PDA

View Full Version : nivea и кампанията й



olive_oil
03-16-2008, 13:21
За осми март имаше една кампания на нивея, в която се набираха момичета, които да раздават някви рекламни материали (нз точно какво) за определен брой часове. Мои съученички (две) ги викнаха (но викнаха точно тях, защото по-рано се записахав списъка с моделите на училището, но това няма значение де). Мисълта ми е къде мога да разбера какви са условията за да се запише човек там и да стане един вид "рекламно момиче" не само на нивея ами на коя да е друга марка, но за постоянно. Има ли някой от форума, който да "работи" подобно нещо и доволен ли е? И като цяло какво мислите за подобен вид работа?

LuCiFersAngeL
03-16-2008, 13:39
Аз съм промоутър на Нивея (същата тази кампания, за която ти говориш, предполагам). Уреди ме една съученичка, защото майка й с това се занимава по принцип (супервайзър е)... и така... не е щото съм модел 8-) По принцип най-лесно за такава работа можеш да се уредиш, ако имаш връзки. Трябва някой познат да те уреди, иначе да разчиташ само на късмет да те вземат... :? Иначе работо е почасова, заплащането - страхотно, но пък сме облечени в едни абсурдни униформи и гуменките, които трябва да носим са ужасно твърди и неудобни :(
А на въпросати за подобна работа, но за постоянно - не съществува такава. Ние ще висим в магазините, докато свърши промоцията. За всяка една марка се отнася това. Докато има различни намаления, награди и такива неща от фирмата набират промоутъри, които да висят в големите магазини и да обясняват на клиентите условията на промоцията, а вечна промоция няма, затова и работата не е постоянна - варира от няколко седмици до 1 - 2 месеца максимално (за съжаление, защото съм много зарибена да работя това докато завърша, но уви... :-|

Ако имаш още въпросчета - насреща съм :-)

olive_oil
03-16-2008, 13:46
Аз съм промоутър на Нивея (същата тази кампания, за която ти говориш, предполагам). Уреди ме една съученичка, защото майка й с това се занимава по принцип (супервайзър е)... и така... не е щото съм модел 8-) По принцип най-лесно за такава работа можеш да се уредиш, ако имаш връзки. Трябва някой познат да те уреди, иначе да разчиташ само на късмет да те вземат... :? Иначе работо е почасова, заплащането - страхотно, но пък сме облечени в едни абсурдни униформи и гуменките, които трябва да носим са ужасно твърди и неудобни :(
А на въпросати за подобна работа, но за постоянно - не съществува такава. Ние ще висим в магазините, докато свърши промоцията. За всяка една марка се отнася това. Докато има различни намаления, награди и такива неща от фирмата набират промоутъри, които да висят в големите магазини и да обясняват на клиентите условията на промоцията, а вечна промоция няма, затова и работата не е постоянна - варира от няколко седмици до 1 - 2 месеца максимално (за съжаление, защото съм много зарибена да работя това докато завърша, но уви... :-|

Ако имаш още въпросчета - насреща съм :-) имам доста въпросчета и молба да ми дадеш мейла си, за да не спамим тук :)

LuCiFersAngeL
03-16-2008, 13:52
Ще ти пиша лично :)

s1NNer
03-16-2008, 13:54
Ей тъкмо ми стана интересно и вие взехте да си пращате лични ....

splendour
03-16-2008, 13:55
na kolko trq da si za taq rabota 6tot az s1m na 14 i za lqtoto s ko moga da sa xvana?

comics
03-16-2008, 14:00
na kolko trq da si za taq rabota 6tot az s1m na 14 i za lqtoto s ko moga da sa xvana?
За къде да се хванеш ? :D

Nadelina
03-16-2008, 14:02
I na mene mi stana interesno. I se zaribih. Izglejda lesno i dohodno. A istinata e che az dori ne bqh chula za takava kampania. I sega iskam da naucha poveche. I kyde se provejda mi e interesno.

olive_oil
03-16-2008, 14:03
I na mene mi stana interesno. I se zaribih. Izglejda lesno i dohodno. A istinata e che az dori ne bqh chula za takava kampania. I sega iskam da naucha poveche. I kyde se provejda mi e interesno. не съм особено компетентна, но моите съученички ги пратиха в цветарски магазин. LuCiFer`s AngeL може да каже повече :)

splendour
03-16-2008, 14:26
na kolko trq da si za taq rabota 6tot az s1m na 14 i za lqtoto s ko moga da sa xvana?
За къде да се хванеш ? :D xaxaxa na nqkakva po4asova rabota idei?

bebence_ff
03-16-2008, 14:31
az sam promotorka , no kam firma i e postoianno - smisal sqka sedmica petak sabota i nedelq na razli4ni produkti . taka 4e e gore dolu postoianna rabota pri koiato se izkarvat kam 250 lv za nqkolko rab dni v meseca

Nadelina
03-16-2008, 14:42
az sam promotorka , no kam firma i e postoianno - smisal sqka sedmica petak sabota i nedelq na razli4ni produkti . taka 4e e gore dolu postoianna rabota pri koiato se izkarvat kam 250 lv za nqkolko rab dni v meseca
A kak moga da stana promotorka primerno. Kakav e principa na izbirane. Ti na kakva firma si?

splendour
03-16-2008, 14:47
na kolko trq si za dasi promotorka?

xXxScreamxXx
03-16-2008, 15:02
na kolko trq da si za taq rabota 6tot az s1m na 14 i za lqtoto s ko moga da sa xvana?
За къде да се хванеш ? :D

ahahaa ....... долавям мр1сни6кооотоо :-D

bebence_ff
03-16-2008, 15:03
v sf .az si q namerih po obqva ... slu4aino ne si4ko e s vrazki tva da ne e rabota v banka za 10 000lv .... ne e ni6to osobenno

Nadelina
03-16-2008, 15:11
Mojesh li da mi dadesh poveche informacia za tova. Da razkajesh vsichko. Ima li takavi promocii na produkti i v drugi gradove. Tyrsqt li se sega takiva promotorki.

BeBsItO
03-16-2008, 15:17
i na men mi stana dosta interesno :) molqda obqsnite.... ili link4e....

s1NNer
03-16-2008, 15:18
Еее не се стискайте де ... дайте малко повечко инфо?!

Къде трябва да отидеме и да кандидатстваме за такава работа?
Има ли възрастово ограничение?
Има ли определен перьод в който се търсят момичета/момчета за такава дейност или става по всяко време?
Кои дни се работи? (не че е великото работене де ;])
И на каква фирма можеш да станеш промоторка?

LuCiFersAngeL
03-16-2008, 17:55
Промоцията тече във всеички по-големи градове - в големите магазини Била/Кауфланд/ЦБА и т.н. Търсят предимно млади момичета, не някакви лелки, но не и малки дечица. Все пак това е работа и изисква отговорност.
А относно казаното от bebence_ff - можеш в София да си намериш работа от обява, защото там град - голям, хора - много... За т. нар. "провинция" не мисля, че важи същото правило. Ние сме само 3 промоутърки в целия град и трите сме от един клас 8-) Пък и ако помислим трезво и се поставим на мястото на супервайзъра, би било логично да уредиш с бачкане свой човек, отколкото някакъв нешпознат, който ти се обади по телефона, нали :-P Е, ако нямаш познати навити за тази работа, може, но в противен случай... :?

Kisses_P
03-16-2008, 18:15
Ima reklamni agencii koito se zaniamvat s takiva promocii.Te si imat momicheta,na koito zvunat pri poqvila se promociq i ako sa svobodni otivat.Obiknoveno e petuk i subota,ponqkoga ima promocii prez cqlata sedmica/ ponqkoga ot 10 do 15,drug put ot 15 do 20/razli4no e.ISkat 16godini navur6eni.No vse pak e trudno da se uredi6 i trqbva 4rez poznat,za6toto osobeno v golemite gradove kato sofiq zapisanite momi4eta sa mnogo.

PS.Izvinqvam se za latinicata,no mi e preisntalirano pc-to i nqmam kirilica o6te.. :(

LuCiFersAngeL
03-16-2008, 20:32
ponqkoga ot 10 do 15,drug put ot 15 do 20
Това часовете на работното време ли са??

Nadelina
03-16-2008, 20:50
ponqkoga ot 10 do 15,drug put ot 15 do 20
Това часовете на работното време ли са??
Spored men tova sa rabotnite dni ne vremeto v koeto se raboti.

Seducti0n
03-16-2008, 21:22
ponqkoga ot 10 do 15,drug put ot 15 do 20
Това часовете на работното време ли са??
Spored men tova sa rabotnite dni ne vremeto v koeto se raboti.

Според мен пък е тъкмо обратното. :-o

hottie
03-16-2008, 21:33
в jobs.bg пускат от време на време обяви.

Kisses_P
03-17-2008, 06:21
tova e rabotnoto vreme,kato to zavisi ot promociqta na koqto si.Principno kato hoda petuk e ot 16 do 20,a subotata e cql den- ot 10 do 19 s edin 4as po4ivka na obed.Pone pri men e taka.Drug put e ot sutrinta do sledobed,treti ot obqd do ve4erta.Razli4no e.
PS.pak se izvinqvam za latinicata

bebence_ff
03-17-2008, 11:33
tova e rabotnoto vreme,kato to zavisi ot promociqta na koqto si.Principno kato hoda petuk e ot 16 do 20,a subotata e cql den- ot 10 do 19 s edin 4as po4ivka na obed.Pone pri men e taka.Drug put e ot sutrinta do sledobed,treti ot obqd do ve4erta.Razli4no e.
PS.pak se izvinqvam za latinicata

ti kam koia firma si , 4e rab ti vreme mi e poznato :))

marilyn
03-18-2008, 18:34
искам да питам има ли ограни4ение на възрастта, някой преди мен беше казал 4е искат 16 навършени ама горна граница има ли?
И заплащането на хонорар ли е или как то4но?