PDA

View Full Version : Приятелство с бившия



Angle_f
03-16-2008, 16:43
Хорааа помагайте дайте съвет моля ви!!!Не мога да се оправя с този 4овек...Искаше да скъсаме и да си останем фр.Съгласх се..все пак 2 години ходихе.Проблема е 4е като разбере 4е ходя с друг или съм целунала друг по4ва да се цупи и да ме изкарва курва :? Кат се видим ме целува :-o Помолх го да спре да се цупи и тн да не ме целува,а той ми мълчи и ма нерви.Писна ми да се опитвам да съм фр с него :shock: Да го зарежа лi?Какво да правя :( Дайте съвет...

BlindedAngel
03-16-2008, 16:45
Ми ко го търпиш...Няма ко да му мислиш според мене 8)

GabisiTa
03-16-2008, 16:48
Щом си го помолила да не те целува и да не се цупи, а той не иска... кажи му че не искаш да се виждате или пък ако се виждате все пак да е много рядко. А ако не искаш просто прекъсни взаимоотношенията си с него и готово :P

h0t_bAbE
03-16-2008, 16:50
как така ш те целува,като си го помолила да не те..?!и аз мисля,че трябва да сведеш общуването си с него до минимум...

xXxScreamxXx
03-16-2008, 17:18
aaaa priqtelstvo s biv6iq .. ybedix se 4e ne stava .. za sajalenie . amaaa takova e jivota prodaljava ;) :)

LSGirl
03-16-2008, 17:53
зарязвай го и толкоз :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-16-2008, 17:58
По принцип няма начин след такава връзка да си остане приятелството - то винаги потъва. Затова да ставаш гадже с човек, на когото държиш като на приятел предимно, си е огромен риск, ако нещата не се получат, защото всичко си заминава... А и имаше една песен на Искра Радева и Михаил Белчев - "Добри познати", подходяща е малко за случая. ;) ("Искаш с теб да останем добри познати - как да разбирам това? Длани, които до болка се стапяха сляти, да се здрависват едва? Погледи, дето до дъно се пиеха жадни, леко да се поздравят? Устни, които се пареха безпощадни, дружески да си мълвят? Не, ние не можем да бъдем добри познати..." :grin: )

Rebellion_Angel
03-16-2008, 18:12
И моя ми предложи приятелство. Нищо не му отговорих. Не мисля, че с човек, с когато си имал по-сериозни отношения може да поддържаш нормални приятелски отношения. :? Най я мразя тази фраза "Може да си останем приятели". За какво ми е фалшиво приятелство? :D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-16-2008, 18:12
Тц... той не може да преодолее чувствата си към теб и си те има за своя собственост.. Не му позволявай това, казваш му: Няма да сме приятели и точка.. По - добре така, поне да разбере, че всичко е дотук, казваш: Виждам, че не може да има приятелство между нас и затова се налага да спрем дотук. Това е.. Не можеш да ме задължиш, забрави ме и си намери друга. Тои трябва да разбере, че наистина тва е краят, ако ти не му го покажеш, няма кой.. Не се наранявайте взаимно, вижда се, че е неразбран.. нямаш друг избор.. :( :?

TheNewReligion
03-16-2008, 18:25
Emi to e ochevidno , che trebva go zarejesh ! :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-16-2008, 18:36
tui puk e nai tupoto neshto .. nema lo6o da ste frs ama prosto ne staa nema kak .. vse pak predi ste hodili malko ili mnogo kofti e .. a i nz zashto shtom taka reagira si mislq 4e ne si mu bezrazli4na .. p1k te e zarqzal ..hmmm ;) zaebi go .. nima nqmash priqteli 4e si oprqla do priqtelstvoto na bivsh?!.. :)

princesa_viki
03-16-2008, 18:38
Спри да се виждаш с него.Кажи му,че живота си е твой,че вече няма правото да ти се бърка. :?

krem4et0
03-16-2008, 18:43
Ако някой ден стане така, че с моя приятел се разделим, не искам и да го виждам. нито случайно, нито в компания, нито нищо. Приятелство след любовта няма!

tan0
03-16-2008, 19:05
tegli mu edna maina i da se oprava nali ne ste zaedno kvo iska i toi mai nz a

Beknex
03-16-2008, 19:29
Хммм...
Ето как виждам аз нещата...
ТИ му позволяваш да целуне устните ти при положение,че вече не сте заедно...ТИ не си тази,която е пожелала да се сложи край...следователно все още имаш чувства към него.ТОЙ също ги има,щом си му в главата...2 години са дълъг период.Не може просто изведнъж да се прекрати такава връзка.
Вижда се,че и двете страни са на една вълна и аз лично не виждам никакъв проблем да сте заедно...отново.
Какво имаш в предвид под "Да го зарежа ли?" ?Доколкото разбирам вие не сте заедно,за да направиш това.
Моят свет е да разбереш какво е причинила раздялата...защо той я е поискал.

Angle_f
03-16-2008, 19:36
Хммм...
Ето как виждам аз нещата...
ТИ му позволяваш да целуне устните ти при положение,че вече не сте заедно...ТИ не си тази,която е пожелала да се сложи край...следователно все още имаш чувства към него.ТОЙ също ги има,щом си му в главата...2 години са дълъг период.Не може просто изведнъж да се прекрати такава връзка.
Вижда се,че и двете страни са на една вълна и аз лично не виждам никакъв проблем да сте заедно...отново.
Какво имаш в предвид под "Да го зарежа ли?" ?Доколкото разбирам вие не сте заедно,за да направиш това.
Моят свет е да разбереш какво е причинила раздялата...защо той я е поискал.
Имам предвид да го зарежа като приятел :-o Въпреки всичко той няма намерение да тръгнем пак макар че ми предлаг6е ма после си променяше мнението :shock: и изчезваше :?

zaraaa
03-16-2008, 19:41
Абе приятелство с бившия - хах смейте се на смешката!! :D Тва момче явно си мисли че си само негова и му принадлежиш и за тва се цупи,когато си с някой друг,ревнува те и сигурно още те харесва осъзнал е грешката,която е допуснал,когато те е скъсал и сега не иска да си го признае,за да може да излезе големия мъж! :-D Мнението ми е да спрете да се виждате и да подържате някакви взаимоотношения :)

Angle_f
03-16-2008, 19:48
Абе приятелство с бившия - хах смейте се на смешката!! :D Тва момче явно си мисли че си само негова и му принадлежиш и за тва се цупи,когато си с някой друг,ревнува те и сигурно още те харесва осъзнал е грешката,която е допуснал,когато те е скъсал и сега не иска да си го признае,за да може да излезе големия мъж! :-D Мнението ми е да спрете да се виждате и да подържате някакви взаимоотношения :)
Според мен това е най-добрто решение ама ми е кофти 4е 2 годин отиват така на вятъра :?

Rebellion_Angel
03-16-2008, 19:51
Според мен това е най-добрто решение ама ми е кофти 4е 2 годин отиват така на вятъра :?
Хората се променят.

zaraaa
03-16-2008, 19:52
На теб ти е гадно,че 2 години отиват на вятъра,а помисляла ли си за това,когато той те е скъсал дали си го е мислил това:"Как захвърлям 2 години на вятъра?"

koalka
03-17-2008, 10:26
Явно не можете да сте приятели...
Дори и да няма чувства, все пак в него има нещо останало и ревнува.Не може да има приятелство, ако едната страна не е безразлична.Най-добре му предложи да не се виждате за известно време, докато всичко отмине.Той, най-вероятно ще отрече, че има нещо към теб, обаче, за да иска да те целува, има нещо...

pepita87
03-17-2008, 15:18
Az si mislq,4e problema e v tva,44e vse o6te ne ti e bezrazli4en,ako be6e do sega da si mu dala gaz :-o

sweet_sorcerer
03-17-2008, 15:30
aaaa priqtelstvo s biv6iq .. ybedix se 4e ne stava .. za sajalenie . amaaa takova e jivota prodaljava ;) :)
да, и аз.... :( :D

MiMcHeToOo
03-17-2008, 17:23
Я заеби тая работа..

Angle_f
03-18-2008, 05:10
Az si mislq,4e problema e v tva,44e vse o6te ne ti e bezrazli4en,ako be6e do sega da si mu dala gaz :-o
Дам така е ходихме 2 год и едва ли някога ще ми е безразличен :( Днес иска да се видим и аз му казах че сиг няма да мога :-o

Diva4e
03-18-2008, 06:38
Emi mom4eto ne znae kakvo iska,qvno e che te revnuva ot drugite mom4eta,pitai go kakvo iska ot teb?Zashto se durji taka?Celuva te,revnuva te?Ne iska da ste zaedno,dobre,no neka te ostavi da si jiveq jivota,vse pak ti ne si igrachka

sh3_1s_7h3_0n3
03-18-2008, 10:17
Като не разбира от дума, тогава направо действия. То това вашето не е съвсем чисто приятелство. Явно още държи много на теб, но вече сте официално разделени, така че дръжте се като такива или решете какви точно са ви отношенията. В момента нито сте заедно, нито ти си свободна да бъдеш и да излизаш с когото си искаш.

Angle_f
03-19-2008, 19:57
Ми сега само отлагам срещите :( Като искам да поговорим кво ще правим той млъква :o

Angle_f
03-19-2008, 20:12
Явно за тебе всичко е свършило но не и за него при това положение приятелството е леко невъзможно той винаги ще се цупи и сърди когато си с друг а ти ще се чувстваш виновна макар да не си :)ти си знаеш най добре но мисля че за теб ще е хубаво да ограничиш контактите си с него за да намериш някой друг и да бъдеш щастлива без някой да те обвинява за това:)
Мда 4увствам се виновна като съм с друг :? Може би още го оби4ам,но той мн ме разочарова във вс 1 отношение :? Беше ми нужно доста време да свикна без него и той като се държи така-нито фр нито годже ми е мн кофти ... :shock:

Iv4eTy
03-19-2008, 20:18
Пха нестига, че не сте заедно ами и ти се цупи като си с друг... Явно неможе да сте приятели. Кажи му че неможе така да продължава, просто той няма право да ти се сърди затова че си търсиш щастието... Щом неразбира просто го одрязваш отвсякаде....

DiabolicAngel
03-19-2008, 20:24
Ако някой ден стане така, че с моя приятел се разделим, не искам и да го виждам. нито случайно, нито в компания, нито нищо. Приятелство след любовта няма!

+1
Изкючително правилно!Браво!

PepiDesigns
03-19-2008, 21:59
Поговорете като приятели ;)
Ако ли не , скарайте се и готово ... в смисъл , или с дума , или с действие ще се разберете и така ...

Относно приятелството след любовта - абе , аз съм против предния пост .. мисля , че има , просто зависи от хората ..

F4e_stz
03-19-2008, 23:04
Хич не се занимавай с него :)

reni7o0o
03-20-2008, 13:11
e da ti kaja i az iskah da ostana priqtelka s biv6i q si ama ne se polu4i za6toto be6e mn izbuhliv i kato me vidi s drug napravo otka4a6e
predi nego se opitah pak da zapazq edno mom4e kato priqtel ama ne stana cupe6ese 4e sym go otrqzala. da ti kaja mn rqdko se e slu4valo mom4e i momi4e sled kato sa hodeli da sa osatnali priqteli, trqbva i dvamata da nqmat 4uvstva edin kym drug mojebi za da se polu4i tva priqtelstvo

ivakavlad
03-20-2008, 13:31
Приятелство с бивш/а НЕМОЖЕ ДА ИМА това е много малко са случайте в който бивши си остават приятели като процент е около 10% от всички на който са им са се распаднали връските по една или друга причина остават приятели такаче повярвай ми такова животно като приятелство с бивш е исчезващ вид а и щом казваш че ти се цупи и те искарва курва ако се виждаш с други значи още испитва нещо към теб и става ептем невъзможно да си останете приятели

Miss_Perfekt
03-20-2008, 16:40
Приятелство с бившия тва според мен е невъзможно защото и двамата ви е яд за грешките на другия

CuRly_Doll
03-20-2008, 16:44
aaaa priqtelstvo s biv6iq .. ybedix se 4e ne stava .. za sajalenie . amaaa takova e jivota prodaljava ;) :)
Става,става....

TraPPed
03-20-2008, 16:58
даааам и аз с моя бивш съм приятелка...ама само по смс..."за мен ще си останеш само приятелка" .....големи приятели сме от 2 години не сме се виждали или пък чували

Forever_love_
03-20-2008, 17:04
как така ш те целува,като си го помолила да не те..?!и аз мисля,че трябва да сведеш общуването си с него до минимум...

+1

Angle_f
03-20-2008, 18:59
Мда прави сте....Мисля си обаче че и аз още имам чувства към него :-o Как да го накарам да обсъдим темата? :( Той винаги млъква,като говрм по този въпрос :shock:

mickelangelo
03-20-2008, 19:36
Направо мисля да си го сложа на подпис ....
" Шут-а в г*за и следващия "

h4ck
03-20-2008, 19:47
Казваш му вълшебните думички "Fuck off!" и да си търси друг смисал в живота очевидно е комплексар...

SaFeMyLoVe
03-22-2008, 11:33
приятелство с бившия не може да има :!: [-X

Magic_Girl
03-22-2008, 12:25
S razli4nite hora e razli4no.S edin moje da ste dori nai dobri fr,a s dryg prosto da se mrazite do bolka...E az s nqkoi biv6i sam fr,s drygi ne,a s treti dori telefona si nqmame.... :D

poison`girl
03-22-2008, 19:57
приятелство с бившия не може да има :!: [-X+1

huligankata
03-22-2008, 23:19
Ема зарежи го - кажи му или да престане с тия неща, защото вече ти е приятел и като такъв няма право нито да ти държи сметка нито да се цупи или ако това не му изнася чао - не си длъжна да търпиш някой, който незнае какво иска - къса с тебе после ти предлага после размислил.. да вземе решение най-сетне нема да го чакаш цял живот!

Angle_f
03-23-2008, 06:33
ще спра да му отг като ми пише...то о4евидно с такъв 4овек на глава не може да се излезе.... :?

varnen4e
03-23-2008, 09:03
Ами то си зависи и от обстоятелствата според мен. Зависи колко сте ходили, преди колко време сте скъсали, на каква възраст сте, колко силни чувства сте изпитвали един към друг... Има много неща.
Аз например съм в добри отношения с повечето бивши. С някои дори съм доста близка.

Momchil
03-23-2008, 09:20
Обича те, а нямам какво да ти каже ... :oops:
Според мен, ако просто нямаше някакви симпатии към тебе, просто щеше да те зареже като парцал. Добре ще е да се замислиш малко и от тази гледна точка. Явно се чувства много виновен пред тебе и му е неудобно да сподели каквото и да било ... влез му в положението все пак ... трябва ли да се правим на агресори спрямо един друг. А според мен приятелството е най-добрата перспектива след една връзка ...

lovesick_girl
07-13-2008, 21:09
slu4aite v koito moje6 da ima6 priatelstvo s biv6ia po4ti ne su6testvuvat. Spored men vruzkata ne trqbva da e bila ot nai zdravite i dvamata da ne sa se obi4ali tolkova mnogo za da ima priatelstvo sled razdqlata im! V protiven slu4ai e nevuzmojno! Znam go ot li4en opit biv6oto mi gaje mi be6e i best frd i tva priatelstvo se prevurna v lubov. No nie dokato si bqhme samo best frd be6e nevuzmojno da izdurjim den bez da si zvunnem po tela ili da se vidim nie bqhme tolkova blizki kolkoto ne moje6e da si predstavite i az bez da osuznavam go haresvah vuobrazqvah si 4e go haresvam kato priatel no...okaza se to4no obratnoto toi puk e mnogo otkrit i mi kaza napravo kakvi sa mu 4uvstvata kum men i mi predloji. Edva togava az razbrah 4e go haresvam sled tova izvednuj me obze nqkakuv strah 4e toi me obi4a pove4e otkolkoto az nego {tva stana sled izvesno vreme}No az go revnuvah prekaleno mnogo i na nego mu pisna i me zarqza-tova stana predi 3 meseca. Vse o6te ne moga da go prejivea i vse o6te go obi4am,purvata mi celuvka be6e s nego! Opitahme nqkolko puti da si stanem predi6nite frd no ne stava!Dnes az razbrah 4e toi mi se surdi za ne6to i dori neznam za kakvo samo znam 4e me mrazi ot cqloto si surce i me e narekul "kurva"! Otgovarqiki na temata az vi molq i za pomo6t! Nova sum v tozi sait no vse pak se nadqvam da otkria 4ovek koito da mi pomogne!

yuyuto
07-14-2008, 01:08
Емм нз, за мен такава приказка няма...

bittersweet_dreams
07-14-2008, 06:34
от една любов не може да се получи приятелство...просто това е на 100% вярно и може би е най-добре да му изясниш какво искаш и че той не се вмества по никакъв начин в сметките ти :) :) :) :) :)