PDA

View Full Version : Звук на компютъра



PocuTy
03-16-2008, 14:11
Здравейте.Имам един проблем и търся помощ...става дума за следното
Оная вечер си преинсталирвах виндовса,всичо добре ...езика си опрравих на български,някакави драйвери инсталирах,бяха към компютъра .ова е добре,обаче нямам никакъв звук сега,просто не се чува като пусна музика нищо и незнам какво да правя,а и не разбирам от компютри много...ако някой може да ми каже как да го оправя ще му бъда много благодарна!!

comics
03-16-2008, 15:04
Ами трябват и драйвъри за звука- тях си пропуснала :)
Моите примерно са Realtek :)

PocuTy
03-16-2008, 15:09
Ами трябват и драйвъри за звука- тях си пропуснала :)
Моите примерно са Realtek :)
Не,не съм...и моето е Realtek,ама не иска и не иска..нищо не се чува... ;(

DarkAngelOfHope
03-16-2008, 15:15
нямаш ли диск с driver-и които са ти дали като си купуваш компа ... там трябва да има каквото ти трябва :)

иначе може да направиш това :

десен бутон върху My Comp -> Properties избираш меню HardWare цъкаш на Device Manager в отворилия ти се прозорец намираш Sound, video and Game controllers и където имаш едни жълти въпросителни за иконки значи че нямаш драйвери и търсиш из нета подходящи то там ти пише каква ти е звуковата карта ... и такива неща търсиш за нея (пък ако имаш диск с Driver-и още по лесно ще стане :)

QPONECA
03-16-2008, 16:38
Драйверите.

PocuTy
03-16-2008, 16:47
нямаш ли диск с driver-и които са ти дали като си купуваш компа ... там трябва да има каквото ти трябва :)

иначе може да направиш това :

десен бутон върху My Comp -> Properties избираш меню HardWare цъкаш на Device Manager в отворилия ти се прозорец намираш Sound, video and Game controllers и където имаш едни жълти въпросителни за иконки значи че нямаш драйвери и търсиш из нета подходящи то там ти пише каква ти е звуковата карта ... и такива неща търсиш за нея (пък ако имаш диск с Driver-и още по лесно ще стане :)
Такъв знак има само на Bluetooth AV/HS Audio
какео да правя сега?

QPONECA
03-16-2008, 17:01
изтеглиси драйверите за видио картата