си го защо постъпва така?А според теб ако 1 човек те обича или те е обичал истински може ли така да те клевети?

sexy_momi4e
03-16-2008, 09:46
Питала ли си го защо постъпва така?А според теб ако 1 човек те обича или те е обичал истински може ли така да те клевети?еми явно си права,не ме е обичал истински...като се сетя предишната с която е бил (не я е обичал всеки го знае)във всеки смс имаше обичам те :* :* :* :* :*

ReNiTy_VArna
03-16-2008, 09:54
sexy_momi4e гледай си живота и да не те е*е!Пък никой не може да знай да ли си курве преди да те е минал така че..... :)

hooliganka89
03-16-2008, 09:55
Spoko,na nego skoro shte mu mine i shte spre da te tormozi.

nIkEnCeTy_bE
03-16-2008, 10:50
Ave q dgd na vs...ima si izraz:horskoto mnenie sled moito pogrebenie!abe ne se pritesnqvai..po-dobre pogovorete..ili i ti po4ni..na puk na nego :D :P

bibonka
03-16-2008, 10:56
Говори с някой негов приятел и го помоли да говори с бившия ти и да му помогне да те забрави ... Или просто спри да му обръщаш внимание и го игнорирай ...

maybelline
03-16-2008, 13:46
Момчето е наранено, а това че приказва глупости за теб показва, че още е дете. И моят бивш го правеше. С времето детската му радост минава, но не е необходимо да чакаш толкова дълго. Поговори с него и му кажи в прав текст да спре да приказва глупости за теб. Ако той го приеме като предизвикателство ("Защо, какво ще направиш?"), просто му кажи "Спри навреме и няма да се налага да разбираш". Ако продължи да говори глупости за теб на другите, има 2 вариянта - 1. игнорираш го и 2. и ти говориш глупости за него. Първият е по-подходящ. Намери си приятели момчета, с които той да те вижда и да разбере, че си продължила напред и че не ти пука. Скоро ще му омръзне като разбере, че не се засягаш. Ако избереш втория вариянт, най-силното което можеш да кажеш за него (и да го засегне), е че му е малък. Или като го видиш в компания на приятели, казваш "Здрасти, малък". Това е детско, но ако решиш да го правиш - ок, и той действа с детски методи срещу теб.
Съветвам те да спреш да му обръщаш внимание. Сприятели се с неговите приятели - те ще видят че си страхотен човек и ще разберат защо един човек говори глупости за теб.

evelinka1122
03-16-2008, 14:10
Поредното идиотско държане от страна на момчето след раздяла... :x

MiMcHeToOo
03-16-2008, 14:24
Нищо не прави.. В краен случай му разбий фасона..

h0t_bAbE
03-16-2008, 15:42
Момчето е наранено, а това че приказва глупости за теб показва, че още е дете. И моят бивш го правеше. С времето детската му радост минава, но не е необходимо да чакаш толкова дълго. Поговори с него и му кажи в прав текст да спре да приказва глупости за теб. Ако той го приеме като предизвикателство ("Защо, какво ще направиш?"), просто му кажи "Спри навреме и няма да се налага да разбираш". Ако продължи да говори глупости за теб на другите, има 2 вариянта - 1. игнорираш го и 2. и ти говориш глупости за него. Първият е по-подходящ. Намери си приятели момчета, с които той да те вижда и да разбере, че си продължила напред и че не ти пука. Скоро ще му омръзне като разбере, че не се засягаш. Ако избереш втория вариянт, най-силното което можеш да кажеш за него (и да го засегне), е че му е малък. Или като го видиш в компания на приятели, казваш "Здрасти, малък". Това е детско, но ако решиш да го правиш - ок, и той действа с детски методи срещу теб.
Съветвам те да спреш да му обръщаш внимание. Сприятели се с неговите приятели - те ще видят че си страхотен човек и ще разберат защо един човек говори глупости за теб.
мн0г0 изчерпателен отг. ...няма кво да добавя...евала...

miniCHka91
03-16-2008, 16:24
horata sa kazali "horskoto mnenie sled moito pogrebenie" da ne ti puka jivota si e tvoi i ti si si izbrala kakvo da pravi6 s nego toi ako iska da si 4upo glavata ne obra6tai vnimanie ... pone taka mislq

sexy_momi4e
03-16-2008, 17:32
мерси на всички определено ще правя както казахте :-)