PDA

View Full Version : ..Фитнеса при момчетата равносилен ли е на грима при момиче.



NeaDekVatnA
03-16-2008, 14:34
Според теб момчетата,който ходят на фитнес комплексирани ли са?
Жените който носят грим, не го ли правят по същата причина(комплексирани ли са от нещо)?

Nadelina
03-16-2008, 14:39
Ne mislq che momchetata koito hodqt na fitnes sa kompleksirani. Ne smqtam che tova da izglejdash dobre i da imash stegnato tqlo e kompleks. Nito pyk tova edno momiche da si slaga grim e kompleks che e grozna ili neshto ot sorta. Prosto vseki se stremi kym syvyrshenstvo. Vseki se stremi da izglejda po dobre.

NeaDekVatnA
03-16-2008, 14:54
а харесват ли ти напомпени здравата мачовци? или намацаните кукли ?...всащтност всичко трябва да е с мярка темата я пуснах заради един фр коъто супер се е вманиячил и иска да става няква супер машина а не смятате ли това за пресилено смисал мен лично ме отвращава и като му обясних тоъ каза че при момичетата било същото

Nadelina
03-16-2008, 14:57
Syglasna sym che e presileno. Az sashto ne haresvam napompani myje koito si mislqt che taka mogat da vpechatlqt a vsyshnost se lyjat ujasno. A otnosno grima moga da kaja che ima razlichen grim za razlichen sluchai - za diskoteka si slagam po mnogo grim i mislq che mqstoto go pozvolqva no prez denq ne bih izlqzla taka grimirana.

mhmhmhmhm
03-16-2008, 15:38
а харесват ли ти напомпени здравата мачовци? или намацаните кукли ?...всащтност всичко трябва да е с мярка темата я пуснах заради един фр коъто супер се е вманиячил и иска да става няква супер машина а не смятате ли това за пресилено смисал мен лично ме отвращава и като му обясних тоъ каза че при момичетата било същото
ааа тия наистина са отвратителни 8-)

TellMeYourName
03-16-2008, 15:40
Някои прекаляват с химията :lol:

Little_Miss
03-16-2008, 16:10
Spored men vs trqbva da e s mqrka .

strawberry
03-16-2008, 20:11
Syglasna sym che e presileno. Az sashto ne haresvam napompani myje koito si mislqt che taka mogat da vpechatlqt a vsyshnost se lyjat ujasno. A otnosno grima moga da kaja che ima razlichen grim za razlichen sluchai - za diskoteka si slagam po mnogo grim i mislq che mqstoto go pozvolqva no prez denq ne bih izlqzla taka grimirana.
Боди билдинга не е комплекс който да го трениразш за да сфаляш мацки... Тфа е е спорт,професия а и не всеки може да стане такъв, всеки 4овек е индивидуален и тва е и до умствен потенциял, и до характер и до физи4ески потенциял :-P

nicolepcd
03-16-2008, 20:25
Момчетата, които ходят на фитнес са комплекирани? :lol: Хахахахаха... всяко момче е с различно мислене... и ако иска да има хубаво тяло - ходи, ако не иска, или смята, че и така си е добре - не ходи... Какви са тия глупости за комплексите... :? За момичетата не знам как стои работата, въпреки, че съм момиче :D Аз не слагам грим, защото не смятам, че имам чак такава нужда, но пък момичетата не слагат грим, само когато не се чувстват красиви... :? Слагат за да подчертават очите, или там каквото си решат...
Във фитнеса и грима нямат работа комплексите според мен... 8-)

sLaDkA_GrEsHkA
03-16-2008, 20:51
tva opredeleno ne e ot komplexi prosto vseki pod4ertava hubavite si strani :)

Madness
03-17-2008, 06:25
о.О
Вие не сте добре о.О о.О

vamp
03-18-2008, 18:04
Преди ми се налагаше да мога да счупя стена с глава защото бях боксиор и се занимавах с бойни изкувства.Трябва да раздавам тежки удари и да поемам такива.Затова ходех на фитнес,друг е въпроса,че започнах да се занимавам за да бъда силен и готин и да получа уважението и възхищението на хората.Това беше много отдавна,бях още тинейджър,тренирах няколко години всеки ден.
Не мисля,че съм комплексар,а по-скоро истински мъж :)

CuRly_Doll
03-18-2008, 18:23
Това,че едно момче ходи на фитнес,за да се поддържа и че едно момиче носи грим,за да подчертае достойнствата си не е комплекс.Предпочитам момчета и момичета,които се грижат за външния си вид,за мои приятели.Да,права си,че прекалената натруфеност и напомпаност са смешни,но в умерени количества и от двете сичко си е на 6. :)

RoyTheReaper
03-18-2008, 19:32
А тези, които ходят на фитнес, защото наистина имат нужда КОМПЛЕКСИРАНИ ЛИ СА?!

Fesho
03-19-2008, 11:59
:grin: :-D :D :D :D
кле4ките и дебелаците дет неходат на фитнес са комплексираните ;)
и тфа с грима няма ни66то об6то мн яку тъпа тема и само като вида заглавието ми стаа ясно 4е си комплексар :?

TellMeYourName
03-19-2008, 12:01
кле4ките и дебелаците дет неходат на фитнес са комплексираните ;)
пфххахахахаха ти си бил вярно много тъпо парче

Fesho
03-19-2008, 12:02
кле4ките и дебелаците дет неходат на фитнес са комплексираните ;)
пфххахахахаха ти си бил вярно много тъпо парче
е не е ли така ве грозен ?!??!?!

Castaway
03-19-2008, 12:29
а харесват ли ти напомпени здравата мачовци? или намацаните кукли ?...всащтност всичко трябва да е с мярка темата я пуснах заради един фр коъто супер се е вманиячил и иска да става няква супер машина а не смятате ли това за пресилено смисал мен лично ме отвращава и като му обясних тоъ каза че при момичетата било същото

ми както за мн НАПОМПЕНИ мъже както се изрази ти е пресилено и грозно.. така е и за някой каки дет прекаляват с грима .. грозно е и смешно .. и кажи речи, еднакви са нещата :P

NeaDekVatnA
03-19-2008, 14:49
[quote="Fesho"]:grin: :-D :D :D :D
кле4ките и дебелаците дет неходат на фитнес са комплексираните ;)
и тфа с грима няма ни66то об6то мн яку тъпа тема и само като вида заглавието ми стаа ясно 4е си комплексар :?[/quote
хах ти нещо не си разбрал въпроса .. както и да е щом не ти харесва не коментираш! тва че ти не можеш да ми схванеш темата не значи че е тъпа напротив ако не сте забелязали в момента за да е яко някое момче си мисли че тря да е няква машина и кат си набележи някъв "химичен" идол и не се спира да се тъпче с разни химй*(трибестан креатин и т.н ) аз не говоря за момчетата който подържат тялото си просто да не са някви отпуснати 6и6калаци ... според мен вече тази крайна фаза е от комплекси както и при момичетата коъто слагат мн грим когато прекаляжаш избиваш комплекси панимаиуу?

Fesho
03-20-2008, 12:08
[quote=Fesho]:grin: :-D :D :D :D
кле4ките и дебелаците дет неходат на фитнес са комплексираните ;)
и тфа с грима няма ни66то об6то мн яку тъпа тема и само като вида заглавието ми стаа ясно 4е си комплексар :?[/quote
хах ти нещо не си разбрал въпроса .. както и да е щом не ти харесва не коментираш! тва че ти не можеш да ми схванеш темата не значи че е тъпа напротив ако не сте забелязали в момента за да е яко някое момче си мисли че тря да е няква машина и кат си набележи някъв "химичен" идол и не се спира да се тъпче с разни химй*(трибестан креатин и т.н ) аз не говоря за момчетата който подържат тялото си просто да не са някви отпуснати 6и6калаци ... според мен вече тази крайна фаза е от комплекси както и при момичетата коъто слагат мн грим когато прекаляжаш избиваш комплекси панимаиуу?
къде ги виде теа ма6ини... :grin: за мене е важно да се ходи на фитнес...и лично ас не съм виждал някоя клечка от 40 кила да стане 80 кила животно както и некой дебелак да стане от 100 кила 80 изчистен с хубаво тяло..запознай се малко с фитеса и тогава прави такиа разсъждения...къде ги намери теа химиии дай ги и на мене :Д:Д: трибестан креатин как ги каза некъде си ги чула ама въобще не си наясно с теа не6та май..ни6то ае нема да коментирам тфа е теа които са станали ма6ини са го искали и са се постарали а не е от компекс...гримът пък е за сяка жена задължителен и най красивите си слагат...
пак казвам 4е темата нема ни6ту обшо 2те неща
комлексраско е примерно да си зима6 не6та които не ти отиват само и само да си като другите...6от примерно има6 комплекс 4е си грозен и глеа6 да го прикрие6,но който прави тяло повярвай ми няма комплекси
за грима казах,а на фитнес ходат и жени така 4е няма смисъл да го повтарям ама темата наистина е тъпа много

NeaDekVatnA
03-20-2008, 15:53
еми честно казано според мен не аз а ти си незапознатия поразрови се из интернет за трибестан и креатин прочети още няколко пъти поогледаи се и ще забележиш че всяко момче ИСКА ....не сам казала че може да стане някъв мазен здравеняк за сяко момче тва си е чиста мечта или аиде аз повечето и тва ако не е от комплекси че не са си яки и нормални простоо нз или аз сам мн тъпа или ти не ме разбираш понеже тъпите хора не са ти в категорията се тая ... колкото до момичетата нужно ли е да споменавам че сички искат да са преславии .. намери ми разумно обяснение и тогава ми кажи че не е от коммплекси

Fesho
03-20-2008, 16:51
еми честно казано според мен не аз а ти си незапознатия поразрови се из интернет за трибестан и креатин прочети още няколко пъти поогледаи се и ще забележиш че всяко момче ИСКА ....не сам казала че може да стане някъв мазен здравеняк за сяко момче тва си е чиста мечта или аиде аз повечето и тва ако не е от комплекси че не са си яки и нормални простоо нз или аз сам мн тъпа или ти не ме разбираш понеже тъпите хора не са ти в категорията се тая ... колкото до момичетата нужно ли е да споменавам че сички искат да са преславии .. намери ми разумно обяснение и тогава ми кажи че не е от коммплексих
хаха е тука ве4е сгре6и кугато ас съм пил креатин ти едва ли си чувала за фитнес :-o

TIMEX
03-20-2008, 17:19
Според теб момчетата,който ходят на фитнес комплексирани ли са?
Жените който носят грим, не го ли правят по същата причина(комплексирани ли са от нещо)?
Да мускулите са комплекс както да имаш порш....
Апък грима е навлязал навсякъде ...Има много момчета които не ходят на фитнес...Но малко са момичетата който не се гримират....Дори май не познавам