PDA

View Full Version : пфф Супер тъпо !



xxxSS
03-16-2008, 14:29
Еми значи аз на 20 съм хванах едно девоиче на 16 сичко ок вчера целувки прегръдки опивания тва онова сичко беше страхотно .... хубаво ама не дойде неиниа бивш приятел отидоха двамата някаде за 5 мин ... уж да се оправяли нещо си да си слагали краи на връзката или нещо таквоа !:@ След това тои си замина нали сичко хубаво каза че са се разделили напсува го след като си замина тоя и сичко ок казахме си че неска ще излезнем хубаво неска и се обаждам майка и казала че няма да излиза никаде с триста зора я накарах каза ми айде в 17;00 ще излезнем хубаво ама след това пак и се обадих каза ми че неможе да дойде :-x хубаво и изведнъж се чува гласа на тоя пе--раст ...:@:@@ некво вика "няма никаде да ходиш" и тя вика Ами Алекс сори ама виж кво вика Виктор тоя бившия и уж.. и ми затвори .... :@:@:@: Е кажете какво е това бати аз си търся момиче от сумати и време от коледа на сам съм сам и сега уж ми вика обичам те и аз супер лесно се привързвам някакво и супер мно хлътнах по нея а още на 2рия ден почват простотиите! Баси кажете кво да прая :( напрао пфф
И сега ми е некво супер ядосано некво сбесен съм ! :(@@(@( и от една страна супер тъжен некво ! :((((

Angel_of_the_Night
03-16-2008, 14:39
Еми какво да се прави на тая възраст повечето момичетата и те незнят какво искат!!!Какво да те посъветвам поговори с нея,питай я какво става нали уж е скъсала с бившия.Разберете се просто дали ще е с тебе или с него.

xxxSS
03-16-2008, 14:41
Еми да ще я питам... поне бати да не ме бе лъгала че ме ''обича'' :x

xXxScreamxXx
03-16-2008, 14:43
еми .... може да го е казала просто ей така .... дори не може ами май така го е казала :x :(

xxxSS
03-16-2008, 14:50
Това е тъпото че супер много я харесвам :( някакво ми е влязла в главата ;( бати супер гадно ...тъкмо се почувствах отново жив... :(

Angel_of_the_Night
03-16-2008, 14:50
Еми да ще я питам... поне бати да не ме бе лъгала че ме ''обича'' :x
Еми гадно е ама какво да се прави.Горе главата и дано се оправят нещата между вас.

h0t_bAbE
03-16-2008, 14:52
Това е тъпото че супер много я харесвам :( някакво ми е влязла в главата ;( бати супер гадно ...тъкмо се почувствах отново жив... :(
em sednete,pogovorete seriozno,i kf0t0 stane-stane...sq ...tegli i 1 maina i tfa e ...ne e edinstvena...i kat0 slu6am kfa e ..ne e i unikalna...lek0 s priv1rzvaniqta,p1k ti

MartiSSima
03-16-2008, 14:52
Напоследък много рядко момичетата м/у 14-17 години използват тези думички без да знаят пълния смисъл но винаги има изкючения.Ами поговори с девойката но мисля че не си и безразличен.Щом първия ден всичко е било супер и тя се е разделила с него значи имаш шанс.Замислял ли си се дали той не и прави проблеми и тя те избягва точно поради тази причина един вид да не ти навреди той?!
Уговори си среща с нея ако ще да е за 15 мин. и се разберете!Успех

donkihot
03-16-2008, 14:53
ако питаш мен зарежи я тази...достатъ4но те е лъгала и си е играла с теб досега! имаи малко достойнство ще срещнеш щастливата любов когато му дойде времето не се коси си4ко с времето си

xxxSS
03-16-2008, 14:54
Е сега пак ли да и званя ? Тои оня я държи като незнам си какво сякаш така ми изглежда .... :@:@ ем за онази девойка дето писа полека с привързванията кво полека бати аз от 10 месеца без момиче ! :( неме познаваш! :x А и тои ако руши връзката ни ... Какво да ходя да го бия ли ?....

LSGirl
03-16-2008, 14:55
супер тъпо се е получило...явно и тя не знае какво иска ...говори с нея и се разберете

xxxSS
03-16-2008, 14:55
ако питаш мен зарежи я тази...достатъ4но те е лъгала и си е играла с теб досега! имаи малко достойнство ще срещнеш щастливата любов когато му дойде времето не се коси си4ко с времето си
Ама да бе да я зарежа бати :( вас ви е лесно ама на мен не ! То нестава еи така бати ;(

h0t_bAbE
03-16-2008, 14:57
ако питаш мен зарежи я тази...достатъ4но те е лъгала и си е играла с теб досега! имаи малко достойнство ще срещнеш щастливата любов когато му дойде времето не се коси си4ко с времето си
е,според мен е малк0 прибързано тва...все пак,ако е така както каза aLoNe`In`ThE`dArK`f ,което е напълно възможно...той ще пропусне може би,нещо страхотно...но пък може и наистина да си играе...ЗАТОВА трябва да си поговорят...ние ш висиме тука да мъдриме,вместо да седнат да си се разберат кат0 бели хора...айдеее..успех :-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-16-2008, 17:13
Чакай малко, пич.. Вие се познавате или ходите или сте се забили за 2 дена!! Какво очакваш от нея, тя е в такава възраст, че не знае боли ли я, сърби ли я.. Разбирам, че това, че си бил самотен дълго време, те кара да се вкопчваш в първото момиче като удавник за сламка. Всички сме имали такива периоди, но тя не ти е длъжна, знам какво говоря и аз съм била на 16 и аз така съм възприемала нещата.. Ако наистина има чувства към теб, ще си проличи, но за нея може да си бил еи така за 1-та вечер, не искам да те отчайвам, но се случват и такива неща.. Виж, не я притискай, вижда се, че иска да се отдръпне.. Изчакай малко време и и се обади 1, 2 пъти и на 2рия ако ти откаже, търсиш друга. ;) Успех!

GabisiTa
03-16-2008, 17:20
Поговорете си да се изясните какво иска тя. Изчакай да видиш как ще продължат нещата и тогава вземи решение. Или се отдръпни малко и ще почувстваш ако тя има чувства към теб, тогава би си проличало :)

betyrk
03-16-2008, 18:00
Ха еми логично да ти прави номерца..ти си на 20,а тя на 16..какво очакваш!?Хвани си някоя мацка на тойте години :grin:

Snitch
03-16-2008, 18:05
Lape6ki istorii sa tfa- sega i na men mi gi praiat ama mai niaa da e zadulgo

xxxSS
03-16-2008, 19:47
Еми незнам какво ще правя но неискам да се разделяме понеже ми е някакво жално а и неискам да е при някои които пуши ходи с тревоманчета и разни други тъпанари :( апък тя е и асматичка ;(( и някакво бати оня щея на кара да пуши цигари недай си боже и треви и разни други боклуци аз нито пия нито пуша и няма как да я накарам а и не искам тя да пуши и да се трови :(( иначе тя не пуши но когато е била снего е пушила... ;(((( уф направо ми се плаче за нея ;(

MiMcHeToOo
03-16-2008, 19:55
Гледам ти по името май си скинхед, евалата.. Дръж се достойно тогава! Не и позволявай да те ебава.. Тя сама ше види кво е изпуснала!

w0sh
03-16-2008, 19:55
Гледам ти по името май си скинхед, евалата.. Дръж се достойно тогава! Не и позволявай да те ебава.. Тя сама ше види кво е изпуснала!
В България няма такова нещо като истински скинхед.

TheNewReligion
03-16-2008, 19:58
Ami , to tui momiche se podigrava s tebe , taka che reji q !Nqma kakfo poveche da iskash.

MiMcHeToOo
03-16-2008, 20:01
Гледам ти по името май си скинхед, евалата.. Дръж се достойно тогава! Не и позволявай да те ебава.. Тя сама ше види кво е изпуснала!
В България няма такова нещо като истински скинхед.

Не си прав. Има ги, но са малко.. Да се надяваме, че автора е истински ;)

napalm
03-16-2008, 20:03
Еми значи аз на 20 съм хванах едно девоиче на 16 сичко ок вчера целувки прегръдки опивания тва онова сичко беше страхотно .... хубаво ама не дойде неиниа бивш приятел отидоха двамата някаде за 5 мин ... уж да се оправяли нещо си да си слагали краи на връзката или нещо таквоа !:@ След това тои си замина нали сичко хубаво каза че са се разделили напсува го след като си замина тоя и сичко ок казахме си че неска ще излезнем хубаво неска и се обаждам майка и казала че няма да излиза никаде с триста зора я накарах каза ми айде в 17;00 ще излезнем хубаво ама след това пак и се обадих каза ми че неможе да дойде :-x хубаво и изведнъж се чува гласа на тоя пе--раст ...:@:@@ некво вика "няма никаде да ходиш" и тя вика Ами Алекс сори ама виж кво вика Виктор тоя бившия и уж.. и ми затвори .... :@:@:@: Е кажете какво е това бати аз си търся момиче от сумати и време от коледа на сам съм сам и сега уж ми вика обичам те и аз супер лесно се привързвам някакво и супер мно хлътнах по нея а още на 2рия ден почват простотиите! Баси кажете кво да прая :( напрао пфф
И сега ми е некво супер ядосано некво сбесен съм ! :(@@(@( и от една страна супер тъжен некво ! :((((

Не бързай... Остави нещата да плуват бавно и славно, и ще се разкрие истината да ли тя има истински чувства към теб или не. Не се обвързвай прекалено. За да може по лесно да контролираш чувствата ти към нея. В никакъв случай не и позволявай да ти се качва на главата. Ако не ти отговаря на чувствата, я остави и си намери друга... Късмет.

xxxSS
03-16-2008, 20:29
Така....сега и звъннах питах я "сега какво ще правим ще се обичаме или..." и тя "Какъв въпрос само" знам малко сякаш тъп беще ама това измислих... та след това я питах обичкаш ли ме и тя обичам те питах я неска какво правихте с Виктор ... тя ми вика не беше виктор и нищо не правихме казах и утре ще излезнем ли и тя ми вика ми добре и така утре ще излезнем... и сега какво да правя утре кво да иказвам ? :(

sLaDkA_GrEsHkA
03-16-2008, 20:38
moq suvet e da ne se zanimava6 s neq... 6tom ot sega ti prai takiva nomera posle kvo 6e e ? sigurna sum 4e moje6 da si nameri6 po pe4ena ne se zanimavai s taiva bokluci.. uspeh :-)

Take1nlov3
03-16-2008, 21:44
Еми значи аз на 20 съм хванах едно девоиче на 16 сичко ок вчера целувки прегръдки опивания тва онова сичко беше страхотно .... хубаво ама не дойде неиниа бивш приятел отидоха двамата някаде за 5 мин ... уж да се оправяли нещо си да си слагали краи на връзката или нещо таквоа !:@ След това тои си замина нали сичко хубаво каза че са се разделили напсува го след като си замина тоя и сичко ок казахме си че неска ще излезнем хубаво неска и се обаждам майка и казала че няма да излиза никаде с триста зора я накарах каза ми айде в 17;00 ще излезнем хубаво ама след това пак и се обадих каза ми че неможе да дойде :-x хубаво и изведнъж се чува гласа на тоя пе--раст ...:@:@@ некво вика "няма никаде да ходиш" и тя вика Ами Алекс сори ама виж кво вика Виктор тоя бившия и уж.. и ми затвори .... :@:@:@: Е кажете какво е това бати аз си търся момиче от сумати и време от коледа на сам съм сам и сега уж ми вика обичам те и аз супер лесно се привързвам някакво и супер мно хлътнах по нея а още на 2рия ден почват простотиите! Баси кажете кво да прая :( напрао пфф
И сега ми е некво супер ядосано некво сбесен съм ! :(@@(@( и от една страна супер тъжен некво ! :((((Щях да и кажа ти не ме заслужаваш.

BlueFace
03-17-2008, 05:20
Пробвай да се разберете ако нищо не стане натупай бившия(предполагам че е по малък) :)

xxxSS
03-17-2008, 06:07
Офф продалжава да ме ядосва!

Значи еи сега и звънах понеже сега съм свободен а тя е 2ра смяна нали и и викам аре да се видим сега ? И тя ми вика еми сега немога и аз викам еми добре след даскало ще доида и ще те взема тя вика ми на гимнастика съм... след това и ивкам ми ще идем двамата до гимнастиката а то има поне 1 час път от даскалото и до зградата дето ... и ми вика наща еми тои брат ми ще ме води (gandjata) Некъв незнам дори дали и е истински брат.. :Х :-x :x

BlueFace
03-17-2008, 06:08
Колко е голям бившият? :evil: :o :evil:

6o6kotooo
03-17-2008, 06:20
Много познато за съжеление ... емии явно щом ти е казвала че те обича се е заблуждавала че е така или просто ти си и бил заместител.Оставия нея живей си живота и когато най-малко очакваш твойта мацка ще се появи :)

xxxSS
03-17-2008, 06:25
[09:17:46] AlexSS`ZLE!... каза: mnogo te obicham
[09:17:47] AlexSS`ZLE!... каза: :(
[09:17:57] AlexSS`ZLE!... каза: i neiskam da te zagubia razbirash li go
[09:17:58] AlexSS`ZLE!... каза: ;(
[09:18:03] AlexSS`ZLE!... каза: neiskam hodish pri nekwi tapanari
[09:18:09] AlexSS`ZLE!... каза: narkomani trevomani i razni drugi
[09:18:11] AlexSS`ZLE!... каза: bokluci
[09:18:11] AlexSS`ZLE!... каза: ;(
[09:18:17] [x]†˙·٠●•ٿ... каза: am
[09:18:19] AlexSS`ZLE!... каза: iskam da si dobre
[09:18:23] [x]†˙·٠●•ٿ... каза: az sk1sah s vik zaradi teb
[09:18:29] AlexSS`ZLE!... каза: ;( naistina li
[09:18:36] [x]†˙·٠●•ٿ... каза: a toi beshe vegetarianec i ne pushi i ne pie
И сега какво ?
После и сестра и влезе и почна да ме псува махаи се тъпак незнам си кво ... бати злетата.... пфф

hooliganka89
03-17-2008, 09:16
Mislq,che na 20 godini nito ti otiva da si s 16 godishna,a oshte po-malko da i tarchish sled gaza.

koalka
03-17-2008, 10:06
Явно още има нещо с бившия си приятел, което не мога да ти кажа какво е.Щом така й заповядва, че няма да излиза - прави си сметка колко е възможно да е зависима от него.

tan0
03-17-2008, 11:54
еми .... може да го е казала просто ей така .... дори не може ами май така го е казала :x :(

Nikoga ne vqrvai na jena na 100%

pepita87
03-17-2008, 15:17
4akai sega na Velikden moje da ti se sbudne jelanieto...ot Koleda vika nasam sum sam :-D

id4eto
03-17-2008, 18:16
hi4 nedei se zanimava s taq! ostavqi q i si tarsi druga spox ima mnogo o6te ;) puk tva 4e e kazala 4e te obi4a... mn malko hora na tazi vazrast znaqt istinskoto zna4enie na dumata...

Magic_Girl
03-22-2008, 17:29
Opravi se s biv6iq i!!!Spla6i go po nqkuv na4in da ne vi se pre4ka,6toto izglejda pritiska i zapla6va momi4eto!Za6titi q.

zaraaa
03-22-2008, 19:47
Tq neznae kakvo iska,kamo li pak shte zna znachenieto na:"Obicham te" shtom oshte na 2-q den t gi varti tiq nomera :x ...Savetat mi e da q ostavish i da si namerish po-svqstno momiche :)

soulja_girl4e
03-22-2008, 20:13
maleee eda go pro4etoh! "hubavo", "vsi4ko hubavo" povtori go 100 pyti! :D mi spored men tazi ne znae kvo iska zareji q!

huligankata
03-22-2008, 23:09
Пич, момичето АБСОЛЮТНО незнае какво иска. Безмислено е да се занимаваш с нея - още по малко тия неща, които ти ги прави са абсолютни гаври и е нормално да те извадят от релси. Ако питаш мен събери цялата си сила, остави я и я преживей. Ако пък не има няколко варианта - говори с нея ама на живо застани пред нея и й кажи всичко, нека вземе решение или продължавай да летиш по нея докато не ти писне и не й биеш майната. Успех дано се справиш.

LizZz
03-23-2008, 06:03
Разкарай я!!!

prettyIdeath
03-23-2008, 06:18
Оф.. Не можа ли да спестиш малко поне тва "хубаво"...
По темата: Мисля си че те разиграва или самата тя ен знае с кой от двама ви иска да бъде. Поговори с нея... така хем ти ще си наясно, хем тя оже да се размисли малко кво прай... щот явно незнае

Anabel
03-23-2008, 09:32
И закакво вървиш с тая пикла?!По добре си хвани някоя,която нява да те лъже.То,ако тооолкова много те обичаше нямаше да е със другия.