PDA

View Full Version : Превод от Немски на Български



Helping
03-16-2008, 11:18
Ako moje nqkoi d go prewede ot nesmki na BALGARSKI ,4e ne6to nemoga da se sprawq :(
Hallo!Wie geht"s?
Ich suche Mailfreunde auf der ganzenWelt.Ich bin die Karin aus Ravensburg,einer sconen (vyrhu O-to ima umoalt -dwe to4ki)Stadt in deutschland.Ich bin 12 Jqhre alt.Ich gehe in die 5.Klasse. Mein Hobyyist Musik.Ich spiele Gitarre Und singen in unserer Schulband.Mich interessiert ales uber(dve to4ki vyrhu u-to)sich i und Sanger(dve to4ki vyrho A-to) auf dert Welt .Wer schreibt mir etwas uber(dwe to4ki vyrho U-to) sich und sein Leben ?Screibt bald!
Herzliche Grusse von Karin.
ako moje nqkoi da go prewede do 1 ,2 4asa ...Blagodarq :( :(


Редактирано от-Цвети
заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Helping
03-16-2008, 11:26
PLs naistina mnogo mi tqrbva 6te me izpitvat utre :( :( :(

kPuCkA
03-16-2008, 11:26
Мога да ти преведа само първите няколко изречения.Мразя немски,съжелявам.

"Здравей!Как си?
Търся си приятел,с който да си пиша от целия свят.Аз съм Карин от Равенсбург,един хубав град в Германия.На 12 години съм и уча в 5-ти клас.Моето хоби е музиката.Свиря на китара и пея в нашата училищна група.....(това изречение не ми е мн ясно:Mich interessiert ales uber(dve to4ki vyrhu u-to)sich i und Sanger(dve to4ki vyrho A-to) auf dert Welt ) Кой ще ми напише всичко за него и неговия живот?Пишете скоро!
Сърдечни поздрави от Карин

Helping
03-16-2008, 11:28
Samo da te popitam celiq li si go prewela ili bez nqkoi izre4eniq

kPuCkA
03-16-2008, 11:32
Е,само онова изречение,което си седи на немски не съм превела.

Water_lili
03-16-2008, 11:34
преведено е всичко само в 1вото изречение е :Търся приятелИ... и виж дали не си допуснал грешка в това изречение, че така няма никакъв смисъл :Mich interessiert ales uber(dve to4ki vyrhu u-to)sich i und Sanger(dve to4ki vyrho A-to) auf dert Welt )

kPuCkA
03-16-2008, 11:37
^ Май се отнася нещо за музиката,че се интересува от нея,ама не съм много сигурна.

SiNiStEr
03-16-2008, 11:37
Мога да ти преведа само първите няколко изречения.Мразя немски,съжелявам.

"Здравей!Как си?
Търся си приятел,с който да си пиша от целия свят.Аз съм Карин от Равенсбург,един хубав град в Германия.На 12 години съм и уча в 5-ти клас.Моето хоби е музиката.Свиря на китара и пея в нашата училищна група.....(това изречение не ми е мн ясно:Mich interessiert ales uber(dve to4ki vyrhu u-to)sich i und Sanger(dve to4ki vyrho A-to) auf dert Welt ) Кой ще ми напише всичко за него и неговия живот?Пишете скоро!
Сърдечни поздрави от Карин

Това изречение дето ти неможеш да го преведеш,аз го преведох,но нещо не е мн ясно :D
ето това преведох аз :''Мен ме интересува всико uber sich und певец от света''.
Нещо такова :)

Helping
03-16-2008, 11:38
Da ,
Zna4i izre4enieto e :
Mich interessier ales uber musik und Sanger auf der welt.

Water_lili
03-16-2008, 11:43
интересувам се от всичко за музика и певеци по света.
П.П поработи над правописа по немски ;)

Helping
03-16-2008, 11:51
Mersi na vsi4ki !

kPuCkA
03-16-2008, 11:55
bitte bitte ;)

GG1RL
03-20-2008, 10:58
Ich spiele Gitarre Und singen in unserer Schulband.Mich interessiert ales uber(dve to4ki vyrhu u-to)sich i und Sanger(dve to4ki vyrho A-to) - az svirq na kitARA i peq v nashiq u4ili6ten hor.men me int vdi4ko okolo men i pevcite na sveta.