PDA

View Full Version : Стилове на борда



mgxpower
03-16-2008, 08:58
Не може ли да се добавят различни стилове на борда да не е само този
и всеки от нас да си избира какво да е защото мен лично това бялото в късните часове ми взима здравето и ще се радвам да има нещо в стил "xbox" примерно нещо на черен или на сив фон...

GetNasty
03-16-2008, 16:41
мхм, така си е.. :)

HePeAJIeH
03-16-2008, 16:56
Абсолютно подкрепям :)

didivid
03-16-2008, 17:23
Дааа... би било хубаво да можем да си сменяме стила...

Lestat357
03-17-2008, 01:28
Абе то, че е по-хубаво ясно, но дали е толкова лесно да бъде направено? Дори по пътя на най-елементарната логика - ако беше, дали нямаше досега да са се досетили и да са го направили? Силно се съмнявам. Все пак и аз се присъединявам към желаещите нищо, че лично аз точно тази опция надали някога ще я използвам. :)

XXX_f
03-17-2008, 07:34
влизала съм в много форуми не толкова известни като този и там е имало мн стилове, така че не мисля че е много трудно (ако греша ме поправете)
Твърдо съм ЗА :)

BlueFace
03-17-2008, 11:13
Не може ли да се добавят различни стилове на борда да не е само този
и всеки от нас да си избира какво да е защото мен лично това бялото в късните часове ми взима здравето и ще се радвам да има нещо в стил "xbox" примерно нещо на черен или на сив фон...
+1 То има други ама като се опитам да сменя не става :?

mgxpower
03-17-2008, 19:05
Абе то, че е по-хубаво ясно, но дали е толкова лесно да бъде направено? Дори по пътя на най-елементарната логика - ако беше, дали нямаше досега да са се досетили и да са го направили? Силно се съмнявам. Все пак и аз се присъединявам към желаещите нищо, че лично аз точно тази опция надали някога ще я използвам. :)Изобщо не е трудно ама изобщо бил съм администратор на форум лесно се създават теми , но си има и готови стилове , които са безброй!Така ,че.....ще се радвам админа да ни удовлетвори поне с един отговор....все пак този подфорум е именно за него..

Christ
03-17-2008, 20:35
Абе то, че е по-хубаво ясно, но дали е толкова лесно да бъде направено? Дори по пътя на най-елементарната логика - ако беше, дали нямаше досега да са се досетили и да са го направили? Силно се съмнявам. Все пак и аз се присъединявам към желаещите нищо, че лично аз точно тази опция надали някога ще я използвам. :)Изобщо не е трудно ама изобщо бил съм администратор на форум лесно се създават теми , но си има и готови стилове , които са безброй!Така ,че.....ще се радвам админа да ни удовлетвори поне с един отговор....все пак този подфорум е именно за него.. Сайта и форума вървят с един и същ дизайн. Горната рамка не е част от форума. Трябва да се сменя дизайна на целия сайт. :)

mgxpower
03-17-2008, 22:48
Абе то, че е по-хубаво ясно, но дали е толкова лесно да бъде направено? Дори по пътя на най-елементарната логика - ако беше, дали нямаше досега да са се досетили и да са го направили? Силно се съмнявам. Все пак и аз се присъединявам към желаещите нищо, че лично аз точно тази опция надали някога ще я използвам. :)Изобщо не е трудно ама изобщо бил съм администратор на форум лесно се създават теми , но си има и готови стилове , които са безброй!Така ,че.....ще се радвам админа да ни удовлетвори поне с един отговор....все пак този подфорум е именно за него.. Сайта и форума вървят с един и същ дизайн. Горната рамка не е част от форума. Трябва да се сменя дизайна на целия сайт. :)Не е трудно за изпълнение!Просто няма желание... :-x

KaKaShI
03-18-2008, 11:08
ТВЪРДО ЗА !!!

mgxpower
03-18-2008, 14:28
Админе поне напиши една "." да знаем ,че си видял темата... нямаме ли правото поне да получаваме някакви отговори на въпросите , които задаваме!

tqnko1
04-12-2008, 20:45
Админе поне напиши една "." да знаем ,че си видял темата... нямаме ли правото поне да получаваме някакви отговори на въпросите , които задаваме!
ТВЪРДО ЗА!!