PDA

View Full Version : незнам дали да му вярвам а го обичам



pepelq6kaaa
03-16-2008, 16:54
parvo da vi razkaja nakratko...
hodim zaedno ot po4ti 3meseca tolkova prodalji i nai dalgata mi vrazka do sega ta vinagi kato nabliji 3tiq mesec ne6to stava promenq se i az nz kakvo to4no :( sega az mn go obi4am i ne namiram dryg po krasiv ot nego oba4e v posledno vreme 4yvam nqkvi ne6ta 4e ssi imal dryga i hodi s po nqkolko i nz kakvo da pravq pitah go i toi kaza 4e moga da mu vqrvam i nqma dryga no nese vijdame -samo sabota i nedelq kato az otida pri nego /20km/ no ponqkoga kato sme v diskoto i se zanimava samo s mom4etata v majka kompaniq se edno me nqma
sega nz kakvo daa pravq nqkoi da mi dade savet4e 4e ne iskam da go izgubq i iskam seriozna vrazka s nego i kak da razbera istinata za dr mu gadjetaako vaob6te ima takiva

zvezdichka777
03-16-2008, 16:58
много странно ми се вижда това .. хмм ... опитай да разбереш от накъде истината

GabisiTa
03-16-2008, 17:01
От кого си чула, че ходел с още няколко момичета - някой на когото може да вярваш или някакъв слух просто? А той дава ли ти някакви поводи да се съмняваш в него? След като го познаваш, според теб би ли направил нещо такова и изобщо би ли ти казал? :( Не знам, може да няма друга. Щом ти е казал, че можеш да му вярваш, значи има за какво. :(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-16-2008, 17:32
Времето ще ти покаже, мн момчета лъжат и мажат и още толкова искат повече бройки.. Ти сама ще разбереш, по държанието му. Понякога и в клюките има нещо истина, но ти не им вярвай, тва е знак - сама да се убедиш. ;) Ако е по - голям сигурно си мисли, че може така да те врътка, без да се усетиш, поразучи го малко, гледай как се отнася с теб.. (тва го казвам, съдейки по коментара, че не ти обръща никакво внимание в компания, разбираш ме.. ) И 1 приятелски съвет - никога не вярвай на никого, освен на себе си, понякога тези, на които най - много държим, те ни предават най - гадно. ;) Успех и си отваряай очите и 6-тото чувство :-D Дано не съм права и всичко е наред. :) Успех още веднъж. :)

pepelq6kaaa
03-16-2008, 19:16
1gpo malak e
tva mi go kazaha ne edno mom4e a 3ma i te tam znaqt vs za vseki

tan0
03-16-2008, 19:36
parvo da vi razkaja nakratko...
hodim zaedno ot po4ti 3meseca tolkova prodalji i nai dalgata mi vrazka do sega ta vinagi kato nabliji 3tiq mesec ne6to stava promenq se i az nz kakvo to4no :( sega az mn go obi4am i ne namiram dryg po krasiv ot nego oba4e v posledno vreme 4yvam nqkvi ne6ta 4e ssi imal dryga i hodi s po nqkolko i nz kakvo da pravq pitah go i toi kaza 4e moga da mu vqrvam i nqma dryga no nese vijdame -samo sabota i nedelq kato az otida pri nego /20km/ no ponqkoga kato sme v diskoto i se zanimava samo s mom4etata v majka kompaniq se edno me nqma
sega nz kakvo daa pravq nqkoi da mi dade savet4e 4e ne iskam da go izgubq i iskam seriozna vrazka s nego i kak da razbera istinata za dr mu gadjetaako vaob6te ima takiva

e dobre de tolko li si zle i nemoje da razberesh kak mu minava denq i kade hodi i kakvo pravi maleee mn ste zle be

zaraaa
03-16-2008, 20:05
Kazvash,che ne ti obrashtal vnimanie,kogato bil v kompaniqta na svoite priqteli-tva ne e hubavo ne e prisashto za momche,koeto obicha edno momiche :) Pak i shtom se vijdate samo sabota i nedelq mnogo veroqtno e da si ima druga.Samo ti li xodish pri nego?Ako e taka-tva sashto ne e xubavo.Toi zashto ne idva?Ako te obicha shte ima nujda da te vidi i shte doide sam pri teb :) Ne iskam da te natajavam a prosto da vidish neshtata ot drug agal i da ne se zalagvash.Tova e moeto mnenie :) Nadqvam se da ne te laje a tova,koeto chuvash da sa samo sluxove :) Pak i ponqkoga xorata si govorqt prosto zashtoto zavijdat :)

pepelq6kaaa
03-17-2008, 09:31
:) Nadqvam se da ne te laje a tova,koeto chuvash da sa samo sluxove :) Pak i ponqkoga xorata si govorqt prosto zashtoto zavijdat :)[/quote]
da dano :) mersi mn na vsi4ki

koalka
03-17-2008, 09:57
Трябва да питаш някой човек, на когото наистина имаш доверие, а не някой си там, който не познаваш, защото има голяма вероятност да искат да му направят мръсно.