PDA

View Full Version : В заданена улица сам....help :)



ziko
03-16-2008, 14:57
В моято история участват 3-ма героя(аз,един мои приятел и моми4ето което харесвам-и двамата са от моя клас..познаваме се вече 3 години)
Нека да премина към съществената част.....вси4ко запозна на4алото на тази у4ебна година ....тогава запознах да усещам 4е имам някакви 4увства към моми4ето от класа ми.Запонахме да си говорим(не 4е преди не сме си говорили:)),останових 4е имаме доста общи не6та и времето прекарано с нея бeше наистина мн приятно :).....до тук добре :)
Преди аз да запо4на да изпитвам каквито и да е било 4увства,разбирам 4е те (моя приятел и моми4ето което харесвам) са имали някаква вразка(преди 6-7 месеца) но не6то не се е полу4ило(тя го е харесвала ,тои не )
Беше изминало доста време и наистина напредвах,забавлявахме се ,смяхме се ,бе6е 4удесно....но един ден тои ми съобщи 4е я харесва (аз ни6то не му казах...тои не знае6е за моите 4увста ).
от тогава запозна да се наварта около нея (малко или мн си ревнувах).
Сега тои и аз се борим за нея .....(но какви 6ансове имам аз ...след като тя го е харесвала преди).......сега не зн както то4но 4увства тя кам мене и наистина сам мн обаркан.
из4етох сума и теми но не видях ни6то подобно като моята история ......сега тарся предложения савети как да постапя :)

donkihot
03-16-2008, 15:00
амии аз ли4но бих се отдръпнала малко...да видим тя какво ще направи...ако изпитва нещо към теб ще запо4неш да и липсваш и сама ще дойде при теб! просто пробвай

nIkEnCeTy_bE
03-16-2008, 15:00
Ami trqbva da razbere6 dali tq go haresva o6te i dali tq ima nqkakfi 4ustva k1m teb.Togava 6te razbere6 dali ima6 6ans s neq i s koi ot dvama vi 6te tr1gne?Uspeh! :)

h0t_bAbE
03-16-2008, 15:02
амиии...не се отчайвай па ти ...аз мисля,че ти имаш повече шансове...все пак той е имал възможността да е с нея,но я е пропилял,а ти се бориш за нея...ами...зависи колко я харесваш...може да направиш както ти каза neshtastno^vliubena ,а може и да продължиш да се бориш с този...ама ако ти е добър фр. може да си развалите отношенията...

MartiSSima
03-16-2008, 15:04
Логично е че щом той и тя са имали отношения преди 6-7 месеца и са се разделили значи нещо е куцало.Не мислиш ли че тя би предпочела новото и интересното момче.Пък е възможно момчето да е разбрало че испитваш нещо малко или много и нарочно да го прави.Според мен девойката би предпочела теб, но за да сте заедно просто я покани на кафе, да се разходите, намекни и за чувствата си но преди това се опитай да разбереш от нея какво мисли за другото момче и дали иска да е с него.Пожелавам ти късмет и се бори за това което ти харесва.Не позволявай да ти отмъкнат щастието.

LSGirl
03-16-2008, 15:14
Пожелавам ти късмет и се бори за това което ти харесва.Не позволявай да ти отмъкнат щастието.

+1 УСПЕХ

Nik4o_Spain
03-16-2008, 15:15
Az te savetvam da sednete i da pogovorite :)

evelinka1122
03-16-2008, 15:20
Избирай : или да се разделиш с момичета на мечтите си или с приятеля си! Ако искаш да се разделиш с момичето се отдръпваш, повече не се забавлявате в междучасията, забравяш я, приятеля ти тръгва с нея защото "Където е имало огън, остава пепел!" или "Старата любов ръжда не хваща!" знам ги тия поговорки нали :D , И запазваш едно добро приятелство, АКО избереш др начин - продължаваш да се бориш за нея, с приятеля ти е възможно да се поздърпате... и ако имаш късмет тръгваш с нея! Айде помисли си сега какво ще правиш и УСПЕХ!!! 8-)

ziko
03-16-2008, 15:49
амии аз ли4но бих се отдръпнала малко...да видим тя какво ще направи...ако изпитва нещо към теб ще запо4неш да и липсваш и сама ще дойде при теб! просто пробвай

По принцип съм пробвал и наистина действа :)...започва да ме тарси (но само с поглед ...малко е срамежлива)...но "той" само това 4ака ...аз да се одрапна(малко) и действа :(.

h0t_bAbE
03-16-2008, 15:57
амии аз ли4но бих се отдръпнала малко...да видим тя какво ще направи...ако изпитва нещо към теб ще запо4неш да и липсваш и сама ще дойде при теб! просто пробвай

По принцип съм пробвал и наистина действа :)...започва да ме тарси (но само с поглед ...малко е срамежлива)...но "той" само това 4ака ...аз да се одрапна(малко) и действа :(.
гадост....начи е от подлите ...еми в такъв случай и ти действай по мръсния начин ...

comics
03-16-2008, 16:15
Кофти. Ще ти кажа какъв е единственият възможен изход, при който няма да има скарани. Събирате се 3мата и си казвате всичко в очите. Така няма да има нищо от сорта "ама аз така, ама аз иначе" .
След това ще си останете приятели с този, с когото сега се "надпреварвате" за нея.
Аз лично съм ги правил тези неща и всичко минава 6+

ziko
03-16-2008, 16:55
Много благодаря за съветите :)...сега ве4е имам няколко идеи който 6те порбвам тия дни :)..стискайте палци за мене :)....като се полу4и 6те ви пиша да ви се похваля :))
Hug vi :D

5StaR
03-16-2008, 17:06
Нали вече са скъсали, ако наистина се харесвате, отиди и и предложи

ПС. Пише се Задънена не заданена..поне заглавията на топиците пишете правилно.

xXxScreamxXx
03-16-2008, 17:12
аз с1м в s16tata sityaciq ... :( mnou kofti se poly4ava taka ;(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-16-2008, 17:47
Тя може би те харесва :grin: А приятелят ти не я заслужава :? И тя сигурно иска да е с теб, щом си личи, действай, заслужавате се взаимно :smt007 Давай, давай, обичайте се :grin: :smt007 :smt007 :smt006 :-$ да не си посмял да я изпуснеш :-D :)

Rebellion_Angel
03-16-2008, 18:05
ДА ТРЪГНЕШ СЪС СЪУЧЕНИК/ЧКА- НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА! Не се наранявай като мен! Когато тръгнахме той ми обеща, че няма да ме остави, че всичко ще е наред и аз му вярвах. И всичко беше наред. Обаче накрая какво?! Сега всеки ден се наранявам, когато го виждам. Много е гадно, не мога да ти го опиша.

Ти готов ли си, за няколко седмици щастие да си вгорчиш живота в оставащото ти време с класа? (Аз ще кандидатствам, остават ми само няколко месеца. Ще оцелея някак си. )

Избора си е твой, ама да знаеш после много боли!

А колкото до приятеля- ще го загубиш, когато тръгнете...Няма как. После представи си, че след няколко месеца те зареже и този твоя приятел тръгне да я ухажва.

От личен опит ти казвам- недей човече!

Snitch
03-16-2008, 18:06
амии аз ли4но бих се отдръпнала малко...да видим тя какво ще направи...ако изпитва нещо към теб ще запо4неш да и липсваш и сама ще дойде при теб! просто пробвай

+1

TheNewReligion
03-16-2008, 18:31
Emi neznam kakfo da te posuvetvam , no uspeh . :)

Snitch
03-16-2008, 18:52
abe spored mene ia ostavi i si zapazi priatelstvoto
6ot s neia rano ili kusno 6 skusate, ama ako priateliat ti e naistina priatel 6te si ostanete takiva 4 ever ...

ziko
03-16-2008, 19:02
ДА ТРЪГНЕШ СЪС СЪУЧЕНИК/ЧКА- НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА! Не се наранявай като мен! Когато тръгнахме той ми обеща, че няма да ме остави, че всичко ще е наред и аз му вярвах. И всичко беше наред. Обаче накрая какво?! Сега всеки ден се наранявам, когато го виждам. Много е гадно, не мога да ти го опиша.

Ти готов ли си, за няколко седмици щастие да си вгорчиш живота в оставащото ти време с класа? (Аз ще кандидатствам, остават ми само няколко месеца. Ще оцелея някак си. )

Избора си е твой, ама да знаеш после много боли!

А колкото до приятеля- ще го загубиш, когато тръгнете...Няма как. После представи си, че след няколко месеца те зареже и този твоя приятел тръгне да я ухажва.

От личен опит ти казвам- недей човече!

Всъщност и на мене ми остава няколо месеца....след това заминавам за София...ще си пробвам късмета :))...после да не се ядосвам за6то не съм се пробвал....пък каквото стане :)

tan0
03-16-2008, 19:03
амии аз ли4но бих се отдръпнала малко...да видим тя какво ще направи...ако изпитва нещо към теб ще запо4неш да и липсваш и сама ще дойде при теб! просто пробвай

yeah baby kolko si prava samo

Rebellion_Angel
03-16-2008, 19:24
ДА ТРЪГНЕШ СЪС СЪУЧЕНИК/ЧКА- НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА! Не се наранявай като мен! Когато тръгнахме той ми обеща, че няма да ме остави, че всичко ще е наред и аз му вярвах. И всичко беше наред. Обаче накрая какво?! Сега всеки ден се наранявам, когато го виждам. Много е гадно, не мога да ти го опиша.

Ти готов ли си, за няколко седмици щастие да си вгорчиш живота в оставащото ти време с класа? (Аз ще кандидатствам, остават ми само няколко месеца. Ще оцелея някак си. )

Избора си е твой, ама да знаеш после много боли!

А колкото до приятеля- ще го загубиш, когато тръгнете...Няма как. После представи си, че след няколко месеца те зареже и този твоя приятел тръгне да я ухажва.

От личен опит ти казвам- недей човече!

Всъщност и на мене ми остава няколо месеца....след това заминавам за София...ще си пробвам късмета :))...после да не се ядосвам за6то не съм се пробвал....пък каквото стане :)

Леле и аз ще ходя в София! И аз точно така си казвах! :D Айде сега ми кажи че си седми клас и си на 14 и ще падна.

ziko
03-16-2008, 19:36
ДА ТРЪГНЕШ СЪС СЪУЧЕНИК/ЧКА- НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА! Не се наранявай като мен! Когато тръгнахме той ми обеща, че няма да ме остави, че всичко ще е наред и аз му вярвах. И всичко беше наред. Обаче накрая какво?! Сега всеки ден се наранявам, когато го виждам. Много е гадно, не мога да ти го опиша.

Ти готов ли си, за няколко седмици щастие да си вгорчиш живота в оставащото ти време с класа? (Аз ще кандидатствам, остават ми само няколко месеца. Ще оцелея някак си. )

Избора си е твой, ама да знаеш после много боли!

А колкото до приятеля- ще го загубиш, когато тръгнете...Няма как. После представи си, че след няколко месеца те зареже и този твоя приятел тръгне да я ухажва.

От личен опит ти казвам- недей човече!

Всъщност и на мене ми остава няколо месеца....след това заминавам за София...ще си пробвам късмета :))...после да не се ядосвам за6то не съм се пробвал....пък каквото стане :)

Леле и аз ще ходя в София! И аз точно така си казвах! :D Айде сега ми кажи че си седми клас и си на 14 и ще падна.
Malko po golqm sam :D

Rebellion_Angel
03-16-2008, 19:47
Ееее, аз тъкмо се зарадвах, че съм намерила сродна душа, с която да си говорим. :D Нищо. Пиши ако стане нещо, че ми е интересно. :grin:

Forever_love_
03-16-2008, 19:48
най добре поговорете със нея кажи и открито какво мислиш и чувстваш към нея тка ще разбереш даали тя има нещо към теб и дали си струва успех

zaraaa
03-16-2008, 19:56
Според мене да и признаеш своите чувста към нея и от там нататък да се разбирате тя кого харесва -теб или него :)

ziko
03-16-2008, 20:16
Май ще трябва да и кажа за мойте чувства :)...но ще трябва да сме само двамата ...4е нз ко може да стане :P

koalka
03-17-2008, 10:15
И аз съм за идеята да говорите тримата и да се разберете като големи хора.От интриги няма смисъл.