PDA

View Full Version : Здравословно хранене??? И как става



TheForbiddenOne
03-16-2008, 13:17
molq kajete kak stava nomera da se hrani6 zdravoslovno? :( kvo prai6 katto ti se qde ne6to sledko ili 4ips ??? :)

splendour
03-16-2008, 14:02
mi kat ti se qde sladko qde6 qb1lki.kat ti se qde 4ips qde6 vareni katofi...........kofti e no ima xora koito go pravqt

TheForbiddenOne
03-16-2008, 14:17
da sigorno 6te stane mersi mnogo :) .......ama vse pak nqkakav kirliv varen kartov ne moje da zamesti 4ipsa

splendour
03-16-2008, 14:21
da sigorno 6te stane mersi mnogo :) .......ama vse pak nqkakav kirliv varen kartov ne moje da zamesti 4ipsa adi kartofa se 6e go prejiveq ama da zamenq 6okolada s qb1lka :?

NSDAP
03-16-2008, 14:21
Ккаво целиш с това хранене,регулация на теглото,потдръжка,или просто начин на живот?

TheForbiddenOne
03-16-2008, 14:33
az sam po sklonna da zamenq 6okolada s qbalki ama 4ips s kartof :?

a i celq da spra da qm vredni hrani samo 4e neznam kak za6toto mn mi se qdat :oops:

splendour
03-16-2008, 14:51
smali ypotrebata im ama ko gi spre6 na vtoriq den po4va6 da stava6 kisel,zaqdliv...........{li4en opit}

TheForbiddenOne
03-16-2008, 17:12
:smt023 da prava si

TheForbiddenOne
03-16-2008, 17:15
ama az nqmam predstava kak da spra s vrednite ne6ta 6toto sa mn vkusni :(

Unno
03-16-2008, 17:23
И аз хапвах много сладко и мазно :) но започнах с танците и въпреки че сега си ги хапвам пак тялото ми изразходва много повече енергия и ми е нужно и нямам проблеми ( Че били вредни.. не трябва да ти пука нали ти е хубаво :) )

TheForbiddenOne
03-16-2008, 17:52
da taka e!az sa6to sportuvam no po malko ot predi za6toto ve4e nqmam tolkova vreme.i ot predi sam sviknala da si hapvam kakvoto izkam za6toto posle si izrazhodvam vsi4ko kato treniram.no sega kato treniram po malko me e strah da ne nadebeleq :( za6toto az naistina qm mn i to vse mazni ne6ta 8)

YouAreAnIdiot
03-17-2008, 01:15
zdraveite :) amm po tema hranene moga da govorq chasove noooo da zapochneme ot tova che trqbva da hapvash chesto .. nai zdravoslovno e chestoto qdene po tozi nachin se zabyrzva metabolizma i chovek debelee po trudno :) az lichno qm 6 7 pyti na den .. po tozi nachin kato hapvash po chesto ti ne si gladen/na >>> ne ti se qdat junk foods .. i izobshto ne mislish za tova .. kato vidish shokolad si kazvash axx kak bix go izql/la no ne go pipash .. az sigurno ot 6 7 meseca ne sym hapval nikakyv shokolad i chipsove koito i bez tova ne obicham :) nai vajnoto e da imash volq za 1vite 2 sedmici da ne qdesh tova posle e lesno .. segaaaa kato zapochnaxme na tema hranene vajno e da ne qdesh vyglehidrati ot sorta na sladko oriz kartofi i tn tn vecher .. kachva ti se kato maznini .. meso moje da qdesh kolkoto iskash ... gledai da ogranichish hlqba pone beliq ako ne mojesh premini na cheren :) toi e polezen no pak ne trqbva da se hapva vecher .. za plodove nai dobre gi sloji kato 1va ili 2ra zakuska .. vecher moje da hapvash meso i salatki i tn tn prez denq syshto hubavo e da se hapvat mlechni produkti ot sorta na mleko kashkaval sirene i tn tn makar che ne sa za svalqne na kg no kakto vijdam ot temata celta ti ne e da svalqsh a da poddyrjash kilogrami .. i vse pak da kaja che nai nai vajno e da ne pravish dieta ot sorta nqma da qm i tn tn .. vredi na zdraveto vredi i na tqloto .. obshto vzeto rabotata e da zalyjesh glada ot tam shte zalyjesh i jelanieto ti kym sladkoto :) uspex

P.S. ako imash vyprosi za neshto svyrzano s hranene (vseki) mojesh da me potyrsish na lc .. shte se radvam da pomogna :)

TheForbiddenOne
03-17-2008, 14:42
mn mersi za pomo6te i nadqvam se da mi e polezno :)

Unno
03-17-2008, 15:23
Хмм бих направил малка забележка на YouAreAnIdiot или по точно допълнение.. относно хапването по 6/7 пъти на ден отново се повтарям както в един др пост че зависи от организма на човека и отново казвам че при всеки е индивидуално :) .

TIMEX
03-17-2008, 16:06
mi kat ti se qde sladko qde6 qb1lki.kat ti se qde 4ips qde6 vareni katofi...........kofti e no ima xora koito go pravqt
Охх да ти кажа ябълки не ям защото много разграждат мускулите
А иначе чипс не съм ял от 1 година лятото бях ял си спомням....
А сладкото не го ям просто кат ми се яде сладко (Не ми се яде въобще сладко) но и дори да ми се яде ям банан или ябълка.....Но се пак сега спазвам диета... 8)

TheForbiddenOne
03-17-2008, 17:34
na si ql 4ips 1 godina :? kak izdarja6? az ne sam qla 2 dena i 6a poludeq!!!

Unno
03-17-2008, 17:36
Wow.. е ти вече си пристрастена бе мацка :D .

TIMEX
03-17-2008, 17:43
na si ql 4ips 1 godina :? kak izdarja6? az ne sam qla 2 dena i 6a poludeq!!!
Чипс както казах не ям ...Както казах и съм на диета включваща 3 ядения и 3 протеинови шеика...
Яденето ми е :Пилешко , Пуешко ,Телешко ,Риба тон (Консетва) (това са месата) и зелена салата ...Домати краставици ....А сладкото ми е меда и банана ;) а и много портокали ям

TheForbiddenOne
03-17-2008, 18:11
evala :) az nikoga nqma da uspeq

TheForbiddenOne
03-17-2008, 18:31
Wow.. е ти вече си пристрастена бе мацка :D .
mi da we 6a sa seti6 :-D

TIMEX
03-17-2008, 18:35
Но иначе имаш ли проблем с високо тегло?

Unno
03-17-2008, 19:03
Ако няма и наистина се тъпче толкова много със сладко значи организма и обработва бързо хранителните вещества и не се натрупват като мазнини по различни точки на тялото ( А това естествено е много добре ) .

TheForbiddenOne
03-17-2008, 19:06
mi az nqmam problem s tegloto.i qm naistina ama naistina mn i nz kak o6te ne sam 100 kila :oops:

Unno
03-17-2008, 19:09
А искам да те питам от кога се тъпчеш сериозно ??

NSDAP
03-17-2008, 19:10
Яко чекии ил испакли,това е решението :o

TIMEX
03-17-2008, 19:25
Я кажи ръст и колограми щот може само ти да си мислиш че нямаш проблем с теглото :-D

TheForbiddenOne
03-17-2008, 19:30
Яко чекии ил испакли,това е решението :o
:? :? :? da we ti normalen/a li si ?


167sm 47kg :oops: mn e zn ama ..........

NSDAP
03-17-2008, 19:34
Я си еви макята бе :grin:
Дебела си макя ти да евем!Треа да блъскаш яко чикии ма

TheForbiddenOne
03-17-2008, 19:36
Я си еви макята бе :grin:
Дебела си макя ти да евем!Треа да блъскаш яко чикии ма
:? :? :? mi blaskai ti kat izka6 we

NSDAP
03-17-2008, 19:38
Я си еви макята бе :grin:
Дебела си макя ти да евем!Треа да блъскаш яко чикии ма
:? :? :? mi blaskai ti kat izka6 we
Мене не ме гризи тя макя ти ми лъска К У Р А

Unno
03-17-2008, 19:41
{}because_of_you{}PpP~

Не ми отговори.. та както и да е, исках да знам от кога се тъпчеш така . Искам да ти кажа че ако е отдавна и не си напълняла няма проблеми, а ако е от скоро може и да напълнееш но и в двата случая може да надебелееш много бързо без да се осетиш или да не мръднеш и кило . Зависи, но според мен за ръст и килограми си добре :) .

TheForbiddenOne
03-17-2008, 19:43
Я си еви макята бе :grin:
Дебела си макя ти да евем!Треа да блъскаш яко чикии ма
:? :? :? mi blaskai ti kat izka6 we
Мене не ме гризи тя макя ти ми лъска К У Р А


mmm :? edva li mai :? mai nqma koi da ti go laska kat si tolkva navit na po vazrasni 8-)

TheForbiddenOne
03-17-2008, 19:45
{}because_of_you{}PpP~

Не ми отговори.. та както и да е, исках да знам от кога се тъпчеш така . Искам да ти кажа че ако е отдавна и не си напълняла няма проблеми, а ако е от скоро може и да напълнееш но и в двата случая може да надебелееш много бързо без да се осетиш или да не мръднеш и кило . Зависи, но според мен за ръст и килограми си добре :) .
mi da ti otgovorq tup4a se kogato sam v lo6o nastroenie,iznervena i t.n.

NSDAP
03-17-2008, 19:45
Епа дъртата ку*ва дойде при мен да ми лочи уя,деба и старата евлива дърта чанта

TheForbiddenOne
03-17-2008, 19:47
Епа дъртата ку*ва дойде при мен да ми лочи уя,деба и старата евлива дърта чанта
pak na teb moga da ti kaja 4e si adski zle 6tom si re6il po forumi da si pokaa6 prostotiqta

NSDAP
03-17-2008, 19:50
Серем го топло за тебе К У Р В ОООООООООООООО

TheForbiddenOne
03-17-2008, 19:52
Серем го топло за тебе К У Р В ОООООООООООООО

mi kat ta gledam si mn prost i po prost moi da si :-D ama ne e nito vremeto...nito mqstoto

Unno
03-17-2008, 19:52
{}because_of_you{}PpP~

Чувал съм, гледал съм и по филми хора дето като са изнервени се тъпчат с сладолед :? някой пък палят цигара.. хмм . Имам предложение за теб, даже две 1во, да спреш да се ядосваш щото не е хубаво да се хабят нерви за нищо, 2ро, да започнеш малко по малко да намаляваш хапването :) приемрно ако си изяждала 1/2 пакетчета чипс на ден, хапвай по половин/1 :) ( само давам пример.. не те знам иначе по колко хапваш ) и така .

TheForbiddenOne
03-17-2008, 19:53
{}because_of_you{}PpP~

Чувал съм, гледал съм и по филми хора дето като са изнервени се тъпчат с сладолед :? някой пък палят цигара.. хмм . Имам предложение за теб, даже две 1во, да спреш да се ядосваш щото не е хубаво да се хабят нерви за нищо, 2ро, да започнеш малко по малко да намаляваш хапването :) приемрно ако си изяждала 1/2 пакетчета чипс на ден, хапвай по половин/1 :) ( само давам пример.. не те знам иначе по колко хапваш ) и така .

mersi za savete :)

YouAreAnIdiot
03-19-2008, 05:47
xm Unno i ti si prav che si zavisi ot metabolizma nooo ako hapva primerno za zakuska miusli i nqkakvi plodove i tn tn bix predpochel da izteglq plodovete s 2 chasa po nazad .. ne za drugo no az imax problemi i s razshiren stomah ( preqjdaniq kato po malyk .. ) i ot kakto pochnah vakumkite zaedno s gore dolu ravnomerno hranene nqmam problemi ... a da pitam {}because_of_you{}PpP~ da ni dade edin primeren rejim na hranene v momenta .. v smisyl kakvo hapva v kolko chasa gore dolu ii ako iskate moje da se probvame da go pousyvyrshenstvame :) a za nervite i shokolada pomaga znam pak ot opit .. :) a za 167 sm 47 kg sa poveche ot perfectni (lichno mnenie .. ) taa taka .. uspex ..
p.s. imam priqteli koito ot lityr kola na den sa se ogranichavali da ne piqt vyobshte poveche ot meseci taaa .. vsichko si opira do volqta jelanieto i vyzmojnostite na choveka :) .. ako imash vreme {}because_of_you{}PpP~ interesuvai se malko ii procheti v internet ima suma si saitove za hranene i tn .. ( ne vqrvai na vsichko ) ako ima neshto est pitai tuk vyv foruma shte pomagame :) uspex

TheForbiddenOne
03-19-2008, 11:29
xm Unno i ti si prav che si zavisi ot metabolizma nooo ako hapva primerno za zakuska miusli i nqkakvi plodove i tn tn bix predpochel da izteglq plodovete s 2 chasa po nazad .. ne za drugo no az imax problemi i s razshiren stomah ( preqjdaniq kato po malyk .. ) i ot kakto pochnah vakumkite zaedno s gore dolu ravnomerno hranene nqmam problemi ... a da pitam {}because_of_you{}PpP~ da ni dade edin primeren rejim na hranene v momenta .. v smisyl kakvo hapva v kolko chasa gore dolu ii ako iskate moje da se probvame da go pousyvyrshenstvame :) a za nervite i shokolada pomaga znam pak ot opit .. :) a za 167 sm 47 kg sa poveche ot perfectni (lichno mnenie .. ) taa taka .. uspex ..
p.s. imam priqteli koito ot lityr kola na den sa se ogranichavali da ne piqt vyobshte poveche ot meseci taaa .. vsichko si opira do volqta jelanieto i vyzmojnostite na choveka :) .. ako imash vreme {}because_of_you{}PpP~ interesuvai se malko ii procheti v internet ima suma si saitove za hranene i tn .. ( ne vqrvai na vsichko ) ako ima neshto est pitai tuk vyv foruma shte pomagame :) uspex


i zna4i za vaprosa mejdo dr ot nqkolko dni se hrana po zdravoslovno 8) no 6te ti kaja kakvo hapva6 predi.to hapvam e slabo kazano az se tup4eh mapravo
za zakuska v u4ili6te primerno 1 kroasan,vafla i 4ips
kato se pribera v ka6ti dve filii s ne6to ili pyrjen kartof
sledobedna zakuska pak ne6to sladko
i za ve4erq naprimer nqkakvo qdene ama s mn hlqb 2-3 filii


naistina az vi kazah 4e qm mn i ne e samo tva ama v momenta ne se se6tam za dr ne6ta