PDA

View Full Version : По-светъл тен?



kofeIN4O
03-16-2008, 15:29
Здравейте!
Исках да попитам дали има нещо което прави тенът по светъл? В смисъл нали има всякакви бронзанти за да станеш по черен и т.н. А има ли нещо което те прави по-бял? Аз винаги съм си била по-тъмничка и много ми се иска да съм по-бяла. Моля помогнете ми!

Nadelina
03-16-2008, 15:32
Vsichki mechtaqt da bydat po murgavi a ti iskash da stanesh po bqla. Ne sym mnogo sigurna dali ima nachin da stanesh s po svetyl ten.

ioancheto
03-16-2008, 15:37
Izbelva6tite kremove ne sa za tova :D ... ami mislq 4e nz kak da stane :?

izka
03-16-2008, 15:42
Emi az bqh si vzela kislorodna voda zaradi p1pkite ama i tena mi stana po-svet1l, t1y 4e ako iska6 vzemi kislorodna voda.6i te pitat 6% ili 3% i az nz kvi sa tez procenti ama...ti vzemi 3%.

kofeIN4O
03-16-2008, 15:44
И тая кислородна вода си я слагаш на лицето така ли? И просто седиш? Какво точно??

Nadelina
03-16-2008, 15:47
И тая кислородна вода си я слагаш на лицето така ли? И просто седиш? Какво точно??
Da naistina. I sestra mi kato si izrusqvashe kosmite i se izsvetli i tena. Kislorodnata voda e pochti kato obiknovena voda. Prosto q majesh s pamuche i stoish dokato izsyhne. Moje da te shtipe.

iveto__91
03-16-2008, 16:06
Abe hora!Suvsem slu4aino da ste 4uvali za fon dio ten?Miracle tuch ot po skupite nomer 40 6e ti st6ane po svetla.A ako nqma6 vuzmojnost moje da si vzeme6 impala-nomer 1 e nai-svetliqt variant!

kofeIN4O
03-16-2008, 16:08
Пробвала съм- С фон-дьо-тен е гадно. :(

zorri
03-16-2008, 16:16
Винаги съм искала да съм черна... да съм със суууупер тъмна кожа.... ... сега чакам лятото за да мога да потъмнея... мноого бързо ми изсаветлява кожата.. със съпер светъл тен съм.. нали знаете фон дъо тените на импала.... ас съм номер едно... едвам стигам до 2.. :cry: :-#

comics
03-16-2008, 16:21
И тая кислородна вода си я слагаш на лицето така ли? И просто седиш? Какво точно??
Da naistina. I sestra mi kato si izrusqvashe kosmite i se izsvetli i tena. Kislorodnata voda e pochti kato obiknovena voda. Prosto q majesh s pamuche i stoish dokato izsyhne. Moje da te shtipe.
Сестра ти къде има косми ? :smt078 :-& :smt116 :smt118

lilit_666
03-16-2008, 16:32
Vsichki mechtaqt da bydat po murgavi a ti iskash da stanesh po bqla. Ne sym mnogo sigurna dali ima nachin da stanesh s po svetyl ten.
Нали си консултант на Oriflame- tam ima

Nadelina
03-16-2008, 17:34
Vsichki mechtaqt da bydat po murgavi a ti iskash da stanesh po bqla. Ne sym mnogo sigurna dali ima nachin da stanesh s po svetyl ten.
Нали си консултант на Oriflame- tam ima
Ako imash predvid Krema za dush za siqina koja i Krema za tqlo za siqina koja shte kaja che toi principno moje da izsvetli tena no ne e konkretno za tazi cel. I toi poveche izrazvnqva tena na kojata otkolkoto da go pravi po svetyl.

radoslava
03-16-2008, 17:58
az sam tamna i se kefq makar4e nqkoi mi se prismivat!!!gordeq se s nego,a za6to iska6 da is bqla..stranno mi e,no tvoe si re6enie-mi nz popitai nqkoi distributor na AVON ili oriflame iil ddz we

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-16-2008, 18:41
За какво ти е да го променяш.. По - добре да подчертаеш естествения цвят, искам да кажа - някое златисто кремче, ще е супер. :) Така в повечко, ще е по - секси.. тва с кислородната вода не знам за колко време и какъв ефект ще има, но мисля, че щом си естествено по - тъмничка, ще ти отива нещо златисто по кожата. Но ти си знаеш най - добре. :)

RaI4etO
03-20-2008, 17:00
ami za6to ti e stava6 po bqla haresvai se takava kakvato si tova 6te te posavetvam a ko vse pak darji6 da si po bqla probvai sas sok ot magdanoz na edna priqtelka i pomogna

ELiTyYy
03-22-2008, 11:22
хмммм..
може ли да попитам в тази тема,за да не правя нова..
колко струва сулариумаа ?на посещение ???
колко ще трябва да ходя...да потъмнея малко,понеже съм страшно бяла....

GaBiIi__
03-23-2008, 13:47
zavisi ot vremeto za koeto sedi6 za6toto nali se o4va ot malko za ceni na vsqkade e razli4no 5 min 4 lv 10 min 6 i taka :)

BlackWings
03-24-2008, 14:00
Хм , аз пък през по голямата част от живота си си мислех че съм със светла кожа , докато така случайно едни приятелки не ми подметнаха " ами да то ти си по тъмничка" :shock: ... а аз все като се гледам ми се струва че не е тъмна пък ... И искам да съм светла също. Но продължават да ми казват че съм тъмна , което не мога да го проумея ... :x :? :? :? :? :?
Та... с фон Дио тен наистина не става щото седи неестествено , личи си че това не е твоя цвят , пробвай с кислородна вида наистина но не мога да те посъветвам как да я използваш :neutral:

BlueCat
03-25-2008, 05:43
В новия каталог на орифлейм е намален крем за изравняване на тена и изсветляване. Много помага!!! Струва 13,90, в лилава опаковка е. Има съ6тия и за тяло.

bibi90
03-25-2008, 14:35
Аз пък съм много бяла,ама ми се иска да съм още по-бяла :)
А иначе с фон дьо тен е гадно,защото той е за изравняване на тена и може да е най-много с един тон по-светъл или по-тъмен иначе стои неестествено.Незнам дали ще стане с избелващ крем ама се съмнявам. :?
И сега да ти кажа баналното,че човек трябва да се приема такъв каккъвто е,знам че звучи като клише,ама си е така.Може да не си харесваш тена,но не го показвай пред останалите имай си самочувствие и ще го превърнеш в свой плюс. :P

blessthefall
03-27-2008, 19:29
Здравейте!
Исках да попитам дали има нещо което прави тенът по светъл? В смисъл нали има всякакви бронзанти за да станеш по черен и т.н. А има ли нещо което те прави по-бял? Аз винаги съм си била по-тъмничка и много ми се иска да съм по-бяла. Моля помогнете ми!

i az sym kato tebe... ama opitah s ACE ... rezultata e bezotkazen... belinata naistina si q biva :-D :wink:

iveto__91
04-05-2008, 15:46
Пробвала съм- С фон-дьо-тен е гадно. :(
naprotiv!s fon dio ten stava mnogo dobre.samo trqbva da znae6 kak da go slaga6,a ne da pleska6 tonove i da stoi kato maska.v malki koli4estva hubaviqt fon dio ten si li4i!

AliceSw
04-05-2008, 15:54
^всъщност основната идея е фон дьо тенът да не си личи

iveto__91
04-06-2008, 16:18
^всъщност основната идея е фон дьо тенът да не си личи
da,no nikoga ne moje da nameri6 takuv,koito hi4 da ne si li4i.imah predvid,4e ako fon dio tena e skup i hubav stoi po-estestveno i se vijda 4e e skup,a ne nqkakva eftiniq ot 2 leva. :-D

GaBiIi__
04-06-2008, 16:42
^всъщност основната идея е фон дьо тенът да не си личи
da,no nikoga ne moje da nameri6 takuv,koito hi4 da ne si li4i.imah predvid,4e ako fon dio tena e skup i hubav stoi po-estestveno i se vijda 4e e skup,a ne nqkakva eftiniq ot 2 leva. :-D dam taka e no mnogo zavisi i ot tova dali go slaga6 dobre :) :)

iveto__91
04-06-2008, 17:59
^всъщност основната идея е фон дьо тенът да не си личи
da,no nikoga ne moje da nameri6 takuv,koito hi4 da ne si li4i.imah predvid,4e ako fon dio tena e skup i hubav stoi po-estestveno i se vijda 4e e skup,a ne nqkakva eftiniq ot 2 leva. :-D dam taka e no mnogo zavisi i ot tova dali go slaga6 dobre :) :)
i tova e veno!

rali4ka91
04-07-2008, 17:51
^всъщност основната идея е фон дьо тенът да не си личи
da,no nikoga ne moje da nameri6 takuv,koito hi4 da ne si li4i.imah predvid,4e ako fon dio tena e skup i hubav stoi po-estestveno i se vijda 4e e skup,a ne nqkakva eftiniq ot 2 leva. :-D dam taka e no mnogo zavisi i ot tova dali go slaga6 dobre :) :)
Не съм съгласна че с по-евтин фон дьо тен не може да се постигне резултата "невидим воал". Ползвам фон дьо тен от 4 лв (тъй като рядко слагам и обикновено му изтича срока на годност на половината на опаковката няма смисъл да давам 15-20 лв) и не личи че съм сложила. Много зависи от това как го нанасяш и от мн. други фактори. Ако ще и 120 лв да даваш за фон дьо тен .... след като не знаеш как да го слагаш - 'кел файда...

Adwokat
04-07-2008, 23:51
И тая кислородна вода си я слагаш на лицето така ли? И просто седиш? Какво точно??
Da naistina. I sestra mi kato si izrusqvashe kosmite i se izsvetli i tena. Kislorodnata voda e pochti kato obiknovena voda. Prosto q majesh s pamuche i stoish dokato izsyhne. Moje da te shtipe.
Сестра ти къде има косми ? :smt078 :-& :smt116 :smt118

xaxaxaxa :smt067 :smt067 :smt067

psychopath
04-08-2008, 01:14
ти кво..от факултето ли си?




едит: къпи се по-често

stolichankata
04-19-2008, 19:31
някой дават пари за да почернеят ... ти искаш светла кожа .. тцтц
нямам представа относно въпроса ти, но мога да помогна на тези които искат тъмна кожа. най-доброто соларно студио в софия е Beauty For Ever
едно посещение струва 13лева. иначе има карти с отстъпка за 3,6 и 12 посещения. Тази от 3 посещения е -27лв, от6 посещения е -59лв, а от 12-109лв. има ефект още след първото посещения. солариумите в тва студио са адски силни и са за бърз и ярък тен. :-P

Pepincetyy
04-20-2008, 15:37
stolichankata
някой дават пари за да почернеят ... ти искаш светла кожа .. тцтц
__________________________________________________
+1