PDA

View Full Version : Айде да ви помоля за 1 Есе ?!?



Roiroi
03-16-2008, 09:11
Темата на есето е "Себеопознаването"
Не ми трябва нещо оригинално .... Да се побира в рамките на 100-150 думи аз ще си го разгърна ... просто идея си нямам как да започна и какво да засегна :oops:

=D> :mrgreen: Благодаря !

kPuCkA
03-16-2008, 11:43
Възможно ли е да живеем живот,в който не познаваме себе си?Можем ли да сме пълноценни в един измислен свят,който ни заобикаля?Какво да променим?Как да се опознаем?Ние ли сме виновни,че не можем да разчитаме на себе си,защото се приемаме като друг човек?Много въпроси,но само един отговор.Себепознанието е изкуство,което не всеки владее.Да познаваш себе си,означава да се изпадал в много и разнообразни ситуации и да знаеш как би постъпил във всяка една от тях.Себепознанието е процес на изграждане,който се усвоява след доста време и труд.Едвали има някой,който да ни научи,да ни открехне вратата към нашата същност.Единствения,който може да ти посочи правилния път си ти самия.Познавайки себе,ставаш много по-уверен във всяко едно измерение,за каквото и да става въпрос,ти си сигурен в своите възможности....

Roiroi
03-16-2008, 13:03
Аааааа Благодаря ти страшно много !!! Край - Вече съм влюбен в теб :-) :-) :-) :-) !!!

kPuCkA
03-16-2008, 13:09
Хахаха...радвам се ако съм успяла да ти помогна ;)