PDA

View Full Version : Новите Discreet



foreverr
03-16-2008, 12:36
Значи-вчера гледах по GTV(комедииният канал) реклана на някакви нови ежедневни превръзки Discreet-то преди си имаше стари, а сега са излезнали някакви нови-пробвали ли сте ги и по добри ли са от старите :)

foreverr
03-16-2008, 14:22
Плс дайте отговорчета де :)

AliceSw
03-16-2008, 15:29
Спри се с тоя цикъл, менструация, овулация, превръзки и тампони бе

foreverr
03-16-2008, 15:32
Спри се с тоя цикъл, менструация, овулация, превръзки и тампони беПросто съм доста вманиячена с тези превръзки :D ама за цикъла вече темички не пиша бе :) Е плс дайте отговорчета де :)

foreverr
03-19-2008, 20:18
http://discreet.devchat.ru/morning/ Eто това са новите превръзки дискрийт-само, че сайта не е български, но ги има на картинка :) Ами те уж ги рекламират ама аз доста се оглеждах ама не ги виждам-само старите виждам :x

SweEety
03-19-2008, 21:01
и аз досега не съм ги виждала по магазините :(

spongebob
03-21-2008, 19:08
Ти май наистина си се побъркала на тема превръзки,друга тема от теб пусната каточе ли нямам спомен да съм срещала..
По темата нямам идея какви са тея превръзки

foreverr
03-22-2008, 12:46
Ти май наистина си се побъркала на тема превръзки,друга тема от теб пусната каточе ли нямам спомен да съм срещала..
По темата нямам идея какви са тея превръзкиПускала съм доста по различни теми от теми за превръзки!Просто не си ги видял/видяла.

pitan4icata
03-23-2008, 21:37
spored men sa si starite ,no s nova opakovka... i nqkoi nov vid kato toq morskiq(Ama toi ve4e 3-4 meseca e na pazara)

96
03-24-2008, 13:39
Я бодни един тампон,че от превръзки тръпки ме побиват.Освен това за какво са ти пък ежедневни...съмнявам се да се разтичаш.По-старите жени ги ползват обикновено

foreverr
03-25-2008, 12:22
забелязал съм че само от такива неща се интересуваш , незнам дали е лошо или добро , но ако ме поканиш на РД или на гости ще знам какво да ти купя , 2 кашона от новите Дискрийт :P :-D аха

foreverr
03-25-2008, 12:24
Я бодни един тампон,че от превръзки тръпки ме побиват.Освен това за какво са ти пък ежедневни...съмнявам се да се разтичаш.По-старите жени ги ползват обикновеноAз тези превръзки ги използвам когато цикъла ми свършва и ми е слаб-а тампони-използвам ги само в крайни случаи, защото си мисля, че не са много полезни! :o

mese4ka
03-25-2008, 16:46
забелязал съм че само от такива неща се интересуваш , незнам дали е лошо или добро , но ако ме поканиш на РД или на гости ще знам какво да ти купя , 2 кашона от новите Дискрийт :P xaxaxax mn.smqh :lol: pokani go i vl blizkite 1-2 godni nqma da te interesuvat ve4e prevryzkite :razz: (sorry za latinicata no neshty ne moga da si smenq ezika) :-)

zvezdichkaaa
03-25-2008, 18:43
В магазините ги има,а и в някой списания ги дават като тестерчета.

foreverr
03-25-2008, 19:56
В магазините ги има,а и в някой списания ги дават като тестерчета.Аз ти говоря за новите дискрийт, изобщо видя ли сайта-там са показани кои са новите!Щото аз не съм ги виждала по магазините, а ги търсих ама ги няма просто трябва да продадат старите и тогава ще поръчат от новите :)

zvezdichkaaa
03-25-2008, 20:15
В магазините ги има,а и в някой списания ги дават като тестерчета.Аз ти говоря за новите дискрийт, изобщо видя ли сайта-там са показани кои са новите!Щото аз не съм ги виждала по магазините, а ги търсих ама ги няма просто трябва да продадат старите и тогава ще поръчат от новите :)

Eми и аз ти говоря за новите,така де тези дето ги рекламират сега в моя град ги има.И в joy имаше май тестерчета.

foreverr
03-25-2008, 20:20
В магазините ги има,а и в някой списания ги дават като тестерчета.Аз ти говоря за новите дискрийт, изобщо видя ли сайта-там са показани кои са новите!Щото аз не съм ги виждала по магазините, а ги търсих ама ги няма просто трябва да продадат старите и тогава ще поръчат от новите :)

Eми и аз ти говоря за новите,така де тези дето ги рекламират сега в моя град ги има.И в joy имаше май тестерчета.Извинявай за тъпия вапрос ама кво са тестерчета? :oops: А ти от кой град си за да разбера дали си от моя :D за да си зема и аз че мноооого искам да ги вида мамка му :razz:

zvezdichkaaa
03-25-2008, 20:38
В магазините ги има,а и в някой списания ги дават като тестерчета.Аз ти говоря за новите дискрийт, изобщо видя ли сайта-там са показани кои са новите!Щото аз не съм ги виждала по магазините, а ги търсих ама ги няма просто трябва да продадат старите и тогава ще поръчат от новите :)

Eми и аз ти говоря за новите,така де тези дето ги рекламират сега в моя град ги има.И в joy имаше май тестерчета.Извинявай за тъпия вапрос ама кво са тестерчета? :oops: А ти от кой град си за да разбера дали си от моя :D за да си зема и аз че мноооого искам да ги вида мамка му :razz:

Ами в joy имаше 4 бр да ги пробваш т.е. тестер е когато пробваш нещо.От Червен бряг съм.Иначе меришат много приятно,харесаха ми.

kateto_sladkata
04-01-2008, 09:14
В магазините ги има,а и в някой списания ги дават като тестерчета.Аз ти говоря за новите дискрийт, изобщо видя ли сайта-там са показани кои са новите!Щото аз не съм ги виждала по магазините, а ги търсих ама ги няма просто трябва да продадат старите и тогава ще поръчат от новите :)

Eми и аз ти говоря за новите,така де тези дето ги рекламират сега в моя град ги има.И в joy имаше май тестерчета.Извинявай за тъпия вапрос ама кво са тестерчета? :oops: А ти от кой град си за да разбера дали си от моя :D за да си зема и аз че мноооого искам да ги вида мамка му :razz:

Ами в joy имаше 4 бр да ги пробваш т.е. тестер е когато пробваш нещо.От Червен бряг съм.Иначе меришат много приятно,харесаха ми.



да имаше ги в joy и в блясък :)

Barbie
04-01-2008, 11:50
Защо, за бога, ползвате такива работи? Аз ги слагам само последен ден на цикъла за всеки случай. Бях взела някакви ароматизирани - кой знае какво има в тях и колко дразнят. На интимните места се слага единствено чисто, памучно бельо (когато, естествено, не се налага друго), по възможност не прашки. :?

a_n_i_t_y941001
04-03-2008, 23:56
nqma lo6o da se int ot tezi ne6ta i az mn se interesyvam :grin: emi polzvame gi za li4na higiena priqtno e kogato znae6 4e vsi4ko ti e prefect :grin: 8)

Barbie
04-04-2008, 06:58
Само дето реално не са особено полезни. :) (Нито пък е особено комфортно - на мен, примерно, ми се възпалява кожата.)

foreverr
04-04-2008, 10:50
Само дето реално не са особено полезни. :) (Нито пък е особено комфортно - на мен, примерно, ми се възпалява кожата.)Ами на теб може да ти се възпалява, защото си си взимала ароматизирани-а ароматизираните на някои момичета кожата им не ги понася!Ако си вземих обикновени мисля, че няма да имаш проблем!А пък и хубавото при дисцрийт е, че са тънки и не се усещат :grin:

foreverr
04-04-2008, 11:18
В магазините ги има,а и в някой списания ги дават като тестерчета.Аз ти говоря за новите дискрийт, изобщо видя ли сайта-там са показани кои са новите!Щото аз не съм ги виждала по магазините, а ги търсих ама ги няма просто трябва да продадат старите и тогава ще поръчат от новите :)

Eми и аз ти говоря за новите,така де тези дето ги рекламират сега в моя град ги има.И в joy имаше май тестерчета.Извинявай за тъпия вапрос ама кво са тестерчета? :oops: А ти от кой град си за да разбера дали си от моя :D за да си зема и аз че мноооого искам да ги вида мамка му :razz:

Ами в joy имаше 4 бр да ги пробваш т.е. тестер е когато пробваш нещо.От Червен бряг съм.Иначе меришат много приятно,харесаха ми.



да имаше ги в joy и в блясък :)А в кой брой на блясък и в кой брой на джой ги имаше-или ги е имало отдавна и сега не мога да си купя вече?И нещо по различно ли са от старите дискрийт?

foreverr
04-04-2008, 12:42
Ами вече реших как мога даа намеря помощ по въпроса-ако има някой от ПЛОВДИВ-КИЧУКА, който да е виждал новите дисцрийт моля да ми пише лично съобщение за да се изясним-предварително благодря :)

fiama
04-05-2008, 14:12
Barbie написа:
Само дето реално не са особено полезни. (Нито пък е особено комфортно - на мен, примерно, ми се възпалява кожата.)


Ароматизираните превръзки въобще не са полезни! Действително интимната зона се нуждае САМО от: миене поне веднъж на ден с интимен сапун (с киселинно pH) и чисто памучно бельо!

a_n_i_t_y941001
04-05-2008, 14:28
Barbie написа:
Само дето реално не са особено полезни. (Нито пък е особено комфортно - на мен, примерно, ми се възпалява кожата.)


Ароматизираните превръзки въобще не са полезни! Действително интимната зона се нуждае САМО от: миене поне веднъж на ден с интимен сапун (с киселинно pH) и чисто памучно бельо!Незнаех че не са полезни :shock: аз до сега само ароматизирани ползвам и мн си ми е добр е всичко е наред :) но ще го взема в предвид това :::

foreverr
04-05-2008, 17:46
Barbie написа:
Само дето реално не са особено полезни. (Нито пък е особено комфортно - на мен, примерно, ми се възпалява кожата.)


Ароматизираните превръзки въобще не са полезни! Действително интимната зона се нуждае САМО от: миене поне веднъж на ден с интимен сапун (с киселинно pH) и чисто памучно бельо!Незнаех че не са полезни :shock: аз до сега само ароматизирани ползвам и мн си ми е добр е всичко е наред :) но ще го взема в предвид това :::E да и аз до скоро не знаех, но като разбрах спрях дя ги използвам(а и ми се беше получил малко сърбеж и незнаех от какво е и като ги спрях и сърбежа спря)На теб верно нищо ти няма от тях, но не прекалявай с употребата им, защото може да получиш някоя инфекция или раздразнение!Но аз съм на мнение, че каквото каза fiama не е напълно точно-защо пък да трябва само да се мием с интимен гел и да си слагае чисто бельо-все пак за допълнителна хигиена може да използваме ежедневби превръзки(разбира се неароматизирани) или понякога да си позволяваме и интимни кърпички :) Аз например преди използвах ПОСТОЯННО ежедневни превръзки-ама тва беше в срок от 6 месеца и беше още като нямах цикъл :) Така, че според мен обикновените ежедневни превръзки не бива били вредни щом като аз съм ги използвала 6 месеца и нищо ми няма-е може да има и някои много чувствителни дами на които да не им повлияят добре!Но това разбира се е рядко срештано :grin:

foreverr
04-05-2008, 17:48
А в връзка с превръзките дискрийт днес четах една малка статийка за тях в едно списание, но нямаше мостричка да ги пробвам :o :?

a_n_i_t_y941001
04-05-2008, 19:31
Barbie написа:
Само дето реално не са особено полезни. (Нито пък е особено комфортно - на мен, примерно, ми се възпалява кожата.)


Ароматизираните превръзки въобще не са полезни! Действително интимната зона се нуждае САМО от: миене поне веднъж на ден с интимен сапун (с киселинно pH) и чисто памучно бельо!Незнаех че не са полезни :shock: аз до сега само ароматизирани ползвам и мн си ми е добр е всичко е наред :) но ще го взема в предвид това :::E да и аз до скоро не знаех, но като разбрах спрях дя ги използвам(а и ми се беше получил малко сърбеж и незнаех от какво е и като ги спрях и сърбежа спря)На теб верно нищо ти няма от тях, но не прекалявай с употребата им, защото може да получиш някоя инфекция или раздразнение!Но аз съм на мнение, че каквото каза fiama не е напълно точно-защо пък да трябва само да се мием с интимен гел и да си слагае чисто бельо-все пак за допълнителна хигиена може да използваме ежедневби превръзки(разбира се неароматизирани) или понякога да си позволяваме и интимни кърпички :) Аз например преди използвах ПОСТОЯННО ежедневни превръзки-ама тва беше в срок от 6 месеца и беше още като нямах цикъл :) Така, че според мен обикновените ежедневни превръзки не бива били вредни щом като аз съм ги използвала 6 месеца и нищо ми няма-е може да има и някои много чувствителни дами на които да не им повлияят добре!Но това разбира се е рядко срештано :grin:Аз мислчя че по едно време и аз получих раздразнение имах сърбеж и точно тогава ми свършиха превръзките и аз не си взех и сърбежа спря вече ще спра да ги ползвам тези мерси мн :smt001

foreverr
04-05-2008, 21:51
Barbie написа:
Само дето реално не са особено полезни. (Нито пък е особено комфортно - на мен, примерно, ми се възпалява кожата.)


Ароматизираните превръзки въобще не са полезни! Действително интимната зона се нуждае САМО от: миене поне веднъж на ден с интимен сапун (с киселинно pH) и чисто памучно бельо!Незнаех че не са полезни :shock: аз до сега само ароматизирани ползвам и мн си ми е добр е всичко е наред :) но ще го взема в предвид това :::E да и аз до скоро не знаех, но като разбрах спрях дя ги използвам(а и ми се беше получил малко сърбеж и незнаех от какво е и като ги спрях и сърбежа спря)На теб верно нищо ти няма от тях, но не прекалявай с употребата им, защото може да получиш някоя инфекция или раздразнение!Но аз съм на мнение, че каквото каза fiama не е напълно точно-защо пък да трябва само да се мием с интимен гел и да си слагае чисто бельо-все пак за допълнителна хигиена може да използваме ежедневби превръзки(разбира се неароматизирани) или понякога да си позволяваме и интимни кърпички :) Аз например преди използвах ПОСТОЯННО ежедневни превръзки-ама тва беше в срок от 6 месеца и беше още като нямах цикъл :) Така, че според мен обикновените ежедневни превръзки не бива били вредни щом като аз съм ги използвала 6 месеца и нищо ми няма-е може да има и някои много чувствителни дами на които да не им повлияят добре!Но това разбира се е рядко срештано :grin:Аз мислчя че по едно време и аз получих раздразнение имах сърбеж и точно тогава ми свършиха превръзките и аз не си взех и сърбежа спря вече ще спра да ги ползвам тези мерси мн :smt001Да и още нешо да те посъветвам ако не знаеш-има и дневни превръзки на олеис ултра които са ароматизирани-не си ги купувай, защото все пак няма смисъл щом като вече разбра, че не понасяш ароматизираните :) Та още едно нещо ще те посъветвам-защото също може да не знаеш, че дискрийт не са само ароматизирани!Има и още два варианта-единият е за дишане на кожата,а другите са обикновени-за вид са същите като ароматизираните-разликата е само в цвета на кутийката и в това, че не са ароматизирани :) Продължавай да си използваш дискрийт, но не ароматизирани :)

a_n_i_t_y941001
04-05-2008, 22:26
Така и ще направя мерси мн мацка :grin: ти си върхаа \:D/

foreverr
04-06-2008, 11:25
Така и ще направя мерси мн мацка :grin: ти си върхаа \:D/Moля-винаги помагам с каквото мога :-) :)

foreverr
04-06-2008, 11:59
a_n_i_t_y941001 а ти пробвала ли си новите дисцрийт ето ти и сайта да ги видиш
http://discreet.devchat.ru/morning/

a_n_i_t_y941001
04-06-2008, 13:13
Леле мерси мн,не още ползвам старите :D сега като ми свършат ще си ги зимам тея :P [/b]

foreverr
04-06-2008, 13:22
Леле мерси мн,не още ползвам старите :D сега като ми свършат ще си ги зимам тея :P [/b]Да ама лошото е, че тия новите ги рекламират, но аз още не съм ги намерила новите-търсих ги в аптеката до нас-имаше само от старите, търсих и още в 1-2 магазина и ги нямаше :? Но аз вече се ядосвам, защото ги търся от 1-2 седмици ама в понеделник ще обиколя всики аптеки на пазара и до билата ще ида и ако ги няма и там явно ще трябва да чакам за да излезнат и да си ги купя :) А ти от кой град си?Защото аз съм от Пловдив и ако и ти си от Пловдив и ако ги намериш да ми кажеш къде си ги намерила :) Иначе много мерак им имам да ги вида тия новите ама не ги намирам :? Обаче както казах-сега вече се ядосах и от инат ще ги потърся на всички всевъзможни места :grin:

a_n_i_t_y941001
04-06-2008, 13:48
АЗ съм от София и ги намерих вече =; в аптеките мисля че скоро ще се появят и при вас просту по бавно ги докарват сиг :)

foreverr
04-06-2008, 13:57
АЗ съм от София и ги намерих вече =; в аптеките мисля че скоро ще се появят и при вас просту по бавно ги докарват сиг :) #-o Много ти завиждам,че си ги намерула ама би трябвало в аптеките на пазара да ги има-абе в понеделник(което значи-утре :grin: ) ще ги потърся на всички възможни места-но би трябвало в аптеките на пазара и в билата да ги има :) Е в понеделник ще пиша дали съм ги намерила :)

a_n_i_t_y941001
04-06-2008, 13:59
Eми те понеже са нови се срещат мн рядко аз ги намрих само в една аптека и то тя е огромна никъде другаде не намерих и при вас сиг ги има някъде така че в понеделник ако имаш повече време потърси по добре :) :) Успех! :-)

foreverr
04-06-2008, 14:32
Eми те понеже са нови се срещат мн рядко аз ги намрих само в една аптека и то тя е огромна никъде другаде не намерих и при вас сиг ги има някъде така че в понеделник ако имаш повече време потърси по добре :) :) Успех! :-)Да мерси за пожелянието за успех и мерси за помоща мацка :) Аз мисля, че ще ги има, защото все пак аз ще потърся добре-ще потърся на всички места на които знам-а аз както казах знам само на пазара(където има 4-5 аптеки)ще потърся и в един магазин до нас и ще потърся и в билата-а и до мойто даскало има още 2-3 аптеки-ако не намеря никъде значи ощще не са ги докарали :) Но пък дано да има де :) Ама като си ги закупиш кажи хубави ли са и по различни ли са от другите?

foreverr
04-07-2008, 12:30
Днес ги намерих на 2 места-като търсих на много места ама само на 2 места имаше от новите-в една аптека имаше само от ароматизираните(които не ги купиш, защото не искам ароматизирани) а в билата имаше от сините(за дишане на кожата) и от ароматизираните-ама то от сините бяха не 20 броя, а 40 и струваха 2.90, а аз имах 2.60 :x И имах 2.60 щото точно преди да ида до билата дадах на една баба дето просеше един лев и ся малко ме е яд :x Ама все пак утре ще си ги купя :)

kateto_sladkata
04-07-2008, 19:29
Днес ги намерих на 2 места-като търсих на много места ама само на 2 места имаше от новите-в една аптека имаше само от ароматизираните(които не ги купиш, защото не искам ароматизирани) а в билата имаше от сините(за дишане на кожата) и от ароматизираните-ама то от сините бяха не 20 броя, а 40 и струваха 2.90, а аз имах 2.60 :x И имах 2.60 щото точно преди да ида до билата дадах на една баба дето просеше един лев и ся малко ме е яд :x Ама все пак утре ще си ги купя :)

е дарила си един лев браво извършила си добро дело :D :D :D :D

foreverr
04-07-2008, 19:48
Днес ги намерих на 2 места-като търсих на много места ама само на 2 места имаше от новите-в една аптека имаше само от ароматизираните(които не ги купиш, защото не искам ароматизирани) а в билата имаше от сините(за дишане на кожата) и от ароматизираните-ама то от сините бяха не 20 броя, а 40 и струваха 2.90, а аз имах 2.60 :x И имах 2.60 щото точно преди да ида до билата дадах на една баба дето просеше един лев и ся малко ме е яд :x Ама все пак утре ще си ги купя :)

е дарила си един лев браво извършила си добро дело :D :D :D :DДа така е-мен много ме е жал за тея хора и почти винаги като ги вида, че просят и давам-все пак знам, че аз си имам пари и те имат нужда от тях и им давам :grin:

kateto_sladkata
04-07-2008, 20:29
Днес ги намерих на 2 места-като търсих на много места ама само на 2 места имаше от новите-в една аптека имаше само от ароматизираните(които не ги купиш, защото не искам ароматизирани) а в билата имаше от сините(за дишане на кожата) и от ароматизираните-ама то от сините бяха не 20 броя, а 40 и струваха 2.90, а аз имах 2.60 :x И имах 2.60 щото точно преди да ида до билата дадах на една баба дето просеше един лев и ся малко ме е яд :x Ама все пак утре ще си ги купя :)

е дарила си един лев браво извършила си добро дело :D :D :D :DДа така е-мен много ме е жал за тея хора и почти винаги като ги вида, че просят и давам-все пак знам, че аз си имам пари и те имат нужда от тях и им давам :grin:

ми да си призная и аз съм давала някой път като ми стане жал :cry:

foreverr
04-07-2008, 21:05
Днес ги намерих на 2 места-като търсих на много места ама само на 2 места имаше от новите-в една аптека имаше само от ароматизираните(които не ги купиш, защото не искам ароматизирани) а в билата имаше от сините(за дишане на кожата) и от ароматизираните-ама то от сините бяха не 20 броя, а 40 и струваха 2.90, а аз имах 2.60 :x И имах 2.60 щото точно преди да ида до билата дадах на една баба дето просеше един лев и ся малко ме е яд :x Ама все пак утре ще си ги купя :)

е дарила си един лев браво извършила си добро дело :D :D :D :DДа така е-мен много ме е жал за тея хора и почти винаги като ги вида, че просят и давам-все пак знам, че аз си имам пари и те имат нужда от тях и им давам :grin:

ми да си призная и аз съм давала някой път като ми стане жал :cry: :( О стига, че ми става тъжно :( Почвам да пиша по старата тема-та превръзките утре ще си ги купя и ще кажа дали са ми харесали :)

kateto_sladkata
04-07-2008, 21:26
Днес ги намерих на 2 места-като търсих на много места ама само на 2 места имаше от новите-в една аптека имаше само от ароматизираните(които не ги купиш, защото не искам ароматизирани) а в билата имаше от сините(за дишане на кожата) и от ароматизираните-ама то от сините бяха не 20 броя, а 40 и струваха 2.90, а аз имах 2.60 :x И имах 2.60 щото точно преди да ида до билата дадах на една баба дето просеше един лев и ся малко ме е яд :x Ама все пак утре ще си ги купя :)

е дарила си един лев браво извършила си добро дело :D :D :D :DДа така е-мен много ме е жал за тея хора и почти винаги като ги вида, че просят и давам-все пак знам, че аз си имам пари и те имат нужда от тях и им давам :grin:

ми да си призная и аз съм давала някой път като ми стане жал :cry: :( О стига, че ми става тъжно :( Почвам да пиша по старата тема-та превръзките утре ще си ги купя и ще кажа дали са ми харесали :)

Ок.Ще чакаме да кажеш :P

foreverr
04-08-2008, 13:51
Днес ги намерих на 2 места-като търсих на много места ама само на 2 места имаше от новите-в една аптека имаше само от ароматизираните(които не ги купиш, защото не искам ароматизирани) а в билата имаше от сините(за дишане на кожата) и от ароматизираните-ама то от сините бяха не 20 броя, а 40 и струваха 2.90, а аз имах 2.60 :x И имах 2.60 щото точно преди да ида до билата дадах на една баба дето просеше един лев и ся малко ме е яд :x Ама все пак утре ще си ги купя :)

е дарила си един лев браво извършила си добро дело :D :D :D :DДа така е-мен много ме е жал за тея хора и почти винаги като ги вида, че просят и давам-все пак знам, че аз си имам пари и те имат нужда от тях и им давам :grin:
ми да си призная и аз съм давала някой път като ми стане жал :cry: :( О стига, че ми става тъжно :( Почвам да пиша по старата тема-та превръзките утре ще си ги купя и ще кажа дали са ми харесали :)

Ок.Ще чакаме да кажеш :PAми днеска си ги купих-купих си от сините за дишане на кожата(40 броя)(2.99) И много ме кефи кутийката в която са слоежени-по-яка е от старата :) Иначе вътре са си като старире същите-едни такива с елепсоеидно в средара-абе абсолючно същите са си :grin:

kateto_sladkata
04-08-2008, 19:40
аз пък още имам от старите дискрийт ще пробвам новите като тия ми свършат а напоследак ползвам едни ежедневни за прашка на evitta и много ми харесват мн са мекички :P

foreverr
04-09-2008, 15:09
аз пък още имам от старите дискрийт ще пробвам новите като тия ми свършат а напоследак ползвам едни ежедневни за прашка на evitta и много ми харесват мн са мекички :PAз откакто се помня(преди да ми дойде носих ежедневни превръзки постоянно)използвам само ежедневни превръзки дискрийт(е преди да разбера за дискрийт бях пробвала доста марки, но най-добри са на дискрийт)И от 2 години си използвам само дискрийт и съм си свикнала с тях така, че нямам никакво намерение да г сменям с други :grin: .А и за прашка аз използвам на дискрийт-те новите са предназначени за всичко-за прашки, за гащи, за боксерки и всичкои-така казват на рекламата :) :grin: Аз ти препоръчвам за прашката да използваш на дискрийт, защото се залепват много добре и не мърдат хич-а преди мноооого врееме си бях взимала за прашка и се разлепват :?

kateto_sladkata
04-09-2008, 19:27
съгласна съм с теб че дискрийт са най-добрите но понякога си взимам и други ,че са по-евтини :D :D

foreverr
04-10-2008, 15:49
съгласна съм с теб че дискрийт са най-добрите но понякога си взимам и други ,че са по-евтини :D :DДа, по евтини са ама то дискрийт 20 броя за 1.50-1.60, а обикновените 20 броя са около 1 лев-така, че разликата е 50 стотинки и аз за тва си взимам само дискрийт :grin:

foreverr
04-10-2008, 18:23
A за да не пускам нова тема искам да попитам тук-значи досега съм използвла само о.б тампони като ги използвам само в карйни случаи.Но днес имаше в даскало една какичка която ни изнасяше "лекция" за пубертета и нещата свързани с него и ми дадоха една книжка в която освен, че се говори за пубертета и там има рекламикча на превръзките олеис и дисктиийт и на тампони тампакс, които са с апликатор-преди бях доста негативно настроена към тампоните с апликатор, но сега си промених решението и мисля да ги пробвам-някой използвал ли ги е и ако ги е използвал колко струват и колко броя са в кутийка :)

foreverr
04-10-2008, 18:34
Ето и сайта на тампончетата:
тва е не всички видове: http://kiev-shop.com/images/578b.jpg
а тва е на най-малките: http://img182.imageshack.us/img182/7608/item2885big1jt9.jpg

foreverr
04-13-2008, 16:56
A нали си бяхме говорили, че от ароматизираните превръзки ми се получава сърбеж-аз щото там в даскало ни дадаха 4 ароматизирани за пробно и аз за да не ги хвърлям ги употребих ама нямам сърбеж :grin: Сигурно сега като изхъбя сините ще си взема ароматизирани :grin:

foreverr
04-14-2008, 15:13
Темата е приключена моля модератора да я заключи :)