PDA

View Full Version : Комплексар?!



Samotno_Angel4e
03-16-2008, 12:48
Здравейте.Имам един проблем.Свързан е с едно момче от моя клас.Той е супер смотан,прост и грозен,обаче познава много хора и заради това половината клас му се подмазва. :-x Има мнение за мен,мисли че съм дебела,а в класа има и по-дебели момичета...И почти всички са застанали зад неговото мнение и постоянно се заяждат с теглото ми.Бих искала да ви попитам как мога да се отърва от тоя простак...
Бтв опитвам се да отслабна,така че дайте и други съвети....

scorpion4ituo
03-16-2008, 13:06
Криси тва ти ли си вее :Д:Д:Д

olive_oil
03-16-2008, 13:08
в какъв смисъл познава мн хора? Най-добрия вариянт според мен е да се правиш, че не ги чуваш. Все някога ще те оставят на мира

ThunderGoddess
03-16-2008, 13:17
Не им обръщай внимание, дейба - простаци. Преди време една съученичка ми беше казала нещо много яко, което помня. Тя има няколко килца отгоре. "Ако някой истински ме харесва, ще ме хареса такава, каквато съм си сега." И беше права. Смисъл истинските хора, които наистина те харесват - приятели, момчета - всички - те харесват каквато си. Ако някой ти се подиграва за теглото, значи е голям комплексар и не си заслужава да му обръщаш внимание. Продължавай напред с гордо вдигната глава. Убий простия с мълчание.

Samotno_Angel4e
03-17-2008, 15:54
В смисъл,че има много познати,които се застъпват зад неговото мнение...То не че аз нямам,но просто нз как да му затворя устата... :-x

Samotno_Angel4e
03-17-2008, 15:57
И бтв не е Крисито...

Miss_Perfekt
03-17-2008, 16:00
в какъв смисъл познава мн хора? Най-добрия вариянт според мен е да се правиш, че не ги чуваш. Все някога ще те оставят на мира
До като не ги поставиш на мястото им няма да те остаят на мира от личен опит го знам опитай се да го закопаеш някак и ше се спре ако си мълчиш ще те мислят за тъпа

ThunderGoddess
03-17-2008, 16:14
В смисъл,че има много познати,които се застъпват зад неговото мнение...То не че аз нямам,но просто нз как да му затворя устата... :-x
И тяхното мнение няма да те интересува. Обичай се, каквато си, за да се научиш да обичаш и другите и да ги накараш и те да те обичат. Мълчи си - какво те интересува наистина мнението на шепа комплексари, които явно си нямат друга работа, освен да одумват хората за най-нормални неща? Все едно си първата или последната с наднормено тегло, ебати - пълна глупост. И аз съм с наднормено тегло, но всички мълчат и нш не ми казват, защото знаят, че глупостите им хич не ме ядосват и не ме карат да се чувствам зле и виждат, че няма смисъл да се хабят.

sexa_na_kompleksa
03-17-2008, 16:56
Имаш два избора - да се правиш, че не ги чуваш или да им отвърнеш. Аз лично съм идиот и предпочитам да отвърна, ако някой ме обиди. Според мен си е до самия човек - дали ще ми се подиграват или не. От моя клас също има един нещастник, който постоянно ходи и обижда момичетата, но с мен не се закача, а честно казано има за какво да се хване .. Просто знае, че ако ми каже нещо, ще го затапя или ще го ударя ... Та - или ще си седиш в ъгъла и ще те тъпчат, или ще отвърнеш на удара. Това мисля по въпроса. Айде успех с шибаните деца комплексарчета!

03-17-2008, 17:00
Е добре де, лъжат ли? Щом си свинщайн, свинщайн бъди, кфо, истината боли, ама тряя да се научиш да я приемаш!

nikodim
03-17-2008, 19:33
ам и кво кат има много приятели... всички са равни пред винкела ... отиваш с една права лопата и му казваш.. а да те закопам?!.. ии некво няма да има проблеми... и пиеш 1 бира...

scorpion4ituo
03-17-2008, 22:29
И бтв не е Крисито...
Aaam qvno e nqkoq druga sme6ni4ka kato neq :D. Zna4i i az bqh sa6tiq v stariq klas. Bqh lud po tova momi4e kristiqna. AAA tva ime me pobarkva samo kato go 4uq i sqka6 ne6to qko se edno kazvam Roza ili SE :D. I tq ne be6e palna ama bqh lud po neq. I nie behme ne6to kato lider4eta na klasa. I az mn q haresvah amaa treeei q tormozeh 4ee... NEprekasnato i se podigravahme 4e e debela, typa zubarka. NE be6e debela daje mn sladka i mn qk harkter. Spriqtelqvah se s neq i be6e mn qko ama fr mi zeaha EIC IEC GAJETO i zemah da q podigravam. Nz dali sam grozen ama gorkoto momi4e nqma6e mira ot nas Slon4e li ne be6e pigi li ne be6e Porki li ne be6e oomfg tova sladur4e napraooo tolkoz si go loveee i sq mi e mn ma4no za neguu ;(;(;(

psychopath
03-17-2008, 22:36
май ти си комплексарка ;)

nikodim
03-18-2008, 04:29
брало си е лайката... вие имате некви много сериозни душевни трепети.. аз пък се чувствам рус... и некво мнго ме бъзикат.. ;(

KaKaShI
03-18-2008, 10:50
Не се предавай... Най-хубавото е така както каза някой "Не им обръщай внимание и ще те оставят". Пробвай така... а ако не стане БОЙ !!!! :o

mickelangelo
03-18-2008, 14:54
Миии има 2 варианта .. или да имаш по голяма уста от хората който са с него ... или " убий тъпака с мълчание "

Rofl4e
03-18-2008, 16:17
Da ne ti puka..pravi se 4e ne go 4uva6 i 6te prestane(za6toto mn pove4e 6te se nervi kogato ne mu obra6ta6 vnimanie ot kolkoto kogato mu se vrazva6 na glupostite) i taka o6te nqkoi dr god 6te gi potrae6...i 6te sprat da ti govorqt i darjat taka ae uspeh :)

Pedigree
03-18-2008, 16:34
Да ти имам проблема.Какво ти пука?!
Ти сама си каза,че е дебел и грозен.Явно не му симпатизираш,тогава защо ти пука какво ти казва?Праз голям,па и нали ще отслабваш. 8-)

Samotno_Angel4e
03-19-2008, 12:50
Мерси на всички,които отговориха и ми вдъхнаха един вид надежда...Мерси отново... :-)

shmurkam
03-20-2008, 11:36
Aмиии има няколко възможности или да го поступаш,да си мълчиш,да се оплачеш на даскалката и на мен лично любимия-"насери"го с думи. Ако си животно като мене ще го напсуваш едно хубаво и ще му разклатиш топките от ритници,ама твой си е избора. Аз не мога да трая някой да ми се прави на мн интересен и да ме критикува,затапваш,бро и после едва ли не ти ближе краката. 8)

mhmhmhmhm
03-20-2008, 15:33
Тая дума комплексар стана много модерна напоследък 8)

vamp
03-20-2008, 15:44
Здравейте.Имам един проблем.Свързан е с едно момче от моя клас.Той е супер смотан,прост и грозен,обаче познава много хора и заради това половината клас му се подмазва. :-x Има мнение за мен,мисли че съм дебела,а в класа има и по-дебели момичета...И почти всички са застанали зад неговото мнение и постоянно се заяждат с теглото ми.Бих искала да ви попитам как мога да се отърва от тоя простак...
Бтв опитвам се да отслабна,така че дайте и други съвети....

Ти май не си научила най-важния урок в живота:"Не може да се харесаш на всички и да си приятел със всички!".Твоя проблем има много решения-бой,разправяне,директори,у ители,заплахи,хващане на тясно,че дори и да си мълчиш и да се правиш,че не разбираш.Зависи какъв човек си,така постъпи!

inSane_baby
03-20-2008, 16:01
Имаш два избора - да се правиш, че не ги чуваш или да им отвърнеш. Аз лично съм идиот и предпочитам да отвърна, ако някой ме обиди. Според мен си е до самия човек - дали ще ми се подиграват или не. От моя клас също има един нещастник, който постоянно ходи и обижда момичетата, но с мен не се закача, а честно казано има за какво да се хване .. Просто знае, че ако ми каже нещо, ще го затапя или ще го ударя ... Та - или ще си седиш в ъгъла и ще те тъпчат, или ще отвърнеш на удара. Това мисля по въпроса. Айде успех с шибаните деца комплексарчета!


И аз съм идиот :-D В клас момчетата постоянно се подиграват на повечето момичета. С някои обаче са приятели. Радвам се, че аз съм фр стях, не точно фр, просто не се караме. Иначе има мн обиди по адрес на тегло, пъпки, миришеш на пот, и какво ли не. Радвам се обаче, че не са към мен. Миналата година имаше момче което наистина ме тормозеше с убиди не по външен вид а неща от рода на тъпа, курва и тн. Истината е, че трябва да си му го върнеш! Казваш,че е грозен!? Кажи си му гО!

nazistka
03-20-2008, 16:40
Мани мани ти си много проста бе! То винаги ще има и такива хора, неможе всички да те харесват, няма такъв вариант! Ти неможеш да се променяш по вкуса на некви си хора...всъщност може както вече забелязах "умната" ти темичка.. ама ае....спирам с коментара :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070

Samotno_Angel4e
03-21-2008, 18:37
Искам да отбележа,че не искам да променя мнението му,а да му затворя тъпата уста... Тва е проблема... :-x

Seducti0n
03-21-2008, 21:39
Когато отново ти каже, че си дебела, му отговори със следното:
"Да, такава съм и какво от това".Усмихваш се и го подминаваш като пътен знак след тази реплика.
Когато обръщаш внимание на обидите му, още повече го нахъсваш да се заяжда с теб.Казано по друг начин-твоят гняв е неговият елексир.
Хора като описаният от теб типаж, обикновенно са крайно неудовлетворени от себи си, от своята външнност в повечето случаи.Стараят се умело да прикриват това, но понякога не успяват.Тогава намират лесна жертва, върху която да изливат негативизма породен от собствените им недостатъци.Не се оставяй да те прави на нищо, а му докажи, че не е нещо повече от теб и най-малкото той има правото да ти държи сметка относно това как изглеждаш.Успех. :)

bqsna_teenagerka
03-22-2008, 14:16
оооо Господи!!! Тя е дебела,той е прост...като янмате респект един от друг и като се обиждате значи представете си какви идоти сте и двмата!

Sweet_Play_F
03-23-2008, 17:32
Имаш два избора - да се правиш, че не ги чуваш или да им отвърнеш. Аз лично съм идиот и предпочитам да отвърна, ако някой ме обиди. Според мен си е до самия човек - дали ще ми се подиграват или не. От моя клас също има един нещастник, който постоянно ходи и обижда момичетата, но с мен не се закача, а честно казано има за какво да се хване .. Просто знае, че ако ми каже нещо, ще го затапя или ще го ударя ... Та - или ще си седиш в ъгъла и ще те тъпчат, или ще отвърнеш на удара. Това мисля по въпроса. Айде успех с шибаните деца комплексарчета!

ТОВА Е И мОЕТО мНЕНИЕ !

EJI4eTy
03-23-2008, 17:42
а набора ти дали не е 95 ... дали той е комплексар или ти наистина си дебела ?! кфо толку ти пука кфо мисли той за тебе ? просто го игнорирай ... ако не - прибий го както си му е реда ... всеки дето го обидят използва думата "КОМПЛЕКСАР" - ми той човека може да ти казва истината ... ние от къде да знаеме - ти пък му кажи че е противен и грозен и дебел и т.н. ебахти лапетата