PDA

View Full Version : Опитвали ли сте си спермата/вагиналните сокове?



rUffLes
03-16-2008, 17:09
opitvali li ste si sobstvenata sperma ili tem podobni sokove :D ako moje taka da go kaja

т.7
krem4et0

krem4et0
03-16-2008, 17:11
Да!

hooliganka89
03-16-2008, 17:12
Ami mislq,che shtom priqtelqt mi me lije i sled tova se celuvame,gore-dolu sam se opitvala,no umishleno ne sam go pravila.

lwsu
03-16-2008, 17:13
... и по-големи глупости съм правил 8)

ludoto_f
03-16-2008, 17:13
ne sum :)

FOREVAR_ALONE
03-16-2008, 17:13
;-)

rUffLes
03-16-2008, 17:13
az sam si opitval spermata ako moje dr mom4eta da spodelqt kakuv vkus ima moita be6e nqkfa solena takava

Kras4eto_lp
03-16-2008, 17:13
Хмм не :P

5StaR
03-16-2008, 17:15
Не

hooliganka89
03-16-2008, 17:29
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)

bunit0
03-16-2008, 17:29
Не

bunit0
03-16-2008, 17:30
не

krem4et0
03-16-2008, 17:32
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?

Pliok0019
03-16-2008, 17:34
Да!

ZaRiBeN
03-16-2008, 17:37
по един или друг начин да

LSGirl
03-16-2008, 17:39
и до тук ли се стигна ....

aanitogb
03-16-2008, 17:47
ne nesam

hooliganka89
03-16-2008, 18:03
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?

Ami zasmukvam si go,no tova momche da si opita spermata...
Predstavqm si gledkata i nqkak ne mi dopada.

Az ne sam na principa,che se jivee edin jivot i trqbva da opita ot vsichko,ako me razbirash kakvo iskam da kaja.
Mislq,che ima opredeleni neshta v jivota koito trqbva da si ostanat zagadka.

Inache sled kato priqtelqt mi me lije i posle se celunem mislq,che e ravnostoino na tova,che sam se opitvala.

krem4et0
03-16-2008, 18:09
Или ако той свърши в устата ти и те целуне после....

BaTe_Martoo
03-16-2008, 18:10
Seki den bate :D

SilverAngel
03-16-2008, 18:10
И аз да...

vamp
03-16-2008, 18:12
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?

Не е толкова нормално :)

hooliganka89
03-16-2008, 18:12
Или ако той свърши в устата ти и те целуне после....

E da sashtoto e samo che az ne dopuskam sperma v ustata si :D

hahavteen
03-16-2008, 18:58
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?

Не е толкова нормално :)

Za6to da ne e normalno? :-o
Az sum probvala.

marilyn
03-16-2008, 18:58
И аз не съм се опитвала :)

tan0
03-16-2008, 19:01
dokolkoto pomnq neee

dami666
03-16-2008, 19:06
Da! :-)

buxbull
03-16-2008, 19:10
Ест

UnForgiving
03-16-2008, 19:11
по един или друг начин да

+1 и изобщо не го смятам за нещо ненормално или извратено.

Th3 Fuck3r
03-16-2008, 19:14
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?

Aми да напълно нормално е.Все едно никога да не си опитвал лайната си.Като се изсереш не си ли засмукваш гъза ?

Anna5339
03-16-2008, 19:21
[quote="rUffLes"]opitvali li ste si sobstvenata sperma ili tem podobni sokove :D ako moje taka da go kaja

Даам (:

ubuntu
03-16-2008, 19:26
Всеки ден преди и след тренировка си пия спермата ... тва е най добрия протеин :grin: :grin: :grin: + за закуска също и след вечеря пак ... по цял ден чикии маам :grin: :grin: :grin: :grin:

hottie
03-16-2008, 19:37
Da

sexita
03-16-2008, 19:38
:razz:

Glezanka
03-16-2008, 19:44
Не :)

BlueFace
03-16-2008, 19:44
Всеки ден преди и след тренировка си пия спермата ... тва е най добрия протеин :grin: :grin: :grin: + за закуска също и след вечеря пак ... по цял ден чикии маам :grin: :grin: :grin: :grin:
:shock:
И не не съм опитвал!

ZaRiBeN
03-16-2008, 19:47
по един или друг начин да

+1 и изобщо не го смятам за нещо ненормално или извратено.

така си е. когато приятелката ми иска да ме целуне след като съм свършил в устата и да се дърпам ли?! много ясно, че ще я целуна :)

hottie
03-16-2008, 20:13
аз моя направо го накарах да опита. Съвсем нормално е да опознаваш тялото си.

menta_loverka
03-16-2008, 20:13
da mn qsno

LP_GirL
03-16-2008, 20:17
Да .... и ми се струва нормално ....

SINDEL
03-16-2008, 20:18
Да. И не виждам какво се възмущавате толкова... :?

ytrewqqwerty
03-16-2008, 21:33
mi normalno e, no vse pak ne sum go pravil .... moje li da mi stane ne6to ot tova ako si opitam spermata :-D

ELFIQ
03-16-2008, 21:56
Ami mislq,che shtom priqtelqt mi me lije i sled tova se celuvame,gore-dolu sam se opitvala,no umishleno ne sam go pravila.
+1

BlueFace
03-17-2008, 05:51
НЕ

hooliganka89
03-17-2008, 06:27
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?

Aми да напълно нормално е.Все едно никога да не си опитвал лайната си.Като се изсереш не си ли засмукваш гъза ?

Ahahaha tova e veche presileno,na dali ima chovek koito go e pravil.

No naistina,shtom vsichki smqtat,che e neshto savsem normalno po tazi logika da vzemem da si opitvame i lainata 8-)

Inache tva s opitvaneto na vaginalniq sok,prosto mislta ot koq dupka izliza e gadno da go opitvash :-P

mother
03-17-2008, 06:34
Целувал съм мойта след като съм и свършвал в устата, но само толкова.

amatorium
03-17-2008, 09:32
Hah, ako nqkoi ne e opitval sobstvenite si sokove e golqmo durvo v legloto. 8)

hooliganka89
03-17-2008, 09:34
Hah, ako nqkoi ne e opitval sobstvenite si sokove e golqmo durvo v legloto. 8)

Interesen izvod.
Chuvala sam,che ako edno momiche dokato tancuva i mnogo se karshi na dansinga znachi e mnogo palava v legloto.Tova vqrno li e spored teb ?

vaniLL
03-17-2008, 09:34
mdam :)

krem4et0
03-17-2008, 10:07
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?
Повярвай ми кръвта няма нищо общо със спермата/вагиналния сок
Както и примера няма нищо общо :)
Ако беше нормално защо като попаднат спермии във вагината се забременява? Ако беше нормално щеше да се забременява и от устата.. Защо даде примера.... Да си засмучеш пръста е нещо инстинктивно, а да ядеш сперма си е избор...

Абе не е казано да пиеш сперма всеки ден или да си смучеш соковете. Просто понякога да опиташ. А като се прави орален и вагнилен секс без презерватив е честа практика. По пениса му има толкова много сокове, след като е бил във влагалището.


Inache tva s opitvaneto na vaginalniq sok,prosto mislta ot koq dupka izliza e gadno da go opitvash
то и бебето излиза от тази дупка, а гаджето ти си пъха пениса там....Тези неща мизерни ли са?

hooliganka89
03-17-2008, 10:12
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?
Повярвай ми кръвта няма нищо общо със спермата/вагиналния сок
Както и примера няма нищо общо :)
Ако беше нормално защо като попаднат спермии във вагината се забременява? Ако беше нормално щеше да се забременява и от устата.. Защо даде примера.... Да си засмучеш пръста е нещо инстинктивно, а да ядеш сперма си е избор...

Абе не е казано да пиеш сперма всеки ден или да си смучеш соковете. Просто понякога да опиташ. А като се прави орален и вагнилен секс без презерватив е честа практика. По пениса му има толкова много сокове, след като е бил във влагалището.


Inache tva s opitvaneto na vaginalniq sok,prosto mislta ot koq dupka izliza e gadno da go opitvash
то и бебето излиза от тази дупка, а гаджето ти си пъха пениса там....Тези неща мизерни ли са?

Na men mi e gnusno pak.Toi bebeto idva ot tam ama si e bebe,bebeta sa chisti sashtestva,a penisa na priqtelq mi sled ato e vleznal tam sled tova penisa mu ne popada v ustata mi.Tva si e moe mnenie,az uvajavam tvoeto,no prosto ne go spodelqm.

amatorium
03-17-2008, 10:17
Hah, ako nqkoi ne e opitval sobstvenite si sokove e golqmo durvo v legloto. 8)

Interesen izvod.
Chuvala sam,che ako edno momiche dokato tancuva i mnogo se karshi na dansinga znachi e mnogo palava v legloto.Tova vqrno li e spored teb ?

Ne. Ne e. 8)

hottie
03-17-2008, 10:19
зависи как танцува :-P

hiro
03-17-2008, 10:34
Че как иначе :razz:

amatorium
03-17-2008, 10:54
зависи как танцува :-P

Hah, za lap dancing li si govorim :lol: Nai-vajnoto e kak tancuva v legloto. No opredeleno nqkoi momicheta chrez tancite si provokirat mrusni misli. O:)

Wrathchild
03-17-2008, 10:55
След като приятелят ми прави френска го целувам...
А се случва и след като е бил за малко в мен (преди да преминем наистина към същинската част, общо взето за загрявка) аз да му направя...
Та общо взето да, опитвала съм.

LoFeLch3t0
03-17-2008, 11:14
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 9:13 pm Заглавие: ...

--------------------------------------------------------------------------------

... и по-големи глупости съм правил
_________________
Do you speak Salsa? .......
kfi?? :-P

krem4et0
03-17-2008, 12:04
hooliganka89, аз пък си редувам секс и орална любов и хич не ме бърка. А той случва ли се по време на акта да те близне? Или вие сте от онези двойки, които задължително минават през банята преди, след и по време на секс поне 5 пъти?

hooliganka89
03-17-2008, 12:09
hooliganka89, аз пък си редувам секс и орална любов и хич не ме бърка. А той случва ли се по време на акта да те близне? Или вие сте от онези двойки, които задължително минават през банята преди, след и по време на секс поне 5 пъти?

Az hodq do banqta predi sex i sled sex,no tova kakvo znachenie ima?

pepita87
03-17-2008, 12:11
Da,no ne ymi6leno da si navra prusta i da go osmu4a :-D po vreme na seks,kogato priqtelq mi mi vkarva prust4eto,sled tova mi go dava da go osmu4a ili kogato mi pravi ffrenska,sled tova se celuvame...

Nik4o_Spain
03-17-2008, 12:15
hooliganka89, аз пък си редувам секс и орална любов и хич не ме бърка. А той случва ли се по време на акта да те близне? Или вие сте от онези двойки, които задължително минават през банята преди, след и по време на секс поне 5 пъти?





Xaxaxaxa po umnite go pravqt ne 5 a po 2 predi i sled sex neznam za6to se u4udva6 na horata koito podarjat higiena :grin:

hooliganka89
03-17-2008, 12:21
hooliganka89, аз пък си редувам секс и орална любов и хич не ме бърка. А той случва ли се по време на акта да те близне? Или вие сте от онези двойки, които задължително минават през банята преди, след и по време на секс поне 5 пъти?





Xaxaxaxa po umnite go pravqt ne 5 a po 2 predi i sled sex neznam za6to se u4udva6 na horata koito podarjat higiena :grin:


Az samo deto ne uspqh da shvana,kak po vreme na sex da hodq do banqta? :lol: Inache mislq,che e normalno da se hodi do banqta,pone az taka pravq,po-udobno mi e :)

krem4et0
03-17-2008, 12:26
Ами защото някои не могат да речем да правят секс, мацката да попресъхне и да я близнат. Тя тр да се измие, а то възбудата минала и станало........тъпо е. Или пък просто по време на акта да ти се доще да направиш близ и на мъжа.....Аз се къпя преди да изляза от дома и не мисля, че трябва да го правя след секс. Все едно ми е било гнусно от неговите ласки.

hooliganka89
03-17-2008, 12:28
Ами защото някои не могат да речем да правят секс, мацката да попресъхне и да я близнат. Тя тр да се измие, а то възбудата минала и станало........тъпо е. Или пък просто по време на акта да ти се доще да направиш близ и на мъжа.....Аз се къпя преди да изляза от дома и не мисля, че трябва да го правя след секс. Все едно ми е било гнусно от неговите ласки.

Emi vseki si ima navici i predpochitaniq :)

krem4et0
03-17-2008, 12:31
Не е само до навик. Аз съм у тях, в съседната стая са майка му, баба му, баща му и прочие. Не ми е удобно да отида до тоалетната, защото си влизат постоянно да проверят парното, а има ли някой в коридорчето между банята и тоалетната се смущавам. Как в тая обстановка и да се окъпя. да не говорим, че слад секс нямам сили да си обуя прашките, а камоли да ходя до нечия баня, да глася вода, да се мия, да се трия....и това всичко като съм така блажено отпусната и затоплена от ласките му.

Аз бих се обидила, ако той след секс тръгне към банята! Все едно съм мизерница.

mother
03-17-2008, 12:34
Все едно ми е било гнусно от неговите ласки.

+1

hahavteen
03-17-2008, 12:36
Аз се къпя преди да изляза от дома и не мисля, че трябва да го правя след секс. Все едно ми е било гнусно от неговите ласки.

I az sum taka ama otkakto go pravim bez prezervativ i svur6va vutre e po4ti nalojitelno za6toto po niakoe vreme po4va da izti4a spermata i stava mazalo... :? Ina4e i na men bi mi stanalo obidno ako hodi da se mie sled kato sme pravili seks.Gadjeto na sestra mi 6tom prikliy4at vednaga tur4i v baniata i tia kazva 4e ne i pre4i ama na men bi mi stanalo tupo :-o

Nik4o_Spain
03-17-2008, 12:37
Не е само до навик. Аз съм у тях, в съседната стая са майка му, баба му, баща му и прочие. Не ми е удобно да отида до тоалетната, защото си влизат постоянно да проверят парното, а има ли някой в коридорчето между банята и тоалетната се смущавам. Как в тая обстановка и да се окъпя. да не говорим, че слад секс нямам сили да си обуя прашките, а камоли да ходя до нечия баня, да глася вода, да се мия, да се трия....и това всичко като съм така блажено отпусната и затоплена от ласките му.

Аз бих се обидила, ако той след секс тръгне към банята! Все едно съм мизерница.



xaxa ne e taka mnogo po 4isto e nezavisimo predi kolko vreme si se kapala pak prosto da se izmie6 otdolu kakto i mom4eto e dobre da go napravi predi i sled sex super mnogo hora go pravqt prosto ot 4istota az li4no go predpo4itam ne e kazano da se tarka6 sas 6kurki a prosto da se izmie6 apak i 2-mata v banqta da se izmiete edin na drug 6te dade i hubav start na sexa :)

SINDEL
03-17-2008, 12:38
Аз се къпя преди да изляза от дома и не мисля, че трябва да го правя след секс. Все едно ми е било гнусно от неговите ласки.

I az sum taka ama otkakto go pravim bez prezervativ i svur6va vutre e po4ti nalojitelno za6toto po niakoe vreme po4va da izti4a spermata i stava mazalo... :? Ina4e i na men bi mi stanalo obidno ako hodi da se mie sled kato sme pravili seks.Gadjeto na sestra mi 6tom prikliy4at vednaga tur4i v baniata i tia kazva 4e ne i pre4i ama na men bi mi stanalo tupo :-o

Ъмм.. правите го без презерватив и свършва вътре? Ще си правите бебенце или си на противоза4атъ4ни? :)

MakeMeLaugh
03-17-2008, 12:38
Hah, ako nqkoi ne e opitval sobstvenite si sokove e golqmo durvo v legloto. 8)

Interesen izvod.
Chuvala sam,che ako edno momiche dokato tancuva i mnogo se karshi na dansinga znachi e mnogo palava v legloto.Tova vqrno li e spored teb ?
Да, според мен е вярно. Танцуването при момичетата много издава какви са по характер в секса и в самото легло :) даже според мен си личи и кой е егоист и кой не... :)

Лента за връзване на очи, ако се брои съм ползвал. Колан от дънки за връзване към тръба и това ако се брои - и то също :-P
Тия белезници нещо мн предизвикателни ми изглеждат :oops:

krem4et0
03-17-2008, 12:40
Аз се къпя преди да изляза от дома и не мисля, че трябва да го правя след секс. Все едно ми е било гнусно от неговите ласки.

I az sum taka ama otkakto go pravim bez prezervativ i svur6va vutre e po4ti nalojitelno za6toto po niakoe vreme po4va da izti4a spermata i stava mazalo... :? Ina4e i na men bi mi stanalo obidno ako hodi da se mie sled kato sme pravili seks.Gadjeto na sestra mi 6tom prikliy4at vednaga tur4i v baniata i tia kazva 4e ne i pre4i ama na men bi mi stanalo tupo :-o

И ние сме без презерватив, но той свършва отвън(при все хапчетата си ме е страх да не стане фала точно сега). И пак не се мия. забърсвам го с мокра кърпичка или нещо друго и толкова. не знам харесва ми да мириша на него повече време. А и не ми пречи изобщо.

hahavteen
03-17-2008, 12:43
Ъмм.. правите го без презерватив и свършва вътре? Ще си правите бебенце или си на противоза4атъ4ни? :)

Na protivoza4atu4ni sum Silvereen4e(oh tolkova mn mi haresva tozi nick i spored men mn pove4e ti priliaga i prosto ne moga da ne se obru6tam taka kum tebe :-) ). Ne sum 4aaaak tolkova bezotgovorna vse pak 8-)

krem4et0
03-17-2008, 12:46
не, че е по темата(ама и без това тя прие друга насока), ама тестът ми е отрицателен. Честно казано обаче не се зарадвах толкова, колкото очаквах. :-o

hahavteen
03-17-2008, 13:08
не, че е по темата(ама и без това тя прие друга насока), ама тестът ми е отрицателен. Честно казано обаче не се зарадвах толкова, колкото очаквах. :-o

:grin:
Za vsi4ko si ima vreme Krem4e puk i ti sama kaza 4e ne e sega momenta :-)

hooliganka89
03-17-2008, 13:38
Не е само до навик. Аз съм у тях, в съседната стая са майка му, баба му, баща му и прочие. Не ми е удобно да отида до тоалетната, защото си влизат постоянно да проверят парното, а има ли някой в коридорчето между банята и тоалетната се смущавам. Как в тая обстановка и да се окъпя. да не говорим, че слад секс нямам сили да си обуя прашките, а камоли да ходя до нечия баня, да глася вода, да се мия, да се трия....и това всичко като съм така блажено отпусната и затоплена от ласките му.

Аз бих се обидила, ако той след секс тръгне към банята! Все едно съм мизерница.

Dobre,tova e qsno,che ne ti e udobno,no ti parvo se opita da kajesh,che ne iskash sled sex da se miesh,a sega kazvash,che ne ti e udobno...I koeto i da e ot dvete vse mi e edno.
I sled sex taq mazga mejdu krakata da si sedili?Ami ako se potim?Pak da s sedim i da lepkame... :?
Ne mersi,az si hodq do banqta :)

ANTIHUMAN
03-17-2008, 13:39
Ne sym probval de :D Kak taka nz? Po princip sym ot onezi hora kydeto sa na mnenie 4e: jivee se samo edin pyt trqbva da se probva ot vsi4ko :)

No zasega nesmqtam da go pravq 8)

SINDEL
03-17-2008, 13:51
Ъмм.. правите го без презерватив и свършва вътре? Ще си правите бебенце или си на противоза4атъ4ни? :)

Na protivoza4atu4ni sum Silvereen4e(oh tolkova mn mi haresva tozi nick i spored men mn pove4e ti priliaga i prosto ne moga da ne se obru6tam taka kum tebe :-) ). Ne sum 4aaaak tolkova bezotgovorna vse pak 8-)

Ами понеже бях останала с впе4атлението, 4е живеете заедно с твоя приятел и ви се зарадвах, 4е може да искате детенце.. А може и да съм се объркала тотално :?
Ина4е си ми викай както си искаш :) Аз и на двете отговарям, пък и пове4ето хора така и така ползват Силвър :-)

hahavteen
03-17-2008, 13:56
Ами понеже бях останала с впе4атлението, 4е живеете заедно с твоя приятел и ви се зарадвах, 4е може да искате детенце.. А може и да съм се объркала тотално :?

Xaxa neee prosto jiveia bez roditeli i sme po4ti neprekusnato y nas :D Ina4e sum malka o6te.Prez iyli stavam na 19 :)

krem4et0
03-17-2008, 14:29
Не е само до навик. Аз съм у тях, в съседната стая са майка му, баба му, баща му и прочие. Не ми е удобно да отида до тоалетната, защото си влизат постоянно да проверят парното, а има ли някой в коридорчето между банята и тоалетната се смущавам. Как в тая обстановка и да се окъпя. да не говорим, че слад секс нямам сили да си обуя прашките, а камоли да ходя до нечия баня, да глася вода, да се мия, да се трия....и това всичко като съм така блажено отпусната и затоплена от ласките му.

Аз бих се обидила, ако той след секс тръгне към банята! Все едно съм мизерница.

Dobre,tova e qsno,che ne ti e udobno,no ti parvo se opita da kajesh,che ne iskash sled sex da se miesh,a sega kazvash,che ne ti e udobno...I koeto i da e ot dvete vse mi e edno.
I sled sex taq mazga mejdu krakata da si sedili?Ami ako se potim?Pak da s sedim i da lepkame... :?
Ne mersi,az si hodq do banqta :)

И двете. И насаме да сме-пак не се къпя. бих го обидила по този начин. А и какво по-хубаво от това да ухаеш на любимия си дъъъъъъъъъъъъъъъълго време. Наречете ме нехигиенична, но аз не приемам, че сексът е нещо мизерно и не мисля, че след него трябва да се къпя. Не съм копала на нивата все пак. Предпочитам да се завием под одеалцето, да си говорим и такива работи, вместо да ходя да мия нещо, което си е и без това мое. А за потта-аз се потя като си седя през лятото, ама не се мия през 5 минути. Да ти кажа честно не съм забелязала особено много пот по тялото си след секс.....

Nik4o_Spain
03-17-2008, 14:38
Dobre dobre dobre stiga se karaite 4e 6te vi naplqskam nakraq ostavete foruma da si te4e i horata da davat mneniq 4e se izpla6iha tuka s teq kapaniq pot i tem podobni gluposti ... koito kakto mu e nai dobre i misli 4e e pravilno taka da go pravi kolkoto i da se karate nqma da stignete na edno mnenie seki ima SOBSTVENO mnenie kakto za tezi ne6ta taka i za si4ko drugo 8) taka 4e stiga se karaite ne e hubavo pravete liubov ne voina :oops:

hooliganka89
03-17-2008, 14:39
Не е само до навик. Аз съм у тях, в съседната стая са майка му, баба му, баща му и прочие. Не ми е удобно да отида до тоалетната, защото си влизат постоянно да проверят парното, а има ли някой в коридорчето между банята и тоалетната се смущавам. Как в тая обстановка и да се окъпя. да не говорим, че слад секс нямам сили да си обуя прашките, а камоли да ходя до нечия баня, да глася вода, да се мия, да се трия....и това всичко като съм така блажено отпусната и затоплена от ласките му.

Аз бих се обидила, ако той след секс тръгне към банята! Все едно съм мизерница.

Dobre,tova e qsno,che ne ti e udobno,no ti parvo se opita da kajesh,che ne iskash sled sex da se miesh,a sega kazvash,che ne ti e udobno...I koeto i da e ot dvete vse mi e edno.
I sled sex taq mazga mejdu krakata da si sedili?Ami ako se potim?Pak da s sedim i da lepkame... :?
Ne mersi,az si hodq do banqta :)

И двете. И насаме да сме-пак не се къпя. бих го обидила по този начин. А и какво по-хубаво от това да ухаеш на любимия си дъъъъъъъъъъъъъъъълго време. Наречете ме нехигиенична, но аз не приемам, че сексът е нещо мизерно и не мисля, че след него трябва да се къпя. Не съм копала на нивата все пак. Предпочитам да се завием под одеалцето, да си говорим и такива работи, вместо да ходя да мия нещо, което си е и без това мое. А за потта-аз се потя като си седя през лятото, ама не се мия през 5 минути. Да ти кажа честно не съм забелязала особено много пот по тялото си след секс.....

Kazah ti,che ti si imash mnenie i az sashto si imam.Az uvajavam tvoeto mnenie i tova,che az go pravq po razlichen nachin ne oznachava,che tvoq nachin e greshen.I koq sam az da te nakera nehigienichna?Nikoq ne sam,i mnogo te uvajavam makar,che po nqkoi vaprosi imame razlichni mneniq,ne moje vsichki da sme ednakvi :-P

beb4ence7o
03-17-2008, 15:55
Опитвала съм си собствените сокове :grin: Най-често като ме цунка, след като ме е лизал. Или пък когато ме чука с пръстче, и после ми дава да оближа пръсчето. Не е неприятно, даже според мен е доста секси и възбуждащо.

Nik4o_Spain
03-17-2008, 15:59
A taka karanicite sprqha i pak doidohme na temata :D

AR147
03-17-2008, 16:54
Всеки ден преди и след тренировка си пия спермата ... тва е най добрия протеин :grin: :grin: :grin: + за закуска също и след вечеря пак ... по цял ден чикии маам :grin: :grin: :grin: :grin:


Евала Евала !!! :razz: :razz: :razz: :D :D :D

TIMEX
03-17-2008, 17:00
Не и не искам

FOREVAR_ALONE
03-17-2008, 18:48
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?

Aми да напълно нормално е.Все едно никога да не си опитвал лайната си.Като се изсереш не си ли засмукваш гъза ?

+1 :?

Spider4eto
03-17-2008, 18:52
А да ве аз си събирам в едно шишенце и си пия по чашка секи обяд 8-) не съм ест

princesa_viki
03-17-2008, 18:59
ne sum :)

Daft
03-17-2008, 20:41
Не ми е идвало на ума да го правя :D 8-) :razz: ама и не бих...

alexisonfire
03-18-2008, 07:34
az sam si opitval spermata ako moje dr mom4eta da spodelqt kakuv vkus ima moita be6e nqkfa solena takava
ахаха да не е жълта течност това , Яворе :lol: :grin: 8-)

alexisonfire
03-18-2008, 07:37
Auuu ujas,malko mi se prepovrashta 8-)
Всъщност са нормални неща. Все едно никога да не си опитвала кръвта си. Като се ободеш не си ли засмукваш пръста?

Aми да напълно нормално е.Все едно никога да не си опитвал лайната си.Като се изсереш не си ли засмукваш гъза ?
хаххаа пич разби ме :D :grin: :grin:

alexisonfire
03-18-2008, 07:38
но по темата ... ест..

Leiderschaft
03-18-2008, 07:46
ne

pepita87
03-18-2008, 07:59
Не е само до навик. Аз съм у тях, в съседната стая са майка му, баба му, баща му и прочие. Не ми е удобно да отида до тоалетната, защото си влизат постоянно да проверят парното, а има ли някой в коридорчето между банята и тоалетната се смущавам. Как в тая обстановка и да се окъпя. да не говорим, че слад секс нямам сили да си обуя прашките, а камоли да ходя до нечия баня, да глася вода, да се мия, да се трия....и това всичко като съм така блажено отпусната и затоплена от ласките му.

Аз бих се обидила, ако той след секс тръгне към банята! Все едно съм мизерница.

Dobre,tova e qsno,che ne ti e udobno,no ti parvo se opita da kajesh,che ne iskash sled sex da se miesh,a sega kazvash,che ne ti e udobno...I koeto i da e ot dvete vse mi e edno.
I sled sex taq mazga mejdu krakata da si sedili?Ami ako se potim?Pak da s sedim i da lepkame... :?
Ne mersi,az si hodq do banqta :)

I az ne moga da stoq s "mazgata" :razz: prosto nqma vtori variant da ne otida do banqta predi i sled seks!!!

pepita87
03-18-2008, 08:03
OOO,lele,Mai4iceeee...4ak da si pie6 spermata ,e tva e ve4e izvrateno............:-o :shock: :booooomb:

Spider4eto
03-18-2008, 08:06
Опитвала съм си собствените сокове :grin: Най-често като ме цунка, след като ме е лизал. Или пък когато ме чука с пръстче, и после ми дава да оближа пръсчето. Не е неприятно, даже според мен е доста секси и възбуждащо.

Abe,devoi4e,ti oburka temite,be... :razz: аве така като гледам темата е опитвалили сте си вагиналните сокове/спермата. 8-)

pepita87
03-18-2008, 08:06
Опитвала съм си собствените сокове :grin: Най-често като ме цунка, след като ме е лизал. Или пък когато ме чука с пръстче, и после ми дава да оближа пръсчето. Не е неприятно, даже според мен е доста секси и възбуждащо.

Abe,devoi4e,ti oburka temite,be... :razz: аве така като гледам темата е опитвалили сте си вагиналните сокове/спермата. 8-)

Kopnah neiniq citat,mila,bez da iskam,popravih se :)

Spider4eto
03-18-2008, 08:07
:D

pepita87
03-18-2008, 12:28
Ko da napravq..vqtur me vee na bql kon :D

hooliganka89
03-18-2008, 12:34
Of neshto mi e skuchno,dneska nqma tapi tema,che da se hilq :lol:

bungle
03-18-2008, 12:39
Мхммммм. Дори редовно си вкусвам сокчетата.
Мисля, че е напълно нормално.

А за мъжете.. би трябвало и те да си пробват спермата. Как така ние ще гълтаме, а те няма да знаят какво е на вкус ? Все се ебавам с приятеля ми, че някой път, като ми свърши в устата, няма да глътна и ще му пусна един език. :D Абе, нееее, не бих го направила, защото ще е много гадно, но СЪМ за ТОВА да знаем какви сме на вкус.

Wrathchild
03-18-2008, 12:40
След секс разбирам, но преди...
Разбирам къпане преди всяко излизане, както правя аз... но преди секс... Я стига, разгорещявате се, ясно е, че ще се стигне до секс, възбудили сте се... и изведнъж изтърсваш 'Чакай мило да се подмия...'. Някак си глупаво е и не на място.
А това за лайната, което дадохте като пример също е глупаво впрочем. 'И лайната си били твои, но не си ги ядеш...'. Обаче и гаджетата ви не ги ядат, нали? Докато мъж като прави френска на жена какво става? Дам, опитва т.нар. вагинални сокове. А жените когато правят и мъжа свърши? Не му ли опитва спермата?

Pocu_Ty
03-18-2008, 12:53
Да :) пробвала съм ги от пръст4ето на бифшия ми приятел :)) не е нищо особенно не е и гадно така поне знам какъв вкус имам :Д :grin:

LitTlE_BeBsIiI
03-18-2008, 13:31
Да,опитвала съм си вагиналните сокове и не ме кефят мн мн :D Предпочитам спермата на гаджето :P

TheRunaway
03-18-2008, 14:03
Не и не искам!

alexisonfire
03-19-2008, 19:23
Всеки ден си пийвам по малко ... дава ми енергия :lol: :lol: :lol: 8)

UnsTToPPaBBle
03-19-2008, 19:30
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
IZVRATENI DO DUPKA ZOMFG
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mr.Shorty
03-19-2008, 19:34
Ne sym probval de :D Kak taka nz? Po princip sym ot onezi hora kydeto sa na mnenie 4e: jivee se samo edin pyt trqbva da se probva ot vsi4ko :)

No zasega nesmqtam da go pravq 8)
На същото мнение сам и аз. :-D

Rise_Against
03-19-2008, 19:34
Ami mislq,che shtom priqtelqt mi me lije i sled tova se celuvame,gore-dolu sam se opitvala,no umishleno ne sam go pravila.
+1

Daft
03-19-2008, 19:35
Енергийна напитка
"Спермус"-Energy For You !!! :-D :D