PDA

View Full Version : Не знам какво да мисля...



kofeIN4O
03-16-2008, 16:56
Здравейте!
Искам да споделя с вас моята история и да чуя мнението ви...
Влюбена съм в едно момче вече 1 година и 6 месеца. Много неща се случиха. Той упорито разправяше, че не ме харесва до преди месец..Случайно си чатихме по скайп. Това се случва веднъж на 100 години и то по за пет минути. Този път той се държеше различно..Писахме известно време. После спряхме...По едно време той пак ми се включи и ми предложи да ходим. Първата ми мисъл беше "Ебава се", но въпреки това приех. Стана късно и се наложи да ставам от компа. Влязох в банята. След като излязох видях, че съм получила смс в който тоя ми се извинява, че бил прибързал и т.н. За пореден път ми каза, че много държи на мен и че иска да сме приятели...Но какви приятели сме? В даскало само се подминаваме...Понякога си казваме здрасти от немайкъде... 2-3 седмици по-късно разбрах, че има гадже...Момичето не е от града и до колкото разбирам са тръгнагли защото той искал да се изгъзари, а тя да си забрави бившето гадже...Интересно нали?
А от друга страна изглежда, че той ме ревнува, защото за колкото момчета кажа, че са ми приятели или са готини и той казва, че ги мрази...А дори не ги познава! Страшно съм объркана... Не знам какво да мисля вече...

Please Help me! :(

HePeAJIeH
03-16-2008, 17:01
Колкото и ти си наясно с нещата явно и той толкова е наясно

GabisiTa
03-16-2008, 17:05
Само се подминавате в даскало? Някаква друга комуникация освен скайп осъществявате ли... да сте излизали някъде на разходка или на кафе? Трудно ще разбереш какво точно са му намеренията само от писане в скайп, все пак там е много по-лесно да кажеш нещо, отколкото на живо. Като се видите следващия път, може да си поговорите, да си изясните кой кого иска и да се разберете. Успех все пак :)

ResPekT333
03-16-2008, 17:06
spored men toi se strahuwa da ti priznae chuwstwata si.....a shtom ima priqtelka za da se isfuka.... :? mn tupo ot negowa strana....spored men trqq sednete da si pogoworite no ne w chata....i da izqsnite wsichko ! uspehiiii :) [/b]

xXxScreamxXx
03-16-2008, 17:16
omgg tfa mi napomnq na edna sly4ka s mene ... ne6ty takoa poznavame se ot 2 dni toi mi predloji am az mislex 4e b1rzame no i az nz kak .. tr1gnaxme .. eee mai nqma mnou vr1zka s tfoita sly4ka .. ama .. za meene ima sxodstvo .. zapazix si podrobnostite :D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-16-2008, 17:24
Ее, не, ужас.. :-D Еми, малко кретенче ми се вижда, ся :D И така леко по детски разсъждава.. Но и това не му оправдава тъпото държание.. Еми, зарежи го, няма какво да си хабиш нервите, ако си е все така, няма да се промени... Избери си някой, който наистина те заслужава, не си губи времето. :)

Nik4o_Spain
03-16-2008, 17:28
Razgovor o4i v o4i opravq si4ko :)

LSGirl
03-16-2008, 17:44
И аз съм на мнение,че разговорът е наложителен :)

victoriq
03-16-2008, 17:56
Просто е дете (няма значение на колко години е) :neutral: Не му се връзвай и се прави на ударена :-D

TheNewReligion
03-16-2008, 18:39
Osven , che si imash rabota s idiot neznam kakvo drugo moga da ti kaja. :D Ne be seriozno.I az neznam kakfo da te posuvetvam, ama nai-dobre se otkaji.Toi neznae kakfo iska.

tan0
03-16-2008, 18:54
abe toq pich znae li kakvo iska izobshto?

koalka
03-17-2008, 10:23
Това момче не те харесва!Или не те харесва достатъчно, че да ходите.Нямам представа, но определено се вижда, че той си играе с теб.
А ти го харесваш бая и имам чувството, че и следващия път да ти предложи пак ще се съгласиш...
Опитай се да го забравиш, защото ще е по-зле за теб.